Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem találtak spermiumot (azoospermia?) fórum

Nem találtak spermiumot (azoospermia?) (beszélgetős fórum)


1 2
3. Wodu (válaszként erre: 2. - Szegfű_)
2018. jan. 20. 12:33

Remélhetőleg lesz valami megoldás a sok közül.A biopszia sem leányálom ahogy hallottam...de ha az segít és nincs más lehetőség vállalni kell!


De ezt így kijelenteni,hogy donoros megoldás szóba sem jöhet,hát nagyon kemény kijelentés.Ha szereted a párod és ő sem zárkózik el tőle miért ne!

2018. jan. 20. 11:15
Reméltem,hogy jönnek majd válaszok, de örülök, ha nincs itt olyan ember aki már szembesült a dologgal.:)
2018. jan. 20. 08:47

Sziasztok!

Párommal 2 éve próbálkozunk a babaprojekttel, nem rég elmentünk végre páromat is "kivizsgáltatni". Már az első lépésnél a lehető legnagyobb pofont kaptuk: nem találtak spermiumot. Sem élő,sem halott,teljesen 0. Vettek tőle vért,hormonokat néznek,de ennek az eredménye még nincs meg. A doki szerint 10ből talán 1 eset van,amikor ez a gond,azonban a hormonok kezelhetőek. Ha az eredmény "jó", akkor kromoszóma vizsgálatot ajánlott, majd, ha nincs ott sem gond, akkor herebiopsziát.


Igazából bármilyen tapasztalatot szívesen végighallgatnék, legyen az jó, vagy rossz.

Egyrészt nagyon reménykedem, nem vagyok még kétségbeesve, bár a doki elég lelombozó volt..... Viszont akaratlanul és motoszkál bennem a gondolat,hogy mi van,ha nincs esélyünk? Én TŐLE szeretnék gyermeket. Ne ítéljetek el,de nem szeretnék sem örökbefogadni, sem donoros babát. Szeretném, hogy ha ránézek a babánkra, lássam benne ŐT is...


Kérlek, írjatok valamit, valamilyen tapasztalatot, mert csak a sötétben tapogatózok. A doki teljesen érzelemmentesen levázolt elénk vizsgálatok lehetőségeit és ennyi volt....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook