Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szeretném a nyugtatót, de kell. fórum

Nem szeretném a nyugtatót, de kell. (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 15. 17:51

Sziasztok,

nagyon nehéz helyzetbe vagyok most, pontosabban évek óta már.

Családi és munkahelyi probléma.

Éjjelente többször felriadok, nem minden esete, de 3x biztos és ilyenkor "halálfélelmem" van, nagyfokú bizonytalanság a jövőt illetően.

Volt, hogy 2x bekísért a párom az ügyeletre, pedig dokinál évek óta nem voltam, régen is csak egy egy náthával.

Felírt Frontint (0,25)nappal is szednem kéne és este főleg, hogy aludjak. Boldog vagyok amikor reggel ébredek fel és tudom átaludtam az éjszakát, de ez a felriadás nagyon aggaszt. Nem szedem a gyógyszert, mert nem akarok hozzászokni, de azt mondta a dokinő amíg ennyit stresszelek vegyem be, mert így sose tudok megnyugodni.

Más is volt így aki nem akart gyógyszert szedni, de belekényszerült? Ha igen mit szedett és meddig?

Nappal nem mindig vagyok ideges, illetve elnyomom magamban a dolgot, de lehet jót tenne, ha elkezdeném3x1 szedni? Köszönöm!


-amúgy foglalkozom most reikivel meg az alternatív gyógymódokban hiszek csak a szervezetemben nem tudom mégse elnyomni a stresszt.-

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook