Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Petróczy Ottó nyíregyházi nőgyógyászról kinek milyen tapasztalatai vannak? fórum

Dr. Petróczy Ottó nyíregyházi nőgyógyászról kinek milyen tapasztalatai vannak? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 25. 23:46
Szia! Csak annyit bárki hibázhat emberek vagyunk. Szerintem valami más okból nem sikerült a műtét. Én már 14 éve ismerem, mind a három gyermekemet nála szültem és 1000 százalékig megbízok benne. Bárkinek tudom ajánlani mert mindig rendes mindenkihez és csak jó tapasztalataim vannak. Te még nem találkoztál olyan orvossal aki semmibe vesz én igen. Csak annyit mondok köszönök neki mindent és csakis dr. Petróczy Ottó lesz az orvosom. Üdvözlettel B. Angéla
2010. ápr. 10. 21:20
Szia! Nekem nem igazán a jó oldalát mutatta. Laporoscopia műtétet csinált s mikor felébredtem az altatásból közölte,fapofával,hogy nem sikerült. A zárójelentésnél csak annyit mondott menjen debrecenbe. A varratszedésnél pedig a megbeszélt időpontba nem volt hajlandó fogadni egy ismerős szülésznő segítségével majd 1 óra várakozás után sikerült bejutni hozzá. Hát köszönöm elég volt.
2009. szept. 30. 08:37
Dr. Petróczy Ottó nyíregyházi nőgyógyászról kinek milyen tapasztalatai vannak?
2009. szept. 30. 07:04
Dr. Petróczy Ottó nyíregyházi nőgyógyászról kinek milyen tapasztalatai vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook