Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nézem a facebookot, vagy akár csak a környezetemet:... fórum

Nézem a facebookot, vagy akár csak a környezetemet:... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. srcrss (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
febr. 16. 18:37
Tudom. De nem muszáj annyiban hagyni. Találkozzon minél több emberrel. Majd meglátja, mennyire megoszlanak a vélemények, és mekkorát tévedtek a szülei. Előbb-utóbb találkozik valakivel, akinek a szemében ő lesz a legszebb, a legjobb. Egyébként bárki bármikor okozhat bárkinek önértékelési zavart. Mi is magunknak. Elkerülhetetlen.
15. L’Engel (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 17:10

Szerintem ha egy aprócska szikra sincs, vagy nem különösen szimpatikus a másik, akkor kár is erőltetni. Nem csoda, hogy befullad egy olyan ismerkedés, ahol nincs túl nagy érdeklődés.

Milyen gyakran ismersz meg (akár online) új embereket? Lehet, hogy csak az esélyt kéne megadnod.

14. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Srcrss)
febr. 16. 08:16
Azért ha a szülők állandóan ezt nyomják, dicséret és szeretet meg sosincs az remek önértékelési problémát tud okoz i….
13. srcrss (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 15. 18:44
Hagyjuk, hogy kibe mit neveltek. Nem kell mindent elhinni, amit mondanak nekünk. Tehát randin úgy viselkedsz, mintha hidegen hagynának (így is van), majd csodálkozol, hogy felszívódnak. Hm...
febr. 15. 07:59
Itt vagyok én neked, én is egyedül vagyok.
febr. 15. 06:14
ne add fel,mert mindenbe bele lehet jonni!
febr. 14. 08:48

Talán túl görcsös vagy és ezt megérzik az emberek.

Azt tudom leírni, én mit tennék: személyiségfejlesztő csoportokba járnék és pszichológushoz. Elolvasnék minden létező segítő könyvet és próbálkoznék. Biztosan nem írnám le magam és nem adnám fel, mert nem akarnék egyedül megöregedni.

9. Myra (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 14. 00:30
Magyarul nem működött a kémia.Ezt erőltetni nem lehet.Van egy csomó online közösségi felület. Csak beszélgess és ismerkedj. Van uszoda, fitness , kondi termek, csak légy kedves, jópofa és ne túl feltűnő se visszahúzódó. Hidd el eljön akivel majd működik a kémia.
8. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 13. 21:23
A fiam pont ugyan ezeket gondolja a lányokról.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Violet18)
febr. 13. 20:14
Ez is olyan, hogy pár napja egy koleganőmmel beszélgettem, hogy úgy érzem nekem nincs társ elrendelve. Aztán győzködött, hogy de, mindenkinek van. Ő 46 éves, se kapcsolata, se gyereke. A szüleivel él. De legalább optimista. :)
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Srcrss)
febr. 13. 20:11
Gátlásom az sok van. Azt nevelték belém, hogy külsőleg sem vagyok egy főnyeremény, de belsőleg sem. Én a randikon beszélgetek. De nem flörtölök, nem célozgatok, nem vagyok nagyszájú. Tényleg csak beszélgetek, mint egy ismerőssel. Ágyba nem mentem volna egyikkel sem, és ha meg akartak volna csókolni, azt sem vettem volna jól. :(
febr. 13. 20:09
Az én környezetemben meg pont szinglibőlmvan sok 😅 tinderezz ismerkedj érezd jól magad és ne görcsölj, jön a másik feled ha itt az idő 😉
4. srcrss (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 13. 19:46
Nem tudod? Dehogynem. Hány éves vagy? Legfeljebb fáj szembenézni vele. Te ismered magad a legjobban. Tudod, hogy mitől félsz, milyen gátlásaid vannak, és hogyan viselkedsz egy randin.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
febr. 13. 19:30

Nem tudom az okát.

1-2 randinál senkivel sem jutok tovább. Leráznak mindig, felszívódnak. Mondjuk az én szívemet sem dobogtatták meg igazán. De én úgy voltam vele, valami akár hátha alakulna. De nem.


Aki meg az álom pasi volna nekem, ők meg észre sem vesznek.

2. Myra
febr. 13. 19:20
Miért nem tudsz kapcsolatot kialakítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook