Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hétvégén lesz kolléganőm esküvője. Nagyon várom, már ezer... fórum

Hétvégén lesz kolléganőm esküvője. Nagyon várom, már ezer... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
96. tumbo2 (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 16. 15:20
dehogynem.az apám is már jócskán elmúlt 70 ,mikor a fiatal öcsém lagzija volt.éjfél után haza is ment lefeküdni.még jó,hogy a szomszédban volt.mi az anyámmal jól bírtuk,pakoltunk a vendégeknek,bár majd meg fagytunk.a legjobb lagzi volt,amiben voltam,a legrosszabb a sajátom.
95. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 94. - Tumbo2)
2023. aug. 16. 14:57
Az öregség "csak" egy állapot. Soha nincs késő egy fergeteges lagzihoz... 😄
94. tumbo2 (válaszként erre: 92. - Libikóka)
2023. aug. 16. 13:36
a ruha volt a költség ,húszezer forint.én már már nem megyek senki esküvőjére.nincs is több rokonom,aki van,az öreg.
93. libikóka (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 16. 12:56
Jól tetted:)
92. libikóka (válaszként erre: 85. - Mátra67)
2023. aug. 16. 12:54

Unokatestvér szintű rokonság,,én inkább azt nézném mennyire vagyunk kapcsolatban.

Pl egy jó barátnak lehet többet adnék mint egy távoli rokonnak akivel gyérebb a kapcsolat.

A 30 ezer / főt ehhez igazítanám.

91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - Libikóka)
2023. aug. 16. 12:54
Nem sűrűn fordul elő velem ez,de most engedtem a "csábításnak". :))
90. mátra67 (válaszként erre: 86. - Channa*)
2023. aug. 16. 12:51
Akkor elegendő a 30/fő, amit én gondoltam. De jó! Így is nagyon sokba kerül...
89. libikóka (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 16. 12:35

Örülök:)

Az meg előfordul hogy kicsit több lesz a jóból:))

88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Libikóka)
2023. aug. 16. 10:51

Mondjuk annyi,hogy nem kellett volna pezsgőre inni,felest. 🙂🥴

De a "többség" megsértődött volna,ha nem hajtok le egyet.

87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Libikóka)
2023. aug. 16. 10:38
Köszönöm szépen,igen,minden nagyon szuper volt. 🙂
86. Channa* (válaszként erre: 85. - Mátra67)
2023. aug. 15. 19:02
Unokatesóm lányának én 100 ezret adok. Négyen megyünk.
2023. aug. 15. 17:51
Segítsetek, nászajándék ügyben. Mennyit illik adni? Kb. unokatestvér szintű rokonság. Csak azt ne írjátok, hogy legalább annyit, amennyibe kerülünk, mert arról fogalmam sincs. :))) (5 fős család vagyunk, már mindenki felnőtt). A szállást mi fogjuk fizetni, menyasszonytánc nem lesz. Köszönöm a tanácsokat!
84. tumbo2 (válaszként erre: 83. - Tumbo2)
2023. aug. 15. 10:03
tizenheten voltunk,de nagyon jó volt.a társaság,az ebéd is.a lányoméknak is elegük volt,még aznap mentek haza,másnap vissza egy születésnapra.aztán megint vissza Pestre,ahol volt a buli a barátoknak,féltestvéreknek.hát ki voltak,mint a liba.de ott is jó hangulat volt,igaz,hogy írták,hogy senki ne hozzon de semmit,de kaptak ajándékutalványt,wellnesst,koncertjegyet,ilyesmit.mindkettőjüknek berendezett háztartása volt,nem is kellett volna egy csomó haszontalan holmi.
83. tumbo2 (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 15. 09:54
nekem pár darab van,bár talán nem a koromhoz illőek,mert elég kivágottak,de csak a borzasztó hőségben veszem fel,pl,ha boltba megyek.ezt direkt az esküvőre vettem.az ebéd után beszélgettünk egy kicsit,aztán mindenki ment haza.a vejem anyja eléggé rosszul érezte magát,sajnos azóta meg is halt.
2023. aug. 15. 08:37
Jól érezted magad?:)
81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 79. - Tumbo2)
2023. aug. 11. 18:42

Az egyberuha is nagyon szép tud lenni. Nekem sajnos nincs,de ritkán járok ilyen helyekre,tehát eddig nem éreztem szükségét.

Akkor nem voltatok ott sokáig,ha jól értelmezem.

80. tumbo2 (válaszként erre: 79. - Tumbo2)
2023. aug. 11. 18:19
nagyon jó volt,igaz én már előző nap mentem busszal,de az unokaöcsém alig tudott leszakadni a vejem nevelőapjáról,aki történész,reggelig elbeszélgettek volna az ősmagyarokról.de őt is várták az állatok, szét is széledt mindenki.igaz másnap bepótolták egy bulival,de csak a "fiatalok"
79. tumbo2 (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 18:13
egyberuha.a szoknyát,felsőt sem szeretem,a vastag derekam miatt.nálunk dél körül volt,ebéd után indultunk is vissza.nagyon messze volt.
78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Tumbo2)
2023. aug. 11. 17:28

Mi volt rajtad kék? Egyberuha?

Én elviselem nyáron is a nadrágot. Mivel az esküvő ínkább este,éjjel zajlódik,így nem lesz ezzel gondom.

77. tumbo2 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 11:11
kedvencem a kék.rajtam is az volt,apró virágmintákkal.a lányom anyósa nadrágot,hozzáillő felsővel.én nyáron utálom a nadrágot.
76. tumbo2 (válaszként erre: 35. - Vigyefene)
2023. aug. 11. 11:07
meg kellett a sok kacat a háztartásba,a múltkor néztünk egy kést,a fűnyíró tisztítására használjuk.rá van írva németül,hogy rozsdamentes.majd 50 éve kaptam nászajándékba.
2023. aug. 11. 10:41
Egyébként szeptemberben szerintem szép idő lesz még. Mondjuk a nagy kánikula sem jó. Olyankor sajnálom a pasikat öltönyben látni.
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Channa*)
2023. aug. 11. 10:36

Én nosztalgikus hangulatba kerülök,ha meghallom a mulatós zenét,pedig nem a favoritom.

Anno Lajcsi,Kadlott Karcsi stb.

Elméletileg itt is "retro" DJ lesz,aztán meglátjuk mi sül ki belőle.

De talán nem futunk a Dunába tőle, nem? 😂😂

73. Channa* (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 10:24

Igen, köszönjük kérdésedet, jó volt és jól éreztünk magunkat annak ellenére, hogy nem a mi stílusunk ez a vidéki mulatós zene;)


Az idein DJ lesz, kíváncsi vagyok rá.

72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Channa*)
2023. aug. 11. 09:31

Egyébként milyen volt az a tavalyi esküvő?

Jól éreztétek magatokat?

71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Channa*)
2023. aug. 11. 09:23

Nem alszom ott. Legalábbis nincsen tervben. Kolléganőm megnyugtatott,hogy van egy antialkoholista rokona,aki szívesen hazavisz majd hajnalban.

Egyébként kb.100 km az út. Mivel ritkán jutok el egy jó buliba,ezért biztos,hogy maradni fogok,amíg lehet. 🙂

Persze,annak kellemetlen, aki csak azért nem ihat,mert haza is kell vezetni.

70. Channa* (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 09:14

És ott alszol?


Tavaly mi is egy ilyen kis faluban voltunk esküvőn, egy kis szállodába. Az esküvő jó volt, de az nem, hogy messze voltunk az otthonunktól és egyikünk nem ihatott semmit, hogy haza tudjunk menni.


A férjem olyan, hogy egyet gondol és megyünk, nincs mese. Az esküvőn is így volt. Ő volt aki nem ivott, hajnali fél 1-kor azt mondta, hogy megyünk, fél 3-kor már itthon voltunk. Mi végig aludtuk az utat. Fogalmam sincs, hogy hogyan bírja azt, amit csinál. Én nem vállalom az éjszakai vezetést.;)

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Channa*)
2023. aug. 11. 08:53

De bolond vagyok,Rád hozom a frászt itt ezzel.🥴

Igen,annyit tudok,hogy egy vidéki kisvárosban lesz. Lényegében egy tanyán tartják. Mellette van egy lovarda is. Szeretem az ilyen fílinges helyeket,szerintem megvan a maga bája. Biztosan összefüggésben van azzal,hogy én is egy kisfaluban nőttem fel.

Bár,a legutolsó ilyen lagzin,amin voltam,volt cikis emlék.

68. Channa* (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 08:34

Jaj, most majd izgulhatok a víz közelsége miatt:(


Eszembe sem jutott eddig ilyen.


Te vidéki esküvőre fogsz menni? Mennyire tudod, hogy milyen lesz?


A kolléganőm mesélte, hogy a fia tavaly egy olyanon volt, ahol az ifjú pár vegán volt, ami nem gond, de a vendégek is ilyen ételt kaptak. A legtöbben nem érezték túl jól magukat:DDDD

67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Channa*)
2023. aug. 11. 08:18

Bocsi,azt hittem,hogy egy ilyen kastély melletti közvetlen tó!

Akkor nem kell félni semmitől. Bár,ha fiatalos a parti,azért ott is tud lenni baj.

De biztosan szép lesz minden.🙂

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook