Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs életem! fórum

Nincs életem! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
16. 34c48a3825 (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2012. júl. 16. 10:46
Önmagában a boldogsághoz, a kiteljesedett élethez ez édeskevés, főleg, ha rossz döntésen alapul az egész. Igaz, akinek ennyi sem jutott, annak ez is maga lehet az álom..
15. cb82b220ce (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2012. júl. 16. 10:46
Miért kellene, hogy ez mindig elég legyen? Ez az etalon vagy mi? Van akit nem csak ez tesz boldoggá....lehet az szar is, sajnos.
14. 34c48a3825 (válaszként erre: 1. - Bb001c2074)
2012. júl. 16. 10:45

Megoldás? A házasságtörés?

Mégis, mit oldanál meg vele? Ugyanúgy azt éreznéd, hogy a férjedből kiszerettél, hogy nem éltél semmit stb.


Te választottad ezt az életed. Amennyiben fontos neked a családod, a férjed szereted még, akkor a házasságon BELÜL kellene kiteljesedned.


SOHA nem megoldás félreszexualizáli. Semmit nem old meg, csak még a gondjaid mellé házasságörő is leszel.


HA szereted még a férjed, akkor hozzátok rendbe a házasságotokat, ha már nem és csak a pénz tart mellette, ahogy írod, akkor válj el és állj a saját lábadra! Másnak is megy az önellátás, neked is menne, igaz, kevésbé kényelmes, mint a jelenlegi életed.


A gyerekeknek ettől még az apja marad.

13. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Bb001c2074)
2012. júl. 16. 10:42
Sajnos ennek akkor lett volna itt az ideje amikor 20 éves voltál. Nem véletlenül mondják hogy elször ki kell élni magát az embernek utána jöjjön a család mivel akkor még nem bántasz vele senkit igy meg komoly ára lenne már. A buliásra vágysz inkább vagy a pasizásra? Ha a bulira azt meg tudod valósitani igy is. Sok anyuka jár egyszer-egyszer lazitani bulizni barátnökkel, ismersöskkel. Abban nincs semmi rossz. Próbáld ki hátha attól is lenyugszol kicsit.
12. 83ff5144bd (válaszként erre: 1. - Bb001c2074)
2012. júl. 16. 10:41

Nekem erre mondta ezt egy jó barátom(hasonló cipőben járva): "neked nem házasodni meg szülni, hanem élni kellett volna, na meg tapasztalni" és igazat kell neki adnom..

Neked is még élned kellett volna kicsit..

Persze most már ezt a részét nem lehet visszacsinálni, és amúgyis a gyerek a legjobb legszebb dolog az életben :) viszont adj 1 esélyt magadnak.. ha mást nem, beszélj pároddal, hogy neked kell 1 kis szabadság.. lehet nem akarod ott hagyni, de hiányzik a pezsgés, engedjen kicsit szabadon :) hátha.. :)

2012. júl. 16. 10:38
Aki volt már hasonló helyzetben, az tudja miről beszélek. Ha szétmegyünk 15 év után, akkor biztos nem komoly kapcsolat lesz, amire vágyni fogok. Inkább szórakozni szeretnék.
2012. júl. 16. 10:33

Van férjed, otthonod, gyermeked.

Ez nem elég?????

2012. júl. 16. 10:32
Nekem szintén a férjem volt az első az életemben, szintén lett három gyerekünk, és Ő lépett le 12 év után! Én azt tudom írni, lehet élni egyedül a gyerekekkel, de ismerkedni nagyon nehéz, főleg, ha komoly kapcsolatot szeretnél, de nem lehetetlen!
8. 937a2a883a (válaszként erre: 7. - 937a2a883a)
2012. júl. 16. 10:29
A végét úgy értem,hogy rád talál a szerelem megint :)
7. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Bb001c2074)
2012. júl. 16. 10:28
Szerintem a legjobb megoldás,ha elválsz,mert az írásod alapján eléggé boldogtalan vagy.Ne maradj anyagiak és egyéb miatt a házasságban és egyenlőre ne másnál keresd a vigaszt.Tanulj meg önállóan és függetlenül élni,ne legyél társfüggő.Ha egyedül boldog vagyok,akkor majd előbb utóbb a boldogság is rád talál.
6. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Bb001c2074)
2012. júl. 16. 10:19

Igaz, gyerekünk még nem volt de én ugyan ezt éreztem! A kapcsolatunk teljesen megromlott és szét is mentünk 8 év után, szintén az első férfi volt az életemben.

Utána viszonylag rövid időn belül megismertem vki mást, szép volt de rövid, véget ért, viszont tapasztalat.

Most pedig úgy tűnik, hogy tényleg megtaláltam az igazi, 3. férfi az életemben és nagyon remélem az utolsó.

Ugyan ilyen kilátástalannak láttam a helyzetet de látod, itt vagyok, túl már 2 tapasztalaton, boldogan.

Jóval nehezebb a helyzeted mert ott a 3 gyerek de előbb utóbb szerintem tönkre fog menni. Vagy te fogod megcsalni vagy ő téged. Lehet negatív vélemény de őszinte.

5. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 1. - Bb001c2074)
2012. júl. 16. 10:17

:( Nagyon szar lehet az ilyen...:(

Sok sikert.Bárki bármit is fog írni,én nem vagyok rólad rossz véleménnyel,nem ítéllek el(lesznek gondolom,akik igen).Ha szép és kedves vagy,lesz majd biztosan olyan férfi akit nem fog érdekelni a háttered,csak az,hogy mikor láthat újra és lehet veled egy pár órát,mert képes vagy örömöt vinni az életébe.

Kérdés:te el tudod-e majd viselni azt a helyzetet.Ott majd kiderül,hogy tényleg eleged van-e a férjedből...

4. csgybzs (válaszként erre: 1. - Bb001c2074)
2012. júl. 16. 10:17

Régi jó magyar mondás: "Mindenki szagolja a virágot, amit szakított!"

Az életed nem egy másik férfitől lenne jó, hanem saját magadtól. Titkos viszonyt meg semmiképpen, nem érdemli senki sem.

2012. júl. 16. 10:14
Nekem van,de nem adok :D
2012. júl. 16. 10:14
Nekem se!
2012. júl. 16. 10:13

Sziasztok!

Úgy érzem összecsaptak a felhők a fejem fölött, nem tudom mit csináljak. A történet röviden.

20 évesen megismertem a mostani férjemet, az első komoly kapcsolatom volt, előtte nem is jártam szinte szórakozni sem, nem engedtek. Szültem 3 gyereket. Minden energiámat lefoglal a háztartás és a gyerekek. A férjemmel a kapcsolunk olyan se veled, se nélküled. Sokszor függetlenségre vágyom, de nem lenne erőm megtenni, meg hát a gyerekek is szeretik az apjukat. Anyagilag sem tudom megvalósítani.

Egyre többet gondolok arra, milyen lehet más férfival. Gondoltam rá egyszer megteszem és utána elfelejtem az egészet, hátha kicsit feldobja az életemet. Vacilálok egyenlőre.

Mi lehet a megoldás?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook