Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyaralás nagyszülőkkel fórum

Nyaralás nagyszülőkkel (beszélgetős fórum)


1 2 3
57. mankamanka (válaszként erre: 56. - 104bdd8c43)
2007. júl. 27. 09:39
Az ilyen emberekre még a macskámat sem merném rábízni:-(((
56. 104bdd8c43 (válaszként erre: 55. - Mankamanka)
2007. júl. 27. 00:51

Mindenképpen elérem valahogy azt, hogy végleg megvonják tőlük a láthatási jogot!! Ezek nem emberek, másra sem jók, csak a diplomájukkal hencegni, de közben akkora bunkók és még sorolhatnám...

A gyereket csak azé látogatják, hogy a külvilág azt lássa, hogy ők milyen jó nagyszülők. Átok az a banda, a gyereket valóban kínozzák, megveszik neki a játékokat és csak ott játszhat velük, amit tudtunk mindent megvettünk neki otthonra is, de van egy daru, amit nem tudtunk megszerezni, hiába könyörgött érte a gyerek akkor sem adták oda neki. Ezek nagyszülők?? Ezzel akarják magukhoz csalni a gyereket, zsarolják a rohadékok, de a gyerek már rájött!! Már nem akar odamenni szívesen! Amikor elvitték és haza akart jönni a gyerekem, nem hozták haza, nem is akar menni velük a gyerek. Nem erőszakolhatják ki a láthatást, ha a gyerek nem akar menni nem megy!! Különben is a gyerekenk van joga a kapcsolattartáshoz, de semmi sem nem kötelező!!!

55. mankamanka (válaszként erre: 54. - 104bdd8c43)
2007. júl. 25. 10:14

Szia,

én is nagyon örülök,hogy végre otthon van a kisfiad:-)))

Szomorú,hogy a nagyszülei ilyen lelketlenek,valóban jobb lesz,ha inkább nem találkoznak és nem gyötrik a gyermeket.Nem beszélve arról,hogy Neked is jóval nyugodtabban telnek majd a napjaid.

Én nem is tudom,hogy hogyan bírtam volna ki ezt az egészet:-(

54. 104bdd8c43 (válaszként erre: 53. - Pencil)
2007. júl. 24. 23:26
Nagyon köszi!!! Aranyos vagy!! Megyek a bíróságra és véget vetek ennek a cirkusznak! Velem nem fogják ezt eljátszani még 1x!!!A gyerekemet nem adom a kezükbe többet!!
53. pencil
2007. júl. 24. 19:10

Legyél erős, és kitartó!

Én szurkolok Neked!

52. 104bdd8c43 (válaszként erre: 51. - Pencil)
2007. júl. 24. 14:58
Kérdeztük tőle, hiányoztunk-e neki, és akkor mondta,hogy haza akart jönni, de a nagyanyja azt mondta, hogy ne akarjon hazajönni...a telefonhoz sem akarták engedni, azaal, hogy ne izgassam fel a gyereket. Ez volt az utolsó húzásuk, kérem a teljes megvonását a velük való kapcsolattartásnak! Régen is amikor nem adtam oda sokáig , nem is emlegette őket a kisgyerek. Majd idővel elfelejti őket. Ha kell megyek a legfelsőbb bíróságig is, de a gyerekemet nem adom a kezükbe többet!!
51. pencil (válaszként erre: 50. - 104bdd8c43)
2007. júl. 23. 18:29

Helyes!

Ilyen nagyszülő nem is érdemli meg.

Pontosabban, ne a gyereket szadizza annak érdekében, hogy téged bosszantson.

Nem sínylette meg a kisfiad az elmúlt hetet?

Nem panaszkodik?

Mesél valamit?

50. 104bdd8c43 (válaszként erre: 48. - Pencil)
2007. júl. 23. 18:19
Szombat este felhívott a kedves mama és szólt, hogy Zolika haza akar jönni, azóta itthon van!!! Többet nem adom a kezükbe a gyerekemet!!!!
2007. júl. 22. 10:05
Én nagyon szeretek velük nyaralni.
48. pencil
2007. júl. 22. 09:00

Huhh, de jó!

Ez már megnyugtató. Írd meg, ha már veled lesz!!!

47. mankamanka (válaszként erre: 46. - 104bdd8c43)
2007. júl. 21. 16:48

Szia,

hála Istennek,ennek nagyon örülök.:-)))

2007. júl. 21. 15:25
Zolika már itthon van a városban, ma reggel értek haza, vagy még este, vagy holnap reggel már hazahozzák!!! Nagyon köszönöm mindenki segítségét és együttérzését!!! Ezt azért nem ússzák meg szárazon, a gyámhivatal már intézkedik az ügyben, aztán meg megyünk tovább!
45. pencil
2007. júl. 20. 16:19
Gyerekek, én megfojtanám a kedves mamát, az szent.
2007. júl. 20. 15:40

Szia,

remélem mostanra már minden rendben van.

Ugye így van?

43. mankamanka (válaszként erre: 42. - 104bdd8c43)
2007. júl. 20. 00:16

Semmi gond,értem,hogy nagyon ki vagy,én sem lennék másképp.Pihenj egy kicsit,mert fáradtan még gondolkozni is nehéz,nemhogy cselekedni.Remélem délelőtt már otthon lesz a kisfiad és nem viselték meg az események.

(Drukkolok,hogy így legyen!!!)

42. 104bdd8c43 (válaszként erre: 41. - 104bdd8c43)
2007. júl. 19. 23:45

Bocs, amit kérdeznek!!!!!! Kveset aludtam mostanában...és nagyon fáradt vagyok!! Megyek is aludni!!! Talán már reggel hazahozzák a fiamat!!!

Ha nem , akkor megyek tovább!!!!

41. 104bdd8c43 (válaszként erre: 39. - Mankamanka)
2007. júl. 19. 23:43
Pontosan csak akkor tudom meg, hogyan érezte magát a fiam, ha itthon lesz és maga elmondja!! Nekik nem tudok hinni! Sikeresen elérték az, hogy már azt sem hiszem el nekik amit mondnak!
40. 104bdd8c43 (válaszként erre: 39. - Mankamanka)
2007. júl. 19. 23:40
Szóltam a rokonaik közül az egyiknek, és tudattam vele a tényeket! Van ügyvéd a családjukban, remélem felvilágosítja a következményekről ha nem hozzák haza!!!
39. mankamanka (válaszként erre: 38. - 104bdd8c43)
2007. júl. 19. 19:16

És mit fogsz tenni,haza rendeled őket?

A kisfiad egyébként hogyan viselte lelkileg ezt az egész procedúrát?Vagy egyáltalán nem érdekelte őket ez sem?(Nem lepne meg:-( )

38. 104bdd8c43 (válaszként erre: 37. - Mankamanka)
2007. júl. 19. 18:19
Már haza tudom rendelni őket, mivel az egyezség a bejelentéssel egyidőben hatályát vesztette. Már jogtalanul van náluk a gyerek!
37. mankamanka (válaszként erre: 36. - 104bdd8c43)
2007. júl. 19. 18:05
Oké,várni fogom és szorítok,hogy minden rendben legyen.Saját maguknak keresték a bajt,igyák is meg a levét.(Csak a fiadra vigyázzanak nagyon!)
36. 104bdd8c43 (válaszként erre: 35. - Mankamanka)
2007. júl. 19. 13:18
Erről gondoskodom!! A gyámhivatal megpróbált lerázni, így mentem a jegyzőhöz, aki kötelezte őket a jegyzőkönyv felvételére! Ja, és még a bíróságot em ússzák meg!! Megvonatom tőlük a láthatást!!! Ez hiányzott nekik?? Hát legyen!! Megkapják! Egy élő gyerekről van szó nem egy zsák krumpliról! Gondolkozzanak el( már ha van mivel)mit tettek és milyen veszélynek tették ki a gyereket! Majd fogok írni minden fejleményről!
2007. júl. 19. 00:50
Remélem ezért nagyon megütik a bokájukat!
2007. júl. 18. 05:39

Most olvastam végig az elejétől ezt a történetet.Hihetetlen!!!

Egyszerűen nem is tudok mit mondani az ilyen nagyszülőkre.

Hogy lehetnek ilyen felelőtlenek, meggondolatlanok.

A diploma/diplomák vajmi keveset ér/nek, ha baj történik a kisgyerekkel.

Én azt is utálom ha párom anyukája az utcán sétál a gyerekekkel.Ő már 70 éves, nagyon nehezen mozog és az én gyerekeim nem egy szoknya mellett csücsülő típusúak.

De ha ilyen lenne, biztos, hogy jó darabig nem látnák a gyerekeket.

Nem hiszem, hogy ilyen esetben, mikor veszélyeztetik a gyermeket, még mindig az ő pártjukat fognák a hatóságok.

Sok erőt, kitartást és pozitív eredményeket kívánok neked!

33. 104bdd8c43 (válaszként erre: 32. - Mankamanka)
2007. júl. 17. 22:58

Majd csak vasárnap hozzák haza és remélem épen és egészségesen! Egy biztos, soha többet nem adom ki a kezemből a fiamat! A gyámhivatal egyenlő a 0-val itt nálunk! Már intézkedtem azügyben, hogy többet ne vihessék el! Lesz nagy meglepi nekik!!!

Ha volt anyósom megint bekattan kérem így utólag az ideg és elmeorvosi szakvéleményezését! Voltunk a rendőrségen is de nem tudnak tenni semmit. A gyámhivatal dolga ez. Megyek a bíróságra is! Velem nem szórakoznak többet! Vége! Részemről befejezve az egész láthatási procedúra! Jöhetnek könyörögni akkor sem adom ki a gyereket a kezemből soha többet!

32. mankamanka (válaszként erre: 31. - 104bdd8c43)
2007. júl. 17. 11:05

Szia,

remélem mára már otthon van a fiad,és az ég világon semmi baja nem történt.Ha ez mégsem így lenne,akkor szólj be a rendőrségre,mivel veszélyeztetve van a fiad egészsége(azáltal,hogy nem vitték magukkal azt,amire szüksége lett volna roham esetére.)

Amit tettek kimeríti az embertelenség fogalmát,jól teszed,ha elmész a gyámhivatalba és a bíróságra is.

Remélem olyan döntés születik,hogy soha többé nem tehetnek semmit!!!!

2007. júl. 16. 23:15

Ti mit tennétek ha másnap kiderülne, elvitték a gyereket 300 km-re a tudtotok nélkül?? Most ez a helyzet. Arról volt szó, hogy itthon lesznek náluk az elsó 1 héten. Erre amikor hívom a fiamat kiderült, elvitték a nagy melegben sikondára. Az út jó esetben 3 óra, ha nincs semmi fennakadás..

Onnan hogy hozná haza a kicsit ha sírna? A gépet amit a tüdőgyógyász felírt neki nem vitték el, azzal a jelszóval, ha roham kezdődne nála hazahozzák azonnal itt városon belül, kb 2-3 perc amíg hazaérnek vele tőlük. De 300 km-ről?? Megyünk a gyámhiovatalba és a bíróságra és mindent megteszek annak érdekében, hogy megvonják tőlük teljesen! Velem ezt mégegyszer nem játszák el!! Halálra aggódom magam mi lehet a gyerekemmel.. Már azt sem akarják engedni, hogy beszéljek a gyerekkel. Ha lenne pénzem és nem lenne dög hőség elmennék érte!!!! Elegem van belőlük!! Nem engedem a gyerekemet tönkretenni azért hogy ők megjátszák a szerető nagyszülőket. Ha szeretnék ilyet sosem csináltak volna meg a gyerekkel! Szerintetek????? Várom a véleményeket!!! Az augusztusira már kizárt hogy elvigyék!!

2007. júl. 16. 11:05

Elfelejtettem megkérdezni:

a kisgyermeked hogyan indult útnak velük?

29. mankamanka (válaszként erre: 28. - 104bdd8c43)
2007. júl. 16. 11:03
Akkor reméljük,hogy minden jól fog alakulni(továbbra is):-(((
28. 104bdd8c43 (válaszként erre: 27. - Mankamanka)
2007. júl. 15. 21:51
Szerencsémre a nagypapa testvére ügyvéd, és beszélt velük.Már másképp beszélnek és rájöttek pár dologra maguk is.Most náluk van, de lehet haza kell hozniuk. De már nem kell attól tartanunk, hogy nem hozzák haza ha akarna jönni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook