Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem szeretem a mellem és a barátom is sokszor megsértett, szerintetek ez normális? fórum

Nem szeretem a mellem és a barátom is sokszor megsértett, szerintetek ez normális? (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - 2dd41f80e7)
2022. máj. 17. 12:49

Nem értem miért csinálja. Eddig nem volt problémám az önértékelésemmel, de ez nagyon le tud húzni :(

Igazatok van , csak nem nagyon tudok neki vissza vágni, mert én ezt nem érzem szép dolognak, meg én elfogadok benne mindent. Elvileg ő is… de nem úgy tűnik.

31. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 27. - 71ddaa07fa)
2022. máj. 17. 10:23

Most olvasom, hogy van olyan nő akinek meg a nagy farok jön be.


Te tudtad ezt??...-))

30. Bichi (válaszként erre: 13. - Channa*)
2022. máj. 17. 10:20

Azért a kicsi és a gond rá felsőt venni között még akad pár méret :)

Egyébként meg simán lehet ez a véleménye a pasinak, ha fiatal is csak akkor nem kell kis mellű nővel lenni.

És persze ettől még egy suttyó, ha ilyet mond a barátnőjének, és a barátnő is egy marha, hogy vele van...

29. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 27. - 71ddaa07fa)
2022. máj. 17. 10:19

Tizenhárom évesen se volt híresen sok eszem, és mára se sokat változott ezen tulajdonságom.


A csíkos lóra sosem asszociáltam volna...-))


nekem az zebra..-))

2022. máj. 17. 10:16

Magánvélemény: Ilyen bunkó férfi mellett egy percig sem maradnék!

Gondolom Te soha nem süllyedtél le az ő szintjére és nem mondtad neki, hogy neked meg a nagy farok jön be, amivel meg ő nem rendelkezik.

27. 71ddaa07fa (válaszként erre: 26. - 5d8fd6c5cb)
2022. máj. 17. 10:09

A csikló, mint már párszor leírtam a zebrát jelenti.

Egy csíkos ló. Azaz csíkló. :))

26. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 25. - Liliom10)
2022. máj. 17. 09:54

Na, azt véletlenül ismerem..-)))))


általánosban volt egy osztálytársnőm, Siklós Gabriella névvel, sejtheted, hogy hetedik- nyócccadikba mi lett a beceneve...-))


szegény mennyit sírt miatta, hogy egy nagy C-t tett minden fiú a neve elé.

Mi fiúk ezt humorosnak találtuk, de a szó jelentésével se voltunk akkoriban tisztában.

25. liliom10 (válaszként erre: 24. - 5d8fd6c5cb)
2022. máj. 17. 09:47

Én se hallottam még ezt. :)

Talán a csiklóra gondolt ? :)

24. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 22. - Alnisa)
2022. máj. 17. 09:36

félrenyeltem a kávémat, mi az a lánygyík??????


De szellemes..-))))))

2022. máj. 17. 09:13
Itt egyáltalán nem a ciciddel van a baj. Az teljesen rendben van. Ellenben az önképeddel és az önértékeléseddel annál komolyabb gondok vannak. Szép vagy, csinos vagy, aranyos vagy, és ezt ne feledd el soha! Mindegy, hogy ki mit mond. Egyedül a ízléseddel van gond, mégpedig pasi téren. Egy igazi férfi imádja az olyan igazi, hús-vér nők testét, mint amilyen te is vagy. Az olyan pasik viszont nem érdemelnek meg téged, akik bármilyen szinten becsmérelnek. Az ilyen vegyen magának guminőt, annak akkorára fújja a mellét, amekkorára akarja.
22. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 17. 07:29

A cicid fog változni, nagyobb nem igen lesz, max ha hízol. A barátod meg egy seggfej! Inkább azon változtass! Hogy lehet valaki ekkora tapló?

Te sem mondogatod, hogy a Xy pöcse sokkal szebb és jobb, nem mondod neki, hogy olyan a pöcse mint egy lánygyíknak!

21. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 17. 06:12
Szerintem a pasid egy igazi p@csfej!
20. tien (válaszként erre: 19. - 5d8fd6c5cb)
2022. máj. 16. 23:35
Pontosan 😊
19. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 18. - Tien)
2022. máj. 16. 23:14
Nagyon fontos amit írtál, a legfontosabb: egészségesek!
18. tien
2022. máj. 16. 23:06

Nincs semmi baj a kisebb méretű cickókkal.

A pasi elég gyermekded ,nem a mell teszi a nőt.


(mondom én a pisze cicieimmel :enyémek ,jók és ami a legfontosabb egészségesek.)

17. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 22:50
Nagyon "szerethet" téged, ha közben folyamatosan sérteget! Miért vagy vele és ő miért van veled? Szerinted normális az ilyen jellegű hozzáállás egy kapcsolatban?
2022. máj. 16. 21:47
Ha " igazán" szeretünk valakit olyan nincs ,hogy nem tetszik.
15. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2022. máj. 16. 21:41

"általában a pasik a nagy mellű nőket szeretik,"


az én esetem a 75/B, ezt találtam mindig szépnek.

De természetesen nem a méret szabja meg egy nő értékét.

14. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2022. máj. 16. 21:37
korrekt vélemény, piros pont..-))
13. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 21:28

Amiért a barátod tett néhány megjegyzést, te elkezdted jobban megfigyelni a melleidet, és találsz rajta szerinted újabbnál-újabb hibákat.

Nehogy már!


Már többször leírtam itt.

Szerintem a kis mell szebb, mint a nagy. Bocsi nagy mellű csajok!;)

A kis mell sokkal fiatalosabb, kevésbé lóg, nem fáj tőle a hátad, nem gond felsőt venni, melltartót is könnyebb kapni, stb.


Tehát, ne aggódj a mellméreted miatt, majd ha szülsz, lehet, hogy nő, de még az sem biztos, de ezzel semmi gond.


20 év múlva örülni fogsz annak, hogy nem nagy mellel indítottál;)


A barátodat meg tedd rendbe. Ne kritizáljon! Biztos lenne rajta is olyan, amit lehetne. esetleg próbáld ki, hogy esik neki, hogy szembesüljön azzal, amit tesz. Gondolom ő is annyi idős kb., mint te, így nem hinném, hogy túl nagy véleménye lehet ilyenekről...

12. Csicsi25 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2022. máj. 16. 21:26

Jajj, ne forgasd ki a szavaimat, légyszi! :D

Általánosságban beszéltem, hiszen nincs olyan ember, akinek ne lennének hibái.

Amúgy nekem is kis melleim vannak és ha nem is örülök neki, azért hibának nem mondanám :D

11. Channa* (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2022. máj. 16. 21:21

Hibáival? Mármint a kis melleivel együtt szeretjük?

Ez hiba?

Szerintem nem hiba, ez egy teljesen normális állapot.;)

10. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 21:18

Te így vagy tökéletes ! A barátod elejétől fogva látta, hogy nincsenek nagy melleid, tehát ezt tudomásul kell vennie. Mondd meg neki, hogy ne tegyen megjegyzéseket, mert ezzel rombolja az önbizalmadat ! Ő mit szólna, ha Te kritizálnád a férfiasságát, mert másmilyen ( pl. nagyobb, stb.) jobban tetszene ?

"ma egy duci srác melléhez hasonlította az enyém :( "

Persze, hogy rosszul esett ! Ne engedd neki ! Ha most ilyesmit kritizál, mi lesz később ?

Soha ne akarj megfelelni egy férfinek sem ! Ha nem tetszel neki, keressen mást magának, de ne tegyen negatív megjegyzéseket a melledre (sem) !

9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 21:14

Gondolom akkor sem voltak nagyobbak a melleid, amikor téged választott. Ha ez nála sarkalatos pont lett volna, akkor nagyobb mellű nőt választ és nem téged.

Persze, általában a pasik a nagy mellű nőket szeretik, de a kismellűeket választják, mert a nagy mellekkel gyakran együtt jár az, hogy aki viseli az erős testalkatú vagy hajlamos a hízásra.


Mondd neki, hogyha gyermeked lesz, akkor majd megnőnek! Vagy válasszon nagyobb mellűt!


Egyébként meg ne foglalkozz vele! Változni nem neked kell!

8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 21:13

Felháborító hogy ilyen emberek vannak. Ez nem barát az ilyen. Ha már fiatalon is kritizál, mi lesz később? Akkor se lenne joga kritizálni, ha ő tökéletes lenne. Márpedig biztos hogy nem az, legalábbis agyilag.


nekem is nagyon kicsi mellem volt. Szülés, szoptatás után lett az alkatomnak megfelelő, de így sem nagy. Bezzeg most hogy öregszem, elkezdett nőni a franc essen bele! Nem hiányzik.

7. 71ddaa07fa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 21:12

Az ilyen névtelenül nyitott fórumokról továbbra is az a véleményem, hogy a legtöbbnek annyi az igazságtartalma, mint egy Bruce Willis filmnek.

Úgyhogy számomra nem ez a vetkőzés volt a leginkább figyelemre méltó az egészben.

6. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 21:10
Én már jól kib...tam volna azt a pasit, aki ennyit kritizálja egy testrészemet. Különbenis: ha a nagy mellet szereti, húzzon el és keressen nagymellű nőt. Szerintem ha igazán szeretünk valakit, akkor a hibáival együtt szeretjük és eszünkbe sem jut kritizálni. Nem a melleiddel van a baj, hanem a pasiddal!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 71ddaa07fa)
2022. máj. 16. 21:06
Szerintem itt most nem ez volt a lényeg, de örülök hogy kijavítottál ,mert igazad van :)
4. globus (válaszként erre: 3. - 71ddaa07fa)
2022. máj. 16. 21:06
Anyósom szokta mondani, oltsd fel a villanyt.
3. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 21:04
Leöltözni hogy kell? Mikor a ruhát az ember leveszi magáról, akkor általában vetkőzni szokott. Vagy nálatok fordítva szokás? Leöltöztök és felvetkőztök?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook