Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nők! Van köztetek olyan, akinek ajánlottak már pénzt a szexért? fórum

Nők! Van köztetek olyan, akinek ajánlottak már pénzt a szexért? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
93. de82bd5a12 (válaszként erre: 92. - Mimy63)
2022. okt. 21. 14:22
"Magam részéről pofán vágnám, aki pénzt ajánl a szexért, akármilyen tünci-münci szövegkörnyezetben teszi." - igen, ez az egészséges reakció.
92. mimy63 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 14:07

Khmmm, amit most leirtál, ott pont az a lényeg, hogy nem sokba vesznek. Ha nem igy lenne, eszébe nem jutna pénzt ajánlani.

Gondold át: udvarol, elutasitod, de ha fizet, akkor majd belemész? Mert a leirtak alapján a pasi ezt képzelte.

Most csomagolhatjuk rózsaszin selyempapirba, de ha a pénz befigyel, akkor ez szimpla üzlet.

Az más, ha két ember, aki vonzódik egymáshoz, eljátszik a szituval, de a te leirásod nem erről az esetről szól.


Engem ugyan nem zavar, bárki bármilyen okból, célból szexel valakivel, szerintem mindenkinek a magánügye. Magam részéről pofán vágnám, aki pénzt ajánl a szexért, akármilyen tünci-münci szövegkörnyezetben teszi.

91. Channa* (válaszként erre: 68. - Timycat)
2022. okt. 21. 13:37

Jaaaa, biztos!


Elnézést kérek, ha összekutyultam!

90. Mimóza07 (válaszként erre: 67. - Channa*)
2022. okt. 21. 12:58
Végül is az is egyfajta prostituálódás. :D Csak ott egy életen át fizet a férj. :D
89. de82bd5a12 (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 12:27
Oké, akkor én értettem félre. 🙂 Rendben, hagyjuk. Értem különben a szempontodat, gondolom fontos a visszajelzés, ezt pedig olyan üzenetnek veszed, hogy szép vagy.
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - De82bd5a12)
2022. okt. 21. 12:25

Nem minden ismerősödre céloztam, hanem akiket említettél.

Hagyjuk el a prostitúció témát.

87. de82bd5a12 (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 12:23
Altalanositas, mintha minden ismerosom beteg lenne! Nem, alapvetoen en normalis emberekkel igyekszem magam korbe venni. Alkoholt nem fogyasztok, de akkor el mondani azt is, vannak olyan prostik, akik a szerencsetlenebb figurakat egyszeruen lehuzzak a stricijukkel.
86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - De82bd5a12)
2022. okt. 21. 12:23
Egyetértek. Én is sajnálom, akinek ilyen életet kell élnie. Sokszor, ahogy te is mondod több van a háttérbe, nem csak az, hogy új szép autót akarnak. Persze van ilyen is. De a legtöbbjüknél már gyerekkorban valószínű elcsúszik valami.
85. de82bd5a12 (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 12:20
Figyelj csak, en ezeket a lanyokat sajnalom, mert aki pl. gyerekotthonban, vagy rossz korulmenyek kozott not fel, az sajnos hajlamosito tenyezo erre. Ok nem is tudjak, milyen egy szeretetteljes kapcsolat, ahol a ferfi megbecsuli es szereti oket. Ugyhogy kar ertuk, olvastam errol konyvet is, magarol a prostituciorol.
84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - De82bd5a12)
2022. okt. 21. 12:20

Mit nem értelmeztem?

"néhány ismerősöm el szokott járni hivatásoshoz, úgy beszélnek róluk, mint egy utolsó senkiről"

"Nezd, azok az ismeroseim csinaljak ezeket, akiknek valami psziches problemajuk van"


Erre most megkérdezed milyen beteg ismerőseid 🙄 megy a pia délben vagy mi történik most?


"Ket ilyen ismerosom volt, mind a kettot letiltottam" ezt viszont jól tetted.


"Szerinted a prostik angyalok?!"

Írod ezt erre a válaszomra: "Nem állítom, hogy prostinak lenni jó vagy oké, de nem vagyok én senki, hogy ítélkezzek bárki életén"


Ez most micsoda?

83. de82bd5a12 (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 12:16
En itelkezek? Milyen beteg ismeroseim, nem tudod ertelmezni, amit leirtam? Ket ilyen ismerosom volt, mind a kettot letiltottam, nem vagyok kivancsi arra, hogy ok mikent elnek. Hallottam sztorikat, ebbol mi kovetkezik szerinted? Nem mindet ok vittek veghez. Szerinted a prostik angyalok?!
82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - De82bd5a12)
2022. okt. 21. 12:03

Nem mindegy nekünk itt most, hogy ki miért lesz prosti vagy nem? Nem értem miért szeretnéd ezt megbeszélni.


Nem állítom, hogy prostinak lenni jó vagy oké, de nem vagyok én senki, hogy ítélkezzek bárki életén, te ki vagy, hogy megteszed egyébként? Csak érdekel.


Milyen verset írnak hozzájuk, komolyan nem is értem. Neked az, hogy beszéljenek már a beteg ismerőseid normálisan egy emberről az már ugyanaz, mint ha verset kellene írni?

2022. okt. 21. 11:59

Nekem még soha senki nem ajánlott pénzt szexért.

De most már tényleg azon gondolkodom, vajon mennyit kóstálnék a húspiacon? 🤑 😁

80. de82bd5a12 (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 11:57

Az nem gaz, hogy azert lesz valaki prosti, mert neki meno auto kell, tartani akar egy eletszinvonalat, amit mashogy nem tud? Az o fejukkel minden rendben van? Megis mit varsz, majd verset irnak hozzajuk? Komolyan kerdezem, hallottam torteneteket, kifejezetten sajnaltam a lanyokat amugy, ahogy bantak veluk.

Nem a prostituciorol szol a forum? Mire gondolsz, ha felhozol egy ilyen temat, nem jon elo?

79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - De82bd5a12)
2022. okt. 21. 11:53

Ebben igazad lehet, de ez meg már megint más téma.


De olyan ismerőseid csináljak akiknek pszichés problémájuk van. Hát az biztos, mivel lehordanak olyan nőket akiknek ők fizetnek.. erről beszélek, nem gáz ez? Ők megfizetik ami nem is baj, prostik vannak amióta világ a világ, de azért vannak, mert kellenek a férfiaknak. Utána a minimum, hogy ne ők hordják már le őket.

De a fórumom nem a prostitúcióról szól.

78. de82bd5a12 (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 11:50

Rossz hasonlatot hoztál, az auto penzbe kerul, de nekunk, ferfiaknak az a kihivas, ha egy not meghoditunk. Autot normal esetben penzert veszunk, a kiszemelt holgyet meghoditjuk. En ha szerelmes vagyok egy nobe, termeszetesen erdekel szexualis teren is, de elsosorban a vele eltoltott ido, a kozos programok nyujtanak elmenyt. Magyaran nem csak meg akarom fektetni.


Nezd, azok az ismeroseim csinaljak ezeket, akiknek valami psziches problemajuk van. A szexmunkasokra ugyanez igaz. Nezd meg milyen aranyban lesznek fuggok, vagy kovetnek el ongyilkossagot, akik ezt a gusztustalan munkat csinaljak.

2022. okt. 21. 11:44

Én azt gondolom aki nem csak a frusztrációját jár ide kiélni az értette a fórumon vagy válaszol rá vagy nem, aki meg mindenáron kötekedni akar, minősítve, rondán beszélni, pénzért kefélni küldeni, az kitudta úgy forgatni, hogy lehordjon mindenkit aki csak itt van, ezekből akiket talán nem is ismer, és simán lehet 1000x értékesebb ember, csak attól biztos, hogy nem kevesebb, hogy volt mar férfi aki fizetett volna neki. :)

Semmi baj, csak bánom, hogy elment ebbe az irányba.

76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - De82bd5a12)
2022. okt. 21. 11:39

De te már megint másról beszélsz.

Egyébként szép ismerőseid vannak, lehordják azt akinek egyébként fizetnek, hogy megkapják a testét:D és sajnos itt nem a nők a szánalmasak...

Egy autóra, ha gyűjtöget egy férfi, költ rá, utána nem hordja le, hogy egy utolsó szar. Nem a hivatásosok baja, hogy a te ismerőseid tárgyba se nézik csak azért, mert prostituáltak. De semmi baj, mert azért költenek rájuk.

Te az ismerőseid akartad minősíteni ezzel a válasszal vagy kit?

2022. okt. 21. 11:36

"Én úgy értelmezem, hogy azért növeli az önbizalmát, mert ettől úgy érzi, annyira jól néz ki, hogy a férfiakat annyira megvadítja, hogy akár még fizetni is hajlandóak azért, hogy megkaphassák."


Szóról szóra.

Akik nekem pénzt ajánlottak már, abból kettő olyan férfi volt akik már évek óta próbáltak fűzni (az egyik kapcsolatra), és évek után már eljutottak oda, hogy pénzt is ajánlgatnak.

Nem tudom, nekem ebből minden le jön csak hogy büdös senkinek néznek, az nem.

Nem azt mondták, hogy na nesze itt egy húszas kapd be vagy nem tudom aki nem érti az hogyan képzeli ezt el..

74. de82bd5a12 (válaszként erre: 57. - Timycat)
2022. okt. 21. 11:35
Ez így van, ahogy írod. Van egy ismerősöm, kifejezetten szeretik a nők, mégis eljár hivatásoshoz. Aztán sok férfi az extra igények, pl. különböző fétisek kiélése miatt jár el.
2022. okt. 21. 11:32
Igen, meg plusz talán vannak még azok akiknek ez egy gyorsabb könnyebb út. Nem kell hetekig udvarolni egy nőnek, ismerkedni, gyorsabb így.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Napsugár8)
2022. okt. 21. 11:31

Annyira igazad van.

Szándékosan beszél bele az elejétől kezdve minden mást, csak azért, hogy lehordjon. Egészen másról beszél, mint amiről a fórum szól.

71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Napsugár8)
2022. okt. 21. 11:29
Köszönöm! Marhára nem turkaltam senki szexuális életében, és nagyjából a második válaszomba azt hiszem ezt le is írtam.
70. de82bd5a12 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 11:05
Kedves Fórumnyitó! Mi tetszik neked ebben? Férfi vagyok, néhány ismerősöm el szokott járni hivatásoshoz, úgy beszélnek róluk, mint egy utolsó senkiről. Ez a szituáció tetszik neked?
69. PöttyösPanka (válaszként erre: 64. - Channa*)
2022. okt. 21. 10:59

Én úgy értelmezem, hogy azért növeli az önbizalmát, mert ettől úgy érzi, annyira jól néz ki, hogy a férfiakat annyira megvadítja, hogy akár még fizetni is hajlandóak azért, hogy megkaphassák. De persze ennek semmi köze a te szótáradban szereplő önbizalomhoz, ami a belső elégedettségből fakad.


Amúgy a legtöbb szexuális fantázia nem az önbecsülésről vagy a másiktól kapott megbecsülésről szól. Sőt, sok esetben pont az ellenkezőjéről.

68. timycat (válaszként erre: 67. - Channa*)
2022. okt. 21. 10:00

Valószínűleg az kavar meg, hogy azt szoktam mondani puszta érdekből házasodtunk, ami teljesen igaz.


A jogi környezet változása miatt a házastársak élete sokkal "biztonságosabbá" vált mint a sok-sok éve együttlévő nem házastársaké (pl. öröklésnél semmit sem kell bizonygatni). De ez gyerek és kapcsolatunk 17. éve után történt, az érzelmi oldalon nem változtatott csak kellett a papír.

67. Channa* (válaszként erre: 66. - Timycat)
2022. okt. 21. 09:41

Húúú, nem akarok hülyeséget írni, de mintha egyszer utaltál volna rá, hogy a pénze volt a döntő.


De ha nem jól emlékszem, akkor elnézést!

66. timycat (válaszként erre: 65. - Channa*)
2022. okt. 21. 08:56

"tulajdonképpen ő is megvett téged."


Ezt fejtsd ki kérlek, mert most igazán nem értem miről írsz.


"Fura, hogy a férjed még el is gondolkodott?"


Ezt lentebb írta egy hozzászóló, hogy ez is egy fétis és tényleg az.


"Amiben nincs semmi, ha neked ez így megfelel, bár fura, hogy te szép, csinos és okos is vagy és ennek ellenére vagy pont ezért? nem volt fontos a szerelem."


Ki mondta azt, hogy nem szeretem a férjem? Attól hogy valakinek pénze van még lehet szerethető.

65. Channa* (válaszként erre: 63. - Timycat)
2022. okt. 21. 08:39

Miért?


Egy kérdés volt.


Gondolom neked nem ettől van önbizalmad, mert van, azt tudom.


Téged, az illető tárgyiasított, és volt annyira merész ráadás, hogy még a férjedet is bevonta. Fura, hogy a férjed még el is gondolkodott?

Vajon miért? Ennyire kell a pénz? Ezt sem hinném.

Ennyire nem számítasz neki?


Az írásaidból persze, kiderül, hogy tulajdonképpen ő is megvett téged. Amiben nincs semmi, ha neked ez így megfelel, bár fura, hogy te szép, csinos és okos is vagy és ennek ellenére vagy pont ezért? nem volt fontos a szerelem.


Tudom, most is jön a jesszusom;)

64. Channa* (válaszként erre: 62. - PöttyösPanka)
2022. okt. 21. 08:33

Igen, és épp ezért egyáltalán nem önbizalom növelő, hiszen mindkét esetben tárgyként tekint a nőkre.


De persze, nekem tök mindegy, hogy ki mit lát benne.

Ha valakinek ez kell ahhoz, hogy önbizalma legyen, akkor rajta, keressen olyan, aki pénzt ajánl neki...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook