Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nők igényei a férfiak terén fórum

Nők igényei a férfiak terén (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
67. Aileen (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2013. nov. 19. 17:17
:D Az én igényeimnek megfelelő férfi nem létezik. :D Lehet hogy túlságosan nagyok az elvárásaim, de nem fogok lejjebb adni belőlük, az biztos! :D Ha meg szingli maradok a hátralévő életemben, akkor meg így jártam. :D
66. 2b32338a68 (válaszként erre: 63. - Ca728c0145)
2013. nov. 19. 17:16
Elviselem,mert szeretnék segiteni megváltoznia,de már elkeserítő,hogy olyankor csak vállat von...Sokat mondom azt is neki,hogy ha kikarmol,levágom a körmeit...olyankor azzal jön,hogy csak egy ujján hosszú..az éppen elég...már nem tudom hogyan adjam tudtára,hogy ez nem jó igy...
65. 2b32338a68 (válaszként erre: 64. - 1a05563e94)
2013. nov. 19. 17:13

Nagyon sokat utalok arra,hogy mit kellene tennie,de ő jön a szöveggel,nem a külső számít,őt nem érdekli,ki hogy néz ki stb ha jó ember...

El vagyok keseredve,mert nem tudom hogyan adjam tudtára,hogy többet foglalkozzon magával...

Igazad van,nem moshatok helyette fogat,de őt meg nem érdekli...kértem próbálja ki az olyan fogkrémet,amiben nincsen fluor,de kösz nem-ez a válasz...

Elcipeltem fogorvoshoz,ott voltam vele,mert fél tőle,hogy mit monda doki...amikor kijött,és hazafelé mentünk,közölte,hogy egy felső fogsor gyökérbeültetéssel 1 milla...mivel a fogai olyan gyengék,hogy nem érdemes koronát tenni rá...ezt is megértem,de kiborít,hogy elengedi a füle mellett amit mondok.

64. 1a05563e94 (válaszként erre: 62. - 2b32338a68)
2013. nov. 19. 12:46

Hát szólni kell,mert a a végén marad az undor..

Leülni vele és megbeszélni.Nem moshatsz helyette fogat,stb...

63. ca728c0145 (válaszként erre: 62. - 2b32338a68)
2013. nov. 19. 12:43

Nem mersz neki szólni, mert ápolatlan?:O

Döbbenet, hogy elviseled, és meg tudsz vele maradni asztalnál, ágyban ...!

Nekem egy megoldás létezne csak: a hányás utáni futás, jó messzire!

2013. nov. 19. 12:33

Elsősorban- nálam igy van- legyen ápolt,fog,haj stb.Ha csak akkor ad magára,mig udvarol,utána meg nem mert megvan a nő,akkor szerintem ne várja egy férfi sem,hogy majd az a nő,aki vele van majd szereti megcsókolni,vagy hozzábújni stb.

Eddig- sajnos- csak egy ilyen pasim volt,aki adott magára.A többi vagy nem zuhanyzott minden nap, vagy nem mosott fogat, vagy nem használt deót,vagy nem járt fogorvoshoz.Én ezektől szoktam kiakadni.

Csak egy példa most: a mostani párom a 4. x-en túl van,régről ismerem,akkor igencsak adott mindenre.Most?!Szinte semmire sem.

Megjegyzem jól keres,de nem érdekelt sohasem,inkább az érdekelt,hogy lehet vele beszélgetni,vitázni jó értelemben...de ahogy most nem érdekli önmaga az már nem tetszik.

A munkahelyén sugárzás érte,és ő úgy szenvedte el,hogy évek alatt kihullottak a fogai...alig van már.Rájött,ha nem mossa,akkor nem romlik...

Kértem tőle,hogy van alternativa,nem kell fogkrém,van megoldás,néha mossa meg...meg sem hallja...nekem taszitó,ha kajamaradékos a foga,vagy kajaszagú a lehellete,ha lehet elhúzódom...sajnos.

Szokása zokniban aludni,még nyáron is...

Ezt is kértem legalább éjszakára vagy cserélje le,vagy vegye le mert egész nap,pláne napokig benne lenni egészségtelen...nem érdekli...

Már nem merek szólni,pedig megint láttam nála egy olyat,amit nem értékelek...zuhanyzás nélkül alsót cserélni...

Férfiak,akik fórumoztok,és nők segítsetek nekem,mert szeretném megoldani a problémákat,nem a szőnyeg alá söpörni...de már nem merek neki szólni...mert én szégyellem.

Hogyan oldanátok meg mindezt?

61. laprincipessa (válaszként erre: 59. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 30. 10:30
Te nem tudod, hogy mirol beszelsz.
60. a0b7a939fe (válaszként erre: 16. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 29. 17:59

mint azok, akik őszinteségről, "szikráról", kisugárzásról és egyebekről beszélnek, s közben nem mások, mint a tisztesség álcája mögött megbújó megélhetési bűnözők.


Ezt azért elég dúrva így ki jelenteni! Hozzá tehetted volna,h vannak kivételek hisz nem ismerhetsz mindenkit.


A másik:99%-ban a férfi vállalja fel a nincstelen nőt, miközben ez fordítva csak akkor működik, ha egy hervatag szépasszony egy fiatal fiúcskát vesz maga mellé?


Ez sem mindig így van! Példa én lennék.

A volt párommal azonos anyagiakban mérhetőek voltunk ha lehet ezt így mondani és azok voltunk akikat nem vetett fel a pénz.

59. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 57. - Vacsa)
2013. okt. 28. 14:08

Nem kell rögtön erre gondolni. Tipikus női felfogás, hogy amit nem értek, azt rávetítem a beszélgetőpartneremre.


Aztán, ha az sem jön be személyeskedek. Amit leírtam, tartom, nem véletlenül írtam, mert tényeken alapul. Ahogyan mondtam, a tények makacs dolgok. Ha elfordítod a fejed tőlük, attól még nem lesznek kevésbé igazak. Legfeljebb te leszel gyáva, de azt már megszoktam a nők nagy részétől, hogy menekülnek, a probléma legkisebb jelére. Jellemző ez a fórum is minderre.

2013. okt. 28. 14:02

Legyen igazi férfi

és szeressen

ki is mutassa

különben sárkány leszek

nem nő

57. vacsa (válaszként erre: 16. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 26. 20:08
Miről beszélsz??? Valaki jókorát rúghatott beléd hogy így kikattant az agyad. Bár ez sem mentség...
56. a0c1361e44 (válaszként erre: 27. - Rudel)
2013. okt. 25. 20:30

Ja, hogy a kinézet a lényeg?


Én nem nézek ki a legjobban, csak helyeske voltam, és csinoska, de nem szép, ellenben van eszem, humorom, az érdeklődésem elég széleskörű, népszerű is vagyok a legtöbb társaságban. És igen, az igényeim magasak voltak és azok is. A külsőm alapján egy punnyadt átlag alatti pasi járna nekem, na de egyébként!

Így a férjem egy magas, jóképű, intelligens, jó humorú pasi, és általában az ilyenek is találnak meg maguknak.

Ja, és nem mellesleg jól is kerestem/sek:)

Miért kellene lejjebb adnom?

Azért mert te nem olyan vagy, mint aki nekem megfelel?

Lehet neked magas a mércéd az adottságaidhoz képest? Én elgondolkodnék a helyedben....

55. a0c1361e44 (válaszként erre: 24. - Agis)
2013. okt. 25. 20:22
Attól nem kell lemondani, mert ő kevesebbet keres.
54. feb96fdf3a (válaszként erre: 29. - Agis)
2013. okt. 25. 19:59

Igazad van ,ebből van bőven .:)))

Azt próbáltam kifejezni ,hogy amíg nem jön a szerelem ,addig igényeink vannak férfiak terén .Amiket részleteztél is kb .Alább nem adjuk ,addig akkor nem lesz pasink ,inkább jöhet a pókháló,ugyi .Aztán két lehetőség van.Vagy jön előbb utóbb egy majdnem lista kipipálós pasi ,aki túl tökéletes ,hogy nemet mondjunk ,vagy jön a szerelem .Ha mázlink van ,akkor ez a kettő egybe esik .

Ha nincs akkor kihajítjuk a listát.:))

53. gribedli*** (válaszként erre: 52. - Gribedli***)
2013. okt. 25. 19:38
Ja, enyém félhosszú, ebbe sem kötött még bele senki, hogy lehetne hosszabb, rövidebb...
52. gribedli*** (válaszként erre: 50. - C6cc1a938e)
2013. okt. 25. 19:37

Én nem erre értettem. Nem járok belőtt séróval:))) oké, természetes szőke vagyok, ahol élek, ez ritkább, akár pálmafával a fejemen is tetszene nekik, fogalmam sincs... Csak azt akartam mondani, hogy az összképbe még soha nem szólt be senki, hogy nem tetszik a hajam, pedig nincs beszárítva, meghosszabbítva, agyonfestve stb.stb. És még a legkritikusabbaknak is tetszett így:) Tiszta, ápolt, rendszeresen vágva, és ha belesimítanak, nem érezni "elektródokat" amik a fejemből lógnak ki (mint a hosszabbított hajaknál), egyáltalán, bele lehet simítani, mert nem kócos, nem liternyi lakkal fixált. De vagyunk ilyenek rengetegen és szerintem ugyanezt hallanád sokaktól, hogy a pasik nem szoktak ennyire belekötni a hajzatba, csak olyankor, mikor semmi más nem tetszik rajtad. Na akkor jöhet, hogy nem tetszik a rövid, a hosszú, a közepes, a göndör, a sima...


(Sőt, a hosszabbított hajat kifejezetten utálják, mert ha hátulról megy a műsor, nem cincálhatják, vagy simogathatják a csaj haját, ahogy ők szeretnék)

51. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 41. - Bd55e3f068)
2013. okt. 25. 19:27
:-DDDDDDD
50. c6cc1a938e (válaszként erre: 47. - Gribedli***)
2013. okt. 25. 19:26

Hát...nekem ha megmaradt volna a velem született fekete haj és nem szőkülök ki,biztos másképp alakult volna a mögöttem álló pár év,ami nevetséges tény.Befesteni nem állna jól.Kész vámpírlédi lennék.:D

De tudod...aki hajfestékbe,meg sminkbe szerelmes,meg műkörmökbe,(apropó:dokinőknek lehet olyat?)annak úgy kell.

49. c6cc1a938e (válaszként erre: 46. - Bd55e3f068)
2013. okt. 25. 19:23
Hát...ja!Csak nyitott itt néhány pasi kétségbeesett fórumot korábban,akár már 30-as éveiben járó is,hogy nem érti miért van még egyyedül,meg nincs senkije.Előadja magát,aztán közben meg a lényeg az élettörténetéből meg lemarad.Így sosem kap választ.
48. gribedli*** (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2013. okt. 25. 19:12

Nekem számít, hogy szeresse a munkáját, aki elégedett a munkájával, és szereti, az minden más tevékenységét örömmel végzi:) és akkor itt kezd szűkülni a kör...


És kell, hogy legalább ugyanabban a napszakban szeresse a szexet, mint én mert képtelenség hosszútávon kivitelezni, hogy az egyik csak reggel szereti, a másik meg csak este, ezenkívül nagyjából ugyanannyi idő legyen számára az elég mint nekem, ne legyenek ebben túl nagy kilengések, és kedvenc póz hasonló legyen.


Fontos még, hogy sportos legyen, szeressen egyáltalán mozogni, de bármi jó, felőlem gombát is szedhet az erdőben csak tudjam, hogy nem az a díványon döglős típus, mert én nem vagyok az.


Sok dologban az ellentétek kellenek és más dolgokban a hasonlóság, ennyit várok el. Külső számít, ahogy a férfiaknak is. Én ezek szerint választottam:)

47. gribedli*** (válaszként erre: 35. - C6cc1a938e)
2013. okt. 25. 19:01

Nekem soha nem szóltak még be a hajam miatt. De van, hogy nem merik megmondani, hogy zavarja őket 30-40-50kg súlyfelesleg és ilyenkor biztos a hajat okolják:)


A férfiak nem válogatnak ennyire, ez csak azoknak tűnik így, akiket kevesebbszer választottak (vagy aki neki tetszett, nem az ő kalibere volt, magasabbra teszi a mércét, mint amilyen mércének ő maga meg tud felelni)

46. bd55e3f068 (válaszként erre: 44. - C6cc1a938e)
2013. okt. 25. 19:00
40 felé már illik belátni, hogyha nincs párom, nem csak a nőkben van a hiba. Nyilván szerencse is kell, ha soha nem jön össze, akkor nem mindig a másik a hibás.
45. 130454e42d (válaszként erre: 23. - A0c1361e44)
2013. okt. 25. 18:52
Szerintem nem kevesebb, mint más korokban. Ha a "régi világra" gondol valaki természetes, hogy saját magát minimum polgárnak látja, pedig akkor is nők tömegei dolgoztak, csak épp nagyrészt fizikai munkát.
44. c6cc1a938e (válaszként erre: 33. - Mazsinka)
2013. okt. 25. 18:50

"Szerintem egyszerűen csak nem talált még olyan lányt, aki önmagáért szereti"


Vagy talált,csak leszarta.Ilyen is van...Aztán mivel ez mondjuk ökörhiba egy pasi részéről,csak legfeljebb nem tudja,így fingja nincs arról,hogy nem a nők miatt szerencsétlen 40akárhány éves korára.Ilyen is van...

43. bd55e3f068 (válaszként erre: 38. - C6cc1a938e)
2013. okt. 25. 18:49
Muhaha
2013. okt. 25. 18:48
Amúgy az állatvilágban teljes monogáia is létezik. Az emberek közt nem :P
2013. okt. 25. 18:47
Nemrég beszélgettünk a többnejűségről a férjemmel. Én azt mondtam, hogy max. kettő, ha én vagyok egyeske, mert ha rajtam kívül kettő van, akkor azok már tudnak szövetkezni. Ő azt mondta, hogy pont ezt gondolja a két nőről. Ha azok ellene szövetkeznek, akkor a csapás kivédhetetlen. Meg én egyedül is sokba kerülök. Kell a francnak több feleség :D
40. c6cc1a938e (válaszként erre: 27. - Rudel)
2013. okt. 25. 18:47
Szerintem nem rossz,amit írsz.Ezért fontos,hogyha valaki szívből szereti a másikat,az a tény megbecsülésre kerüljön...Persze aki ezt nem értékeli,az valószínűleg azért teszi ezt,mert minden ujjára 10 is akad,aki feltétel nélkül szeresse.:)
39. c6cc1a938e (válaszként erre: 25. - Mazsinka)
2013. okt. 25. 18:45
Miért nem rá vannak rászállva inkább,mint hogy mocskosul viselkedik,miért az én haverkámra,aki soha nem engedett meg magának ilyen hangnemet!
38. c6cc1a938e (válaszként erre: 16. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 25. 18:42

"Nos....minden nőnek megvan a maga ára. Kinek alacsonyabb, kinek magasabb, ki így, ki úgy taksálja magát"


Helyes.Mindenféle jöttment ne akarjon megdugni.


"s közben nem mások, mint a tisztesség álcája mögött megbújó megélhetési bűnözők. "


Ezt már egy párszor leírtad,úgyhogy:

meg az anyád picsáját jössz női fórumra így beszélni...


"miért van az, hogy az esetek 99%-ban a férfi vállalja fel a nincstelen nőt, miközben ez fordítva csak akkor működik, ha egy hervatag szépasszony egy fiatal fiúcskát vesz maga mellé? "


Na mi van kujonc,nincs fiatal gazdag p*na a közeledben?Ne károgj...majd csak...XDDD

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook