Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nincs csúnya nő, csak szegény... fórum

Nincs csúnya nő, csak szegény... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
185. grizus (válaszként erre: 184. - Pearl1975)
2013. júl. 24. 18:47
Mert ez az ideál, legyen dinnye méretű csináltatott csöcsöd és már szépnek számítasz. Agyrém.
184. pearl1975 (válaszként erre: 182. - Grizus)
2013. júl. 24. 18:46
ő tényleg nagyon csúnya. fogalmam sincs, mit sztárolják.
183. nika0101 (válaszként erre: 179. - Noarashi)
2013. júl. 24. 18:46
Némelyiket némelyeknek rettentően meg tudja szépíteni a drága bőrdzseki, vastag arany karlánc, sötétített üvegű autó ... :))
182. grizus
2013. júl. 24. 18:44
De, van. Pl. pont most néztem, hogy szegény Voksán Virág milyen ronda, pedig fiatal, megcsináltatta a száját meg a mellét, de nemcsak műnő lett, hanem a rondaságát se sikerült eltüntetni. Ez van.
181. pearl1975 (válaszként erre: 179. - Noarashi)
2013. júl. 24. 18:44
ha magas, akkor még hagyján. ha alacsony és ronda, na akkor lesz nagy az önbizalma :)
180. nika0101 (válaszként erre: 178. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 24. 18:44
Semmi baj nincs a kinézetével, egy tök átlagos nő, csak a nép gyűlölete és a média hangja tette álcsúnyává.
2013. júl. 24. 18:43
És mi a helyzet a csúnya pasikkal?
178. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 174. - B486c9cf7d)
2013. júl. 24. 18:42
Meg bottal se piszkalnam meg, nemhogy felesegul vennem.
177. mosolyka1111 (válaszként erre: 174. - B486c9cf7d)
2013. júl. 24. 18:41
Szerintem is, ahogy idősödik, egyre megnyerőbb a külseje, fiatalnak pedig rondácska volt.
176. b486c9cf7d (válaszként erre: 171. - 130454e42d)
2013. júl. 24. 18:40
Well, a kulso nem minden.
2013. júl. 24. 18:39
olyan csunya vagyok , hogy most patogtatjak nekem a kukoricat, a sor a hutobe es kozbe menek a szerelmes dalok. Na megyek inen, szepulni.Kellemes estet nektek.:))
174. b486c9cf7d (válaszként erre: 170. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 24. 18:39

Camzilla? :))

Szerintem szepult, egyre jobban nez ki.

Fiatalon eleg elonytelenul festett, de sok angol nonek jol all a kor.

2013. júl. 24. 18:38
Ja , erttem mar.
172. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 170. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 24. 18:37
Az meg ki?
171. 130454e42d (válaszként erre: 170. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 24. 18:37
És mégis ő kellett Károlynak, nem Diana, a szépség.
170. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 168. - B486c9cf7d)
2013. júl. 24. 18:33
Lady Kamilla :D
169. nika0101 (válaszként erre: 166. - 2f661e7cc5)
2013. júl. 24. 18:29

Simán:)


Aztán meg van a tündérbogár szépség - féle, akinek kilóg a kapanyél a szájából, vagy fröcsög belőle a mocsokság.

Elég nehéz szépnek látni az undortól.

168. b486c9cf7d (válaszként erre: 167. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 24. 18:26
Melyik Kamillan?
2013. júl. 24. 18:25
Kamillan az uristen penze, fodrasza-kozmetikusa se tud segiteni; hiaba a draga ruhak;
166. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 164. - Nika0101)
2013. júl. 24. 18:22
Van, mondjuk egy olyan akinek leeget az arca.Lattam ilyet es altak sorba a pasik nalla, hogy elvihesek egy kavera, mert volt benne vallami.
165. sziszi0528 (válaszként erre: 162. - Fcd94cc8c4)
2013. júl. 24. 18:18

"Vigyázz nehogy a hitelezők álma legyél, aki inkább hitelt vesz fel, csak lépést tudjon tartani a milliomosokkal."


Nem akarok sem milliomos, sem hitelkárosult lenni, te nem is ismersz engem, és ilyen kijelentéseket teszel, azért egy kicsit jobban építsd fel a mondataidat, mielőtt vakon véleményt formálsz egy olyan valakiről, akinek csak a nicknevét tudod.

2013. júl. 24. 18:13

Van csúnya nő.

És nincs a világ Guccija meg egyebe, hogy változtasson rajta.

2013. júl. 24. 18:12

elég végletesen gondolkodnak itt páran, nem csak kínai bolt van. :) leárazásokban (és szinte minden szezonban hetekig leárazás van) nagyon jó kis cuccokat ki lehet fogni.

szerintem az ápoltság a fontos, meg hogy mindenki ismerje a határait. de csúnya nőből a kés se csinál szépet. volt régebben egy nő a TV-ben, aki a pasija miatt egy rakás plasztikai műtétet végeztetett magán. egyre rondább lett szegény.

162. fcd94cc8c4 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 18:07
Szerintem csak a ruha ,ami tetten érhető, bár turkálóból márkásat is vehet sz olcsón. Egy jó kiszedett szemöldökről senki sem mondja meg ,hogy nem kozmetikus csinálta. A becsvart hajon sem látszik, hogy ki csavarta be. A felét bebeszéled magadnak, hogy látszik. Vigyázz nehogy a hitelezők álma legyél, aki inkább hitelt vesz fel, csak lépést tudjon tartani a milliomosokkal.
2013. júl. 24. 17:58

Sziszi meselnek neked vallamit.

Volt a tombhazunkba egy modosabb no, nem tul sulyos , de nem si sovany, igaz akor nem is volt divat.Remekul egyezet a ferjevel.40-en felul voltak, de a legszebb par a tombhazba.Gyerekeik nem voltak.Igya testvere 2 lanya volt nalluk , es a tombhaz osszes gyereke az ovek volt.Ha otthon voltak, nem tudot elmeni az ajtajuk elott gyerek , hogy a kezukbe ne nyomtak volna vallamit.Allandoan hulyeskedtek, allandoan vidamak voltak.

Ugyan azon az emelet lakot egy ugyan olyan modos lany, tallan a legmodosabb a tombhazbol.Gyonyoru lny, gyonyoru alakal, draga ruhakal.A baratnom volt lanykoraba, ferjhez ment gyereke let.En is kesobb ferjhez jottem , jo meszire onen.Evek mulva mikor ujra lattam, majdnem elkapot a siras.A lany megoregedve, lerongyolodva alakatilag, nagyon sovany.Kesobb halottam, hogy tonkre ment a hazasaga is.

Maik baratnom, nem gazdag de gyonyoru alkatal, buszke kiralynoi tartasal, muvelt lany.Nincs ferje , nincs volegenye, nincs baratja a 40 korul jar.Nagyon kozel all a vegleges depresziohoz.

Es itt vagyok en a tombhazunk legszegenyebb lanya voltam akor.Sovany voltam es csunyanak ereztem magam, nagyon csunyanak.Azt hittem en vagyok a legcsunyabb lany a kerek foldon.Aztan rajottem, hogy hizhatnek meg, de nem vagyok csunya, nem is tul szep , inkabb szimpatikus .48 kgal ferjhez mentem.Flehiztam kesobb 50-51 re, de nem volttam elegedet, felhiztam 60 ra.Aztan kozbe jott vallami amitol mozgas korlatozot lettem igy lettem a 80. De boldog vagyok. 9eve feleseg es irto szerelmes.A nehez napokat eltekintve ,ellegedet az eletemel. Megvan mindenem amit az eletol varnek.

Igen egyet ertek, a szerelem szepit.Sokat szepit, mert egy nyilt arc egy boldog szempar sokat valtoztat az emberen.Es elmondtam mindent a temarol ,amit gondolok.

160. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 146. - Nbandus)
2013. júl. 24. 17:43
Izlesek es pofonok.En nem ereztem magam jol a borombe mikor anyi kg-os lehetem mint te. Sot idegesitoen sovanynak- csunyanak ereztem magam.Es ujra megjegyzem , nem feltetlenul tartom szepnek a tulhizotat sem.
2013. júl. 24. 17:24

Szinte mindent elolvastam, de nem értek egyet a nyitó hozzászólással. Csak magamat nézve: nincs műkörmöm, mert a sajátom szép, így vasárnaponként manikűrözök és 1 hétig tökéletes a kezem. Én nem látom szépnek, de fiúk, lányok vegyesen dícsérik. Ja, a csicsás műköröm közönséges, parasztos szerintem is. Én sima halvány színűre lakkozok (fehér, halvány rózsaszín, átlátszó és ekkor meg van a franicia manikűr). Kozmetikushoz nem azért nem járok, mert nincs rá pénzem, hanem azért mert sosem volt rá szükségem, sem tiniként, sem a huszas éveimben és most sem, így negyvenen túl. Nincs ráncom, szép a bőröm és nem csak az arcomon, hanem mindenhol. Fodrászhoz nem járnék minden héten, mert nekem nem tetszik, ahogy ők beállítják a hajakat. Nekem az túl mű, túl merev. Én jobban szeretem a laza hajviseletet. Persze legyen a hajnak szép színe és tiszta is legyen. Minden reggel átszárítom a hajamat.

Szemöldök: magamnak szedem, tini koromban az anyukám csinálta. Kb. 5 perc vasárnapoként és szép. A tetovált szemöldök számomra transzfesztita hatást kölcsönöz a viselőjének. Szemöldök festés csak akkor, ha a szemöldök világos színű, egyébként nem kell.

Pedikür: szintén vasárnap a kezeim előtt rendbe teszem a lábaimat, és nem csúnyák.

Ruhák: csak azt veszem meg, aminek a mérete tökéletes (nem érdekel a címkére írt méret), és tetszik a színe, mintája, fazonja. Nem érdekel hol veszem, ha a kínainál sikerül vennem, akkor ott veszem meg (sajnos ritkán sikerül). Valaki említette a DM cipőket. Én ott még nem tudtam venni cipőt, mert mind kényelmetlen, volt olyan, hogy a próbát is alig bírtam elviselni.

Szörtelenítés: mindig otthon epilálás. Próbáltam a gyantát, de allergiás vagyok rá, így azt az 1 hetes kínt még egyszer nem próbálnám ki és arról ne is beszéljünk, hogy a bőröm is megsínylette.

Mozgás: mikor mihez van kedvem. Volt, hogy otthon tornáztam DVD-re, illetve általam kitalált gyakorlatokat végeztem. Volt, hogy szobakerékpároztam. Volt, hogy futottam. 2 éve viszont eljárok tornázni és szabadban kerékpározok.

Diéta: nem szeretem őket. Az a véleményem, hogy hiánybetegségeket okoznak, illetve jön a jojozás.

Smink: sosem szerettem sminkelni, mert nem bírja a bőröm. Ha alapozót teszek fel, akkor utána hetekig ápolgatom a kiütéseimet és a szemgyulladásomat, így csak nagyon lightosan kenem magam. Csak szemceruza, esetleg szempilla spirál.

Plasztika: sosem mennék bele ilyen műtétbe. Persze a melleim pont jó méretűek, az orrom rendben, a fülem is, stb. Ha kellene? Nem tudom...

Összefoglalva: sosem mondják rám, hogy szegénynek nézek ki, azt sem, hogy igénytelen vagyok és azt sem, hogy ápolatlan, sőt olyanokat dícsérnek rajtam, amik szerintem lehetnének jobbak.

Nem, nem vagyok tökéletes, hiszen dolgoznom kell azért, amim van, szinte minden nap, de ez nem pénz kérdése, csak a saját energiám, mert az alap adott.


Átalakítós műsorok: szerintem nem jók semmire. Túlsminkelik a nőket és csak rájuk dobálnak ruhákat, amelyek még össze sem illenek. Persze erre azt mondják, hogy ez Lakatos Márk féle módi, de szerintem egy kész összevisszaság. Hogy mire jók ezek? Fogalmam sincs. Elbbeszéletnék olyanokkal, akik voltak már ilyenen, mert nem hiszem, hogy hosszútávon bárki alkalmazná az ott kapott ötleteket.

2013. júl. 24. 17:14
Az agyonvakolt-mutott, feltoltott, tetovalt no valoban szegeny - lelekben.
157. a0c1361e44 (válaszként erre: 44. - Sziszi0528)
2013. júl. 24. 16:58

Tényleg csak úgy, minden nélkül írom...

Ha egy olcsó farmer nem áll jól, akkor mégiscsak gond van az elakoddal, hiszen egy jó alakúnak minden jól áll. Ifjú lányka koromba az alakom tökéletes volt, így tök mindegy volt, hogy anyokám levis-t vesz 1000 Ft-ért vagy valami gagyit 150 Ft-ért vagy trappert 650 Ft-ért. Mindben remekül néztem ki, és azok még nem voltak agyon gumizva, hogy a logós testtájékokat összetartsa. Én a mai napig nem veszek fel sztreccs ruhákat, mert tönkre teszik a bőrt.

156. a0c1361e44 (válaszként erre: 109. - Nbandus)
2013. júl. 24. 16:52
Na látod? Ez már pénzkérdés. A kinainál egyméret van, ami ugye jó mindekire, csak minden méreten máshogy néz ki. A 34-esen pont jó, a 36-oson is elmegy és még a 38-ason is, de a 40-esen már viccesen szűk, a 42-esen már rövid is, de hát mit tegyen a telt nő, ha csak kínaira telik?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook