Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan reagálnál, ha senki nem köszöntene fel a neved napján, pedig te készültél ünnepi ebéddel? fórum

Hogyan reagálnál, ha senki nem köszöntene fel a neved napján, pedig te készültél ünnepi ebéddel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
113. lolita2112 (válaszként erre: 112. - Tumbo2)
dec. 31. 10:07
lenyeg nem felejtik el!nekem is otthonrol mindenki minden evben megkoszont igy is,hogy itt nem tartja senkise.
112. tumbo2 (válaszként erre: 111. - Lolita2112)
dec. 29. 09:28
nekem sem.telefonon köszöntenek föl a lányomék.
dec. 29. 08:33
nem esne jol az biztos,nekem nincs ilyen gondom,mert mi itt nem unneplunk nevnapot!
110. Titkoskert (válaszként erre: 96. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 18:59

Mennyire kedves ember vagy te, eszem megáll.


"Annak a pár " tagtársnak " aki próbálkozott, hogy belémáll, jobbulást kivánok, kezeltesse magát !!!!"


Neked sem ártana pszichiáter. Elég hisztis vagy. Az is beszédes, hogy a családodnak meg kell köszönni, hogy normálisan viselkedsz. :/

109. jennyvagyok (válaszként erre: 106. - Fincsi5)
nov. 22. 11:18
Öcsém István. Mindig kimaradt a névnapja a karácsony miatt. Egyszer gondolt egyet és bejelentette hogy mostantól augusztus 20-an tartja. 😀
108. semleges (válaszként erre: 106. - Fincsi5)
nov. 22. 10:11
Ezek szerint karácsonykor van a névnapotok ha jól olvastam (Éva, János?) Azért ez durva. De miért nem szóltál nekik mondjuk a 2.-nál? Ez már nem is figyelmetlenség hanem pofátlanság és nemtörődömség, hogy az anyámnak, apámnak annyit sem mondok, hogy bukjatok fel 7 éven át. Ez esetben én megértelek. Csak én szóltam volna a helyedben nekik.
107. Flóra76 (válaszként erre: 106. - Fincsi5)
nov. 22. 09:58
Én tojnék rá. Addig örülnék, míg a karácsonyi asztalt EGYÜTT tudjuk körbeülni....
106. fincsi5 (válaszként erre: 105. - Semleges)
nov. 22. 09:54
Mert 7 évig úgy jöttek, hogy nem köszöntöttek fel egyikünket sem.
105. semleges (válaszként erre: 102. - Fincsi5)
nov. 22. 07:34
De akkor miért nem lesz?
104. tumbo2 (válaszként erre: 102. - Fincsi5)
nov. 21. 15:29
épp reggel beszéltünk róla,nálunk sosem volt divat a köszöntés.de emlékszem,talán a nagyapám névnapja volt,talán tízen is voltak.erre a húgom,hát miért ne kötne bele minden szavamba,nem volt az olyan rég,ami rég volt,az 600 éve volt legalább.ha te,mondod?még,hogy vele egy fiatal nő is kijönne,az anyám szokta mondani tisztára olyan,mint az anyósa,meg az egyik sógornője.
103. Epresturmix (válaszként erre: 102. - Fincsi5)
nov. 21. 13:40
Hidd ezt! Te dolgod! De nekem ha jó a viszonyom a családommal (márpedig a párom családjával igen) , a karácsony, főleg a karácsony nem marad ki! Ahogy a többi jeles vagy jelentéktelen ünnep sem!
102. fincsi5 (válaszként erre: 101. - Epresturmix)
nov. 21. 13:33

Attól, hogy kizárólag karácsonykor nem lesz vendéglátás, jó a viszony. Többször jönnek, múlt szombaton marhapörkölt volt, ettek, vittek.


Unoka csak gyerekek társaságában érzi jól magát, egyelőre ez van.

101. Epresturmix (válaszként erre: 83. - Fincsi5)
nov. 21. 11:10
Én elzárnám a pénzcsapot és megpróbálnék egy normális, fenntartható viszonyt legalább az unoka miatt fenntartani.
100. tumbo2 (válaszként erre: 97. - Libikóka)
nov. 21. 10:52
mondtam,hogy én ajándékot nem kérek.semmit.
99. tumbo2 (válaszként erre: 93. - Semleges)
nov. 21. 10:51
én nemigen,kávé nincs,tea talán.de ha mondják,hogy mikor jönnek,sütök,főzök.
98. Főnix3 (válaszként erre: 96. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 21. 10:44
Minden jó, ha jó a vége. Legközelebb pihenj inkább! Az a te napod! Ne bánd, hogy kiírtad! Néha jó is az, ha beszélhetsz a téged bántó gondolatokról. Én nemtudom hogyan reagáltam volna, lehet megkérdeztem volna, hogy “Nem felejtettetek el valamit? 😁”
97. libikóka (válaszként erre: 96. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 21. 10:42

Hiányos és félreérthető volt a leírásod ,ki ki azt gondolt bele amit akart és eszerint válaszolt.

Ha aznap ezt közlik veled,,és nem tesznek úgy mintha mi sem történt volna és nyomnak egy puszit,,akár megmondják hogy kicsit késik az aji,,pont olyan szép lett volna a nap ,,nem az ajándékon múlt.

nov. 21. 10:31

Köszönöm a vigasztaló ill. normális hangvételű hozzászólásokat, de már bánom, hogy kiírtam magamból.


Annak a pár " tagtársnak " aki próbálkozott, hogy belémáll, jobbulást kivánok, kezeltesse magát !!!!


Késett a csomag, megkaptam, és köszönik a fiúk, hogy " úrinő " módjára viselkedtem vasárnap, nem vertem ki a balhét.

95. tumbo2 (válaszként erre: 90. - Globus)
nov. 21. 09:25
ja,valahogy így,na azért kell a naptár.
94. tumbo2 (válaszként erre: 88. - Michelle.r)
nov. 21. 09:21
köszi,
93. semleges (válaszként erre: 84. - Fincsi5)
nov. 21. 08:36

Nem értelek. Te vagy A nagymama. A férjed a nagypapa. Oda mennek és nem kínálod meg őket? Még ha váratlanul jönnek, akkor is teszek eléjük enni, inni, kávé, vagy ami van. Nemhogy ünnepekkor. Én is nagymama vagyok. Számomra ez elképzelhetetlen lenne.

Bocs, de ha nem történt valami ordító vétség ellened, hogy jutsz el idáig? Komolyan érdekel.

Közben meg az a bajod, hogy nem vagytok a család tagjai.

Én biztos leülnék a fiammal, hogy kisfiam, most akkor mi van?!

92. semleges (válaszként erre: 85. - Fincsi5)
nov. 21. 07:42

Nem tartasz attól, hogy állandósulni fog?


A nagyszülőknek szükségük van az unokákra és az unokáknak is a nagyszülőkre. A család részei.

nov. 20. 21:32
Jó nagy parasztok!
90. globus (válaszként erre: 81. - Tumbo2)
nov. 20. 21:30
Csaba, vegyél egy szál gyulait! Vagy Gyula, vegyél egy szál csabait! Valahogy így?
89. timycat (válaszként erre: 75. - Michelle.r)
nov. 20. 21:25
Ilyet én egyszer csináltam az azóta már férjemmel, szerintem örökre megtanulta a névnapomat 😂
88. michelle.r (válaszként erre: 81. - Tumbo2)
nov. 20. 21:00

Ha nem Attilának hívják, akkor a névnapja nem január 7-én van 😉

Neked boldog névnapot!

87. Enissa (válaszként erre: 81. - Tumbo2)
nov. 20. 20:04
Tumbo, Tumbo, hogy lehet nem tudni az egy szem gyereked születésnapját, ha 10 lenne, de így?
86. andi6020 (válaszként erre: 84. - Fincsi5)
nov. 20. 19:38
Most is puffogsz.
85. fincsi5 (válaszként erre: 79. - Semleges)
nov. 20. 19:34
Nem, idéntől nem jövünk össze.
84. fincsi5 (válaszként erre: 80. - Andi6020)
nov. 20. 19:33

hé, nem én puffogok, ők nem tanították meg, hogy a család nemcsak a gyerek-anya-apa.


Ha kell, itt vigyázok rá, de vendégség nincs.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook