Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem szeretem a mellem és a barátom is sokszor megsértett, szerintetek ez normális? fórum

Nem szeretem a mellem és a barátom is sokszor megsértett, szerintetek ez normális? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 21:02
Mondd neki, hogy zavar ha kritizál, hagyja abba. Ha meg nem hagyja abba, akkor ne vedd fel. Engedd el a füled mellett. Szerintem a gyarkolatok még a maradék zsírt is leviszik, szóval nem ajánlanám - legalábbis én régebben így jártam -. Örülj, hogy amúgy minden ok a külsőddel, arra koncentrálj, ne arra, hogy van egy olyan rész a testeden, ami nem tökéletes. Sokan kiegyeznének egy ilyen alkattal.
2022. máj. 16. 20:30

Nem mondanám csúnyának de kicsi, elég nagy a bimbóudvara , és sajnos nem kerek csak ha kiráz a hideg vagy ilyesmi,Viszont akkor nagyon szép. A barátom sokszor mondja hogy a nagy mellet szereti, de ez nem jelenti azt hogy az enyémet nem. Viszont néha nagyon bánt ez az egész. Főleg ,hogy ma egy duci srác melléhez hasonlította az enyém :( jó alakom van mellé egyébként , de ez nagyon zavar és már nem merek előtte leöltözni sem. Eddig nem volt vele gondom, de úgy érzem egyre jobban zavar.. én sem bántom a barátomat semmi ilyesmivel ,ezért nagyom rosszul esik, de ő nem ért meg :( fog még változni a mellem mérete vagy formája? Esetleg valami gyakorlat ami segít? Köszönöm a válaszokat!

19/L

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook