Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nőgyűlölő vagyok? fórum

Nőgyűlölő vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
32. d8de69025d (válaszként erre: 30. - Tulipfairy)
2011. dec. 4. 15:05
Vannak a megcsalásnál szörnyűbb tettek is a világon.
31. Evawitch (válaszként erre: 29. - Michelle.r)
2011. dec. 4. 15:04

Az edzőteremben is azt nézem, hogy mennyi nő van és örülök, ha minél kevesebb.

Legszívesebben a férfi mosdóba járnék wc-re, ott nagyobb a nyugalom... :S

30. tulipfairy (válaszként erre: 28. - D8de69025d)
2011. dec. 4. 15:00
Én sem azt mondtam, hogyha ilyen előfordul, akkor a pokolra kell küldeni azt az embert. De akkor sem így kell felfogni, hogy van olyan nő, aki megérdemli... Ha megcsalnak nem ütni kell.
29. michelle.r (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. dec. 4. 15:00

Ha elmegyünk valahova iszogatni és meglátok egy nőt, meg tudnám ölni, de nem féltékenységből, hanem gyűlöletből. Nem tudok beilleszkedni közéjük, mert mindig a ruházattal, a sztárok életével, a főzéssel vannak elfoglalva és nem tudok nyávogni, nem érdekel a gyerek téma, egyet sem találok aranyosnak.


Tehát még meg sem szólalt, de te már felállítod a teljes anamnézist? :)) Ha egy kicsit kevésbé lennél ítélkező, talán nem éreznéd azt, hogy minden nő az "ellenséged" :)

28. d8de69025d (válaszként erre: 26. - Tulipfairy)
2011. dec. 4. 14:59
Nekem a családomban volt olyan, a férfi egyáltalán nem agresszív állat, de talán van olyan tett, ami képes valakit annyira felhergelni, hogy egyszer odaüssön annak, akiért hosszú éveken keresztül megtett mindent...
27. Evawitch (válaszként erre: 26. - Tulipfairy)
2011. dec. 4. 14:56
Igazából tényleg hülyeség a verekedés, mert semmit nem old meg... Sok hülyének meg jólesik ütni a másikat, ez van.
2011. dec. 4. 14:55
Szerintem meg nem kell agresszív állatnak lenni. Ott kell hagyni a másikat, ha csalódtunk benne. Milyen gondolkodás ez? :S
25. d8de69025d (válaszként erre: 17. - Kanalasorvosság)
2011. dec. 4. 14:46
Pedig van a helyzet, amikor a nő megérdemli...
24. Evawitch (válaszként erre: 17. - Kanalasorvosság)
2011. dec. 4. 14:45
Azt hiszem, azt én is olvastam. :) Aki megcsalja a hapsit, az szerintem is megérdemli a verést, vagy valami nagyon nagy árulást követ el ellene, esetleg a család ellen. Ha ok nélkül ütik őket, az legyen az ő bajuk, mivel nem hagyják ott a férfit ilyenkor sem, hanem tűrnek...
23. 0245e2b239 (válaszként erre: 15. - Arianne113)
2011. dec. 4. 14:44
Szerintem is ő a "Mert megérdemlem" típusú burzsujt játszó nőket utálja.:) Tudod, akik annyit olvasnak sztárokról, és olyan drága krémeket kennek magukra, hogy már saját magukat is sztárnak hiszik.
22. 06718ca650 (válaszként erre: 19. - Evawitch)
2011. dec. 4. 14:42
ez számomra is talány hogy néha hogy fér el minden egy kis bizbazban. :) de nem zavar, én ettől függetlenül "batyuval" járok. :)
21. 06718ca650 (válaszként erre: 17. - Kanalasorvosság)
2011. dec. 4. 14:41
van az a nő, hidd el. :D
20. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. dec. 4. 14:39
Lehet ezekre a jelenségekre kívülállóként, de derűsen is tekinteni. Miért kell gyűlölni bárki is ezért? Úgyis meghalunk!
2011. dec. 4. 14:37
Sminkelem magam, normálisan öltözök, de nem aggódok folyton azon, hogy a smink elkenődött, vagy hogy már megint cipőt kell venni a többi 20 mellé (ha megteheti vagy pedig elszórja a pénzt rá és nyavalyog utána)...Na, meg a táskamánia. Nekem is válltáskám van, kisebb, de ki nem állhatom. Mindig szidom, hogy b@zi női táska. :D
2011. dec. 4. 14:31

Abszolút átérzem, amit te... Mindenki mindent jobban tudd, mindenki jobban ért az öltözködéshez, szépítkezéshez, lakberendezéshez, stb. Főleg az állandó rivalizálás és a levegőben lógó versengés szomorít el. Nem is nagyon barátkozom nőkkel. A legjobb barátaim egy férfi és egy olyan nő, akiből ezek a "csajos" allűrök hiányoznak.

Szerintem egyébként ez teljesen normális... Anyám is így van ezzel, lehet h genetika.

2011. dec. 4. 14:31

Nem mellesleg pasiként nemrég esett le az állam amikor egy másik topikban a nök egymás után írogatták hogy márpedig az a nő akit ver a pasija teljesen megérdemli mert biztos megszolgálta valamivel! és ezt valóban nők írták és én pasiként kisebbségbe kerültem az ezt elítélő véleményemmel!

Szóval változik a világ vagy csak én puhulok el hogy nem verem a barátnőmet :DDDD

16. 59491e8f67 (válaszként erre: 5. - Evawitch)
2011. dec. 4. 14:30

idefigyeljél már..nincsen baj veled..miért is kéne mindenkivel szótérteni?

előbb utóbb mindenki megtalálja a magához valót,nem mindenkinek lehet kiadnia az embernek magát..


én nem tudok akárkivel beszélgetni ,mert engem se érdekelnek a felszínes csevejek...

van aki órákat el tud csacsogni csak azt nem tudom miről..

minden ember,nő más és más...


de ettől függetlenül nem értem miért lennél nőgyűlölő?mert másabb vagy?

a magad kategóriájánban te is normális vagy..meg a magukéban az összes többi is..)

15. Arianne113 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. dec. 4. 14:30

Azok a nők, akiket leírtál általánosságban velük szerintem én sem értenék szót...

utálom a pletykalapokat, a fogyós sztorikat, meg a csillivilli csini kis rucikat fuh...


Szerintem te csak egy nő típust utálsz, az nemgáz.

Én abszolute nemvagyok nőies ezt többször megkaptam már, mert nem festegetem a körmeimet nem sminkelek, nem vagyok elfoglalva állandó jelleggel azzal hogy ebbe vagy abba a ruhámba miért nem férek bele és én ezekkel nem is akarok foglalkozni, viszont én ismerek nőgyülölő embert...

Ő tényleg minden nőt utál! Legyen az normális, öntudatos, nem buta liba akkor is gyűlöli, kikészíti az embert.. a legutóbbi beszélgetésünk azzal ért véget hogy én bunkó vagyok.. :D

Ezvan..

14. d8de69025d (válaszként erre: 12. - Evawitch)
2011. dec. 4. 14:29

Értelek. :)

Engem nem nagyon szoktak mondjuk idegesíteni a nők, de nem is vagyok annyira körülvéve velük, úgyhogy ez még változhat. :D Azt átérzem azért, hogy nem csak a tipikus női témákról jó beszélgetni, mert én mondjuk szeretek azokról is, de másról is, amihez még nem találtam szellemi partnert nőben. Lehet, hogy nem is fogok, kitudja. :)

2011. dec. 4. 14:28

Pasiként én is nehezen viselem a nők többségét. Ha egy pasi utál valakit azt látod rajta. Ha egy nő útál valakit az látszatra ugyan olyan mintha imádná!

Nem mellesleg a legtöbb nő gondolatolvasást vár el egy pasitól miközben pontosan tudja hogy nem az :))


Na de nem sorjázom mert egyrészről szerintem a legtöbbet ismeri mindenki másrészről meg azért lehet találni kivételeket!

Aki kivételt találtam azzal jóban vagyok a többiekkel meg elvagyok...

Szóval az általánosítás tényleg nem állja meg a helyét dehát azért kell válogatni :))

12. Evawitch (válaszként erre: 7. - D8de69025d)
2011. dec. 4. 14:27
Én is csinálok házimunkát, főzök is, de nem mondogatom egész nap senkinek. :) Néhány dologban meg azzal védekeznek, hogy ők nők, miért kellene tudniuk ezt-azt, pl. vezetést vagy hasonlók.
11. 06718ca650 (válaszként erre: 8. - Evawitch)
2011. dec. 4. 14:26
igen, egyre kevesebb nőnem van, bár férfinemű is, akivel normális témákról lehet beszélgetni. és akinek ez nem tetszik abból lesz a mizantróp. :)
10. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. dec. 4. 14:25
hú, én mennyiszer érzem ugyanezt. :)
9. 0245e2b239 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. dec. 4. 14:23
Az igaz, hogy előnyben részesítik manapság a nőket, mert belőlük lehet több pénzt kicsalni.Gondolok itt a szépségiparra valamint telefontársaságokra.
8. Evawitch (válaszként erre: 4. - 59491e8f67)
2011. dec. 4. 14:23
Nem az a probléma, ha a háztartásról beszélnek, mert így lehet ötletet, tanácsot adni másoknak, de egyéb témájuk nincs, ami nem a hétköznapokról szólna. Ha könyvet említek, csak lesnek, de ha a való világról van szó, már beszélnek is megállás nélkül.
7. d8de69025d (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. dec. 4. 14:22
Téged milyen témák érdekelnek?
2011. dec. 4. 14:22
:) Te nem a nőket gyűlölöd,hanem a nők egy olyan csoportját aki a Te nézzeteiddel ellentétes dolgokon élik ki magukat.Amúgy többségében igazad van...a másokról szóló pletyó meg az egésznapos háziasszonyos teendők sztorizgatása nekem is "halálom".
2011. dec. 4. 14:19
Van 1-2 ismerősöm meg munkatársam is, akikkel elvagyok, de hosszútávon nem bírnám elviselni semelyik stílusát nem. Van egy barátnőm, vele jól megvagyok, de eddig senkit nem találtam rajta kívül, akivel el lehetne képzelni hosszútávú barátságot...Régen volt 1-2 lány, akivel jóban voltam, de ők elköltöztek vagy én költöztem el és megváltozott azóta nagyon.
2011. dec. 4. 14:14

szent anyám..


az ember gyermeke arról tud beszélgetni amiben éli a mindennapjait..gyerek,főzés...az élet..miről kéne beszélgetni minden nap..világmegváltó gondolatokról?


szerintem minden nő úgy viselkedik ahogyan neki a legjobb..én se sűlyedek egy bizonyos szint alá..az ember legyen nő..nőies de ne közhelyes..


nem lehet így bekategorizálni minden nőt...én normálisnak tartom magam..


amúgy meg nők nélkül nincsen élet..


Te tulajdonképpen mi ellen lázadsz?

3. Anika70 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. dec. 4. 14:12

Sajnálom, hogy nem találtad még meg azt, akit nem így látsz.


Szerintem én sem ilyen vagyok, legalábbis a Férjem normális nőnek tart:-)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook