Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női-férfi intim gyanta-kozmetikus válaszol fórum

Női-férfi intim gyanta-kozmetikus válaszol (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
94. Muci59 (válaszként erre: 93. - Klauhotgirl)
2011. febr. 22. 17:34

Sziasztok!

Én tudok egy tutti kozmetikust.Én is hozzá járok.munkája remek ,az ára szerintem a legolcsóbb 1200 egy intim.Érdekel?Nagyon profi a szakmában!

2011. febr. 1. 20:51

Sziasztok!


Én is Budapesten keresnék kozmetikus, aki megbízható, precíz és ügyes, valamit vállal teljes intim gyantát.

Szívesen fogadnám az ajánlatokat, és nagyon hálás lennék érte :)

Köszönöm előre is!


Klau

2011. jan. 28. 10:46

Sziasztok.

Végigolvasva a topicot, én is eldöntöttem, h bátor leszek, és kipróbálom. :D Esetleg tudna vki ajánlani kedves, ügyes, tapasztalt, precíz, megbízható kozmetikust Bp-en? Én a 11. kerületben lakom, szóval vmi környékbeli előnyös lenne, vagy akár belváros, de ha tényleg elég jó,akkor a világ végére is elmegyek. :P :D

Köszi előre is. :)

91. 72ZSU (válaszként erre: 90. - Csokismazsola)
2011. jan. 27. 16:34

szia

Ha még érdekel a IV.kerületben egy jó kozmetikus, tudok ajánlani egyet. És szívesen ajánlom. Nekem is teljes intim gyantát szokott csinálni, és nagyon tündér. Épp a bugyi félrehuzogatós módszerrel, mert én is úgy szeretem. Ja és nem utolsósorban az ára is nagyon kedvező. A teljes intimgyanta 2750 ft nála. Ha érdekel, szívesen megadom priviben az elérhetőségét.

Zsuzsa

2010. nov. 25. 21:59

Sziasztok!


Az én problámám is hasonló a már előttem mgefogalmazottakkal kapcsolatosan.

Kb 3 hónapja költöztem Bp-re (IV.ker.) és innen ingáztam haza (Miskolc 200 km) a kozmetikusomhoz, de sajnos sem az időm, sem a pénzem nem engedi már meg, így eljött az idő egy új kozmetikus felkutatásához.

Voltam jó pár szalonban, de egy kissé megrémisztett, hogy csak papírral vállalnak teljes intim gyantázást. Én már sok-sok éve gyantáztatok, de eddig a spatulás módszer és fentebb a papír kiegészítésként (bugyi ide-oda húzogatásokkal) tökéletesen megfelelt, sosem volt semmilyen problémám.

Bár mindenre vevő vagyok, ha egy jó szakember ajánlja ... :)

Kérlek Benneteket segítsetek Nekem megtalálni a legjobb szakembert:)


Előre is köszönöm!


Szép estét/napot Mindenkinek!

89. 9834d42538 (válaszként erre: 88. - Innovindil)
2010. nov. 9. 23:49
Priviben ajánlottam neked egyet.
2010. nov. 6. 14:28

Sziasztok!


Szegeden keresek tapasztalt, ügyes, megbízható és kedves kozmetikust intim gyantázáshoz. Aki tud segíteni, kérem írjon. :)

2010. okt. 4. 22:05
Én itthon gyantázok, ha épp olyan kedvem/időm van.
86. sokm09
2010. okt. 4. 21:20

Sziasztok,

Budapest belvárosában tudtok kedves, megbízható kozmetikust aki teljes intim gyantázást vállalna?

Most mennék először, és eléggé félek:)

köszi előre is!

2010. szept. 7. 21:12

Szia lollipop 19!


Megtudnád írni hogy te hova jársz gyantáztatni?

84. sel-la
2010. aug. 24. 13:46

Sziasztok! Én arról érdeklődnék, hogy tudtok e ajánlani már említett paraméterekkel(kedves, ügyes, tapasztalt, precíz, megbízható) kozmetikust intim gyantázáshoz Szegeden vagy Kecskeméten.

Köszi előre is.


Én egyébként még nem voltam emiatt kozminál, magamnak gyantáztam le az egészet 3-4szer, de kb ugyanennyi órát is vett igénybe. Persze azért, mert nem értek hozzá, és mert mindig apránként, kis területet csináltam. De már így is kevesebb nő és sokkal jobb.

2010. aug. 24. 10:52
Sziasztok! Most jöttem az intimről. Én nagyon sokáig borotváltam, most pedig hosszúra kellett hagyni,amitől már kész voltam. Nagyon ügyes volt a kozmetikus, alig fájt, pedig jeti-típusú lány vagyok. Higgyétek el, ki lehet bírni. A csont felett rosszabb, de ott sem annyira durva. Nyugodtan merem ajánlani annak, akinek baja van az ottani szőrözéssel. Én is sokat malmoztam, de nem bántam meg. Talán még magabiztosabban is léptem ki az ajtón:)! Én a neten kerestem helyet, m nem tudtam hova menjek Szfváron,de most már tudom, 5 percre az albimtól:)!
2010. aug. 24. 10:41

Sziasztok!

Ismertek Ajkán olyan kozmetikust aki gyakorlott az intim gyantában és ajánlani tudjátok?

81. Toto67
2010. aug. 24. 09:47

Szia Gabi!


Férfi gyantázást is vállalsz?

2010. aug. 17. 20:52

Sziasztok,

olvastam a bejegyzéseket és a sok pozitív vélemény hatására eldöntöttem hogy én is kipróbálom.

Valaki esetleg tud abban segíteni, hogy ajánl egy jó bp-i kozmetikust?

Előre is köszönöm!

79. 0ed3fb046c (válaszként erre: 78. - Cinthi)
2010. júl. 13. 10:46
Az a baj h nagyon kötött helyet mondtál, sajna arra nem tudok. :-( De remélem segít neked valaki ebben!!!! :-)
78. Cinthi
2010. júl. 8. 01:29

Sziasztok!

Én is még szűz intimgyantáztató vagyok, viszont már nagyon unom a borotválást, és elhatároztam, hogy belevágok, csak túlélem:)

Ha esetleg tudtok egy megbízható, jól dolgozó kozmetikust Újpesten vagy a környékén, megköszönném, ha elküldenétek az elérhetőségét.

Üdv: Cinthi

77. 0ed3fb046c (válaszként erre: 76. - Dodi0517)
2010. júl. 6. 14:18
Ne aggódj,nem fog annyira fájni!!! Nekem az első leszedés fájt azóta kevésbé. Amúgy 1cm körül jó a leszedéshez, DE ha mégsem tetszik a kozmetikusnak a hossza, majd ő megoldja. :-)
76. Dodi0517 (válaszként erre: 75. - 0ed3fb046c)
2010. júl. 5. 21:04
Eddig epiláltam, de csak a bikinivonalat, most meg kicsit középen is legyantáztatnám, bár nem szeretném teljesen leszedetni, csak attól félek ha túl hosszú jobban fáj.
75. 0ed3fb046c (válaszként erre: 74. - Dodi0517)
2010. júl. 5. 20:34
Azt tudnám javasolni (bár nem tudom h eddig h szedted) de mondjuk borotválás után kb másfél 2 hét utánra jelentkezz be, addigra pont az a méretű lesz h szedhető. Aztán ráérsz havonta 1x menni. De akkor már te ne nyúlj hozzá. :-)
2010. júl. 5. 14:07

Sziasztok!


Most fogok először intim gyantáztatni és az lenne a kérdésem, hogy előtte mit kell tennem. Arra gondolok, hogy például epilálásnál sem szerencsés ha túl hosszú a szőröm,(persze a túl rövid se jó :P ) szóval gyantázás előtt vágjam vissza vagy ez felesleges, vagy a kozmetikus ezt elintézi?

Előre is köszi!

2010. jún. 9. 10:46
Sziasztok! Én ügyin mindent leszedek.) Kozmetikus vagyok.
2010. jún. 2. 19:17

Sziasztok:)

6.kerület,Dózsa György 102.

női intim:2500ft,fenék:500ft

férfi intim:4000ft,fenék:1000ft

Bejelentkezés Mártinál,itt:06-30-4859008

Remélem tudtam segíteni:)

2010. jún. 1. 19:38
Sziasztok! Költözés miatt én is keresek kozmetikust aki intimet is vállal, aki tud segítsen!!! Szivesen veszek mindenkitöl minden segítséget. Mivel itt korlátok közt vagyunk priviben várom a válaszokat. sw69@citromail.hu Igaz most 2hétig nem leszek, de utána szivesen olvasnám a leveleiteket!!! :-) NAGYON KÖSZÖNÖM NEKTEK!!! :-)
2010. máj. 21. 22:16

Sziasztok!


olvastam a hozzászólásokat, és engem is érdekelne, hogy Lollipop19, hová jársz gyantáztatni? meg tudnád nekem is írni privátban? mert több helyen is voltam már gyantáztatni,de ez a cukros gyanta érdekelne. köszi előre is.

69. Tamara2009 (válaszként erre: 68. - JennaX)
2010. máj. 7. 10:47

Szia! Én csak ajánlani tudom,hogy vágj bele! Nem kellemes érzés,de kb 15perc alatt megvan,de az eredmény mindenért kárpótol és mire kész lesz már el is felejted a fájdalmat! :)

Általában,mint minden gyantázásnál valóban előfordulhat szőrbenövés,hiszen a gyanta gyengíti a szőrszálakat,ezáltal egy idő után nem lesz bennünk annyi erő,hogy kibújjanak a bőrből! DE ugyanúgy ki lehet nyomni a benőtt szőrszálakat,mint amikor van egy pattanásod!

Gátlás szempontjából talán az első a legrosszabb,utána már rutin! Talán az segíthet,ha olyan kozmetikushoz mész,aki szimpátiát vált ki benned! Vagy gondolj arra,hogy rengetegen járnak intim gyantára a 20évestől 50évesig is! Nem olyan gáz a dolog! :)

68. JennaX
2010. máj. 5. 14:32

Kedves Kozmetikus(ok)!


Nagyon nehezen szánom rá magam, hogy elmenjek egy intim gyantára, mivel rettenetesen szégyenlős vagyok. Érdeklődnék hogy hogyan zajlik ez az egész? És tudna valaki olyan kozmetikust aki lazán kezeli a dolgot és jól dolgozik? A másik pedig hogy tudom magamról hogy 100%ra számíthatok a szőrbenövésre, így is van értelme ennek?

Rengeteg kérdés fogalmazódik meg bennem, persze a legnagyobb akadály a gátlás:) de igyekszem leküzdeni és mindenféleképpen elmenni, mivel már unom a borotválást:) Köszönök szépen mindenféle segítséget infót!


Szép Napot!

2010. ápr. 30. 23:10

Sziasztok!

Már régóta igyekszem levetkőzni gátlásaimat, megcsináltatni a teljes intim gyantát, és olvasgatva a pozitív tapasztalatokat végre elhatároztam magam. Tudnátok ajánlani kozmetikust Budapesten? köszönöm

66. lollipop19 (válaszként erre: 65. - Bora 79)
2010. ápr. 22. 16:18

Szia!

Igen, mézemulzióval is csinálnak intimet, legalábbis ahogy a neten körülnéztem, találtam pár helyet.

Személy szerint nekem a cukorpaszta vált be, mert kb. negyed óra alatt kész, kevésbé fáj, mint a gyanta, és olyan 2,5-3 hét múlva nő csak ki,akkor pedig kábé egy hét múlva lehet újra menni. Ráadásul ahol én csináltatom, nagyon olcsó, csak 1000 Ft.

Az intimben amúgy benne van a popsi is, viszont csak akkor, ha leveszed a bugyit (legalábbis nekem így volt). Az ilyen félrehúzogatósnál az eredmény is kevésbé lesz szép.

2010. ápr. 16. 07:13

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mit tudtok a mézemulzióról? Állítólag kevésbé fáj. Csinálnak vele intimet?

Másik kérdés: az intimbe a popó is benne van?

Köszi!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook