Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi orvosokról kinek mi a tapasztalata? fórum

Nyíregyházi orvosokról kinek mi a tapasztalata? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
271. 0c89f979f8 (válaszként erre: 270. - Korni24)
2008. nov. 25. 07:36
Nem kell vinni a kicsinek ruhát, adnak. Csak a hazajövő cuccot vigye be apuka, mikor jöttök haza. Vigyetek azonban vékony kis sapkát meg 2-3 textilpelust. Ezt nemcsak a védőnő, hanem a szülésznő is ajánlotta. Adnak eldobható pelust is, de a barátnőnek kevés volt, ezért én abból is teszek be néhányat.
270. Korni24
2008. nov. 24. 15:55
Pannika, te sem tudod, hogy kell-e vinni be a babának ruhát, vagy csak ha jövünk haza?
269. Korni24
2008. nov. 24. 15:54
Eddig mindig jött velem a férjem, de most sajnos nem tud majd jönni, mertsokáig kell dolgoznia. Köszi a kutya tippet, de kocsival járunk. ha nem esik le a hó csütörtökig, akkor azzal megyek most is. Hóban nem szeretek vezetni.
268. erycicus (válaszként erre: 265. - Korni24)
2008. nov. 24. 12:55
Pontosan nem tudom de nem emlékszem h a tavaly szült bnőim vittek volna.Szerintem csak majd ha jösztök haza.Hátha vki tapasztaltabb válaszol neked.Nem sokan írna Gál dokitorúrról SAJNA.
267. erycicus (válaszként erre: 264. - Korni24)
2008. nov. 24. 12:52
Jó :) Szokott menni veled a férjed?Velem eddig mindig jött,de a várakozás részét egyre rosszabúl bírja,főleg most h leszokóba van a cigiről.Jaj kébzeld amikor mi voltunk Gálnál kijöttünk és elindultunk a buszmegállófele és egy óriási vérszomjas kutya ott sétálgatott az úton egyedül,így inkább elindultunk a másik irányba.Majd figyeld nehogy kintlegyen megint,bár lehet h te/ti kocsival mentek.Jó pihit
2008. nov. 24. 12:48
Nagyon ügyes mozgékony baba:)
265. Korni24
2008. nov. 24. 12:30
Azt tudja vki, hogy kell-e vinni be a babának ruhát, vagy csak akkor ha jövünk haza. Pelust azt ajánlott a védőnő, de a ruhát elfelejtettem megkérdezni.
264. Korni24
2008. nov. 24. 12:28
Megírom majd mi volt Gálnál. Mostmár hogy meg van mindene, biztos megmutatja magát. A héten még a kórházba is megyek 32 hetes uh-ra.
263. Korni24
2008. nov. 24. 12:27

Fél 12-re meg volt a 10 és ma már nem kell többet számolni, csak holnap.

Nekem ez a november baromi hosszúnak tünt és még a december is az lesz szerintem:) Jól mondják hogy az utolsó negyed a leghosszabb.

2008. nov. 24. 12:09
Nekem a sogornőm add ilyen fejvédőt körbe meg ilyen paplant,csak nem olyan szép a huzat.Túl erős kék,nem tetszik,majd én veszek babácskának szépet :)Pont tegnap beszéltük a férjemmel(még mindig furi így nevezni h FÉRJEM,de jó)hogy milyen gyorsan elfog telni az ídő márciusig.Most lassan készülődés vásárolgatás karácsonyra utánna újév,Januárban már rendbeteszük a kiságyat pelenkázót +vásárolgatunk neki ezt azt,február az bizti kicsit hosszú lesz és hipp-hopp már ott lesz a március.Mivel nekem nem is olyan biztos az ídőpont így izgisebb lesz a március.Aztán pedig ezes millió puszit adhatunk már a babának:)Szerintem egy hét alatt minden porcikáját megfogjuk puszilni:)
2008. nov. 24. 12:02
Szia Mindenképpen elmondom ha megtudok vmit.Húú de izgis,és megvan már a tíz mozgás?(vagy 10óráig kell számolni,ebben is tudatlan vagyok)Na majd körbenézek huzat ügyben.Mi is jól vagyunk!!Majd írd meg mi volt Gálnál csütörtökön.
260. Korni24
2008. nov. 24. 11:57
Nem tudom, hogy jön ki olcsóbban. Mi 8000ft-ért vettünk egy komplett szettet (baldahin, fejvédő, paplan, párna).
259. Korni24
2008. nov. 24. 11:56

Szia!

majd értesíts, hogy mit tudott meg a barátnőd.

Jól vagyunk köszi és ti? Mi ma kezdtük el a mozgásszámlálást.

Igen van baldahin az ágyneműhoz. Játék is lesz, de nem tudom milyen. Nekem a plüss tetszik, úgyhogy valószínű olyan lesz.

2008. nov. 24. 10:22
Oké Várlak!!Szia
2008. nov. 24. 10:21
Sziasztok Nekem a bnőm megérdeklődi a szülész bnőjétől,hogy kell-e járni sz felkészítőre ha csak a vajudás alatt van bent a férj.Remélem nem,mert arra nem akar járni:(Hogy vagytok?? Nektek lesz a kiságyon baldahin?(nem bizti h ez a neve vagy h így kell leírni)És olyan zenélő forgó játék?Ha igen akkor milyet játékot választottok,plüss figurákkal vagy műanyag figurásat?Én most azt találtam ki h varatni fogom az ágynaműhuzatott a babának,olyan szép színű anyagokat láttam.Vagy szerintetek olcsóbb ha megveszem a huzatott??Na megint csak kérdezősködök:)
256. Korni24
2008. nov. 24. 10:19
Még van jó néhány kérdésem. De most mennem kell, később majd jövök és kérdezgetek, ha nem baj?!
255. Korni24 (válaszként erre: 254. - 0c89f979f8)
2008. nov. 24. 10:18

szia!

Én is hallottam már olyat, hogy orvos függő van aki azt mondja, hogy nyugodtan legyen bent az apuka amíg csak akar. Ez a felkészítő is nagyrészt inkább a pénzről szól:)

254. 0c89f979f8 (válaszként erre: 248. - Korni24)
2008. nov. 23. 18:37
Elvileg igen, de erről különböző infókat hallottam. A felkészítő után adnak egy papírt, azt ki kell tölteni, beírni, hogy ki megy be veled, s ezt bele kell csatolni a kiskönyvbe. De hallottam olyat (igaz, ő 3 éve szült), hogy nem kellett ez a felkészítő. Érdemes utánaérdeklődni a kórházban.
253. 0c89f979f8 (válaszként erre: 247. - Erycicus)
2008. nov. 23. 18:34

Apás szülés lesz, bár úgy indult, hogy majd meglátjuk. Én nem erőltettem, a páromra bíztam a döntést. Kétféle felkészítő van, mindkettőn megmutatják a szülészetet és a "szálló" részt. Szerintem, ha megkéred a szülésznőt, biztosan körbevezet. Zenét lehet bevinni, de úgy vannak vele, hogy a szülés alatt arra tényleg nem tudsz majd koncentrálni. De ha van kedved, akkor szerintem válogass össze nyugodtan magadnak egy albumot.

Eddig úgy néz ki, hogy a férjem végig bent lesz. A fejemnél. Nem akarom sokkolni szegényt, inkább engem támogasson. :D Egyébként bármikor kijöhet közben, ha nem érzi jól magát, vagy túl soknak látja a dolgokat.

252. 0c89f979f8 (válaszként erre: 246. - Erycicus)
2008. nov. 23. 18:29
Tényleg érdemes megvárni, hogy mit vesznek, nehogy valamiből túl sok legyen, másból meg semmi. De szerintem nem lehet megállni, hogy ne vegyünk valamit, még akkor is, ha tudjuk, hogy kapunk. :D
251. Korni24
2008. nov. 21. 19:09

Látom sehol senki.

További szép estét mindenkinek. Sziasztok!

250. Korni24
2008. nov. 21. 18:19
Jaja, mi azt beszéltük, hogy akkor bent lenne, de ha indul a szülés kimegy.
249. erycicus (válaszként erre: 248. - Korni24)
2008. nov. 21. 18:00
Szia Ez engem is érdekelne.Az azért jó lenne ha a vajudás alatt fogná a kezem vagy valami.
248. Korni24
2008. nov. 21. 17:30

Sziasztok!

Engem valahogy nem vonz az apás szülés, de hála Istennek a férjem sem akar bennt lenni. Ha azt szeretném, hogy a vajúdás alatt ott legyen velem a férjem, akkor is kell menni szülés felkészítőre?

247. erycicus (válaszként erre: 244. - 0c89f979f8)
2008. nov. 21. 13:18
Tehát apás szülés lesz?vagy vki más megy veled?Hány alkalommal kell járni előkészítésre?Szerintetek ha nem apás szülés akkor is én nekem megmutatják előtte a szülőszobát ha kérem??Lehet bevinni zenét,ha én úgy gondolom h az megnyugtató számomra??(az nem bizti h hallanám is de talán segítene)Férjed végig ott lesz veled a szülésnél??Lehet olyat is h ott van egy ideig de amikor már jönn ki a baba akkor kimegy??(de lehet akkor már egy férj se jönne ki)
246. erycicus (válaszként erre: 244. - 0c89f979f8)
2008. nov. 21. 12:48
Szia Jaj nagyon örülök h ilyen jó sokat írtál és köszi az infókat.Dr S Andit én is ismerem jártam is hozzá vizsgálatra.Tényleg kedves.Én is fogok turiba venni babaruhát,mert olyan jó minőségüek vannak ott,ami boltban megfizethetetlen számomra:)Januárban elkezdek vásárolgatni,meg megvárom mit kapok innen-onnan:)
245. syl100 (válaszként erre: 242. - Erycicus)
2008. nov. 21. 12:44

Dehogy baj!:)

Én 2005.dec.30-án szültem a lányomat!Igen akkor magánorvoshoz jártam aki azóta már nyugdíjba ment,Dr.Kelecsényi Sándorhoz!

244. 0c89f979f8 (válaszként erre: 234. - Erycicus)
2008. nov. 21. 10:57

Ezeket a melegítő nadrágokat a Polgári Outletben vettem 4000 Ft-ért. Azért szeretem őket, mert amikor még nem vártam babát, akkor is jók voltak rám. :D Velem együtt nőnek a gatyók. :D Egyébként igazi kismama nadrágokat hál istennek kaptam kölcsön, így vennem nem kellett.

Köszi a szoba dicséretét, nekünk is tetszik, igazi gyerekszoba hangulata van. Minden látogató gyerek el van tőle bűvölve! :D

A babának a tescóban, a CundA-ban és az egészségügyi főiskolával szembeni angol turiban. Ez utóbbiban érdemes szétnézni, mi nagyon jó cuccokat fogtunk ki!!!

Az orvosom dr. Seres Andrea, kb. 35 éves. Nagyon kedves, aranyos, szakmailag jól felkészült - legalábbis eddig ezt tapasztaltam. A szülésznőm Podlovics Tiborné Marika. Nagyon segítőkész, kedves, szeretik a kórházban. Csak ajánlani tudom. De a nyíregyházi kórház szülésznőinek nagy részéről csak jókat hallottam!


Látom, én szülök leghamarabb, ha minden kiírás szerint megy. :D Ha kérdezni szeretnétek, nyugodtan, megpróbálok válaszolni.

Voltunk szülésfelkészítőn, ha érdekel abból valami titeket, akkor szóljatok! :)

243. erycicus (válaszként erre: 240. - Syl100)
2008. nov. 21. 08:29
Még azt megkérdezhetem hogy ki volt az az orvos akinél szültél??
242. erycicus (válaszként erre: 241. - Syl100)
2008. nov. 21. 08:24
Szia Tényleg nagyon rendes volt a szülésznőd :)Ilyenkor biztos még jobban esik egy kedves szó,meg egy kis törődés.Elgondolkodtató,hogy így is lehet h csak szülésznőt fogad az ember,ezt nem is tudtam.Pont tegnap mondtam a férjemnek h úgy szeretném h február végére vagy legkésőbb március első hetében minden meglegyen ellegyen készítve a kismanónak.De minedn sokba fog kerülni és akkor még + doki,hát nem tudom mi lesz,kicsit aggódok.Megkérdezhetem h te mikor szültél??Te magán dokihoz jártál??Előre is köszi a válaszokat.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook