Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ok nélkül idegesít a társam fórum

Ok nélkül idegesít a társam (beszélgetős fórum)


29. Érdekes73 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 9. 19:04
Miért vagy vele ?
28. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 9. 14:56

Nem értem miért kell ezen egyáltalán rágódni.

Az embernek egy élete van, és azt szeretné boldogan, de legalábbis nyugodtan tölteni.

Amennyiben engem idegesítene a párom, így mint téged, akkor lépnék méghozzá azonnal.

Aki ezen rágódik annak más oka is van.

Pl, ha szakítasz van hol laknod ? Lesz miből élj ?

Esetleg van gyerek is akiről nem írtál ?

Függesz-e bármiben tőle ? Netán te is tele vagy hibával csak azt nem veszed észre ?

Így nehéz segíteni, mert a lényeget csak te tudod !!!

27. Lüszy (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 9. 07:54
:(
26. 4477403e12 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 9. 05:58

Szerintem meg nem rendezted el magadban,mert akkor most nem éreznel így.

Ez nem.normalis,hogy idegesit ha otthon van,én pl mindig várom haza a férjem,ha nem vagyunk a legjobban akkor is.

Maximum olyankor nem bújunk,ölelkezünk,volt,hogy pár napig csak minimálisan kommunikáltunk egy veszekedés után de hogy idegesítsen a jelenléte...olyan meg sosem tortent az evek alatt.

Szóval vagy bocsáss meg magadnak/neki és éljetek együtt ha megy,ha meg ennyire rosszul vagy tőle akkor esetleg értelmesebb elengedni egymást.

25. 200212
2020. febr. 8. 23:25
Ezt meg kell beszélnetek. Lehet hogy csak hirtelen felindulásból mondta, és már rég elfelejtette, viszont te azóta is ezen rágódsz.Tessék leülni, és beszélgetni. Nekünk ez 18 év házasság alatt mindig segített, pedig nagyon sok ilyen hullámvölgy volt.
24. timycat (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 22:13

Ez nagyon aljas volt tőle.

Lehet ő is az a típus, hogy attól érzi magát többnek ha mást lehúz?


Ha nem vagy elég kemény egy ilyen ember hosszútávon megnyomorítja a lelked ami komoly testi bajokat is okozhat.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Lüszy)
2020. febr. 8. 21:20
Lehet.
22. Lüszy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 20:54
A leírtak alapján szerintem már nem szereted. Persze ezt te érzed.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Kristo_f)
2020. febr. 8. 20:53

Van egy néhány hónapos erőteljes emlék, talán az pecsételt meg mindent. Elég speciális az esemény, nem akarok a részletekbe belemenni. Tulajdonképpen az történt, hogy életem egy mérföldkövéhez értem akkor, másnap volt egy "nagy alkalom" (mondjuk nevezzük sporteseménynek) amiért nagyon izgultam és amire mentálisan is fel kellett készülni.

Pont aznap este rám rivallt, hogy a fejembe verje, értsem meg, belőlem soha nem lesz semmi "..." (mondjuk sportoló).


Valamiért ez teljesen letaglózott. Nem is maga a mondat, hanem a helyzet amiben mondta, vagyis kiabálta. Hogy valamiért pont azt az estét találta erre a legalkalmasabbnak, amikor másnap reggel indultam.


Talán aprôságnak tűnhet, de ez átkapcsolt bennem valamit, és sokáig kísértett ez az emlék. Most már nem érdekel, rendeztem magamban. De őt már sajnos más színben látom.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Érdekes73)
2020. febr. 8. 20:42
Igen, ilyen személyiség.Persze míg nem éltünk együtt kevésbé mutatta ki.
19. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 19:34
Akkor nem ok nélkül idegesít. Mindig ilyen volt ?
18. kristo_f (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 16:32

Beszéld meg vele nyiltan hogy mit érzel.

Ha nem oldod meg, akár betegség is lehet belőle


Elötte jól nézz magadba hogy mi lehet az oka. Nem jön ez ok nélkül, hacsak nem egy megunt kapcsolat

Ha érdemeben tudtál vele és róla beszélni, egy pszichológus párterápiát megérne

17. timycat (válaszként erre: 16. - Timycat)
2020. febr. 8. 15:45
Jav vtoztam= változtam
16. timycat (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 15:44

Nekem testi tüneteim nincsenek szerencsére, de tény sokszor megkönnyebbülök mikor felnyitom a garázsajtót és nem áll bent az autója. Nekem is most van megint világgá mennék hangulatom.


Az enyém mindig is ilyen volt, én vtoztam, lettem türelmetlenebb, biztos öregszem is.


Próbálj meg kikapcsolódni, valami hobbit, edzést, programot csinálni ahol nincs ott. Én télen elmentem 4 napra barátnőmmel wellnessezni, annyira jó volt, feltöltődtem és újra bírtam a "strapát" itthon.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Timycat)
2020. febr. 8. 15:34
:D
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Timycat)
2020. febr. 8. 15:33
Nálunk is ez a helyzet. Nagyon hullámzó minden. :) Bár a temperamentuma mindig ilyen volt. Többnyire jól viselem és eddig mindig megértően viszonyultam a konfliktusaihoz. Demost nagyon-nagyon nem érzel erőt ehez. :( Szédülök, fuldoklok, leizzadok. Azt várom mikor rogyok össze.
13. timycat (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 15:30

Amikor beleszállok ilyen vitákba akkor én is felteszem a kérdést, hogy velem miért nem fordul elő ilyen, vele miért rendszeresen.

Ha harciasabb kedvében van akkor visszamar.

Általa bevallottam szokott direkt idegesíteni, mert szerinte akkor szebb a szemem mikor pipa vagyok... No comment, csak bevetem az általam sokat emlegetett lecarom technikát, ha észreveszi hogy valamivel nem tud idegesíteni akkor abbahagyja.

12. timycat (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 15:28
Lecarom technika erre is.
11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 15:28
Nálam ez hullámokban jön. Van amikor nagyon car a helyzet, van amikor meg nagyon jól kijövök vele. Én kifejlesztettem a lecarom technikát a rossz időszakra.
10. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 15:27
Undorító ahogy beszélsz róla.
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 15:19
Miért vagytok együtt?
2020. febr. 8. 15:04
Sajnos már mindenféle fizikai szorongásos tünetem kezdett előjönni. Persze őt meg az nem izgatja. Látszik az arckifejezésemen, de ő csak fujja tovább. Állandóan azzal van elfoglalva, hogy körülötte mindenki hülye. Mindig másokra károg. Én ebbe belefáradtam...
7. 80ASIQ (válaszként erre: 4. - Pampalini)
2020. febr. 8. 14:58
Idézőjelek nélkül is ebben látnám a megoldást.
2020. febr. 8. 14:56

Tessék. Hazajött és instant gyomorgörcs nálam. Nem rám mérges. Csak a Tescora. Mert a tesconál mindenki hülye, mert ő nem tudott kártyával fizetni.

De érdekes módon mindig csak ő keveredik ilyen konfliktusokba! Nekem meg minden egyes alkalommal gyomorgörcsel, empátiát színlelve végig kell hallgatnom ahogy üvöltözik és másokat minősít.

Na mindegy, legalább ez alkalomm nem voltam vele.

5. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 14:17
Már nem szereted.
4. Pampalini (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. febr. 8. 13:20
Igen. Ez a legegyszerűbb "megoldás".
2020. febr. 8. 13:19
Azt hiszem jobban magadba kellene nézned. Ezt csak te fogod tudni megmagyarázni saját magadnak hogy miért érzed ezt. Ha meg van az oka, akkor beszélhetnél a párodnak róla. Ha nem tudjátok megbeszélni, ennek a kapcsolatnak semmi jövőt nem jósolok.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 13:17
Szakíts.
2020. febr. 8. 12:58
Mit tegyek, ha az élettársamban már minden idegesít, pedig Ő szegény még csak nem is bántott, semmi rosszat nem tett ellenem mostanában? (szó szerint még ha levegőt vesz az is! nem tudom megfogalmazni, de valahogyan irritál minden benne!) Annyira el vagyok keseredve. Ő sem érdemli meg, és nyilván látszik rajtam is az ingerültség, ez egy annyira lehetetlen helyzet... Ha csak arra gondolok, hogy nem sokára hazajön, már kiver a hideg veriték. Alig várom mindig, hogy lelépjen egy kicsit. Ez az állapot kb 2-3 hónapja tart. Azóta teljesen örömtelennek és üresnek érzek mindent.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook