Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nők! Van köztetek olyan, akinek ajánlottak már pénzt a szexért? fórum

Nők! Van köztetek olyan, akinek ajánlottak már pénzt a szexért? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
63. timycat (válaszként erre: 59. - Channa*)
2022. okt. 21. 08:31
Jézusom 🤦‍♀️
62. PöttyösPanka (válaszként erre: 55. - Channa*)
2022. okt. 21. 08:10
Vannak férfiak, akik szimplán azért ajánlanak pénzt szexért, mert tárgyiasítják a nőket. A szemükben a nő csak egy árucikk, a pénz pedig az isten, és azt hiszik, bármit megkaphatnak érte. Persze vannak olyanok is, akik azért fizetnek érte, mert csak így jutnak hozzá.
61. Napsugár8 (válaszként erre: 60. - Channa*)
2022. okt. 21. 07:59
Te még mindig ezen rugózol? Jesszusom! :))
60. Channa* (válaszként erre: 58. - Napsugár8)
2022. okt. 21. 07:41

Nem, nem érted.


Az önbizalomnak meg kell lennie ilyenek nélkül is.


Ha valakinek attól nő, hogy pénzt ajánlanak neki szexért, akkor az szánalmas.

59. Channa* (válaszként erre: 57. - Timycat)
2022. okt. 21. 07:39

Hát nem tudom...


És neked attól van önbizalmad, ha pénzt ajánlanak neked szexért?

58. Napsugár8 (válaszként erre: 56. - Channa*)
2022. okt. 21. 07:12

Dehogynem értem!

Csak hogy FI nem a pénzért való dugásról kérdezett, (amiről te magyaráztál), hanem arról, hogy kapott-e ajánlatot!!!, hogy dugjon pénzért!

És teljesen felesleges volt (szerintem) arról írnod, hogy FI dugjon pénzért, ha akar, meg hogy más munkával is lehet sokat keresni, stb. stb.

Vagy te nem értetted a kérdést, vagy szándékosan magyaráztad félre, és minősítetted ezáltal FI-t.

Úgyhogy légyszi, ne kezdd el felsorolni, hogy hányan nem értjük, amit írkálsz itt össze-vissza! Eltérsz a témától, kioktatod FI-t, meg bárki mást... Lásd már be végre, hogy te sem vagy Isten! Nem te vagy Isten!

57. timycat (válaszként erre: 55. - Channa*)
2022. okt. 21. 07:09

"A férfiak, akik a zsebükbe nyúlnak egy szexért, azért teszik, mert máshogy nincs, azaz egy nő sem áll velük szóba."


Ez badarság.

56. Channa* (válaszként erre: 53. - Napsugár8)
2022. okt. 21. 06:54
Te sem érted, hogy miről miről írok...
55. Channa* (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 06:52

Félre érted!

Azzal nincs gondom, ha elfogad valaki pénzt a szexért, hiszen van aki ebből él.


Nekem az a fura, ha valakinek ettől van önbizalma.


A férfiak, akik a zsebükbe nyúlnak egy szexért, azért teszik, mert máshogy nincs, azaz egy nő sem áll velük szóba.


Te nagyon fordítva nézed ezt a történetet...

54. Napsugár8 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 06:44

Teljes mértékben egyetértek!

A feltett kérdés nem úgy szólt, hogy valaki csinálta-e már pénzért, hanem azt kérdezted, hogy ajánlottak-e már fel érte pénzt?

És a kettő között óriási különbség van!

53. Napsugár8 (válaszként erre: 45. - Channa*)
2022. okt. 21. 06:41

Ha már itt tartunk: hogy ki a qurv@ és ki nem, nézőpont kérdése.

Egy férfi ismerősöm szerint: nem az a qurv@ aki izgat és ad, hanem aki izgat és nem ad. :))

52. Napsugár8 (válaszként erre: 44. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 21. 06:39

Nem 60 ezer volt? Mert még az is kevésnek tűnik. Tíz évvel korábban a tesóm vett 1,5 szobás OTP-s lakást a mi kis városkánkban 60 ezerért.

A 80-as évek közepén a havi fizetésem volt 4-5 ezer Ft. Az a telek 6 ezer Ft-ér ajándék volt.

51. Napsugár8 (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 06:33
Remélem nem. Mert én sem. :))
2022. okt. 21. 00:09
Köszönöm a film ajánlást! Megnéztem. Tanulságos.
2022. okt. 20. 22:45

Személyisége válogatja, hogy ki mibe megy bele.

Valaki kirakja a "cégtáblát" is.

Én megvásárolva érezném magam.

48. krisztikrisz (válaszként erre: 43. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 20. 22:41
Az még hagyján. De az ilyen fiatal kislányok úgy lepukkanhatnak pár hónap alatt, hogy az intenzív osztályon kötnek ki. Az egyik ismerősöm így halt meg. Előtte állt az élet, de belevitték a rosszba. ☹️
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Channa*)
2022. okt. 20. 21:34

Nem ítélkezem.

Ezzel kezded utána az egész válaszod végig ítélkezés, sőt még gyanúsítgatás is.

Ha valakinek más a véleménye, ha valaki máshogy működik, mint te (jelen esetben, hogy ez ad önbizalmat) azzal már lenéző vagy zsigerből?


Nem kell értened másoknak miért kell vállalniuk a sztorijukat, hát te is láthatod hány jó fej nő van aki simán elmeséli és nem csinál ügyet belőle. Direkt leírtam, hogy ami személyes persze nem kell elmondani, de csak azért is leírod ezt is.


És én még mindig nem értem miért nézed le, akinek ajánlottak már pénzt szexért. Újra mondom, ezzel lenézel mindenkit aki ide válaszolt, nem csak engem.

Jó hogy már nem a nők hibája, hogy vannak férfiak akik még a zsebükbe is benyúlnának értük, hát komolyan mondom eszem eldobom.

Sosem "keféltem" pénzért, szerintem ezt is korábban már leírtam. Tedd félre ezt a stílust, borzasztó.

46. Channa* (válaszként erre: 44. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 20. 21:24

Az nem előbb volt?

A nagymamám 87-ben adta el a 18. kerületi házát 700 ezerért és a 60-as években vette 4 ezerért.


Én 84-ben 4200 Ft-ot kerestem, és ez nagyon jó fizetés volt akkor. 90-ben a gyes kicsit több, mint 4 ezer volt.

45. Channa* (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 21:18

Nem ítélkeztem. Pusztán leírtam, hogy semmit nem növel az önbizalmon, ha valakit kur.vának néznek. Szerintem.


De ha neked ettől nő, hát egészségedre. Nekem enélkül is van önbizalmam.


A másik. Rendes melóval is lehet pénzt keresni. Persze, biztos kevesebbet. Ha viszont a gyomrod erős, akkor van olyan meló, amihez jó erős gyomor kell és az többet is fizet.


Ha ez csak a nem tudom midet elégíti ki, akkor dugj pénzért, de ehhez nem értem miért kell sokaknak névvel vállalniuk a saját sztorijukat.


Lehet, hogy az izgat fel, hogy elmesélik itt a velük történteket és nem is az, hogy pénzért kefélsz?

44. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 36. - Napsugár8)
2022. okt. 20. 20:05

A 80-as években a szüleim vettek Budaörsön egy építési telket 6 ezer forintért.

200 négyszögöl

Csak az árak miatt írtam.


1 milliót olvasva félrenyeltem.

2022. okt. 20. 19:59

Ismertem egy családot, akinek drogos lett a kislánya.

Az első pasija vitte bele a jóba.

gyorsan elkapta a gépszíj, Frankfurt főpályaudvarával szemben kereste a drogra a pénzt.(50€ / páciens)

Fél év alatt lepukkant a kislány.


Megrázott a sorsa mert személyesen ismertük őket, még verset is írtam róla, mert ez nem más mint tragédia.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Napsugár8)
2022. okt. 20. 19:50

😂


De őszintén szerinted ő komolyan gondolta?

41. Napsugár8 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 19:32
Ja!!! De azt a liter pálinkát már sajnálta! :))
2022. okt. 20. 19:20
Na ez szemétség nagyon. Sajnálom akinek tényleg kényszerből kell ilyenbe belemennie és még át is verik. :/
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Napsugár8)
2022. okt. 20. 19:19

Na a 80as évek közepén az nem kis összeg volt :) vagyis szerintem egy alkalomért most sem az, de ez teljesen relatív :D

Nem értékelt le, na.

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Soufflet)
2022. okt. 20. 19:18
Ezek tényleg pofátlanul hatnak.
37. VendrinerPiroska (válaszként erre: 16. - Mimóza07)
2022. okt. 20. 19:12
Attól függ, hogy hol és milyen körülmények közt dolgoznak a honfitársnők. Ott is van bableveses kategória. Láttam olyan magyar nőt, akinek nem jött be az amerikai álom és a szimpla életben maradásért tolta oda. Az egykori pasim baráti körében volt egy srác, aki csak úgy tudott ágyba csalni egy amúgy nagyon vonzó orosz lányt, hogy megígérte neki, hogy a fekvésért kifizeti a lakbérét. A lány elég nagy slamasztikában volt, és ráállt. A srác nem fizetett, sőt ő és a barátai ezt nagyon jó poénnak tartottak a dolgot. Ebben nem hiszem, hogy sok élvezet van.
2022. okt. 20. 19:02
A 80-as évek közepén mondta egy 70+-os (bácsika), ad 1 millát, ha megteszem. Mondtam neki, fejelje meg még egy liter pálinkával. (Gondoltam, ha azt megiszom előtte, úgysem fogom tudni, mi történik körülöttem!) Erre ő: ennyit neki nem ér a dolog! :))
2022. okt. 20. 18:25

Regen az uzletembe bejott egy osztrak pasi zaras utan. Dupla ajto volt, a kulcsot mar becsuktam, szoval egyertelmuen latszott, mar zarva vagyok. Megkerdezte, hogy lefekudnek-e vele, termeszetes fizetne erte. Nem hittem a fulemnek, en nem tudom, mi a fenet kepzelt, vagy miert nem egy kupiba ment, ketto is volt a varosban.


Egy baratom excsajat, aki epp ket nagy tasks pelenkaval ment haza, az utcan szolitotta le egy szinten osztrak pasi, hogy elmenne-e vele penzert.


Ezek tipikusan azok az alakok, akik azt hiszik, ket euroert az asztalra szarhatnak.

34. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - Timycat)
2022. okt. 20. 08:22
Az is egy létező fétis, amikor a férj nézi, hogy a felesége mással van együtt.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook