Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nincs csúnya nő, csak szegény... fórum

Nincs csúnya nő, csak szegény... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2013. júl. 24. 12:09

Én úgy látom, érzem, hogy a gazdasággal egyeseknél egyenesarányban múlik el az egyéniség.

Egyforma hajszínek, frizurák, mert x,y-nak jól áll.

Egyformára duzzasztott keblek,ajkak, egyen márkák, mert ez a divat.

Mint írtam nem mindenkire jellemző, de sokakat beszippant a szépségipar , mert egy trendnek kell, hogy megfeleljen az ápolt személy szerintük. De miből is élnének meg, ha nem ezt sulykolnák. Nem vagy jó, ha nem állsz be az uniformizáltak sorába.

64. Idhikai (válaszként erre: 63. - Annie1130)
2013. júl. 24. 12:05
A harmonikus az, amit nem kell magyarázni, csak ránézel, és nyugtázod, hogy szép....és nem próbálod elemezni, hogy szép a haja, jó a feneke... stb. csak kellemes érzés, ha ránézel. :) (iiigen, és nem kell se elvenni se hozzátenni) :)
2013. júl. 24. 12:03
Szerintem kétfajta szépség van. Az egyik az a szépség, amely belülről fakad és kifelé sugárzik attól függetlenül, hogy mennyire tartják általánosságban a mai "trendek" szerint szépnek az embert. De ez is nehéz kérdés, mert a szépség egy szubjektív dolog. Mindenkinek más a szép, más a csúnya.A másik fajta szépség szerintem az, amikor a küllem ápolt, igényes a megjelenés. Ez sem teljesen egy felszínes, külsőségekről szóló dolog, mert az ilyen fajta igénynek belülről kell fakadni. "A szépség a részek olyan összessége, amelyhez sem hozzáadni, sem elvenni nem kell."
2013. júl. 24. 11:57

.. eléggé bambulom a címet :), így összepárosítva még nem hallottam... nekem a szépség a harmóniában rejlik, és most próbálom átvezetni, hogy jön ez a gazdasághoz és a szegénységhez... háááááát... sehogy... Nincs összefüggés. A jó ruhákkal, ékszerekkel, műcicikkel van... de a szépséggel, a harmóniával nincs.

... szerintem...

61. b486c9cf7d (válaszként erre: 57. - 2f661e7cc5)
2013. júl. 24. 11:42
Orulok, hogy sikerult akkor elerned, amire vagytal.
60. derintini (válaszként erre: 55. - Nbandus)
2013. júl. 24. 11:41
De a jó esti sétához sem kell dollármillió.
2013. júl. 24. 11:40
Szamomra az idelis alak,amelyik nem rontja el a merleget, de nem is borul fel ha nem karol belle vallaki, nem ugy nez ki mint egy csontvaz(sajna egyre tobbet lattok ilyet is)
58. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 55. - Nbandus)
2013. júl. 24. 11:39

Hú, ezt azért cáfolom. Néha pont, hogy kimondottan elhízottak.

Nézem a Házon kivűl című műsort, és sok segélyen élő munkanélküli elhízott riportalanyt látok.


Abban igazad van, hogy aki akar mozogni, megoldja. Régebben sem voltak külön futócipők, meg futóruhák, mégis mozogtak az emberek. Ezzel nem akarok a múltba visszamenni, csak az akaratot szerettem volna illusztrálni.

57. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 48. - B486c9cf7d)
2013. júl. 24. 11:34
A sulyom segitet.En kimondotan hizo kurat csinaltam, igaz kicsit jobban sikerult , mint szerettem volna.De az idealis alakhoz tarsula egy szerencsetlen elnyuzot arc.
56. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 48. - B486c9cf7d)
2013. júl. 24. 11:31
Én még ezt a verziót is elképzelhetőnek tartom. Amíg görcsöl valaki valami miatt, piszok carul tudja érezni magát, legyen az súlyprobléma, vizsga, fogorvos,nőgyógyászati vizsgálat. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ha nem foglalkozunk vele lesz ami lesz mondjuk egy vizsga előtt, akár jobb eredménnyel is vizsgázhatunk. Így van ez mindennek szerintem, a kényszeres megfelelési vágy sok emberből csinál savanyúságot, mert elfelejti jól érezni magát a nagy kényszerben.
55. nbandus (válaszként erre: 49. - Kira88)
2013. júl. 24. 11:30
Ha megnézed, az összes "rászoruló" vékony. A falukban, ahol nagy a szegénység, nincs kövér ember, mert sétálnak, bicikliznek és a földenekn dolgoznak. Ha valaki akar, odafigyel a súlyára, és nem kell hozzá milliomosnak lenni. Csak felpattanni egy biciklire, és azzal járni munkába mondjuk. Kezdésnek.
54. Bársony (válaszként erre: 44. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 11:29

Ez az átalakításos dolog azoknak jó, akik egyáltalán nem szoktak sminkelni, nem szoktak divatosan öltözködni. Totál el vannak hanyagolva, persze hogy meglepődnek.


Én egyszer kíváncsiságól elmentem egy ilyen átalakítós helyre. Annyit tudtak velem csinálni, hogy kisminkelték sötét lilára a szemem környékét ami nem áll jól és túl erős smink, ha csak nem bulira készül az illető.


Amilyen ruhákat ott rám akartak adni...80%-ban fekete volt, a többi divatjamúlt. Pontosan láttam, hogy nem állnának nekem jól.

Ja, a stylist-nak nevezett lányon, egy színes és tollas ruha volt, szerinte az menő.


Egyet ÉN választottam ki, mert az egy hosszú, abroncsos ruha volt és szeretem az ilyeneket, egy fénykép erejéig jó volt.

53. b486c9cf7d (válaszként erre: 49. - Kira88)
2013. júl. 24. 11:28

A sportolas nem penz fuggvenye, aki elszant, ki tud menni az utcara futni vagy otthon is tud gyakorlatokat vegezni.

Enni meg kevesebbet kell :)

A minoseg persze dragabb, mint a tacsko gazdasagos.

52. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 11:28

A kozmetikai ipar egy óriási, mesterségesen gerjesztett üzlet.

Az igazán szép nő önmagában is szép, kozmetikumok nélkül, leöntve egy vödör vízzel is.

51. nbandus (válaszként erre: 44. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 11:26

Ez csúnya lesz, de ezek az átalakítós műsörök arról szólnak, hogy "sz**-ból várat építenek"... Ha Te alapjáraton jól nézel ki, akkor nincs szükséged ilyenre, ahogy másnak sem.

Ha egy kínai ruha nem is olyan, de egy túrkálóban replay farmert is vehetsz, tized áron. Szóval szerintem a csúnya, ízléstelen emberek takaróznak azzal, hogy azért néz ki úgy, ahogy, mer tnincs pénze...

50. derintini (válaszként erre: 45. - B486c9cf7d)
2013. júl. 24. 11:26

Tökéletesen fogalmaztad meg.

Köszönöm. Én is így gondolom.

49. Kira88 (válaszként erre: 13. - B486c9cf7d)
2013. júl. 24. 11:25

Azzal egyetértek,hogy akinek nincs ízlése,azon a világ minden pénze sem segít...


Hmm, az alak nem pénz függvénye??? Érdekes. Szerintem a szegényebbek pont,hogy nem engedhetik meg maguknak a minőségi sportolást (és ne mondd,hogy a futás ingyen van, mert nem, rossz cipőben nem szabad futni! a jó meg huszonezernél kezdődik): nézzük meg, mennyibe is kerül egy aerobic,- vagy uszodabérlet.


A minőségi táplálkozásról nem is beszélve, a tészta-krumpli-kenyér hármas nem szokott jót tenni az alaknak. Szóval bizony, hogy számít a pénz.

48. b486c9cf7d (válaszként erre: 46. - 2f661e7cc5)
2013. júl. 24. 11:22

Es ez csak a sulyodnak koszonheto?

Ugye nem mondod :)

47. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 39. - Derintini)
2013. júl. 24. 11:21

"A molettség nem feltétlenül adja a belső kisugárzást,"


Nem vagy tisztában a kisugárzás szó jelentésével.

A súly nem minden esetben igénytelenség, erre példa, hogy egypetéjű ikrek más-más szülőpár nevel fel, hogy nem is ismerik egymást esetleg több ezer km-re egymástól és amikor találkoznak szinte azonos a súlyuk, ha vékonyak, ha elhízottak...tehát a genetika is közrejátszik.

És abban igazad van, az ember legyen igényes magával szemben, ápoltságban, tudásban. Hiába ápolt valaki, ha holt hülye. Nem tud egy értelmes mondatot kinyögni.

46. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 39. - Derintini)
2013. júl. 24. 11:19
Molet no? Hat volttam 48-52 kg , nem voltam boldog, nem ereztem , hogy szep lenek.Lassan tobb vagyok mar a 80nal, nem mondom , hogy nem adnek le a sulyombol, de ellegedet vagyok az eletemel, nem erzem , hogy csunya lenek sot.Meg a szex is jobb miota meghiztam.
45. b486c9cf7d (válaszként erre: 39. - Derintini)
2013. júl. 24. 11:18

A belso sugarzas is ugyanugy el van csepelve, mint a szeretlek szo.

De ha latod, rogton tudod, erzed ha valakinek van.

Mason meg legfeljebb mosolyogsz, hogy azt kepzeli magarol.

2013. júl. 24. 11:18

Sok válasz érkezett így nagy hirtelen... A ruhaviselésről: valaki azt írta, hogy hordhatsz ármilyen ruhát, ha nincs jó alakod meg tartásod. Nem dícsérni akarom magam, de darázsderekam van, az átlagtól nagyobb fenékkel, tipikus homokóra és például ha bemegyek a kínaiba egy fariért, hát lehet nekem akármilyen kerekded popsim, meg jó tartásom a 15 éves sportolásnak köszönhetően, akkor sem úgy áll, mintha felpróbálok egy drága farit... És ez tény. Ez olyan, hogy vegyél már a kínaiban egy szandált, vagy a Deichmannban (nem reklám, csak szemléltetés) például. Ég és föld. És hiába jól néz ki a lábam, szépen ki van lakkozva, a gagyi az gagyi marad.

Mindezek ellenére elmondhatom, hogy kozmetikusnál kétszer voltam (mikor ballagtam, meg mikor férjhez mentem), fodrászhoz negyedévente járok, körmömet magamnak csinálom, szőrtelenítést szintén, szemöldökömet is talán 3x szedte ki profi... szóval én is mindent otthon csinálok meg magamnak, meg nekem is vannak olyan alkalmak (például egy ballagás, vagy valamilyen családi összejövetel, egy szilveszter), hogy magamnak kellett megcsinálnom mindent, és tőlem is kérdezték, hogy húú, te kivel sminkeltettél? Mire én: a youtube-bal :))), stb. De például ha megnézed ezeket az átalakítunk, átváltoztatunk, előtte-utána képeket a netről, tv-ből, azért elkell a profi kéz.

Abban viszont egyetértek, hogy kisugárzás is kell nagyban a dologhoz, hiszen lehet valaki kikenve-kinyalva, ha egy pukkadt hólyag az egész nő, rossz ránézni, meg lehet egy egyszerű lány is szép, attól például, hogy nagyokat mosolyog :). De ne mondja nekem senki azt, hogy nem emeli az önbizalmat, mikor mondjuk elmegy valaki egy profi csapathoz, átalakítják és úgy elsírja magát a tükör előtt, hogy magára sem ismer, mert tényleg jó csajt csináltak belőle...

43. derintini (válaszként erre: 34. - Kódok)
2013. júl. 24. 11:18

Nem nézem meg. Te biztos megtetted helyettem.

Ismétlem. A kisugárzás nem súlytól függ. Lehet egy szupermodell is a férfiak számára társként érdektelen, ahogy lehet egy teltebb nő is sugárzó.

De az, hogy valaki elhízva csak az állítólagos "belső kisugárzására" hivatkozzon...:)

42. b486c9cf7d (válaszként erre: 36. - Nbandus)
2013. júl. 24. 11:17

Kulonben igen, ami mu, az figyelemfelkelto, arra odafigyelnek, foleg ha szines is.

Izlese meg nem lehet mindenkinek, attol meg az anyukajanak o a legszebb. :)

41. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 11:16

En inkabb azt vettem eszre , hogy egyre tobb az izlestelenul oltozkodo gazdag no, akit abszolut nem erdekel, hogy all rajtta a gonc, csak jo draga legyen.

Egy masik megfigyelesem a tegnapi nap soran: egyszeru no, mosolyog es szep.Gazdag no, azt nem mondanam hogy csunyade sem az alakja sem semije nem tetszet.Ruhaja mintha elbujna , semit mondo, alakja : elol deszka - hatul lec, haja allig,nem mosolyog.

40. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - Dominós)
2013. júl. 24. 11:16

Volt egy dokumentum film. Angliában 25-25 csoportokban teszteltek kozmetikumokat, amiknek ugyanazt a funkciót kellett volna betölteni.

Volt az olcsó és a 'kődrága. Nos ha hiszitek, ha nem, egy olcsó kategóriás volt a leghatékonyabb.

39. derintini (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 24. 11:16

Nem vitatom az Általad leírtakat.

De sokszor láttam már elhízott - plusz még esetleg igénytelen - nőket beszélgetni, akik a belső kisugárzásra hivatkoztak. Valamire nekik is kell.

A molettség nem feltétlenül adja a belső kisugárzást, mint ahogy a magára valamit is adó ember azért igyekszik odafigyelni a súlyára, a mozgásra. Nemtől, kortól, súlytól függetlenül.

2013. júl. 24. 11:15

Tény, hogy a pénz ad egyfajta magabiztosságot. Így aztán a drágább holmi viselésénél ezt látod rajta, nem a holmija árát, vagy márkáját, hisz a biléta - jobb esetben - úgye látszik ki :-)


Fodrász, kozmetikus, pedikűr-manikűr... Egyrészt alkati kérdés. Egy jó minőségű haj is máshogy néz ki 5 héttel a fodrász után, meg egy vékony szálú, amolyan "semmitelen" is. Az erős körmöt könnyű otthon rendben tartani, a vékony, szakadós bizony szakembert igényel. Egy zsíros, pattanásos bőrt kell, hogy időnként szakember lásson, míg a tiszta, szép bőr természetes öregedésének a jeleit otthon is lehet kezelni.


Szóval... a természetes és anyagi adottságok együttesen kezelhetőek, nem tisztán pénzügyi kérdés...

37. b486c9cf7d (válaszként erre: 22. - 18e79e1970)
2013. júl. 24. 11:15

Engem mind2 alkalommal megteptek, szetegettek a hajam, hat attol meg en is jobban szokitettem a hajam, nem erte meg.

Persze nyilvan en fogtam ki igy...

36. nbandus (válaszként erre: 30. - B486c9cf7d)
2013. júl. 24. 11:14

Feltétlenül :)


Én sem rakatnék műkörmöt, ha fizetnének sem. Ez a legújabb mániája az embereknek, hogy valami csak akkor lehet szép, ha mű??? Nézzük már meg akár Plavin Barbarát. Egy szem smink nélkül is olyan arca van, hogy leesik az ember álla. Szép bőr, igényes haj, ízléses öltözék. Ez tesznek egy nőt széppé, és nem a százezres ruhák, meg kezelések. Azok 40 fölött jönnek :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook