Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Netes ismerkedés fórum

Netes ismerkedés (beszélgetős fórum)


1 2
28. Nagyir (válaszként erre: 22. - Timihugi)
2009. júl. 27. 20:04
A Sors Keze volt abban is, hogy egy éve a párom és én megismertük egymást egy társkeresőn. Szintén barátnőm miatt (vagyis az ő kiszemeltje okán) regiztem poénból és már egy nappal később jelentkezett a (minden jel szerinti) nagy Ő. :) Köztünk pedig alig 10 km a távolság, mégis az iszonyatos közlekedési lehetőségek miatt olyan volt az elején, mintha valami távkapcsolatban élnénk... :)
27. Khatif (válaszként erre: 19. - C19f5f79fa)
2009. júl. 27. 20:01
Nem nekem akkor meg nem votl gyerekem, igy sokkal konnyebben tudtam mozogni. Gondolom neked a kislanyod miatt nem olyan konnyu.
26. 852308703c (válaszként erre: 24. - C19f5f79fa)
2009. júl. 27. 19:50
Olyan mint az iwiw, a myvip meg az ilyenek...
25. szimba
2009. júl. 27. 19:42
Én itt ismertem meg a páromat, jó két és fél évvel ezelőtt. Egy éve már a férjem! :)
24. c19f5f79fa (válaszként erre: 23. - 852308703c)
2009. júl. 27. 19:38
Mi az a hi5?:-)
23. 852308703c (válaszként erre: 22. - Timihugi)
2009. júl. 27. 19:36
Nekem is volt a talalkozasba egy kis sorsi kez..:) mert meglattam a bulizohelyen....aztan elhataroztam hogy masnap megkeresem a hi5 s irok neki...es masnap amikor raleptem a hi5 pont hogy o volt ott a barat ajanlatokba amit a hi5 ajanl..pont o...:)
2009. júl. 27. 19:17

Mi is az interneten "találtuk" egymást. Azóta hiszek a sorszerűségben:-). Teljesen véletlenül regisztráltam az akkori Habostortán, csak az egyik barátnőmet akartam megnézni. Aztán ott ragadtam, s miután belefutottam egy-két hülyébe, gondoltam, törlöm a reglapomat. Éppen a "Del"-re tettem az újjam, amikor láttam, hogy ott várakozik még egy levél. Gondoltam, ezt még azért elolvasom. . .

Így is lett, és köszönöm a sorsnak, hogy ezt megtettem! Hihetetlen gyorsan zajlottak az események, mert egy 7 évig tartó házasság, és a sok tapasztalat után már éreztem. . . megleltem Őt. Ő Bpesti, én Kvári voltam akkor, ez 180 km. 5 nap múlva találkoztunk (eddig bírtuk a tömény levél, chat, és telefon-áradat után), majd minden hétvégén, és én is teljesen felborítva az addigi életemet. . . 1, 5 hónap után már Vele laktam Pesten. Azóta Ő az én férjem, és 1 éves a kisfiúnk. Minden nap hálát adok a sorsnak, hogy Ő/Ők vannak nekem, így kerek az életem!

Biztos, ez csak keveseknek adatik meg. . . de ahogy a dokim mondta, mikor a tesztem az első inszem után "2 csíkos" lett: "Tímea. . . maga szerencsés csillagzat alatt született".

Azt hiszem, igazat mondott:-).

21. c19f5f79fa (válaszként erre: 20. - Linaaa)
2009. júl. 27. 19:07

Hát igen..én a várost nem hagynám itt...nem költöznék el..

A randikat nehéz lenne kivitelezni,ha nekem kéne menni ha meg a pasi eljönne a távolból nem akarok napokig vendégül látni egy idegen férfit,úgy hogy a lányom itt van...


Nah szóval ez a része nekem nehezebb.

20. Linaaa (válaszként erre: 15. - C19f5f79fa)
2009. júl. 27. 19:03
Köztünk is 220km volt. Most 60km. Ami reményeim szerint pár hónapon belül 0-ra csökken:). Nekem mondjuk nincs még gyerekem.
19. c19f5f79fa (válaszként erre: 18. - C19f5f79fa)
2009. júl. 27. 19:00
Mármint amikor udvarolt volt gyermeked? Elég vicces a Tatabánya én is ott élek:D
18. c19f5f79fa (válaszként erre: 17. - Khatif)
2009. júl. 27. 18:58

Jó de nekem van kislány és nem igen tudok ugrálni:)

Vagy neked is van gyermek?

17. Khatif (válaszként erre: 15. - C19f5f79fa)
2009. júl. 27. 18:56
Tudom, hogy nem engem kérdeztél, de a mi esetünkben egy Tatabánya Rotterdam távolság volt, ami több mint 60-70 km :D
16. e8e68503db (válaszként erre: 1. - 5b3b7aa55c)
2009. júl. 27. 18:56

Én egy fórumon ismerkedtem meg a párommal.Sokáig msneztünk aztán sor került az első találkozásra.

Nekem bevált mert már több mint 3 éve együtt vagyunk és ha minden jól megy jövőre megtartjuk az esküvőt. :-)

15. c19f5f79fa (válaszként erre: 8. - Christine1979)
2009. júl. 27. 18:53

Megkérdezhetem,hogy volt távolság?

Nekem alapvetően az a bajom a netes társkereséssel,hogy minimum 60-70 km távolságban alakul ki kapcsolat onnan.Persze aki a fővárosban van annak jobbak a lehetőségei.Nekem a megyén belüli fiúk soha nem tetszettek:(

2009. júl. 27. 18:45
Sajnos nekem nincs ilyen sztorim, viszont barátnőmék társkeresőn jöttek össze 1.5 éve és tökéletes párkapcsolatban élnek!Szerintem bejön!
2009. júl. 27. 18:45
énis egy chaten ismertem meg, szintén nem társkeresés céljával. Egy chattalálkozón látta a fényképemet, persze előtte már elég jó baráti viszony alakult ki köztünk... aztán azóta is tart, több mint 5 éve:)
2009. júl. 27. 18:44

Mi is a neten ismerkedtünk meg. Nem hittem benne csak kiváncsiságból regisztráltam egy társkereső oldalra és már 2. éve voltam fenn (lusta voltam törölni magam) amikor írt. Örültem, hogy végre egy pasi akivel normálisan el lehet beszélgetni és nincsenek stiklijei, nem lép le az első levél után stb..

Két hét után válaszoltam csak a levelére, amikor már nem is remélte. ( minden levélre válaszolni szoktam szerintem igy illik) Hónapok óta leveleztünk amikor felvetette a tali lehetőségét és helyszínként a kedvenc helyemet jelölte meg!(persze ő nem tudta hogy kedvenc, spontán magától ajánlotta) ettől olyan érzésem lett hogy hasonlítunk egymásra és talán megtaláltam a másik felem(hiszek abban hogy mindenkinek van ilyen) és azóta is történnek ilyen fura "véletlenek". Pont akkor hív telefonon amikor arra gondolok milyen jó lenne hallani a hangját, vagy a városban tök véletlenül találkozunk miközben én azt sem tudom hogy kerültem az adott helyre, mert semmi dolgom ott csak valami miatt ugy éreztem oda kell mennem.

2009. júl. 27. 18:39
Csak bőviteni tudom a kört:-) Társkeresőn ismerkedtünk meg, hosszú levelezés után szerelem, és most együtt élünk.
2009. júl. 27. 18:36
Szia! Én a mostmár férjemmel az interneten ismerkedtem meg egy társkereső oldalon, egyből kiszúrt magának, összeismerkedtünk és azóta összeházasodtunk, és minden HAPPY!:))))
2009. júl. 27. 18:33

Szia!


Mi jó példa vagyunk, egy internetes társkeresőn szúrtam ki a páromat. Írtam neki, persze le se tojt, aztán más fórumon is megkerestem míg végül taliztunk. Első randi után 2 nappal hozzáköltöztem, 5 hét múlva megkérte a kezem, most vagyok a 34. hétben a kisbabánkkal. Ja és május 9.-én volt az esküvőnk.


Azóta is áldom magam, hogy akkor beregisztráltam és rátaláltam Ő-rá. :-) Soha életemben nem voltam ilyen boldog senkivel, nyugodt vagyok, kiegyensúlyozott. És hát ő is boldognak tűník! :-)

8. Christine1979 (válaszként erre: 1. - 5b3b7aa55c)
2009. júl. 27. 18:32

Szija,



én is a neten ismertem meg a mostani páromat. Egyáltalán nem párt keresni voltam azon az oldalon, meg ő sem, mert mind a kettőnknek volt párja.

Aztán az én kapcsolatomnak vége lett, és az övének is, szinte majdnem ugyan akkor. :)

Nagyon sz.r időszakom volt a tavalyi, és vele mindent meg tudtam beszélni. Nagyon sokat leveleztünk... Aztán szép lassan kialakult... Találkoztunk, és szinte azóta együtt vagyunk,- ennek másfél éve. :)

7. Khatif (válaszként erre: 1. - 5b3b7aa55c)
2009. júl. 27. 18:32
A neten keresztul ismertem meg a paromat. 3 es fel eve vagyunk egyutt es 3 hetes lesz a kisbabank.
6. Linaaa (válaszként erre: 4. - Anyuci macuci)
2009. júl. 27. 18:31
Nem:). Nekem akkor újdonság volt a chat, mert kb. négy éve lett bekötve itthon a net. Unaloműzésnek, akkor tökéletesen megfelelt. Barátom meg azt mondta, hogy akkor volt kb. életében másodjára chaten:). De egy- két emberrel egyébként msn-en szoktam beszélni, akiket még onnan ismerek, és a barátaim lettek.
2009. júl. 27. 18:28

Van már ilyen fórum!

"Vicces tapasztalat a netes randizásról, társkeresésről."

4. Anyuci macuci (válaszként erre: 3. - Linaaa)
2009. júl. 27. 18:25

Szia!


És még azóta is chatelgettek? Úgy értem másokkal.

2009. júl. 27. 18:20

Szia!


Én a neten keresztül ismertem meg a barátomat. Pontosabban az egyik chat-en. Egyikőnk se azért chatelt, hogy párt találjon, de aztán így alakult. Szerencsére:). Már 3 éve vagyunk együtt, és reményeim szerint együtt is maradunk még jó sokáig:).

2. 852308703c (válaszként erre: 1. - 5b3b7aa55c)
2009. júl. 27. 18:19

En a paromat latasbol ismertem de a neten vettem fel a kapcsolatot vele...vagyis a hi5 meglattam a barat ajanlatok kozt a kepet felvettem baratnak...;) aztan messen beszelgettunk sokat...majd tali egy klubban es mar 19 honapja egyutt vagyunk...

De en teljesen ismeretlenekkel nem mernek a neten osszejonni mert ezeken a tarskeresokon szerintem sok a komolytalan...

nezzuk csak a gyaloglot...ott is 90% nak a masadik kerdese a "camod van" ..:( szoval netes ismerkedesek csak ovatosan...:) de van kivetel is...mint az enyem..:)

2009. júl. 27. 18:13
Kinek volt már párja a net jóvoltából, és kinek milyen kapcsolat kerekedett ki belőle? Sztorikat várok! ;-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook