Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyász probléma, tudtok tanácsot adni? fórum

Nőgyógyász probléma, tudtok tanácsot adni? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. youlcsi (válaszként erre: 4. - 613c0e0120)
2010. jún. 1. 14:35

teljesen egészséges pároknál 12 (van orvos, aki szerint 24) hónap az az idő, amin belül várható a baba.


komoly vizsgálatokat nem fognak hamarabb csinálni, hacsak nincs panaszod.

2010. jún. 1. 14:34
Ja, és minél jobban görcsölsz rajta, annál nehezebben jön össze.
2010. jún. 1. 14:34

Szia!


Lehet, hogy ez egy banális válasz, de ha csak két három hónapja próbálkoztok, akkor talán helyénvaló: ne csináljatok semmit:)


Vagyis éljétek az életeteket, ahogy szoktátok, szeretkezzetek, amennyiszer csak jól esik, és ne gondoljatok a teherbeesésre. (Na jó egy kicsit lehet, de ne nagyon) Próbáljatok örülni az életben aminek, csak lehet, minden apróságnak, és ne stresszeljetek, már amennyire ez megoldható. Így esélyes, hogy teherbe esel fél éven belül.


Remélem, nem idegesítelek ezzel a válasszal,de tényleg ezt gondolom.

7. Ani2
2010. jún. 1. 14:34
Ez így van min. 1 év! Nálunk is anno azt mondták próbálkozzunk csak fél év még semmi. Aztán eltel 1,5 év és még semmi.
6. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 2. - 613c0e0120)
2010. jún. 1. 14:33

ez az idő még tök kevés. majd ha egy év után sem jön össze, sztem akkor érdemes elindulni a kivizsgálásokra. Addig meg hőmérőzz sztem.


az ár, mármint a dokié, az orvosfüggő. Sztem 5ezertől a csillagos ég.

5. 613c0e0120 (válaszként erre: 3. - Youlcsi)
2010. jún. 1. 14:33
Legalábbis ismerősömnél fél év utána megkezdték.
4. 613c0e0120 (válaszként erre: 3. - Youlcsi)
2010. jún. 1. 14:33

Igen, azt teszem. Hormonvizsgálaton már voltam, jövő héten megyek vissza az eredményeket megnézni.


Hőmérőzök már.


Egy év, Szerintem már előbb is elkezdik a komolyabb vizsgálatokat.

3. youlcsi (válaszként erre: 2. - 613c0e0120)
2010. jún. 1. 14:26

amíg nem próbálkoztok min 1 éve, nem vsz hogy ki fognak vizsgálni.


egyébként legjobban a hőmérőzéssel tudod követni, h mi van.

2010. jún. 1. 14:23

Párommal kisbabát szeretnénk. Próbálkozunk két-három hónapja, de még nem jött össze.

Az I. számú nőgyógyászati klinikára járok, ahová holnap mentem volna ultrahangra, de nem tudok elmenni más okokból, ezért szerettem volna át rakni az időpontot.

A legközelebbi időpont május 22-24-e környékén lenne.

Ha bármilyen peteérési problémám van, hogyan tudom majd követni, (például az orvossal a peteérést, tüszőrepedést) ha mindig csak három-négy héttel későbbre tudnak időpontot adni? 

Itt a kórházban van egy nőgyógyász, akihez szeretnék majd járni. De nem ő csinálja az ultrahangot. Ezt mondták. Vagyis azt mondták a telefonban, hogy a dokim nem ultrahangoz. Akkor hogyan követnénk végig a teherbeesés folyamatát, ha esetleg a későbbiekben nem jön össze?


Másik kérdésem: érdemesebb előbb elmenni az SZTK-ba, és ha majd megfogan, utána átmenni a kórházba?

Ha magánrendelőbe megyek, akkor kb. milyen költségek várnak rám?


Remélem nem tettem fel sok kérdést. :(


Köszönöm

2010. jún. 1. 14:22
Nőgyógyász probléma, tudtok tanácsot adni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook