Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom hogyan szakítsak a párommal fórum

Nem tudom hogyan szakítsak a párommal (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. Dorika0217 (válaszként erre: 16. - Cucicsillag)
2016. máj. 5. 21:48
a komplikált dolgokra azt értem hogy most jelenleg cipruson dolgozik..lassan 2 hónapja ott van mert az anyukája elvesztette a munkáját azóta kezdődtek jobban a gondok. Az anyukája még mindig Olaszországban él és csak ő van neki aki segíteni tudja ezért bevállalta hogy elmegy és havonta segíti őt egy kis pénzzel hogy a lakásuk ne ússzon el..de mindig jön egy újabb dolog amit kitalálnak hogy inkább el kéne adni a lakást és akkor újra együtt tudnának lakni magyarországon meg ilyenek..és nekem sose mondja el csak akkor amikor már ők kitalálták én meg hiába tervezek ő inkább azt részesíti előnyben amit az anyja mond neki úgy érzem
20. Dorika0217 (válaszként erre: 17. - Érdekes73)
2016. máj. 5. 21:44
hát igen...de minden nap felbosszant mikor skypeolunk és hívja az anyja egyből rámnyomja a skypeot és itt lesek a gép előtt hogy mi van...legalább a tanulás eltereli a gondolataimat..
19. Dorika0217 (válaszként erre: 18. - Cucicsillag)
2016. máj. 5. 21:43
hát ...szeretem is még meg a szokásos..nem akar megbántani tudom eléggé közhelyes
18. Cucicsillag (válaszként erre: 15. - Dorika0217)
2016. máj. 5. 21:37
Mi tart vissza?
17. Érdekes73 (válaszként erre: 15. - Dorika0217)
2016. máj. 5. 21:36
Akkor ha nem leszel rá képes akkor még nem tartasz ott hogy szakíts :)De amúgy is ha még agyalsz akkor még nincs vége .
16. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Dorika0217)
2016. máj. 5. 21:36
A vannak itt meg komplikalt dolgok reszletezese engem amugy erdekelne indo szinten. Egyebkent, meg ha merlegelsz mi a jo es a rossz a kapcsiban, na meg,hgy neked mar terhes,akkor egyertelmu,mit kell tenned :)
15. Dorika0217 (válaszként erre: 14. - Érdekes73)
2016. máj. 5. 21:33
persze ez egyértelmű..bár nem tudom képes leszek e rá amikor már ott leszek..:/
14. Érdekes73 (válaszként erre: 13. - Dorika0217)
2016. máj. 5. 21:29
Azért szerintem megérdemli hogy élőben szakítsál vele ne neten vagy telefonon keresztül ...
13. Dorika0217 (válaszként erre: 10. - 1abbb5d144)
2016. máj. 5. 21:24
nem voltam még ilyen helyzetbe..de hát igen az rosszabb ha csak szenvedek és nem merem kimondani amit érzek idővel ez csak ront a helyzeten
12. Dorika0217 (válaszként erre: 11. - Túrógombócka)
2016. máj. 5. 21:22
az is igaz:D
11. túrógombócka (válaszként erre: 9. - Dorika0217)
2016. máj. 5. 21:19

az, hogy szeret-e bulizni vagy sem, nem azon múlik, hogy milyen nemzetiségű.

(amúgy ki tudja, rajta lehet, hogy majd 35 évesen tör ki a bulizás, mikor otthon várja 3 gyerek)

10. 1abbb5d144 (válaszként erre: 6. - Dorika0217)
2016. máj. 5. 21:16
mi lenne? az előző szerelmeden is túllettél, őt is elfelejtenéd. lenne jobb.
9. Dorika0217 (válaszként erre: 8. - 4740439ec6)
2016. máj. 5. 21:15
Egyébként pont az fogott meg benne hogy ahhoz képest hogy 20 éves látszik rajta hogy nem itthon nőtt fel és a gondolkodása is teljesen más és nem olyan mint a magyar fiatalok. Nem vágja taccsra magát minden hétvégén, nem csak a bulizás érdekli és az meg sem fordult a fejemben hogy valaha is megcsalna
2016. máj. 5. 21:11
20 éves öcsisajt.Egyszerűen csak közöld vele,hogy cső.
7. 04424e865e (válaszként erre: 4. - Túrógombócka)
2016. máj. 5. 21:10
Dehogynem. Ott van Kőműves Kelemen felesége. Igaz ő nem fiú volt és nem 20 éves,de rá is építettek egy egész várat.
2016. máj. 5. 21:08
ha belegondolok abba hogy vége lesz akkor vegyes érzelmek fognak el...tényleg nem tudom mit kellene tennem..egyébként a jelenleg nincs Magyarországon. Sajnos az anyukája elveszítette a munkáját ezért most így próbál neki segíteni. Azóta még jobban ragaszkodik hozzá ami érthető persze csak ő van neki aki segíteni tudja. Én júniusban államvizsgázok és utána kimegyek hozzá 1 hétre. Már a jegyemet is megvettem. Úgy érzem az lesz a döntő, hogy akkor mit érzek. Szeptemberig kint lesz.De hiába kérdezem hogy utána mi lesz nem tud rá választ adni csak annyit mond mindig hogy anyukámmal ezt beszéltük azt beszéltük..én meg hiába mondok bármit is mintha nem is érdekelné.
2016. máj. 5. 21:01

"de aztán minden megváltozott és újra szerelmes és boldog voltam".

Automatikusan múlt időt használtál.

2016. máj. 5. 20:57

egy 20 éves fiúra még nem nagyon lehet építeni.

mondd el neki, hogy te mit szeretnél és ha ő nem ezt szeretné, akkor döntsd el, h ez így neked oké, vagy sem.

3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Dorika0217)
2016. máj. 5. 20:57
Szereted ?
2016. máj. 5. 20:56
szakíts vele
2016. máj. 5. 20:49
Sziasztok! Kíváncsi lennék mások véleményére, hogy mi lenne a megoldás a párkapcsolati problémámra.23 éves vagyok a jelenlegi barátom 20 éves..Előtte az első "nagy" szerelmemmel voltam 6 évig de hát nem működött. Kevés olyan első szerelem van szerintem ami életünk végéig tart azért valljuk be:) na de mindegy.. A jelenlegi páromat mikor megismertem még az első szerelmem miatt bánkódtam, de aztán minden megváltozott és újra szerelmes és boldog voltam. Sikerült elfelejtenem az exemet és újult erővel vágtam neki a jövőnek. A párom félig olasz származású. Olaszországban élt az anyjával, majd miattam visszaköltözött Magyarországra. A szülei elváltak. Az apja olasz, de vele nem nagyon tartja a kapcsolatot. A lényeg az, hogy lassan 2 éve vagyunk együtt. Fél éve kezdődött, hogy a párom és az anyukája folyamatosan szervezkednek a jövőt illetően amiből engem természetesen kifelejtenek. Úgy értem, hogy elterveznek dolgokat, például mivel a barátom még csak 20 éves és csak egy olyan szakmája van amivel sajnos itthon nehezen tud elhelyezkedni, jelenleg egyébként vendéglátózik de nem szeretné élete végéig ezt csinálni, ezért iskolába akar járni stb. Ez mind szép és jó csak én most fogok diplomázni és annó elterveztük, hogy együtt kimegyünk Olaszországba én szeretnék olaszból nyelvvizsgázni ezért nekem nyelvtanulás szempontjából nagyon jó lenne ő pedig megpróbálna keresni valami munkát. Sokkal egyszerűbb lenne neki ott elhelyezkedni. De, anyuka közbeszólt..és azt veszem észre hogy a párom inkább azt veszi figyelembe és azt csinálja amit az anyja mond neki és nem foglalkozik a közös jövőnkkel.. most kezdem azt érezni hogy nagyon gyerek még és nem érzem azt hogy tudnék vele jövőt építeni. Vannak még itt komplikált dolgok de nem mennék bele..a lényeg hogy én nem akarok ilyen kapcsolatban lenni és úgy érzem hogy kezd teher lenni a számomra ez az egész dolog. Nem akarok az anyja meg közé állni de ennyire anyám asszony katonája vagy hogy mondják nem lehet mint amilyen... komolyan elgondokodtam hogy szakítok vele és elkezdem építeni az életemet mert úgy látszik vele hiába terveznék és most kezd kijönni a körkülönbség ami később nem is lenne baj de most vagyok az életem olyan szakaszában amikor mindent meg kell alapoznom a jövőmet illetően és úgy gondolom hogy ezt vele nem tudom megtenni.Szerintetek mit tegyek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook