Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Női vetélkedés fórum

Női vetélkedés (beszélgetős fórum)


1 2 3
60. 9f98008a3b (válaszként erre: 55. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 14:19

Ki nem szarja le, hogy megsértődik!???

Miért? Neked ezek a dolgok olyan jól estek????


Akkor meg!????


Hol van az leírva, hogy a pasi/férj testvérével barátságban/jóban kell lenni!????


Elég nagy a világ, elfér benne mindenki!

59. Nyamitörp (válaszként erre: 53. - 458101abbf)
2012. júl. 18. 14:19
Nem írtam, hogy nem tudsz olvasni. Azt írtam, hogy a szövegértelmezés nem az erősséged és ezt ismét sikerült bebizonyítanod.
58. Nyamitörp (válaszként erre: 51. - 458101abbf)
2012. júl. 18. 14:18

"Mondjuk én nem szoktam beszólogatni a testérem párjának elvből, de egyszer lenne ilyen paraszt velem szemben a drága testérem. . . Lassan és módszeresen csinálnám ki őket, mikor muszáj találkozni."


Erre a hozzászólásodra írtam, mivel te hivatkoztál arra, hogy te mit csinálnál a testvéreddel, ha beszólna neked. Így én is leírtam, hogy én az én testvéremmel, hogyan rendeztem ezt a dolgot. Én is kérdezhetném, hogy hogy jön ide a te testvéred, de nem kérdezem.

57. michelle.r (válaszként erre: 49. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 14:17
Hoppá, most egész gyorsan tudtál reagálni és megvédeni magad ;))
56. michelle.r (válaszként erre: 45. - 458101abbf)
2012. júl. 18. 14:16

Úgy értem, hogy nem vall kiemelkedő intelligenciára valakit azzal b.szogatni, ami neki egyébként is fájó pont.

Egész más valakinek azt mondani, hogy nyuszi, kicsit meg vagy hízva, mint ha miközben zabálod a kedvenc fagyiját becsmérlően végignézel rajta és azt mondod, szívesen megkínálnálak, de nem kéne tovább híznod, mert így sem fér már be a valagad az ajtón.

Apám szokta mondani, bárkit lehülyézhetsz, csak a hülyének ne mondd soha.

55. Nyamitörp (válaszként erre: 50. - 9f98008a3b)
2012. júl. 18. 14:14
Azzal hozom kellemetlen helyzetbe, hogy ha esetleg összeveszek a nővérével, nem vagyok benne biztos, hogy nem sértődne meg a nővére, ha visszaszólnék. Ezért írtam, hogy michelle.r. megoldása jó lenne. Abból nem lenne vita.
54. csgybzs (válaszként erre: 52. - Mazsinka)
2012. júl. 18. 14:12
Ez a megfelelés a család miatt a halálom. Ha gondod van vele beszéld meg, aztán lesz ami lesz. Nem kell egy rossz kapcsolatot tűzzel-vassal fenntartani, csak energiát és időt rabol mindenkitől, feleslegesen...
53. 458101abbf (válaszként erre: 51. - 458101abbf)
2012. júl. 18. 14:10
Visszanéztem, "az én bátyám" csak abban a hozzászólásban jött a képbe. Persze várom a magyarázatot, hogy miért én nem tudok olvasni.
2012. júl. 18. 14:07

És szerintetek hogy kell kezelni a legintelligensebb módon az ilyen helyzeteket?


Ha visszaszólok, kiakad, és balhézik, hisz csak neki lehet igaza mindig mindenben...és én leszek a rém a családban. Mindig attól félek, ha kibukik belőlem, olyat mondok, amit magam is megbánok.


Ha nem szólok vissza, akkor egyre jobban csinálja, aláz, aláz, aláz...


Ha elkerülöm, kiakad, hogy ménemakarokbarátkoznivele, hiszen ő olyan rendes...


???

51. 458101abbf (válaszként erre: 49. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 14:03

"Mikor barátomnak feltűnt, hogy beszólogat a nővére, akkor beszólt neki egy olyat, ami szerintem fájdalmasan érintette. Azt mondta, hogy nem baj, neked legalább már van melled. Hozzátenném, hogy soha nem panaszkodtam a páromnak a nővérére és nem is kértem és nem is kértem volna meg, hogy megvédjen egy családtagjával szemben."


Szereplők: te, barátod és a sógornő. Hol van elrejtve a bátyád? A cipősszekrényben?

Tényleg nem értem.

50. 9f98008a3b (válaszként erre: 48. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 14:02

Azzal, hogy kiállsz magadért, miért hoznád őt kellemetlen helyzetbe???


Amúgy meg had ne mondjam: hogy a családot kapod, a barátokat válogatod....

49. Nyamitörp (válaszként erre: 47. - 458101abbf)
2012. júl. 18. 14:01

Úgy látom szövegértés az erősséged. Hagylak még kicsit gondolkozni, ha utána se érted, akkor szívesen elmagyarázom.

Nem, nem vagyok troll.

48. Nyamitörp (válaszként erre: 46. - 9f98008a3b)
2012. júl. 18. 13:59
Nem is akarom, hogy mindenki szeressen, csak családon belül nem szeretek konfrontálódni. Legfőképpen a párom nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni.
47. 458101abbf (válaszként erre: 42. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 13:57

Hogy jön ide a bátyád? Eddig szó sem esett róla.

Te is troll vagy?

46. 9f98008a3b (válaszként erre: 44. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 13:56

Ezt nem szabad hagyni!


Megsértődik??? Nagy kaland!


Nem szerethet mindenki! :)


Én se akarok mindenkit szeretni!


Nem kell mindenkinek megfelelni....

45. 458101abbf (válaszként erre: 40. - Michelle.r)
2012. júl. 18. 13:54

Erre nem vennék mérget. Mármint az intelligencia ,hiányra. Én ezen tűnődtem nem rég. Nálunk divatos azt mondani, hogy a média meg minden nyomása, de más országokban sokkal keményebben megvan ez, és alapvetően a család elvárása sokkal jobban, mint a külső képek hatásaként. Egy fiúval beszélgettem erről, annak apropóján, hogy ő épp "hájas" volt. Ezt a hájasságot úgy kell élképzelni, hogy arányos, kifejezettem izmos, kidolgozott test (egész napos túra után este nekiállt pl. fekvőtámaszokat nyomni, mint napi rutin), és bár póló nélkül nem láttam, de ha a feszülős pólója alatt volt is valami, az kb. annyi, mint amit versenyre vízből le tudnak adni a bodybuilderek. Az anyja meg a barátai szerint meghízott. És az a fajta, aki az ötödik nyelvet csak beginnerként beszéli, a magyar zene előző századáról litániákat tud beszélni távol-keletiként.


Nyilván messzi világ, nem ahhoz kell mérni magunkat, de jó példa arra, hogy a tradicionális elvárásokat nem lehet intelligenciához mérni.

44. Nyamitörp (válaszként erre: 41. - 9f98008a3b)
2012. júl. 18. 13:44
Ez a baj velem, hogy mindenkit magamra növesztek, aztán meg ha egyszer elmondom a véleményem, akkor mindenki vérig sértődik és még nekem lesz utána lelikismeretfurdalásom.
43. Nyamitörp (válaszként erre: 40. - Michelle.r)
2012. júl. 18. 13:43
Az a baj, hogy olyan váratlanul tud érni, amikor valaki beszól, hogy egy pillanatra mindig leblokkolok, de ez jó megoldás.
42. Nyamitörp (válaszként erre: 39. - 458101abbf)
2012. júl. 18. 13:42
Erős volt ez a párom részéről, de részben jogos is. Az én bátyám csak poénkodott a párommal, de láttam, hogy rosszul esett neki és is lerendeztem ezt bátyámmal. Igaz én nem beszóltam neki, csak megkértem, hogy avval a témával kapcsolatban ne viccelődjön és ne hozza szóba.
41. 9f98008a3b (válaszként erre: 37. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 13:38

Nem, nem.

Vállad a gondolataid!

Ne engedd, hogy Rád nőjön!

40. michelle.r (válaszként erre: 1. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 13:35

Súlyos intelligenciahiány minősített esete :((


Ha legközelebb ilyen kedvesen megnyilvánul, nézz a szemébe és nagyon kedvesen kérdezd meg tőle, hogy ezt most csak úgy általánosságban mondja, vagy tulajdonképpen neked szánja, csak nem akar vele megbántani? Aztán csönd, meg ne szólal, a reakciójából tudni fogod, hogy tényleg téged b.sztat-e?

39. 458101abbf (válaszként erre: 8. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 13:34
Mondjuk én nem szoktam beszólogatni a testérem párjának elvből, de egyszer lenne ilyen paraszt velem szemben a drága testérem... Lassan és módszeresen csinálnám ki őket, mikor muszáj találkozni.
38. Nyamitörp (válaszként erre: 35. - 458101abbf)
2012. júl. 18. 13:30
A rühellésre már reagáltam. A vetélytárs témánál azt gondoltam, hogy az mindenkinek egyértelmű, hogy a testvére nem pálya, de a testvérén meg a férjén kívül van még pár férfi. Olyan esetekre gondoltam, hogy ha nem otthon vagyunk, hanem pl. strandon, színházban, koncerten vagy az utcán.
37. Nyamitörp (válaszként erre: 34. - 9f98008a3b)
2012. júl. 18. 13:27
Tudtam volna, de ez volt a békésebb megoldás.
36. Nyamitörp (válaszként erre: 33. - Mazsinka)
2012. júl. 18. 13:26
Valószínű, hogy van valami komplexusuk, csak azt nem értem továbbra sem, hogy miért olyanokon élik ki, akiket elvileg szeretnek.
35. 458101abbf (válaszként erre: 1. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 13:23

"vetélytársak nem vagyunk, neki is van férje, anyagilag is jobban áll, mint mi, ízlése is jó, ráadásul 7 évvel idősebb nálam"

Nem lehet, hogy inkább azért nem vetélytárs, mert a saját testvére nyilván nem pálya?

Inkább csak szimpán rühell, és úgyis lesz miért.

34. 9f98008a3b (válaszként erre: 30. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 13:19

Ejnye no!


Van szád Neked is, szépen vissza tudsz szólni...:)

33. Mazsinka (válaszként erre: 31. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 13:16

Az én delikvensem is ilyen apró, nevetséges dolgokban akar lekörözni. Állandóan azok kattog, hogy megyünk-e nyaralni. (Nehogymár mi menjünk, ők meg ne-úgy alakult, hogy idén nem mennek, de semmi oka irigykedni, így is van nekik mit a tejbe aprítani). A férjem közölte, igen, megyünk. Szinte szégyenkezve, hogy gondolunk mi menni...Erre rákontrázott gyorsan, hogy őt meg előléptették:)


Általában ezt szokta csinálni. Ha valamiben jó vagyok, akkor rögtön előhozakodik valamivel, amiben ő jobb. És pont. Tőle senki sem lehet szebb, jobb, okosabb, ügyesebb, pénzesebb.


Beszéltük is a férjemmel, hogy talán valami baja van saját magával, és így próbál mindenkit lehúzni, hogy értékesebbnek tűnjön.

32. virus2008 (válaszként erre: 31. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 13:14

Hát ez tényleg ahogy itt írta már valaki ez genetikai kódolt dolog .... :)


Én az ilyeneken mindig röhögök...,amúgy tényleg rá kell tenni egy lapáttal...

31. Nyamitörp (válaszként erre: 28. - Mazsinka)
2012. júl. 18. 13:10

Na ugyanez a helyzetem. Egy valamiben nem tudja velem felvenni a versenyt, én nagyon könnyen lebarnulok (igaz utána nagyon gyorsan ki is fakulok), ő meg az a nagyon hófehér bőrű és sehogy se tud lebarnulni. Ez bosszantja is, főleg mi a nagy kánikulában voltunk nyaralni, csoki barnára sültem, gyorsan ki is feküdt a kertbe a napozni. :)

Ezen már tényleg csak nevetek, mert besz.rás ilyenen versengeni.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook