Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


33375. Betsabé (válaszként erre: 33373. - 0ce06560c9)
2010. jún. 2. 17:25

Akkor te nem tojásozhatsz. Én a szülés óta nem voltam vérvételen, nem tudom mi újság.

Mást is eszek csirkemellsonkán kívül. Disznóvágás-os cuccokat is, de mindig csak picit (az ízéért), és elsősorban reggelire. Este meg szénhidrátmentes, alacsony zsírtartalmú ételeket.

Pl. az orsi baromfivirsli magas kalóriatartalmú. Két darabnál több nem ajánlott nekem, pedig update 1-es. Annyit eszek vacsira, hogy az éhség elmúljon. Ha kell, megtoldom egy kis kefirrel vagy tejjel.

33374. Szeklice (válaszként erre: 33371. - 0ce06560c9)
2010. jún. 2. 16:57
Igen,legalábbis itt,nálunk.A diétás termékeknél van,fehér alapon sárga-zöld mintás.De majd holnap megnézem pontosan a nevét is.
33373. 0ce06560c9 (válaszként erre: 33369. - Betsabé)
2010. jún. 2. 16:34

Amióta gyermek is van a családban, azóta mindig elolvasom mit tartalmaz a szalámi, vettem egy nagyon olcsót :) azt hiszem nem olvasom el a hátoldalát, mert kivételesen most elmulasztottam ennek elolvasását...


tojásra kell figyelnem mert néha magas a koleszterinem, a héten ettem már két db-ot azt hiszem...persze a felvágott is felnyomhatja...más felvágottat nem is eszel nagyon akkor a csirkemellen kívül?

33372. 0ce06560c9 (válaszként erre: 33368. - Vaczila)
2010. jún. 2. 16:31
köszi :)
33371. 0ce06560c9 (válaszként erre: 33367. - Szeklice)
2010. jún. 2. 16:30

Szia!

nem csokidarabkás, háztartási kekszet vettem


cba-ban van csokidarabos is?

33370. 0ce06560c9 (válaszként erre: 33334. - 8a175c3002)
2010. jún. 2. 16:29

Szia Trudika!

bocs, most nézem, hogy írtál, szóval szeretném a :49-es hsz:Cukkinis-fetás béles - cukkini, feta sajt, trappista sajt...

25ös hsz:Belga waffel - Dulce de Leche...(ez ropogós???)


12es hsz:Túrós smarni - túró, mazsola, erdei gyümölcs...


1-hsz: Kókuszos kosárka - kókuszos hab, baracklekvár...

köszi!!!!!:)

33369. Betsabé
2010. jún. 2. 15:46

Engem is zavar a kódok váltogatása. És nem tudnám nyugodt lelkiismerettel megenni az 1-es kódú péksütit vacsira, ami szerintem mégiscsak sok kcal. Maradok régi beosztásnál, abban jobban hiszek.

Én arra figyelek, hogy ebéd után semmi szénhidrát. Ma este főtt tojást fogok enni.

A párizsi lényege, hogy szójával hígítják, plusz páclével, meg stb. Minél drágább, annál több benne a hús, annál egészségesebb. (szerintem) Én párizsi helyett inkább szeletelt csirkemellsonkát szoktam enni. A legfinomabb nekem, ha egy kiskanál 12%-os tejföllel feltekerem, de sajttal is fini.

33368. vaczila (válaszként erre: 33366. - 0ce06560c9)
2010. jún. 2. 15:33

Nálam a párizsi 1-es és ha menet közben megváltozott a kódja, nálam akkor is 1-s marad. Nem variálok az örökös változtatásokkal, ha régen jó volt 1-esnek és lehetett fogyni tőle, akkor most is.

Cemping sajtot már én is vettem, szerintem finom. Toole-ben lehet kapni Alexandrást, az -60% zsírtaltalmú.

33367. Szeklice (válaszként erre: 33366. - 0ce06560c9)
2010. jún. 2. 15:26
Olyan kekszet én is szoktam venni,csokidarabkás,igaz? Van több fajta,nagyon finomak!
33366. 0ce06560c9
2010. jún. 2. 15:14

Sziasztok!

azt szeretném kérdezni, hogy a baromfi párizsi hányas kódú nálatok, mert valahol 1es valahol már 2es

milyen felvágottakat esztek?


ja sajtokra visszatérve: cba-ban találtam egy fitt camping sajtot 16 %os!zsírtartalommal...kocka alakú picike

a tollét szoktam enni, a szeleteltet, most nézem az 45 %os!!!ezt most nem értem....


sikerült vennem a cba-ban cukormentes kekszet juppiii :) meg vettem 5keres pudingport is :)

33365. 0ce06560c9 (válaszként erre: 33360. - Vaczila)
2010. jún. 2. 15:08
Szia!én anno kalóriáztam, én pl.: nem bírtam, mert mikor már elértem a kívánt súlyt és tartottam is, minden egyes falat úgy ment le a torkomon, hogy kívülről fújtam a kalóriáját..és nem csak én, de tesóm is kicsit depis lett tőle az állandó számolgatástól...de kitartást kívánok hozzá, de én így jártam vele...
33364. vaczila (válaszként erre: 33363. - Vega44)
2010. jún. 2. 13:01
Gratulálok a fogyásodhoz! Majd írd le a tapasztalataidat az edzésekről, kíváncsi vagyok edzőteremben milyenek az ilyen edzések. Sajnos nekem nincs ilyesmire lehetőségem.
33363. vega44
2010. jún. 2. 12:32

Sziasztok!

Megcsináltattam a pajzsmirigy vizsgálatokat, és szerencsére minden eredményem jó lett, bár az orvoshoz még nem jutottam el.

És még egy jó hír: 3 kiló ment le az első hónap alatt!:)))))

Pénteken kezdek egy fitneszteremben, 10 alkalmas bérletet vettem, ebből 5 cardió edzés, 5 pedig alakformáló torna. Kíváncsi leszek az eredményre!

33362. Betsabé (válaszként erre: 33360. - Vaczila)
2010. jún. 2. 11:09

Én nem vagyok ebben sem szaki, de amikor én csináltam 3 napig, akkor megfőzve mértem az ételt.

Majd írj, hogy hogyan is kell.

33361. Betsabé
2010. jún. 2. 11:06

Wewewe és Panna!!!

Olyan jó olvasni titeket! Számból veszitek ki a szót! Én is képes vagyok 1 perc különbséggel csininek és kövérnek látni magam :-)

Wewewe! Szerintem, ha fogyni akarsz kg-ban is, akkor muszáj heti min. 3 óra kardió edzést csinálnod. Dvd-re nem próbáltál? Egyedül én se tudnám csinálni, de így dvd-re olyan mintha edzőteremben lennék.

Fejfájás és esőmentes szép napot Sorstársak!

33360. vaczila
2010. jún. 2. 07:42
Úgy gondoltam most hogy a héten itthon vagyok, megpróbálom az updatet kalória számlálással is kombinálni. Kíváncsi vagyok mennyi kalóriát eszek naponta. Illetve ha sok lesz megpróbálok 1500 körül leállni. De máris gondom van. Segítsen aki kalóriát számol. A rizst szárazon vagy főzve kell mérni és számolni? És a tésztát? És van arra valami általános szám hogy pl egy tányér zöldbab leves hány kalória, vagy minden összetevőjét külön le kell mérni és az összeset elosztani annyival ahányan eszünk hogy tudjam 1 adag hány kalória? Nem is olyan egyszerű ez az egész.
33359. vaczila (válaszként erre: 33349. - Wewewe)
2010. jún. 2. 05:14
Azért a péksütikkel vigyázz. Az update péksütikből sem lehet bármikor bármennyit. Az update liszt nem azt jelenti hogy nincs benne szénhidrát hanem azt, hogy csökkentett felszívódású szénhidrát van benne. Norbi azt javasolja valamelyik könyvében, hogy napi 3-nál ne együnk többet. Próbálj inkább helyette több zöldséget, gyümölcsöt, sovány húsokat, sovány tejtermékeket, pl sajtokat, cukormentes joghurtokat fogyasztani.
33358. vaczila
2010. jún. 2. 05:11

Igen a durum tészta közben felment 3-ra, bár én továbbra is 2-nek veszem, nem variálok a kódokkal. Néha délben eszek , de nem nem sokat, azt gondolom, nem attól a kevés tésztától fogok meghízni. Feltétet meg mindig 1-est rakok rá.

A székelykáposzta 1-es, ha sovány húsból csinálod.

33357. Panna!! (válaszként erre: 33356. - Wewewe)
2010. jún. 1. 22:44

Ilyenkor van az hogy hidd el hogy fogytál már sokat és fogysz is tovább szépen! Csak kitartás, és nem szabad szomorúnak lenni hogy de hát a nadrág nem úgy áll rajtam:)Így tök sok depis gondolattól kímélheted meg magad, mint ahogy nem tettem:D viszont most ott tartok, hogy az a farmer már tök jól áll, bár persze nem mindenhol még, viszont amikor épp kövérnek érzem magam napom van azokra a napokra is meg vannak már a ruhadarabjaim:D:D

Olyankor nem veszem fel azt a farmert, hanem valami tök más ruhát húzok fel...én pl szoknyát szoktam olyankor...aminek kicsit magasabb a dereka, így pont nem buggyan ki a csípőm...nekem ott van ugyanis a legnagyobb problémám....nem is a csípőn, hanem a derék és csípő közti rész, az a tipikus úszógumi:D, aztán felvettem egy fekete harisnyát, csizmát...mert ez ugye télen volt....és máris másképp éreztem magam:D

33356. wewewe (válaszként erre: 33354. - Panna!!)
2010. jún. 1. 22:35
Nálam ugyanez van,nézem hm de jo felveszem a farmerom ami enyhen szolva bavagott az oldalamba,felveszem es az előbb meg laposnak tuno hasam hirtelen a régi lett és meg koverebbnek nezek ki.En nem ertem ezt.Pedig a parom is agyon dicsert hogy lefogytam pedig kiloban semmi minusz,sőt!Ruha nelkul latom a valtozast ruhaban viszon abszolult nem.
33355. Panna!!
2010. jún. 1. 22:33

Valaki tud segíteni nekem is??:D

a durumtészta tényleg 2-es? vagy már az is le lett fokozva 3-assá?


ha székelykáposztát csinálok ebédre holnapra az ugye 1-es?

33354. Panna!!
2010. jún. 1. 22:32
aztán volt olyan időszakom is , csak azért írom hátha másnak is:D hogy mikor mondjuk bugyiban néztem magam, már láttam a változást, aztán felvettem ugyanazt a farmert mint máskor és ugyanúgy éreztem magam, mint mikor elkezdtem.furcsa...
33353. Panna!! (válaszként erre: 33351. - Wewewe)
2010. jún. 1. 22:30

Tudom! Tök furi nem?

Nálam ez megy folyamatosan, nézem a fenekem, azta mennyit fogyott, aztán 2 perc múlva majdnem sírva fakadok hogy de hájas még mindig:D:D

De pl nekem az elmúlt 1,5 hónapban összesen 1- 1,5 kiló ment le. 1,5hónapja járok amúgy edzőterembe. Viszont kilóban szinte semmi, centiben annál több és rám jött az a farmer amit 1,5hónapja be sem tudtam gombolni, most meg kényelmesen:D

33352. Panna!! (válaszként erre: 33346. - Szeklice)
2010. jún. 1. 22:27

Szia!


Hát ez az!:D hogy kijöttem ide és gyakorlatilag 8 kilót híztam amikoris sírva fakadtam és nekiláttam ennek az egésznek, de ez már jó rég volt, szóval nálam nagyon lassan mennek le a dolgok...


Nálam nem a csokival volt a gond, mivel azt szerencsére nem veszünk szinte soha, viszont itt volt a fini apple tart amilyet még nem ettem,és persze az fagyival a legjobb:D illetve a fini custard rá:D meg a sok süti, meg kóstold meg azt a fajtát, meg ilyet sem láttam még.....és mellette még nem volt folymatos munka, eső esett akkor filmezzünk:D mozgás kevésség, nagy lamur= teljes nyugodtság:D

Na meg a jó fizetés, miért ne élnénk, együnk útközben itt ott amott:D ahol nyilván figyelnek a tápanyagokban gazdag étkezésre:D

Szóval így kezdődött, azóta persze sajnálom őket hogy ilyen egészségtelenül élnek, és a legfontosabb a kisgyereknek hogy most csak egy euró a fánk:D

Egyébként itt sztem minden a cukor, liszt körülforog és megeszed aztán már újra kívánod:D



Nos én most 3kilót szeretnék legalább fogyni augusztusig, aztán persze tovább és tovább....

elég nehéz ez most, folyamatosan ugrál fel le 1 kiló:D egyik nap 56,2, másik nap 57,1...

33351. wewewe (válaszként erre: 33350. - Panna!!)
2010. jún. 1. 22:27
Köszi,sokat segitettel:)tényleg látom magamon a változast,feszesebb a testem a tornától meg érzem h izmosodom azért a háj alatt.Egyszerre érzem magam vékonyabbnak de nagyobbnagy is.Érdekes.
33350. Panna!! (válaszként erre: 33349. - Wewewe)
2010. jún. 1. 22:20

Szia!

Én az update sütik evéséhez nem nagyon tudok hozzászólni, tavaly nyáron kóstoltam mikor otthon voltunk nyaralni, aztán azóta nem is tudtam venni:)


Viszont az edzés: tény hogy fontos hogy legalább 3-4 napot edzünk egy héten...és ha kilóban ugyanannyi vagy de centiben 2-2 centiket fogytál, akkor sztem egyáltalán nem jársz rossz úton, úgysem az a lényeg hogy azért dicsérjenek meg mert mondjuk50 kilós vagy de erőd sincs,izmod sincs, tehát olyan plötty az embernek mindene, hanem mondjuk majdnem 60 vagy de izmos, és jól nézel ki.

a másik, hogy ahogy mindenki mondja is az izom többet nyom mint a zsír, tehát valószínűleg veszítettél zsírt, de mellé szereztél izmot is:)egy idő után meg a kilókon is látszik.


amit én észrevettem magamon, hogy sokkal szebben formásodik a testem ha amennyire csak lehet csökkentem a szénhidrátokat, tehát tényleg csak update 1eseket eszem:)Viszont az is igaz, hogy mikor elkezdtem a tornát, edzést,a zsír még nem ment nekem olyan mértékben mint ahogy az izom jött, így volt hogy mondjuk a combomat vastagabbnak mértem...


Szerintem folytasd így ahogy csinálod!ha van rá lehetőséged sztem még egy edzőnapot iktass be:)

a sütikről meg a többiek tuti sokat tudnak:)

33349. wewewe
2010. jún. 1. 21:58

Sziasztok.

Segitsetek nekem,latom ti itt nem most kezdtétek:)...

Én kb 1 hónapja Update szerint eszem és edzőterembe járok személyi edzőhöz heti 2x-mivel magamtol kb 10 perc utan abab hagynam és hypoxira 1x vagy 2x.Szóval megteszek mindent a fogyásért viszont eddig meg nem fogytam szinte semmit,sőt eleinte híztam 1-2 kilót.Szóval most vagyok ott ahol kezdtem,66kilonal.

En csinálok valamit rosszul vagy a tornázástól kezdtem el hízni,edzőm szerint ez normális.En mast vártam,mivel eddig nem tornáztam es nem norbiztam.Centiben fogytam mar 2-2 centiket.Remélem hamarosan beindul a fogyas.

Par hete megnyilt nalunk is az Update üzlet :) ott vásárolok.Vannak isteni finom péksutemények ami ugye 1-es koduak.Ti abból mennyit esztek meg?mivel ugy van hogy az 1-esbol barmikor bármennyit.Ez igy jól hangzik de ha megeszek pl 5 pogit egymás után nem hiszem h le fogok fogyni-bár jo lenne.Update 1 kenyeret is eszem meg a kalácsot is,arra gondoltam hogy lehet ezeket miatt nem fogyok.Én hiszek az updateban mert sokan lefogytak de vagy a tornaban vagy a ebben lesz a hiba ugy erzem.

Szerintetek?

33348. 4fabd36e36
2010. jún. 1. 21:27
A pudingokba mit tesztek,milyen édesítőt? A fruktóz jó bele?
33347. Szeklice
2010. jún. 1. 21:25
Vaczila!Olvastam a naplód.Nem találok szavakat erre a helyzetre.Sajnos a mi rokonainkat is épp most telepítik ki Pásztóról,mert megtelt a hasznosi víztározó.Szörnyű!Reméljük mihamarabb vége lesz ennek a borzalomnak.
33346. Szeklice (válaszként erre: 33345. - Panna!!)
2010. jún. 1. 21:23
Szia Panna!Látom,Írországban élsz.Én Angliában éltem 1 évig,és legnagyobb igyekezetem ellenére +4 kg ugrott fel rám.Az ottani alapanyagok szerintem mások vagy nem értem,mert mindent úgy csináltam,mint itthon,és mégis..Aztán magától lement az a 4 kg plussz 2007-ben,de nem volt kellemes.:( Meg az is durva,hogy nem tudsz pl.1 db csokit venni,csak 5-öt,így folyamatosan rájártam...Reméljük sikerül mihamarabb megszabadulni a fölöslegtől.Pontosan hány kg-ot szeretnél leadni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook