Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem iszom alkoholt, nem dohányzom, és még a csokit sem... fórum

Nem iszom alkoholt, nem dohányzom, és még a csokit sem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

18. 55Judit (válaszként erre: 17. - Dombrádi Ildikó)
márc. 8. 15:03
Az a jó vicc amin az nevet akinek szánják.
márc. 8. 14:59
Az ilyenekkel ne törődj! Hadd mondják! Bár azt hiszem, nem gondolják komolyan. Az ilyesmit csak viccből, vagy ugratásként mondják.
16. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 14:50
Egyesek azt próbálják kikezdeni, aki több náluk. nem tetszik hogy te egészségesebben élsz. Hányszor volt munkahelyen hogy erőltették a cigit - csak egyet szívj el! Egy száltól még nem fogsz rászokni! Az emberek gonoszak. Már a primitívje. Nézz át felettük és úgy élj ahogy szeretnél!
15. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 14:17
Dettó, bár a csokit szeretem, de nem eszek. Állandóan azt hallgatom, hogy ha ennyire figyelek arra, hogy mit eszem, akkor még egy jóízűt sem tudok enni. Aztán mikor egyszer hozzánk jönnek vacsorára, rájönnek, hogy az egészséges kaják is írtó finomak lehetnek, és nem kell éhezni sem :D
márc. 8. 01:29
egyik sem fontos az eletben!
13. Myra
márc. 7. 21:11
Nem hiszem, hogy az élet örömeit az alkohol, a dohányzás alkotná. De a csokit szeretem, de én is ritkán eszem.
márc. 7. 16:22
Nem iszom alkoholt csak alkalmakkor vagy társaságban egy kicsit, nem dohányzom, de a finom csokit, sütit szeretem. És eszem is minden nap. Ez van.
11. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 15:58

Én ezt hallottam:


"Élsz egyáltalán?"

10. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 11:54

Mindegy mit mondanak.

Bár ez csak olyan "vicces" szokásmondás.

márc. 7. 11:54
Jaj, ne már! Ez aztán ne bántson! Ez a "minek él az ilyen ember" kifejezés inkább viccelődés szokott lenni. Nem komoly.
8. tien
márc. 7. 11:45

Nagyon ritkán iszom , szeretem a csokit és cigizek.


Hogy a többi ember mit csinál,nagyon nem érdekel.

márc. 7. 11:37

Nem iszok, utálom a csokit ellenben dohányzom.

Szar ember lennèk? 🤔

márc. 7. 11:29
Csak a dopaminfüggők mondanak ilyet, mert annak a hatása csak pillanatnyi örömöt eredményez. A tartós boldogságot a szerotonin és az oxitocin okozza, amikre nem hat a habzsi-dőzsi.
márc. 7. 11:24
Ne törődj velük, rengeteg olyan ember van, akinek ennyi az élet.
4. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 11:22
Ne bántson! Te teszed jól.
márc. 7. 11:20

Én sem iszom, nem dohányzom, viszont az édességet imádom! Én irigyellek! Jó lenne, ha én se szeretném a csokit!

Gondolom, a pasikat meg a szexet legalább szereted :)

márc. 7. 11:19

Rossz emberek között mozogsz.

Miért lenne baj, hogy nem teszed tönkre magad szánt szándékkal? Én sem iszok és nem is dohányzok, bár a csokit sajnos szeretem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook