Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A tőzegáfonya kapszula nőgyógyászati problémákra is jó? fórum

A tőzegáfonya kapszula nőgyógyászati problémákra is jó? (beszélgetős fórum)


2017. ápr. 25. 15:12
Sziasztok.most találtam erre a fórumra én is szedem a tőzegáfonyát én a gyógyszertárban kapható jutavit-et szedem és megvagyok vele elégedve,de a nőgyógyász ajánlott ő szerinte jobb mint a tőzegáfony és valóban bevált igaz csak 1 tasak van benne de több mint 1hónapig nyújt védetséget a neve monurál és akinek ajánlottam az mind megvolt vele elégedve de igaz azt fel kell íratni,próbáljátok ki
25. Veronika27 (válaszként erre: 23. - Kutyulimutyuli)
2012. ápr. 9. 18:22

Nem kioktatás volt, csak egy tanács.

Felfázásnak nincs köze a petefészek-gyulladáshoz, csak ha már olyan mértékben elszaporodnak a hólyaghurut miatt a baktériumok, hogy átterjed. De olyan nincs, hogy felfázás, nem a hidegtől van, csak olyan szinten, hogy legyengül a védekezőképesség.

2012. ápr. 9. 17:59
Én is szedem. Nekem bejön.
23. kutyulimutyuli (válaszként erre: 22. - Veronika27)
2012. ápr. 9. 17:55
Kedves Veronika27!! Köszönöm a kioktató válaszodat, én már a kenyerem javát megettem de még nem volt gombás fertőzésem. 1972 -ben mikor megesküdtünk nem gondoltam hogy Aggteleken december elején hó van és tudod gyerek fejjel egy lakcipőbe mentem el, ahol úgy kifáztam hogy még a mai napig is ha nem veszem észre hogy fázok csak már akkor mikor megvan a baj mert petefészek gyulladásom lesz. Ennyi a történet, lehet hogy nem vagy rá kíváncsi de leírtam, hogy a hangnemet azért ha lehet válogasd meg!!!! és ha nehezedre esik a válasz akkor kérlek ne tedd!!! Bocsi!!!
22. Veronika27 (válaszként erre: 21. - Kutyulimutyuli)
2012. ápr. 9. 17:08

Egyébként a felfázással járnak a nőgyógyászati gondok, illetve az antibiotikumok mellékhatásai a gombásodás és társai. Tehát ha innen nézzük, akkor valóban segít ezeken a problémákon is. Ám ha valakinek csak gombája van, akkor semmit sem ér.

Főleg, mivel nem gyógyszer, ezért nem kezelésre való, hanem megelőzésre, ezért is írják, hogy kúraszerű szedése javasolt.

Tehát ha megvan a baj, elmúlasztani nem fogja, csak az antibiotikum, viszont a panaszokat enyhíti. De orvoshoz menni olyankor is kell.


Ezt írtam lentebb. Nem árt visszaolvasni.


A tőzegáfonya csak a húgyutakra jó, másra nem!

21. kutyulimutyuli (válaszként erre: 5. - Meliga)
2012. ápr. 9. 10:43
Szia! meddig kell szedni a tőzegáfonyát mert most kezdtem el én is nagyon fel fáztam valahol és nekem is mindég a petefészkem gyullad be most is szenvedek egy hete, erre is jó????
2010. máj. 26. 15:54
Írtam már egyszer, hogy a Bio Cranban van probiotikum, ez különösen akkor hasznos, ha a dokik teletömtek antibiotikumokkal. Így kiváltható a probiotikum gyógyszer, ami helyreállítja a bélflórát a gyomorban, így nincs hasfájás, hasmenés, egyéb panaszok.
19. 55b1652900 (válaszként erre: 18. - Veronika27)
2010. máj. 26. 15:48
Igazából mi a különbség köztük??
18. Veronika27 (válaszként erre: 16. - 55b1652900)
2010. máj. 26. 15:35
Az nem az, a Bio Cran az 3500 Ft körül van. Amit te vettél, az szerintem a Cran-C.
17. 55b1652900 (válaszként erre: 15. - 9925394c3b)
2010. máj. 25. 22:08
Téged a felfázásból gyógyított ki? Vagy egyéb hüvelyi fertőzésed is volt? Mert én szerencsére nem szoktam olyan sűrűn felfázni, leginkább a másik a problémám :(
2010. máj. 25. 22:07
Ma vettem meg a Cran-komplex tőzegáfonya kapszulát a Rossman-ban 2000 Ft-ért. Volt még 1 fajta, az 2200 Ft volt, de általában mindenki a Cran-t írta, hogy bevált. Reménykedek, hogy rendbe hoz :D
2010. máj. 25. 12:19

Nagyon jó ! Én régebben havonta/két havonta ültem a nőgyógyáaszaton és váltottam ki a drága kúpokat, kenőcsöket, antibiotikumokat.

2009.áprilisban hallottam az áfonyáról, azóta szedem, és láss csodát, tavaly április óta nincs semmi bajom.

Felváltva szedem a Tőzegáfonya kapszulát, Bio Crant és a Walurinalt, nem akarom, hogy egyet nagyon megszokjon a szervezetem.

2010. máj. 24. 19:54
Természhetesen folyamatosan szedném én is :)
13. Veronika27 (válaszként erre: 12. - 55b1652900)
2010. máj. 24. 15:09

Igen, ezt jól látod, de úgy javasolják, hogy egyfolytában szedd 3 hónapig.

Enyém fogytán van, de megyek majd venni újabb dózist.

Mióta szedem, nincs hógyaghurutom, pedig előtte évente többször is volt.

2010. máj. 24. 13:26
De pl most a hetekben fog kiderülni, milyen nőgyógyászati fertőzésem van, ha megkapom a kezelést és közben szedem a tőzegáfonya kapszulát, akkor végülis van rá esélyem, hogy megelőzzem vele a következő fertőzést. Mert amint elmúlik, általában vissza is kapok valami új bacit :S Hiába használtam valamilyen hüvelyflóra visszaállító kúpot...
2010. máj. 23. 18:07

Bio Cran a legjobb, mert probiotikus + c vitamin.

De ezt legalább ezer helyem leírtam már:)


Egyébként a felfázással járnak a nőgyógyászati gondok, illetve az antibiotikumok mellékhatásai a gombásodás és társai. Tehát ha innen nézzük, akkor valóban segít ezeken a problémákon is. Ám ha valakinek csak gombája van, akkor semmit sem ér.

Főleg, mivel nem gyógyszer, ezért nem kezelésre való, hanem megelőzésre, ezért is írják, hogy kúraszerű szedése javasolt.

Tehát ha megvan a baj, elmúlasztani nem fogja, csak az antibiotikum, viszont a panaszokat enyhíti. De orvoshoz menni olyankor is kell.

2010. máj. 23. 09:41
és tőzegafonya kapszula van a ross..nn és d m -ben is..
9. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 8. - 55b1652900)
2010. máj. 23. 09:39
nekem még sokat segített a cickafark-tabletta is..a tea is szuper,csak melóhelyen nem mindig volt időm elkészíteni és a tablettát csak beszedtem..Szintén drogériákban lehet kapni..azt is kútaszerűen szedtem..Egyébként mindkét szer megelőzésre is jó!
2010. máj. 23. 08:50
Nekem leginkább nőgyógyászati problémára kellene. Ritkán szoktam felfázni, bár jelen pillanatban fel vagyok. És azt olvastam, mivel elég savas lesz tőle a vizelet, a baktériumok nem tudnak megtapadni.
2010. máj. 22. 23:40
Igen,felfázásra nagyon jó!Nekem használt!
2010. máj. 22. 23:07
holyaghurutra a legjobb.. én is használom.
2010. máj. 22. 22:49
Nekem sokat használt, szedem minden reggel.Állandoan felfáztam fájt a petefészekem.
2010. máj. 22. 22:12
Szerintem el fogom kezdeni szedni. Én is elég sok jót hallottam róla. Biztos sok helyen lehet kapni.
2010. máj. 22. 22:07
Van egy aloe verás termékekkel foglalkozó cég, forever menjetek fel a honlapjára.
2010. máj. 22. 22:06
Szia!Én is úgy hallottam és olvastam is róla sokat.Én aszalt áfonyát szoktam enni.
2010. máj. 22. 22:02
Úgy hallottam, hogy alkalmazható nőgyógyászati problémákra, nem csak felfázás ellen. Kinek mi a véleménye, tapasztalata ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook