Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs életem! fórum

Nincs életem! (beszélgetős fórum)


166. Nonin (válaszként erre: 164. - 34c48a3825)
2012. júl. 17. 14:54
Akkor valami probléma van, ha nem tudod, mihez szoltál hozzá, és kinek az írásához közlöd a hozzászólászólásaidat.
165. bb001c2074 (válaszként erre: 159. - 9ec59d8582)
2012. júl. 17. 14:52
Még egyszer leírom, nem az a célom.
164. 34c48a3825 (válaszként erre: 163. - Nonin)
2012. júl. 17. 14:52

Egy db. szót nem írtam a TE VÉLEMÉNYEDRŐL. Megválaszoltam, amivel te szólítottál meg ENGEM s véleményezted a véleményem.


Ennek okán kétszer írtam le, hogy ha már tőlem idézel, akkor azt PONTOSAN tedd.


A topic TÉMÁJÁRÓL írtam eddig is.


Azt továbbra sem értem, hogy milyen blogról és milyen blogíróról beszélsz.

163. Nonin (válaszként erre: 160. - 34c48a3825)
2012. júl. 17. 14:50

Bocsi, én maximálisan beleélem magam a helyzetébe, sztem erről ne is nyissunk vitát, nincs érelme. Neked is megvan a véleményed, amit én tisztelek, nekem is megvan, amit Te tisztelj.

Köszönöm

162. Nonin (válaszként erre: 159. - 9ec59d8582)
2012. júl. 17. 14:48

Ugye, erre Te is hamar rájöttél, h nevetséges dolgokat közöltél?


Kinek mi köze van ahhoz, h mit is tanácsol ismeretlenül egy segítséget kérő embernek?


Senki sem fog éppen Rád újjal mutogatni, max nem értessz vele egyet, elmondtad, és kész. Csókolom.

161. 34c48a3825 (válaszként erre: 157. - Bb001c2074)
2012. júl. 17. 14:48
Kinek nem? Meglepődnél, ha tudnád, milyen sok valódi házasságban élő embernek NEM fordul meg a fejében, hogy "unatkozom, melléfekszem"...
160. 34c48a3825 (válaszként erre: 155. - Nonin)
2012. júl. 17. 14:47

Kísérelj meg OLVASNI, mielőtt idézgetsz. AZ 59.hsz-ben melyikre reagáltam, azaz honnan IDÉZTEM be szó szerint ezeket a szavakat? Hm?


Milyen blogíróról beszélsz? Milyen blog?!


Nem, nem az ő dolga az, amiről ITT KÉRT véleményt, arról ugyanis itt íródik vélemény.

2012. júl. 17. 14:46
Akkor tanácsoljuk, hogy csald a férjed, aztán ránk fogod, lesz kire mutogatni. Javasoltak itt sokfélét, egyik sem volt jó, azon ne múljon engedélyt adunk rá.
158. csgybzs (válaszként erre: 155. - Nonin)
2012. júl. 17. 14:45

Az ominózus szóösszetétel tőlem származik, és általános gyűjtője volt azoknak a fórumtémáknak, amik a "sz.r az életem, beújítok valakit" témára épülnek.

Egyébként meg ez nem blog, hanem egy fórum, van egy kis különbség....

Ha meg minden az ő dolga, akkor oldja meg maga, nemdebár?

157. bb001c2074 (válaszként erre: 150. - 34c48a3825)
2012. júl. 17. 14:44

Nem azt írtam, hogy ezt akarom, csak hogy megfordult a fejemben. Kinek nem?

A stílussal kapcsolatban, csak annyit, úgy látszik sokat lógok a Hoxán :)

156. 9ec59d8582 (válaszként erre: 153. - Bb001c2074)
2012. júl. 17. 14:43
Amíg tartod magad? Utána ráveted magad egy pasira, belevájod a körmöd és kiharapsz belőle egy darabot? Itt tényleg viszketésről van szó. Amúgy régen is szeretővel "oldották meg" csak nem vallják be.
155. Nonin (válaszként erre: 150. - 34c48a3825)
2012. júl. 17. 14:43

59. Jukio 2012-07-16 15:02

Altáji viszketős topic :D

valamint:

"68. Jukio 2012-07-16 15:16

Te most vagy kamutopic vagy vagy valami nagyon nem stimmel."


Ezt gondolom, nem a hangyák hordták össze... Valaki megfogalmazta. Te voltál?


De miért nem kérdezzük meg a blogírót, h mi is erről a véleménye, mielőtt mindenki megfogalmaz magában egy elméletet?


Ha meg valaki egy "vadidegen intim testrész magába fogadásával óhajt orvosolni..." Ő dolga...

egyet megmondtak nekem a férfi kollegáim:


"Enni kell, sz@rni muszály, szeretkezni meg jól esik..."

igazuk van, mindenki oda teszi, ahova akarja...

154. 9ec59d8582 (válaszként erre: 1. - Bb001c2074)
2012. júl. 17. 14:40
Az még hagyján, hogy mi van a múlttal. Olyan hangvételű, hogy üvölt róla: "sajnálni fogom magam míg világ a világ".
153. bb001c2074 (válaszként erre: 143. - Nonin)
2012. júl. 17. 14:38

Ott a pont.

Szeretném érezni azt, hogy NŐ vagyok. Nem házi cseléd. Kettőn áll a vásár, én szeretném rendbe hozni a dolgokat otthon. Nem rossz ember a férjem, van szíve, de nem érzi át azt amit én érzek. Szerint jó minden ahogy van. Nem a megcsalás a cél, jelentkező akadna több is, de még tartom magam.

152. 7a9d41343f (válaszként erre: 149. - Nonin)
2012. júl. 17. 14:35

Olyan időszaka? Esküvő+ 3 gyerek - ezt ne mnevezném "egy időszaknak", ez sok-sok év! És nem , nem gondolom, hogy bármi indokolhatja, hogy így döntött, ha ő már látta, hogy ez nem az az ember, akit ő akar.

Elítélem, igen, mert még most is ott tart, hogy ilyen ostoba megoldában gondolkodik, mint a szerető-tartás.. No comment.

Elítélem, mert úgy gondolom, mindeig a legkönnyebb utat választotta.

Én is választhattam volna adott esetben könnyebb utat egy-egy dönntésnél, aztán sajnáltathattam volna magam, hogy jaj, se pénzem, se életem, se semmi - ehelyett tettem a dolgom, egy-egy döntést ésszel hoztam meg, és tudom, ohgy minden döntésem jó volt. Nem is bánom.

Szerintem nem lehet együttérezni a helytelen döntések sorozatával.

2012. júl. 17. 14:30
Belenyúltam a méhkasba :S
150. 34c48a3825 (válaszként erre: 143. - Nonin)
2012. júl. 17. 14:29

Ha már ilyen sok időd volt, s engem is megszólítottál, ezt elolvasni is legyen: "miért itt közölné szegény, hogy viszket neki"?


1, NEM ÉN írtam ezt, én nevettem ezen a megfogalmazáson, igen, azért is, mert találó.


2, Már KÖZÖLTE, hogy viszket neki, mert az indítóban leírta, hogy házassági, lelki s egyéb családi problémát egy idegen férfi nemi szervének a magába fogadásával szeretné orvosolni.


3, Ez pedig a 2, pontból következik: számomra senki nem "szegény", aki 3 gyerekes felnőtt emberként családi, magánéleti, anyagi, kommunikációs és egyéb problémáit a már említett vadidegen intim testrész magába fogadásával óhajt orvosolni.


S hogy leírtam, hogy több, hasonlóan botrányszagú topic indítójával, aki feltűnt majd eltűnt megegyezik a stílusa, ráadásul több szempontból sem stimmel, az meg legyen az én VÉLEMÉNYEM.

149. Nonin (válaszként erre: 147. - 7a9d41343f)
2012. júl. 17. 14:26

De, éppen most fogtam hozzá...remélem, like-lod majd a könyvemet.

Miért itélsz el egy embert, belelátsz az életébe? Olyanba nem gondolsz bele, h az embernek van olyan időszaka, h "lehet ez még jobb is, és azért vállalja a többi x gyereket?" Ok, én okosabb voltam, mert egynél megálltam, és mindent megtettem, h ne legyen több, attól, akitől nem akarok, de ezt nem tudhatod, mi volt neki e mögött, nem szabad elítélni, ez így alakult, és kész.

Honnan tudod, h nem tanult közben? Mert erre nem adott választ.

Sztem senki nem tudja, mi lesz...ha tudnám, h elesek, akkor leülök...


És sztem nem pasit akar fogni, pusztán szeretetre, megértése vágyik... Sorry, ha ezt olvastad ki a soraiból.

148. bb001c2074 (válaszként erre: 143. - Nonin)
2012. júl. 17. 14:08
Köszi szépen! Mindenképp érdemes volt megnyitni ezt a fórumot. Nagyon tanulságos. Mindenki véleménye érdekel, a negatív kritika is. Mindenben van egy kis igazság, kivéve azt, hogy kamu az egész, de ezzel nem akarok foglalkozni.
147. 7a9d41343f (válaszként erre: 143. - Nonin)
2012. júl. 17. 14:05

Hú, mennyi energiád van... Tanulmányt nem akarsz írni?

Kérdem én, három gyerek után jut eszébe, hogy rossz döntés volt, jaj, nem már...........!

Ha még nulla gyereke lenne - bár már a házasság is egy döntés volt ,megfontolt döntés (ha normális emberről van szó!), senki nem tartott pisztolyt a fejéhez, hogy hozzá kell menni! senk nem kényszerítette, hogy teherbe essen az elsővel! Senki nem kényszerítette, hogy teherbe essen az összes többivel!

Mindezek az események jópár évbe teltek: nem jutott közben eszébe, hogy tán nem volt jó döntés hozzámenni ehhez az emberhez?????

Csak most jut eszébe? Mert marhára ráér. Csak túl lusta kezdeni magával valamit. Például doglozni, tanulni! Az már nem tetszene neki, pedig mindenki más ezt teszi... egy pasit fogni.. ahhoz lenne csak energiája.... szomorú.

146. Nonin (válaszként erre: 145. - 9ec59d8582)
2012. júl. 17. 14:01
Csak a bolondot kell sajnálni, ezt mondták nekem anno... Elb@szarintottad, akkor néhány nap magány, átértékelni a problémádat. Ne feledd, senki nem oldja meg helyetted. A tanács az tanács, meg vélemény, de hogy elfogadod-e, vagy a saját fejed után mész, az csak rajtad múlik.
145. 9ec59d8582 (válaszként erre: 143. - Nonin)
2012. júl. 17. 13:55
De erre most mit lehet írni? : Jajj úgy sajnálom magam valamit csúnyán elba...m. Aztán jön 1-2 tanács és ez lesz a válasz: de így.. meg de úgy... áhh nem tudok mit csinálni, azért köszi, hogy segítettetek, majd csak lesz valahogy, de most úgy sajnálom magam.. :(
2012. júl. 17. 13:45

He!????


Akkor ki ír ide???


Mindenkinek van élete....


Max ahogy megéled/átéled, azzal nem vagy megelégedve.

143. Nonin
2012. júl. 17. 13:42

Én ezt nem hiszem el!!!


138 hozzászólásból 100 masszívan elutasítja, meg sem érti, mi ennek az embernek a problémája, néhányan ( kb 25-en semleges választ adnak ), 13 meg megérti a problémát, ami nem az, h most éppen a félrekefélésről szól - és ez is elutasítást vonz maga után.


Megpróbálok minden hozzászóláshoz, ami valamiért megfogott, egy levélben hozzászólni, kezdem ezzel:


Régi jó magyar mondás: "Mindenki szagolja a virágot, amit szakított!" csgybzs;

Hát erre ugrom, ezt én is hallgattam, anno, a szüleimtől, amíg nem volt elég erőm kiszállni egy igen rossz házasságból, és új környezetet alakítani, és voltam is véleményezve, 28 évesen. De nem érdekelt, mondjuk, egy gyerekem van.


Avagy:

"Van férjed, otthonod, gyermeked.

Ez nem elég?????"10. Zsóka54


Persze, Zsóka54, persze, van; csak egyet felejtessz el, h nem az 1800-as években élünk, amikor az asszony sorsa az volt, h mosson-főzzön-takarítson, és mindenben eleget tegyen az "urának", de Neked ez elég lenne? Kérdezem én? Hm?


és

"Altáji viszketős topic :D" 59. Jukio

"mert csak csöpögteted az infókat és mert nem az igazi nickeddel vállaltad a topicodat."


Miért éppen itt közölné szegény, h viszket neki, ha meg viszket, az az ő baja, és gondolom, nem éppen ezért nyitotta ezt a topikot, hanem a lelki gondok megoldása képpen.


"Mennyiben lesz jó a házasságod attól, hogy megcsalód a férjed titokban?"

Véleményem szerint nem a házasság megjavítása a cél. Azt már régen megette a fene, csak idő kell neki, h felfogja, vagy így fogadja el, vagy máshogy dönt, de ez az ő döntése, mit is akar/vár el a további élettől.


"És mennyiben lesz időd elmenni félreszexelni, ha arra nincs idő, hogy szórakozzatok?" 70. Jukio

Nem is biztos, h egy "félreszexelés" oldja meg a dolgot, hanem egy beszélgetés, egy nyugodt környezetben, vagy séta, vagy akármi, amit már nem tud megtalálni a "hitvesben"

Kérdezem én, amit már nem érzünk a magunkénak, azzal lehet még mit kezdeni? Igen, lehet, ideig-óráig.


"Úgy is ki lehet szívni az élet velejét, hogy nem akad meg a csont a torkunkon. :)" 88. Szabadgondolkodó.


Ezt a hozzászólást igen kedveltem, mert van realitás a gondolataiban.

"Jól gondold meg. . . hogy a piros, vagy a kék tablettát választod! :) " 104. Szabadgondolkodó.


Ez a Matrix egyik oldala...


"107. Szabadgondolkodó. 2012-07-16 23:06

De az embernek csak egy élete van. . . "


Következő életben igen nehéz lesz ezt megoldani...


Nem tudom, ki ez a Szabadgondolkozó, de igen szimpatikusak a nézetei.


108. Kobudera hozzászólásában is van igazság, átgondolandó, nem kicsit.


109. Zsóka54 2012-07-16 23:10

Amit elrontott. Ki mit főz, egye meg!

Úgy látom, Te messzemenően megeszed, csak grat, h ennyire futja, és van gyomrod hozzá. Jó étvágyat! Kitartást!


"110. Szabadgondolkodó. 2012-07-16 23:11

Vagy öntse ki és főzzön újat! :)"

Mert még mindig van a tűz, és talán lehet boldog is ez a szegény tanácsot kérő blogíró. Ő nem azt kérte, h törjetek pálcát a feje felett, max tanácsot, Ti meg messzemenőleg belemásztatok olyan dolgokba, aminek ide nem is volt köze.


"114. Zsóka54 2012-07-16 23:17

Öntse ki a három gyermekét, a férjét, mert valahol valamit elrontott????

Nincs arról szó, hogy a férj inna, verné, nincs mit enni, stb.

A gyerekeknek nincs életük, akiket a világra hozott, akiket fel kellene nevelni, taníttatni, példát mutatni nekik kitartásból, szorgalomból, becsületességből, őszinteségből, stb. ???"


Ezek mind csak a sarkított dolgok, amik mögött nem látod a lényeget. Ahogy olvastam, Te is ebben a cipőben járkálsz, és mégsem tudod átérezni a hasonló cipőben járó sorstársadat, valamint, az teljesen mindegy, h most ott hagyott, vagy vele együtt élsz nagy magányban, mely', ha meggondolod, teljesen ugyanaz.

"114. Zsóka54 2012-07-16 23:17

Öntse ki a három gyermekét, a férjét, mert valahol valamit elrontott????

Nincs arról szó, hogy a férj inna, verné, nincs mit enni, stb.

A gyerekeknek nincs életük, akiket a világra hozott, akiket fel kellene nevelni, taníttatni, példát mutatni nekik kitartásból, szorgalomból, becsületességből, őszinteségből, stb. ???"


Nem ezen van a hangsúly, mert ezt normális ember megteszi,felneveli, becsülettel, szeretettel, és hogy minek kellett neki a harmadik gyerek, azt csak ő tudja, és ő akarta, ez legyen az ő gondja, nem ez volt a topik kérdése.


"116. Kobudera" hozzászólására nem lenne hátrány odafigyelni, ha van rá kapacitásod, Zsóka54

"118. Szabadgondolkodó. 2012-07-16 23:25

Akkor csak fűszerezze meg egy kicsit! :)"


Igaza van. Átgondolandó. Most nem arra ösztönözlek, h igen is most akkor valakit összeszedni, mert arra akad mindig partner, hanem azt megtalálni, aki mellett még 3 gyével is NŐ vagy, és nem házirabszolga.


Tisztelt Cica_mica!


Véleményem szerint olvasd el az összes hozzászólást még egyszer, és mérlegeld. A problémádat nem fogjuk megoldani, max segíteni egy-egy hozzászólással, de a döntés a Te kezedben van, Neked kell átgondolni, dönteni, és ha megtetted, akár merre, akkor nem szégyen leülni a gyerekekkel beszélgetni, nem elfelejtve, a gyerek csak gyerek, nem hülye, akár kicsi, akár nagy.


Kívánom sorsod jobbra fordulását.


ui: Elnézést, akinek belemásztam a lelki világába.

142. 4244093cd0 (válaszként erre: 138. - Bb001c2074)
2012. júl. 17. 13:14

Mindegyik az,csak épp a felszínt "kapirgálja",mint ahogy ezek a megoldások(egy-öt szerető,bulizás,új autó..stb) is csak a felszínt változtatják meg .Persze lehet kell hozzá a megtapasztalás ,hogy rájöjjön az ember,hogy nem segítenek,hogy több kell,vagy valami más,amit mélyebben és önmagunkban kell keresni..... ,szóval szükségesek.

:))

141. e2e3dd6eca (válaszként erre: 140. - 4244093cd0)
2012. júl. 17. 13:06
Az igaz. :)
140. 4244093cd0 (válaszként erre: 139. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 17. 13:05

És ha az?:))

Létező "jelenség".

Nagyon sok fórum szól erről ,kezdve a megcsalós,szeretős,mit kezdjek az életemmel-es,..blablablablasig.

:)))

2012. júl. 17. 12:57
kamu fórum, de dőljetek be!
138. bb001c2074 (válaszként erre: 137. - 4244093cd0)
2012. júl. 17. 09:32

Na látom van azért értelmes hozzászólás is. Köszi.

Egyébként az sosem jó ami éppen van. De ha belegondolunk, lehetne sokkal rosszabb is.

137. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Bb001c2074)
2012. júl. 17. 08:38

Hát,mielőtt bármit tennél ,gondolkodj egy kicsit messzebbről.Nézz körül.Mit látsz?

Sablon életeket,amikben tényleg nincs élet.Családalapítás,gyerekvállalás,munka...aztán unalom a köbön,örömtelen napok tömkelege,amiket ki-ki a maga módján próbál külső örömforrásokkal színesíteni ,amik persze nem működnek hosszútávon.Most gondolj bele.Aki épp azt választja ,hogy egy szeretővel dobja fel unalmas életét,vajon meddig érez valódi örömöt,vagy változtat -e a hétköznapjain a dolog?

Szerintem semmin nem változtat,az élete ugyanúgy üres,unalmas és örömtelen marad.Aztán vannak akik az érzelmi-érzéki örömök helyett tárgyakat gyűjtögetnek,amikor sikeresen "megharcoltak érte" már nem is örülnek neki,mert már egy újabb célt tűztek ki aminek majd szintén nem fognak örülni ,de se baj,jó játék,addig sem UNATKOZIK.:))

Aztán vannak akik embereket gyűjtögetnek ,barátokat ,haverokat,hogy folyton csengjen a teló,legyen program,hogy még véletlenül se kelljen önmagukkal maradni egyedül,és hogy legyenek akik kitöltsék uncsi életüket....és így tovább.....de ha tovább figyeljük ezeket az életeket mégsem látunk bennük örömöt,és azért nem ,mert a megoldás ,soha nem kívülről érkezik,szerintem.

De van egy másik oldal is,akikből annak ellenére sugárzik az életöröm,hogy látszólag ugyanolyan sablon életet élnek ,mint mások.Szerintem azért ,mert ők ott vannak ahol lenniük kell,azt az életet élik amit szeretnek ,és azt teszik épp amire mindig is igazán vágytak.


Szóval szerintem az a nagy tanulság,hogy aki elégedetlen az életével ,és úgy érzi valami mindig hiányzik az életéből,annak rá kellene jönnie arra,hogy nem másról van szó,csakis önmagáról.Ő hiányzik a saját életéből ,a napjaiból.

Semmi mással nem pótolhatja a hiányérzetét,minthogy megkeresi önmagát,az életében,az életörömét,a saját útját ....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook