Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom mit tegyek, adjatok tanácsot. A férjemmel van problémánk. fórum

Nem tudom mit tegyek, adjatok tanácsot. A férjemmel van problémánk. (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 2. 08:08

Sziasztok,

igazat adok Nektek, annak a "férfinek" semmi keresnivalója nincs már az ágyadban, sem az életedben.

Ha jól vettem ki a szavaidból, mielőtt megcsalt azelőtt is ilyen volt a házaséletetek, és a verést is ezért kaptad.

Gondolod most, mikor dolgozni mégy, a gyerek oviba, stb, akkor egyedül unatkozik?

Hát lehet, de ki tudja?

Megírhatnád, hogy miért fogadtad vissza, ha tisztában voltál vele, hogy semmi nem jó már vele.

Gyerek miatt? Kizárt,hogy élvezné Ő is, hogy veszekedtek, majd később megint, verekedtek ismét.

Én aztán nagyon házasságpárti vagyok, de nem ilyen esetekben.

Hagyd ott, egyedül, vagy majd ha kigyógyultál a viselkedése következményeiből, egy igazán jó párral boldog is lehetsz még, fiatal vagy, ne zárkózz be egy életre.

2009. jún. 2. 07:04

Még mindig ott van veled? Rugdosd ki a fenébe! Ez a pasi egy közönséges semmirekellő. Ha Te lusta dög vagy a szex miatt, akkor ő milyen férfi, ha dolgozni sem megy el, hanem helyette ver azt a bizonyost?

Amúgy ha a férjem tüntetőleg jó hangosan végezne önkielégítést, amikor én is (és feltehetően a gyerek is) otthon vagyok, akkor azt nem hiszem, hogy csonkítás nélkül megúszná...

Tulajdonképpen mi a fenéért vagy még vele? Keress egy normális pasit, akivel majd lesz kedves magadtól ágyba bújni, valószínűleg nem hetente vagy kéthetente egy alkalommal.

2009. jún. 2. 06:15

Szia!Csatlakozom az előttem szólókhoz!!!!Dobd ki a fenébe!Önző ember!!Csak saját magára gondol.Ezt lehet leszűrni a pár sórból!!Szerintem nem szereted őt ezért nem kivánod a szexet.Én is igy voltam.A férjemmel.Nem szerettem őt ezért nem kivántam a szexet vele.Havonta kb egyszer "adtam meg magam" csak azért hogy hagyjon már békén!Volt hogy sirtam szex közben!!!Ki voltam teljesen.Ezt 2 évig játszottuk amikor eldöntöttem hogy elválok!Életem legjobb döntése volt.Nem tudok élni valakivel akit nem szeretek.

Érdekes módon a mostani párommal nincs ilyen gond.Szeretem és kivánom VELE a szexet.

Ezt csak azért irtam le hogy gondold végig.Hogy akarsz élni???Boldogtalanul???Teljesen megundorodsz a szextől és képtelen leszel egy egészséges kapcsolatra ha esetleg ugy döntesz hogy kilépsz ebből és lesz egy másik pasid.

Mi itt csak tanácot és saját tapasztalatot osztunk meg veled de neked kell döntened.

Sok sikert és kitartást kivánok neked!

2009. jún. 2. 06:11

Szia!

Azért nevez (lusta dögnek)mert nem akarsz szexelni?

Mert ha ez így van,akkor benne nincs irántad semmi szeretet.Ne sajnáld kidobni!De ha úgy döntesz mégis megpróbálnátok újra együtt,akkor fogd be a házi munkára.Vásároljon,főzzön,takarítson.Foglalkozzon a gyerekkel.Neked maradjon csak a munkahelyi munka.Te is kipihentebb lennél és hát akkor hátha működne ez a kapcsolat....

2009. jún. 2. 01:37

Szia!

Mivel véleményt, illetve segítséget vélsz találni itt, így úgy gondolom, hogy segíthet neked az is ha esetleg leírom az én személyes véleményemet.

Először is szerintem hagyd el ezt a balféket. Teljes mértékben önző, ami abból is látszott, hogy elhagyott majd visszament mondván hogy Ő szeret. Aztán pedig ott van az is hogy ő nem dolgozik. Szerintem rohadtul kényelmes neki így otthon lakni, és ez is egy lényeges szempont lehetett a visszaköltözésnél. Szerintem amúgy meg, ha eddig ez a helyzet nem állt fenn a kapcsolatotokban a szex terén, akkor valószínűleg a hölgyemény szoktathatta hozzá, hisz mint tudjuk egy új kapcsolatban több a szexuális együttlét is. Végül, azonban nem utolsó sorban, szerintem nincsen egy ilyen kapcsolatra senkinek sem szüksége, és szerintem nem a szexuális problémátok az igazi probléma. Le kellene ezeket ülni megbeszélni, ha pedig erre nem hajlandó, akkor most pedig neked kellene elhagynod őt.

Bocsánat a szókimondó véleményért, de mivel te is így írtál, gondoltam az egyenes út a legjobb út.

Remélem segítettem valamiben. Jó éjszakát!

2009. jún. 2. 01:34

Szia!

Kiakadtam azon amit írtál....véleményeket mondhatunk,de neked kell döntened!!!!!!

Nem tudom hogy mit tennék a helyedben....

De ez tuti nem normális dolog...

Írtad,éltél egyedül a kisfiaddal, miért fogadtad vissza???

Én nem tudnám elviselni...nem dolgozik+elhagyott titeket+meg is vert...inkább egyedül mint egy ilyen emberrel....

2. Roni24 (válaszként erre: 1. - Bzanna)
2009. jún. 2. 01:21

Szia!


Meg kellene vele beszélned, normálisan, leülve higgadtan! HA képtelen megérteni, hogy igenis fáradt vagy hozzá, ha tényleg ennyire önző, akkor nincs értelme tovább folytatni! Egy kapcsolatban a felek figyeljenek egymásra, vica-versa!

Még az érdekelne, hogy neked milyen a szex vele? Élvezed, vagy egyátalán nem? Azt, hogy most már inkább csak kötelességből csinálod, meg hogy mielőbb nyugtod legyen, az egyértelmű abból amit leírtál!

Lehet, hogy azért nem kívánod, mert nem jó vele! HA olyan önző a szexben is, mint amilyen amúgy, akkor teljesen érthető, hogy nincs igényed rá! HA nem figyel rád eléggé, márpedig a mondókádból ez derült ki, el tudom képzelni, hogy a szexben sem figyeli, hogy neked mi a jó, hogy jó!

Arról már nem is beszélek, hogy ha egyszer már megcsalt, elhagyott, akkor mit keres nálad még mindig, de ez a te dolgod, itt most arról van szó, hogy egyértelműen önző, és ha ezen képtelen változtatni, NEKED KELL lépned!

2009. jún. 2. 01:07

Sziasztok!

Óriási problémám van, amit már egyszerűen nem tudok magamtól megoldani. A férjem szexéhes, akár napi többször is kívánná a szexet, de én amolyan hidegvérű vagyok, bőven elég a heti egy alkalom, de azt sem bánom, ha kéthetente van egyszer. Jelenleg ott tartunk, hogy nekem holnap (vagyis ma reggel)dolgoznom kell, neki nincs munkája, szétunja az agyát és veri a....., mert ha már nincs semmi, legalább hadd élvezze. Állandóan azt mondogatja, h neki szüksége van erre a mennyiségre, de kérdem én, mi van az én igényeimmel? Miért kellene nekem KÉNYSZERBŐL együtt lennem vele szexuálisan, miért nem lehet mondjuk háromnaponta, de igazán élvezetesen együtt lenni?????? MIért kell kikészítenie idegileg? Jelen pillanatban már mélyen horkol az ágy kellős közepén, mert én átjöttem a kanapéra a másik szobába, de szemét módon direkt jó hangosan nyögdécselt, mintha legalább egy erotikus filmet forgatnának vele. Rettenetesen irritál ez az egész, kb. a hisztériázás határán vagyok. A legrosszabb az egészben az, hogy most jött vissza hozzám, mert tavaly elhagyott egy kis szajha miatt. Azt mondja, szeret és megváltozott (volt ám verekedés a gyerek előtt stb.), de nem értem, miért kell valakinek ilyen önzőnek lennie??? MIért nem figyel egy kicsit, legalább egy icipicit az én igényeimre? MIért nem hagyja elaltatni a fiunkat este 9kor legkésőbb, és aztán 10 perc alatt elrendezzük, ahogy szoktuk és aztán alhatok. Állandóan azt mondja, h lusta dög vagyok, mindig csak aludnék. De én pénzzel foglalkozom, 4 intézmény pénztárát kezelem, szerintem ez épp elég indok arra h kipihenten kéne dolgoznom, nem pedig hullafáradtan, ingerülten. Három frontin-t is beszedtem, de semmi hatása. MIndjárt bőgök az idegtől. LEgszívesebben kirugdosnám az ágyból és kiküldeném betont törni, hátha attól annyira elfárad, h nem lesz ereje/energiája/ideje a szexen agyalni reggeltől reggelig. WHÁÁÁÁHHHHHHHHHH!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook