Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőiesség - férfi szemmel fórum

Nőiesség - férfi szemmel (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. szept. 5. 11:20

Tudott róla. És pont ezért esik rosszul, hogy talán egy arra teljesen alkalmatlan embert vontam be az intim szférámba. Mintha belém rúgott volna.

:(

Köszönöm a vigasztaló szavakat mindannyiótoknak. Ismeretlenül is.

8. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 1. - Evinana)
2014. szept. 5. 11:19
Szia, kb. hat évig nem tudtunk "kiegyensúlyozott szexuális életet élni" ahogy te írtad, mégsem rúgok belé...szerintem örülj neki, hogy szakítottatok, így majd találhatsz olyat aki valódi társad lesz.
2014. szept. 5. 11:19
Ugyanmáááááá! Ilyent komolyan venni?
2014. szept. 5. 11:18
Ha tudott a műtétedről, akkor ne sajnáld a szakítást.
2014. szept. 5. 11:18
Micsoda ostoba férfi ivadék!
2014. szept. 5. 11:15
szerintem ne sajnáld hogy így alakult.
3. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - Evinana)
2014. szept. 5. 11:14

:( ...nagyon sajnálom!

A nőiességedet nem ezzel pasassal kell megélned!!

2. vacsa (válaszként erre: 1. - Evinana)
2014. szept. 5. 11:12
Haragudj csak rá nyugodtan.
2014. szept. 5. 11:09

Sziasztok!

Másfél hónapja volt egy nőgyógyászati műtétem. Szerencsétlenségemben épp akkor jöttem össze valakivel, akivel tegnap szakítottunk. Frissen műtöttként és egyéb lelki tényezők miatt nem tudtunk kiegyensúlyozott szexuális életet élni. Tegnap megkaptam tőle, hogy nem tudom megélni a nőiességemet. Rettenetesen szíven talált ez a mondata. Mit gondoltok erről? Hogyan tudja egy nő megélni a nőiességét? Nagyon kiborultam most. Úgy érzem, hogy nem csak, hogy támogatást nem kaptam tőle, még nagyon belém is rúgott ezzel a mondatával. Nem akarok haragudni rá, de most nehéz...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook