Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nők (20-40 között)! Mennyire tolerálható ez alább? fórum

Nők (20-40 között)! Mennyire tolerálható ez alább? (beszélgetős fórum)


16. Epresturmix (válaszként erre: 11. - Unom)
márc. 26. 12:45
Igen, nekem kb 15 perc a lefutási időm, utána beszélek töcskölésről! 😂 De az a 15 perc legyen olyan, hogy…!!! 😉
15. 090716
márc. 26. 09:39

[link]


Itt találsz szakembert, segytséget!!

14. Halacskaaaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 14:34
Ha gondoskodsz a partnered MINŐSÉGI orgazmusáról, akkor nem kell órákig bírni. Ha nem tudod, hogyan izgasd fel eléggé, akkor hiába bírod akár 2 órán keresztül, csak azt éred el, hogy kidörzsölődik odalent és még fel is idegesíted. Nálam legalábbis ez lenne. Mellesleg, ha kellően hangulatba van hozva a nő és el tud lazulni, akkor van, hogy pár perc is elég. A probléma legtöbbször viszont ott van, hogy a férfiak azt hiszik, ha megcsöcsörésznek, meg kicsit megsimogatnak, máris menetre kész leszel. Mi nem úgy működünk. Gondoskodni kell róla, hogy ne a hátralevő napi teendőkön járjon még az esze, mikor nekiálltok. Máskülönben nem fogja tudni elengedni magát. Aztán jöhet a kényeztetés, de türelmesen! Ennek több jelentősége van, mint a méretnek, meg h meddig bírod. Persze azért az sem mindegy, hogy azért pár percig bírod-e, vagy két lökés és kész. Az általad leírt metódust ismerem (de nem száraz ejakulációnak hívják). Egy volt pasim csinálta, egy darabig működött, de aztán idegesítő lett, hogy mikor már mindketten majdnem csúcsra értünk, ő leállt. Utána még bírta sokáig, de nálam az izgalom elszállt és hiába koncentráltam, hogy visszahozzam magam arra a szintre, már maga a koncentráció is felcseszte az agyam és végül semmi se jött össze. Ergo, a pasi sokáig bírta, de nekem végül már simán kézzel sem sikerült elérnem az orgazmust és még pipa is lettem. Így aztán ennek nem sok értelme volt. Ennél akkor már jobb, ha valamelyik egyéb módszerrel kielégít, és utána gyakorolhatja a késleltetést. Nyilván azért ehhez az is kell, h a partnered szeressen és ő is segítőkészen álljon hozzá. Annyi viszont biztos, h jó lenne szakemberhez fordulnod.
13. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
márc. 25. 14:06
Egyet értek.
12. Cherry Coke :) (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
márc. 25. 13:48
...és milyen igazad van,pont így gondolom én is :)
11. unom (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
márc. 25. 13:45
A töcskölésből 10 perc is sok 🙂
10. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
márc. 25. 13:29
Félrenyeltem..-)))
9. etr4
márc. 25. 13:28
Előtte önkielégítés, néhány perc, és már tudjuk hosszan csinálni kb ennyi a titok :) Már akinek ez megy :)
márc. 25. 12:56

Nekem bőven elég 15 perc is, ha én is elmegyek! 🤣

Órákig tartó töcskölést utálom és untat! Nem tudom ki találta ki, hogy az mennyire jó! Nekem szokott más dolgom is lenni…😄

7. f8c32ccd19 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 12:45

Én NEM online segítségre gondoltam, hanem szakEMBER-rel való beszélgetésekre.

Szerintem, a "száraz ejakuláció" NEM a késleltetés másik neve, az valami más. Ha nem akarsz élő személlyel értekezni erről, akkor van a neten (google keresőbe írd be:) ChatGPT. Ez 1 ingyenes mesterséges intelligencia (-oldal, magyarul is kérdezhetsz) biztos, hogy válaszol, HA jól teszed fel a kérdést, persze lehet, h. orvoshoz küld a végén "ő" is...

(A probléma neve: korai magömlés erről kérdezz, nem a száraz e., meg késleltetés szavakat kell hasznáni - szerintem)...

Rád van bízva én csak leírtam, a "legjobb tudásom szerint" a válaszomat.

márc. 25. 12:37

Mi az, hogy semmi infó? Én nőként is ismerem a módszert, te meg nem találsz róla semmit? Vagy csak arra izgulsz, hogy hátha itt leírjuk neked? 😅 Angolul tudsz? Mert akkor keress úgy inkább + a reddit tutifixen tele van gyorstüzelő, és ettől szenvedő férfiakkal, ott is biztos találnál tippeket.


Amúgy attól is függ, hogy mennyire figyelsz a partneredre, ha mellé még béna is vagy az ágyban, akkor valóban gázos. Úgy tudom, hogy egy nő partnerrel átlagosan 20 perc alatt éri el az orgazmust, szóval nem kell órákig bírni, viszont elég jelentős, hogy azt a 20 percet mivel töltitek 😅

5. 8a5caeb182 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 12:32
Biztos azért nem találsz róla semmit, mert ez a kifejezés a Barátok köztben volt, Magdi anyus mondta Vili bácsinak.
márc. 25. 12:29

Köszönöm a... Hát sajnos tanulságos hozzászólásod, azonban én az illetővel ellentétben nagyon szívesen fordulnék körülbelül _akárkihez_ ha tudnám, hogy segítene. De itt van (ehhez némileg kapcsolódóan) a második hozzászólásom:


Azt hiszem "száraz ejakuláció" ennek a - számomra szinte - misztikus késleltetésnek a neve.


>> De semmi infó, semmi pontos, részletekbe menő leírás róla. <<

3. f8c32ccd19 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 12:20

Én egy volt osztálytársnőm esetét tudom leírni neked: már a párkapcsolati idejük alatt kiderült, hogy a srácnak nem megy a késleltetés, (a srác nem ment szakemberhez tanácsért) de a csaj nagyon akarta a kapcs.-ot, házasságot, gyerekeket attól a férfitól, ezért vállalta a "macerát" az elejétől fogva. Összeházasodtak (2 gyerek is van), DE végül 10 éven belül VÁLÁST kezdeményezett a csaj, mert (ő mondta el nekem, a szüleinek is kiteregette a "szennyest") beleunt abba, hogy az első menet mindig a férje sürgető igényeinek van alárendelve, aztán várni és újrakezdeni...

Azt szűrtem le ebből, hogy ha rendbe akarod hozni a dolgokat fordulj szakemberhez, NE szégyellj vele beszélni, mert segít és más nem fog tudni erről!

márc. 25. 11:44

Azt hiszem "száraz ejakuláció" ennek a - számomra szinte - misztikus késleltetésnek a neve.


De semmi infó, semmi pontos, részletekbe menő leírás róla. Így marad (maradNA) a második - valamelyest - hosszabb menet.

márc. 25. 11:41

Mivel az internetes fórumokban SENKI SEM gyorstüzelő, és minden férfi vastag hímtaggtal rendelkezik, ezzel szemben a lenti eset/helyzet (vagyis ez egy szimpla: "sajnos így alakult" tény) mennyire tolerálható? Mennyire lehet egy ilyen emberrel hosszú távon együttélni (vele egyedül, elégedetten - és nem még pluszban mással is ezalatt egyidőben)?


Sokan írják, hogy a fiatal (feltételezem húsz év alatti) fiúk gyorstüzelők. De ha van egy olyan ember, aki jócskán húsz felett IS az (legalábbis az első menet végéig, azaz nem tud kitartani a neten olvasható fél orákig, pláne nem órákig), akkor vajon szerintetek lányok és nők:


Lehet hosszú távon - évekig - megelégedetten együtt élni egy ilyen emberrel, aki (felnőtt korában is) eleinte gyorstüzelő, de utána, pl. nyolc-tíz perc szünet után már tovább bírja (és a szünetekben szájjal és kézzel besegít a a hölgynek)?



▪︎ ▪︎ ▪︎ ▪︎ ▪︎



(Képtelen vagyok azt hazudni, hogy fél óráig, illetve óráig bírom, de még a második menetben sem tartok ki harminc és hatvan percekig. Régen sem, most sem. A kérdés tehát adott.


Ugyanakkor!


Olvastam nemrég szintúgy az interneten, hogy létezik férfiak számára kifejlesztett magömlés-késleltető módszer is. De ezt keményen hónapokig gyakorolni kell, hogy sikerüljön elérni. Viszont nem találok róla információkat, tehát fogalmam sincs, hogy ezt a csodálatos - hiszen számomra ez egy kisebb csodának mutatkozik - teljesítményt HOGYAN lehetne elérni. Emiatt jött létre e kiírás, ha már ezt elsajatitani nem tudom, akkor a szükséges X idő kihagyás/szünet utáni "második menetekkel" élhető-e vajon egy ilyen férfi?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook