Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyíregyháza-Sóstón milyen programot, étkezési lehetőséget és szállást tudzok ajánlani 2 gyereknek és 2 felnőttnek? fórum

Nyíregyháza-Sóstón milyen programot, étkezési lehetőséget és szállást tudzok ajánlani 2 gyereknek és 2 felnőttnek? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 28. 11:35

Vadaspark,az ottani hotel biztos nagy élmény lenne a gyerekeknek.Nyáron táborokat is szerveznek.

Az élményfürdő az ilyenkor is működik,a tófürdő csak nyáron.A tó mellett van több étterem is.Nem messze van egy lovastanya is,azt is szeretni szokták a gyerekek.

A kisvasút nem tudom újra működik-e,nemrég megszüntették.Nyíregyháza-Dombrád között járt(demecserig tuti nem).

A falumúzeumot tényleg érdemes megnézni,mi régen minden évben többször is mentünk.Ott is vannak szervezett hetek,vásár,lesz most húsvét is szerintem,érdemes ekkorra szervezni a látogatást.

A főtér nemrég lett felújítva,sok nagy szökőkút van,érdemes megnézni.

4. hcs2
2011. febr. 28. 11:27

A Vadasparkot nem szabad kihagyni!!! Ott van még a tó is, itt lehet strandolni és csónakázni, vízibiciklizni, persze nyáron:)Illetve a Skanzen (Falumúzeum) is érdekes program és elég olcsó a belépő!!!!

És szerintem érdemes egy városnézést is beiktatni, a Kossuth-tér és környéke, Jósa András Múzeum. Elég sok park van!

2011. febr. 28. 11:20
Tavasszal ott a kisvasút, ami Nyíregyházáról indul, nyírszőlősön keresztül Demecserig.
2011. febr. 28. 11:11
Vadaspark, fürdő (kinti), élményfürdő... A parknál van hotel.... Élményfürdő emeltén olcsó az éttermi rész...
2011. febr. 28. 11:08
Nyíregyháza-Sóstón milyen programot, étkezési lehetőséget és szállást tudzok ajánlani 2 gyereknek és 2 felnőttnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook