Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nőgyűlölő vagyok? fórum

Nőgyűlölő vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. dec. 4. 14:09
Ja, és itt fórumon elbeszélgetek akárkivel, ha van közös téma, de élőben nem tudok mit kezdeni egy nő társaságával...
2011. dec. 4. 14:05

Zavar, hogy a legtöbb verseng egymással minden téren. Valamelyik okosabb akar lenni a másiknál vagy szebben akar öltözni, folyton fogyókúráznak és vásárlás mániások. Van ki vétel,de nem sok. Sok helyen előnyben részesítik őket, tele van az újságos női pletykalappal. Nők folyton pletykálnak és mások életével vannak elfoglalva. Miért? Ha elmegyünk valahova iszogatni és meglátok egy nőt, meg tudnám ölni, de nem féltékenységből, hanem gyűlöletből. Nem tudok beilleszkedni közéjük, mert mindig a ruházattal, a sztárok életével, a főzéssel vannak elfoglalva és nem tudok nyávogni, nem érdekel a gyerek téma, egyet sem találok aranyosnak.

Értem, hogy régen a nőket nagyon lenézték, de nem kellene ennyire isteníteni őket szerintem. Annyi dolgot reklámoznak nekik, hogy a sok hiszékeny nő meg is veszi. Zenei ízlésük is hasonló, hiszen sokan a szerelmes dalokat hallgatják szívesen. Munkahelyemen nők vesznek körül és nehezen viselem már. Sokszor leszólnak, mert valamit nem "nőiesen" fejezek ki. Sok dologra mondják, hogy nőnek ezt nem illik meg azt. Miért kell mindenkinek egyformának lennie, miért megy mindenki a tömeg után? Lehet, hogy bunkó vagyok, de nem bírom elviselni azt, hogy elvárják, hogy én is illeszkedjek be a tömeghülyítésbe. Biztos vannak normális nők, de nem körülöttem, az biztos.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook