Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem köszöntem előre a kolléganőnek.Így nem is köszöntünk. fórum

Nem köszöntem előre a kolléganőnek.Így nem is köszöntünk. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. máj. 3. 15:41
Én úgy oldottam meg, hogy levegőnek néztem két kollégát. Látványosan. Majd kb. 2 hónap után ők nyitottak. Ma már mosolyogva köszön a csaj és még integet is, ha messzebb van. Döbbenet volt számomra. :D A figura még elvan szállva magától. Sok értelem mondjuk nincs az arcán. Minden estre én nem vagyok szegényebb ettől. :D Pont leszarom.
18. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - PöttyösPanka)
2023. máj. 3. 07:15
Ez nem hatalmi harc, csak nézőpont kérdése. Én sem köszönök előre egy idő után annak, aki még véletlenül sem teszi meg velem ugyanezt.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Burrit0)
2023. máj. 3. 06:16
Hogy?
2023. máj. 3. 03:07

Ez a fenhajjazo szar, amiert nem koltozok haza.

Ha uj vagy, neked kellett volna bemutatkozni.

Mivel az emberek idiotak vagy elfoglaltak (amire te is gondolhatnal). jo esetben van van valaki erre, hogy korbe vezessen, bemutatja a tobbiekek.

Csak neha se ido, se ember. Lecsot kozepe. En ma tanitottam 1,5 het utan.

De mi nem mentunk el koszones nelkul :p


3 millio baros van. A neven talan nem tudjak, de tudjak, milyen kavet iszok. En mindig koszonok, ha bemegyek, es kifele is.

Erre neveltek.

(Mint mondtam:)

Ujkent nyujts kezet! Igazafol ok fogadnnak el vagy sem.

De ha uzletesz sem gonolkodsz ezen. Egy fel.

15. Burrit0 (válaszként erre: 14. - Burrit0)
2023. máj. 3. 02:16
Igy
14. Burrit0 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 02:15
Ily utaltasd ki magad...
2023. máj. 2. 22:03
...és most 2 nőről beszélünk? Mert a pasiknak soha nem köszönök előre, max ha jóképű 😉 😅
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 2. 19:37
Én sem akartalak megbántani, akkor fogalmazz továbbra is értelmezhetetlenül.
2023. máj. 2. 19:13
Szerintem senki ne köszönjön senkinek, probléma elkerülve:)
10. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2023. máj. 2. 18:38
Nem túlzás egy csöppet hatalmi harcot csinálni a köszönésből?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 2. 17:41
Nem akarlak megbantani, bocsánat, ha úgy lehetett értelmezni, hogy tanácsot kérek. Nem kérek.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 2. 17:38

Akkor, azt kellett volna írnod, sosem köszön előre a kolléganőm, így úgy jött át, ma nem köszönt és te királylányt játszol.

Ne köszönj, ennyi.

7. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 2. 17:23

Fogd fel úgy, hogy nem akar veled még köszönő viszonyban sem lenni, ezért ha! köszönsz neki, ő udvariasan fogadja, egyébként pedig észre sem vesz!

Ettől kezdve símán elmennék mellette, és ha! esetleg előre köszön neked, majd te fogadod az ő köszönését. Rögtön megfordul a felállás. :))

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 2. 16:59

Nem csinálok. :)

De nem gondolnám, hogy nekem kellene mindig előre köszönni, mert ő mindenkinél többre tartja magát.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 2. 16:47
Ha ez nem rendszeres, nem csinálnék problémát belőle. Kicsinyesség.
2023. máj. 2. 16:44
Nagyon sok ismerősömön és kollégámon vettem észre, hogy mindig én köszönök előre. Ha nem köszönök, akkor ők sem. Nem tudom. Biztos ez lett a normális. Egyre jobban távolodnak el az emberek egymástól, mindenki azon van, hogy hagyják békén. Különösebben nem bánt, de szomorú, hogy ennyire levegőnek nézzük egymást.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2023. máj. 2. 16:37
Sem fiatalabb nem vagyok, a beosztása sem magasabb.
2023. máj. 2. 16:25

Milyen a felállás? Te vagy a fiatalabb, ez esetben nem csoda. Bár ma már nem is annyira elvárt, hogy a fiatalabb köszönjön előre. Függ a kapcsolat szorosságától is.

Ha ő a főnök, te a beosztott, akkor nem biztos, hogy célszerű lazának lenni. De ez már csak az ő rangkórságától függ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook