Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » NoCarb tésztáról vélemény? fórum

NoCarb tésztáról vélemény? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
15. Acimity (válaszként erre: 13. - Chiron)
2015. jan. 14. 20:14
És elárulnád nekem hogyan kell jól elkészíteni?
14. *Csajszi* (válaszként erre: 6. - Acimity)
2015. jan. 14. 19:00
Elmondanam, hogy nekem ez most pozitiv csalodas volt. Nem mondanam, hogy finom, de semmivel nem rosszabb, mint az uvegteszta (ha jol emlekszem igy hivjak, egyszer ettem). Jol lemostam folyo viz alatt, majd egy percig forro vizben aztattam. Nekem igy heti egyszerre szerintem meg fog felelni. Meg kellett soznom mielott beletettem a porkoltbe. Lehet ezek sem egyformak, mert ennek pld nem volt befottesgumi feeling-je, nem kellett hosszan ragni.
13. Chiron
2015. jan. 14. 17:34
Mi szeretjük, bár idő kellett hozzá míg megszoktuk, vagy amíg megtanultam jól elkészíteni. A rizs a kedvencem, mert rakott és töltött ételekbe nem is lehet kiérezni, hogy nem hagyományos rizs. A fiam meg a metéltet szereti, pont azért mert jól meg lehet rágni. A puhára főzőtt (menzás állagú) tésztát meg amúgy is utálja...
12. Bichi (válaszként erre: 11. - Acimity)
2015. jan. 14. 17:10
Bio és reform boltokban is árulnak, de jól teszed ha csak egyet veszel. Kipróbálni ki kell, engem sem lehetett volna meggyőzni, hogy vacak :)
11. Acimity (válaszként erre: 10. - Bichi)
2015. jan. 14. 17:02
Tényleg jó. Akkor csak egyet veszek kipróbálni. Azért kérdeztem,mert egy honlapon csak 10 csomagot lehet rendelni. Egyet kipróbálok azért:)
10. Bichi (válaszként erre: 8. - MILKA7)
2015. jan. 14. 16:31
Ez a befőttes gumi hasonlat nagyon tetszett :)
9. Bichi (válaszként erre: 4. - Castia)
2015. jan. 14. 16:30
Teljesen egyetértek veled, a látszaton kívül semmi köze nincs a tésztához, egy ízetlen, gumiszerű vacak. Aki tészta élményt akar annak ez pénzkidobás. Bár nem tudom, hogy kinek nem az...
2015. jan. 14. 16:28

Sajna nálam sem vált be, viszont ismerek olyat, akinél igen.

Nekem a tészta a mindenem (meg is látszik rajtam) ezért mindig keresem az alternatívákat helyette.

A nocarb vagyis konjak tésztától nagyon beindultam, aztán nagy csalódás, mintha egy marék befőttes gumit rágtam volna, nyikorgott a fogam alatt.

Egyszerűen nem bírtam megenni.

Ez a széles metélt változat volt.

Vettem rizsszemet is, hogy majd darálthúsba keverve, töltelékként hátha másabb, de az még itt van, még nem próbáltam.

7. *Csajszi* (válaszként erre: 6. - Acimity)
2015. jan. 14. 15:52
En is nagyon tesztas vagyok, midnen formaban imadom. De nem lehet :(((
6. Acimity (válaszként erre: 3. - *Csajszi*)
2015. jan. 14. 15:43
Mindenképp írd meg milyen volt! Köszi előre is. Úgy hiányzik nekem a tészta imádom.
5. Acimity (válaszként erre: 4. - Castia)
2015. jan. 14. 15:42
Gondoltam én,hogy túl szép,hogy igaz legyen!
2015. jan. 14. 15:12
Hát... van aki mindenre képes a cél érdekében. :) Én elsőre több csomaggal vettem, merthogy milyen jó lesz tészta helyett, aztán a fele a nyakamon maradt. Az egy dolog hogy nincs íze, hiszen össze lehet keverni valamivel (pl. túró), de olyan hosszan kell rágni, hogy még az az íz is elmegy, és akkor még mindig csak rágod-rágod... Meg lehet enni, de gasztronómiai csodára ne számíts.
3. *Csajszi* (válaszként erre: 2. - Acimity)
2015. jan. 14. 15:11
Szia. Holnap tdok majd velemenyt irni, epp ma kaptam meg, estere porkolttel kiprobalom. Amugy tuti nem finom (legyunk realistak :/), de ha mar eheto nekem jo lesz neha. Sokszor es alaposan at kell mosni mielott beleteszed az etelbe.
2. Acimity (válaszként erre: 1. - Acimity)
2015. jan. 14. 14:43
Az érdekelne,hogy ehető,mert azt hallottam nincs íze. Laktat? Érdemes venni?
2015. jan. 14. 14:43
Nocarb tésztáról vélemény?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook