Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női-férfi intim gyanta-kozmetikus válaszol fórum

Női-férfi intim gyanta-kozmetikus válaszol (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. ápr. 7. 08:28

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy tud valaki Szentendrén vagy esetleg Pomázon olyan kozmetikust,aki nagyon ügyesen tud intim gyantázni?

2010. márc. 31. 16:38

klosedel, nekem is ugyanez:)

még sosem voltam intimgyantán, és kéne egy ügyes, kedves kozmetikus :) nekem leginkább a lV.,XIII., illetve XV. kerületben lenne jó, és még mondjuk a könnyen megközelíthető helyek is szóba jöhetnek:)

2010. márc. 29. 23:20

Sziasztok!


Tud valaki ajánlani egy jó kozmetikát/kozmetikust Budapesten?

Olvasgatva a bejegyzéseteiket felbátorodtam és megszabadulnék a bundámtól ;) Első alkalom lesz :o


Előre is köszi a segítségeteket!

2010. márc. 17. 14:23

Szia keri88! Van egy cucc, elméletileg a kozmetikusodnak is ismernie kellett volna, basszus: X-epil szőrbenövést gátló folyadék. Utána ezzel kellett volna kezelni, és semmi bajod nem lett volna. Itt nézd meg: [link] Egy zöld anynaggal teli, pumpás spray.

Én utána (mármint gyantázás után) mindig fújom kenem egy ideig, és tök jól hat.

2010. márc. 10. 19:48
Találtam valamit " Karamellel szőrtelenítettünk " írjátok be a keresőbe, borsa...
59. Keri88
2010. márc. 5. 17:34

Kedves Kozmetikus(ok)!

Életemben eddig egyszer gyantáztattam teljesen az intim szőrzetem. Rendkívül meg voltam vele elégedve, viszont 3-4 hét után, amikor a szőr kezdett visszanőni, teljesen begyulladtak a szőrtüszők és benőtt rengeteg helyen a bőr alá a szőr. Ilyenkor mit kellene tennem, hogy ezek ne forduljanak elő? Sajnos azóta nem mertem újra legyantáztatni... Kérlek segítsetek.

Egyébként új kozmetikust keresek, hogy újra kipróbáljam az intim gyantát... Meg tudnád mondani privátban, hogy hol érhetlek el??


Előre is köszönöm!

58. knezsu (válaszként erre: 54. - Kozmilány)
2010. márc. 4. 21:21

hát igen, de én nem vagyok erőszakos típus. meg gondoltam, hogy beavatkozás nélkül is elmúlik. és amúgy ma már sokkal kevesebb a piros pötty, és nem is viszket annyira. ezt most megúsztam, azt hiszem.

azért köszi a válaszodat!

57. Kozmilány (válaszként erre: 56. - Anya76)
2010. márc. 4. 15:26

Küldtem Neked privit!


Üdv.


Kozmilány

56. anya76
2010. márc. 4. 15:12
Elolvasnám legközelebb a választ,mert látom nincs itt senki,köszönöm.
55. anya76
2010. márc. 4. 15:08
Sziasztok.kérdezném a fórumozó kozmetikust-még soha nem volt intim gyantázásom,nagyon szégyenlősek a nők ,ill aki először megy ,na és hogy történik mindez?
54. Kozmilány (válaszként erre: 53. - Knezsu)
2010. márc. 3. 21:49

Knezsu!


Ugyan nem vagyok orvos, csak kozmetikus, de sok mindent láttam már.

Ha gondolod szívesen megnézem, ha bp.-i vagy.

Egy normális bőrgyógyásznál ez úgy működik, hogy akut probléma esetén 1-2 napon belüli időpontot ad, mivel fennálló akut problémáról van szó. Sajnos az ember lánya legtöbbször az asszistensnél elakad, de kicsit néha erőszakosnak kell lenni.


Üdv.


Kozmilány

53. knezsu (válaszként erre: 52. - Ncilány)
2010. márc. 3. 21:27
tudom. felháborító...nem tudtak előbbre adni. és 2-án kértem időpontot...
2010. márc. 3. 16:23
Hónap végére időpont? Még csak 3. a van!
51. knezsu (válaszként erre: 50. - Kozmilány)
2010. márc. 3. 14:43
tudom h nehéz. pár nappal a gyantázás után jöttek ki, és először volt gyantázva. a bőrgyógyászhoz hónap végére kaptam időpontot...remélem addigra elmúlik, de azért mindenképpen elmondom neki, milyen volt.
50. Kozmilány (válaszként erre: 49. - Knezsu)
2010. márc. 3. 09:21

Knezsu!


Látatlanban elég nehéz bármit is mondani....

Még sosem gyantáztattál, vagy eddig nem volt ilyen problémád? Mikor jöttek a piros pöttyök ki? Mióta viszket?

Talán allergiás vagy a gyantára vagy az utókezelő termékekre. Amennyiben nem múlik rövid időn mindenképpen orvosi segítséget javaslok.

Írj, ha van még kérdésed!


Üdv. Kozmilány

49. knezsu
2010. márc. 2. 22:17

Kozmilány!


nekem lenne egy kérdésem. nemrég voltam gyantáztatni, és most piros pöttyös vagyok...viszket is. lehet vele valamit kezdeni? (szerintem szőrbenövés)

2010. márc. 2. 16:06

Kaktuszka!


Évek óta kozmetikusként dolgozok. Minőségi, egyszer használatos elasztikus gyantát használok. Mire észbe kapsz már túl vagy rajta. Nagyon sok múlik a technikán is, könnyen leszedhető akár mindenhol. A gyanta szakszerűen használva nem okozhat károsodást semmilyen téren! Ha még lenne kérdésed írj!


Üdv.


Kozmilány

2010. márc. 1. 22:14

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok, és bocsánat, lehet, hogy egy kicsit hülye dolog... Szeretnék elmenni intim gyantára, sokat olvasgattam a témában, tudom, hogy fájni fog, de mindneképp elmegyek. A kérdésem az, hogy a konkrétan mennyire veszélyes ez ott, a csikló résznél? csak mert kiráz a hideg, ha rá gondolok, sajnos nekem ott is szőrös picit, elsősorban a tetejénél, azt is legyantázza a kozmetikus? én teljesen csupaszat szeretnék, és nagyon érzékeny vagyok azon a terülten... csak megnyugtatást szeretnék, hogy nem fogja felszakítni, vagy valami, és hogy származhat-e ebből maradandó problémám a szexuális élet terén. :P

Kérelek írjatok, hogy ilyen esetbe hogyan zajlik a dolog.

2010. jan. 13. 19:45
kozmetikusok, mi a véleményetek a epilar vagy epilfree végleges szőrtelenítésről? (krém) ezzel szeretnék elkezdeni dolgozni, nekem szimpatikusabb mint a lézer.
2010. jan. 13. 19:43
sziasztok. csatlakozok a témához. én is kozmetikus vagyok. én a vendégeimnek és magamnak is úgy gyantázok intim területet, hogy az oldalánál és felül patronos gyantával szedem, intim résznél pedig a hagyományos kenős gyantával. Vendégnek öt perc az intim, saját magamon azért 20 percbe benne van.:)
2010. jan. 8. 17:02
jah es akkor gyantazom amikor en szertnem.raadaskent aki szegyenlösebb tipus annak szerintem ez a legjobb megoldas ha megteheti..
2010. jan. 8. 16:58

sziasztok..


en beruhaztam egy gyantagepre,bar nem csak az intim testreszek miatt vettem,hanem a többi testreszemre is :)szerintem nagyon megeri :)mar jo par eve magamnak csinalom.es mar annyira megszoktam hogy nem is faj annyira es ritkult is :)a gyantapatron is tök olcson veszem kb 250ft nagy patron fejjel együtt.hacsak az intim testreszt neznem rengeteg alaklomra eleg lenne.de en a többi testresznel is a gyantazast ajanlom :)

2010. jan. 3. 20:44
Sziasztok.Szeretném megkérdezni,mi a különbség a teljes fazon-, és az intim gyanta között?
2009. dec. 6. 21:42
nah pénteken megvolt. cukorpasztás. 1000Ft. nem mondom, h nem fájt baromira, mert de. legalul volt a legrosszabb, de gyors volt és olcsó és nem volt para egyáltalán, mert szerencsére nem vagyok szégyellős. 2 hét múlva kell újra mennem.
40. Xelaria (válaszként erre: 35. - Tamara2009)
2009. nov. 16. 19:25

Szia :)


Gondolkodok az intimgyantán, mert eddig borotvát használtam és nem valami tartós :)Amit írtál 4 hét, sokkal jobban hangzik :D Te milyen márkát használsz és kb mennyiben van?

2009. okt. 20. 15:02

szia! hol csináltattad? én eddig nem mertem kozmetikusnál intimet kérni,mert olyan sokmindent hallottam/ olvastam róla. úgyhogy otthon szenvedtem vele, igaz, csak a felső részen gyantáztam, mert az alsótól kicsit félek, oda marad a borotva..

az egyik barátnőm mondta, h neki viszont már annyira meggyengültek a szőrszálak, h nem ütik át a bőrt, tehát végülis szőrbenövése van, de annyira, h vmilyen szemcsés technikával kell felpuhítani a bőrét gyantázás előtt.. téll van ilyen?

38. yade
2009. okt. 7. 12:29

sziasztok,

nekem eddig sima illetve cukorgyantával csinálták a teljes intim gyantát. tegnap voltam egy új kozmetikusnál, aki viszont felvilágosított, hogy ez még mindig a hagyományos módszer. Ő a cukorpasztát használta. egyáltalán nem fájt, kétszer szisszentem fel és annyi. nagyon szép lett, nem volt meleg, és tíz perc alatt megvolt az egész, popsival együtt!

én csak ajánlani tudom mindenkinek!

azt szeretném kérdezni hogy valaki vetemedett-e már arra, hogy otthon megcsinálja magának? nem feltétlenül az intimet, de láb kar stb?

amúgy rengeteg helyen nézegettem az árakat, és iszonyatosan lehúzzák az embert néhány helyen - a többihez képest.

én eddig 3000 fizettem a cukorgyantáért, és az új helyen EZER forint volt a teljes intim cukorpasztás! most néztem, van ahol 4000 is elkérnek érte.

Nektek mi a tapasztalatotok az árakkal kapcsolatban?

37. Tamara2009 (válaszként erre: 36. - Kisvárosi)
2009. okt. 1. 10:32

Szia!

Szerintem nem kell félned a gyantázástól,annyira nem fájdalmas,mint amennyire azt gondolná az ember!Tényleg nem kellemes,de egy 15-20perc alatt meg lehet csinálni és már másnapra el is felejted a fájdalmat. Hosszú távon,meg úgy kiritkulnak a szőrszálak,meg meggyengülnek,hogy tényleg nagyon hatásos és érezhető a különbség. Én krémet nem kennék oda arra a területre,mert nem hiába egy intim terület és a szőrtelenítő krémekben azért elég durva dolgok vannak. Fontos,hogy gyantázás után megfelelően le legyen kezelve a terület,mi aloe gélt használunk,az nagyon tuti,megnyugtatja a bőrt!

2009. okt. 1. 08:02

Helló!

Én borotvát használok, a gyantázástól félek a fájdalom miatt.De a borotva nem túl jó módszer.Tud valaki valami mást ajánlani,ami hatásos és otthon is tudom alkalmazni?

2009. szept. 27. 20:53

Sziasztok!

Intim gyantához két fajta gyanta szükséges! Kell egy sima patronos felülre, a lenti részre meg kifejezetten van intim gyanta,amit spatulával kell felkenni! Higgyétek el fent sokkal jobban fáj,mert ott tényleg megnyúzza a bőrödet is a gyanta,de az intim gyanta,meg olyan,hogy csak a szőrt tépi ki,mert úgy működik,hogy szépen bele tud folyni a szőrök közé és nagyon kíméletesen lehet vele dolgozni!

10-15perces manőver az egész,én már több,mint egy éve csinálom és semmi pénzért nem térnék vissza a borotvához! Inkább egy pár perc fájdalom és utána 4hétig nincs gond,mint minden nap borotválgatni!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook