Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem birtam tovább ma beszóltam! fórum

Nem birtam tovább ma beszóltam! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
74. spinneli (válaszként erre: 50. - 319cd6978b)
2009. szept. 14. 20:54
lehet azért nem szól senki, mert tetszik neki ahogyan kinézel az emberek több alkalommal merik a rosszat kimondani, mint a jót.
73. b0fafa2b64 (válaszként erre: 71. - Ágica 40)
2009. szept. 14. 20:52
20 év múlva? hát ha így áll az emberekhez... sehogy nem fogja már kezelni... nem lesz hol!!!
72. b0fafa2b64 (válaszként erre: 68. - Ágica 40)
2009. szept. 14. 20:51

Ha meg később nyitsz akkor meg azért kapod a pofontot! :(

Hát igen, a magad úra vagy, az nem a kereskedelemben nyilvánul meg!

Biztos vagyok benne, ha nem kellett volna sietned akkor nem is szóltál volna! DE tényleg az embernek van magánélete legalább is kell hogy legyen! És igen is a munkaidő lejártával had oszd már be TE! hogy mit akarsz csinálni!

71. Ágica 40 (válaszként erre: 66. - B0fafa2b64)
2009. szept. 14. 20:49
köszi! 2 óra múlva már én is igy gondolkoztam!Annyi különbséggel, hogy ÚGY SZERETNÉM 20 ÉV MULVA LÁTNI, HOGY EGY ILYEN HELYZETET HOGY TUD KEZELNI!
70. spinneli (válaszként erre: 61. - 319cd6978b)
2009. szept. 14. 20:49
nyugi, az "igazi" munkahelyeken is nagyjából ekkora horderejű témákon veszekednek órákig.
69. cuncika73 (válaszként erre: 64. - 656f03db60)
2009. szept. 14. 20:47
Semmi értelme,én volt,hogy kétszer köszöntem,válasz semmi,odaléptem hozzá harmadszorra is köszöntem,semmi,megkérdeztem tudok-e valamiben segiteni,akkor két variáció: vagy elmosolyodik és elfogadja a segitséget,vagy faarccal annyit mond,köszönöm nem csak nézelődök.
68. Ágica 40 (válaszként erre: 53. - Cuncika73)
2009. szept. 14. 20:47

Mi a helyzet a multikkal? Ott is záróra van? nem?

Mert én vállalkozó vagyok akkor mindent el kell viselnem? Egyébként vállalkozóként is be kell tartanom a nyitvatartási időt! Később sem nyithatok!

Pedig azt mondja a köznyelv, hogy a magam ura vagyok!EZ NEM IGAZ!!!!

67. 91d4989ab9 (válaszként erre: 61. - 319cd6978b)
2009. szept. 14. 20:46

jajj ezt a hercehurcát én se értem a ruhákkal:)


amugy meg ne idegesitsd magad mások hülyeségein mert nem éri meg:)

66. b0fafa2b64 (válaszként erre: 56. - Ágica 40)
2009. szept. 14. 20:44

reméljük ez az illető már megbánta hogy így viselkedett veled! Próbáld elfelejteni! (tudom hogy baromi nehéz, én is órákig rágodom a dolgokon amik bántanak!!)

Lehet Ő ezt élvezi, hogy másokat kihoz a sodrából! De egyszer a fagyi vissza nyal! :)

65. 656f03db60 (válaszként erre: 63. - B0fafa2b64)
2009. szept. 14. 20:43
Ez nagyon helyes, mindig kellenek olyan emberek, akik nem primitívek, és tudják mi az illedelmesség. :)
64. 656f03db60 (válaszként erre: 62. - Cuncika73)
2009. szept. 14. 20:42

Egyébként egyetértek a felháborodással, én is kiszoktam akadni, csak úgy látom Spinneli már nem hagyja, hogy ilyen apróságok felbosszantsák. :)


De mit tehetnénk ez ellen? Köszönjünk hangosabban, hátha észreveszi magát az illető?

63. b0fafa2b64 (válaszként erre: 55. - 656f03db60)
2009. szept. 14. 20:41
Persze értem én! És úgy neveltem, és nevelem a fiamat, és nemsokára a lányomat is hogy igen is köszönni kell! Ezzel egyébként neki sosem volt problémája, remélem később sem lesznek! :)
62. cuncika73 (válaszként erre: 55. - 656f03db60)
2009. szept. 14. 20:38
Csak tudod,az esik rosszul,hogy ezáltal semmibe sem veszik az embert,mert még a köszönést sem fogadja el.De ugyanez vonatkoztatható a másik oldalra is,ha az eladó teszi ezt.Az a nagyobb szégyen.
61. 319cd6978b (válaszként erre: 58. - C2f8e79cdf)
2009. szept. 14. 20:38

Szerintem se de mindenki azon idegeskedik ami van. Nekem nicsenek munkahelyi problémáim,sőt még munkahelyem se, de ottvan a sok idegesítő tizenéves akik panaszkondak a hülye kis problémáik miatt(énis csak azért az mégis más)

Ma például azon ment a vita hogy hogyna lesz ugyan olyan anyagból csíkos nyakkendő mint a lányok szalagavatós blúza. Ez kb 10 percig aztán jött a kérdés hogy miértkell ugyanolyan anyag, és miértk ell csíkos. Meg honnan rendeljük a menyasszonyi ruhákat meg a frakkot, meg ne késsünk a táncpróbáról és a könyökömön jön ki már két hét után és még van hátra tíz és ezek tök lényegtelen dolgok.

60. Cserebogár8 (válaszként erre: 43. - Ágica 40)
2009. szept. 14. 20:38
Szerintem előre ki kellett volna függesztened egy figyelmeztető cédulát, hogy előbb szeretnél bezárni és akkor talán elkerűlhető lett volna ez a kis atrocítás.
2009. szept. 14. 20:35

Volt egyszer egy film: az asszony, aki eladó volt, reggelinél összeveszett a férjével. Ezért a buszon rámordult egy nőre, aki fodrász volt. Ezért ő durva volt a vendégével, aki orvos volt. Ezért az orvos lebaltázta a betegét, aki pedagógus volt. Ezért az összeordibálta a a gyereket....Így járt körbe a gorombaság egész nap. Biztos, hogy a belső lelki állapotunkon sok múlik, amit máskor észre sem veszünk, az most ki tud készíteni.

A függönyhöz: a férjem miatt másfél! óráig válogattunk, már azt hittem, megőrülök. Én kettőt raknék ki, veszi, nem veszi, nem kap mást.

Lehet, hogy ha azt mondtad volna, jaj a gyermekemet időre el kell vinni, nem baj, ha sürgetek most mindenkit, akkor észhez kapnak. De lehet, reggel összekapott a párjával, és itt törlesztett.

58. c2f8e79cdf (válaszként erre: 54. - 319cd6978b)
2009. szept. 14. 20:33
...nagyon ari vagy...sose legyenek ennél nagyobb gondjaid...!!:))
2009. szept. 14. 20:33
Az szolgáltatás témáról meg annyit hogy minden üzletnek megvannak a maga szabályai. Megvan a zárás időpontja, ki is van írva mindenhova. Az eladók tudják a szabályokat. Én sose gecizek az eladókkal mert minek. Ők tudják hogy mi a pálya, nem én írom a forgatókönyvet. Az öregemberek meg hajlandóak baromságokra amiket 30 évvel ezelőtt megszoktak elvárják azoktól is akik akkor még tervben sem voltak. Én nem cipelem egy banya szatyrát se. Ne vegyen egyszerre 10 kiló mosóport ha nem tudja hazavinni.
2009. szept. 14. 20:32
igen, és az bánt az egészben, hogy mert én vállalkozó vagyok a gyerekeim eléggé megsinylették a 18 év alatt, valamint egy hétig egyfolytában még nyaralni sem voltunk, pedig alkalmazottak is vannak, és mégsem.Kiváncsi lennék, hogy az a hölgy aki beszólt nekem 20 év mulva ha ős is fogja a boltot anyósa után csinálni, mit fog mondani, hogy a gyereke, élete, hogyan alakult????? Vajon ő fogja 20 évig bírni????
2009. szept. 14. 20:31

A köszönéssel kapcsolatban középiskolai angol tanárnőm jut az eszembe. Ő csinálta mindig, hogy rászoktassa az embereket - mikor rendszerint késtek -, hogy hogyan kell bemenni valahova, és mit kell mondani.


"Kop-kop, Jó reggelt/napot kívánok, elnézést a késésért."


Ez nálunk nem is volt gond. A rengeteg nem túl illedelmes hímnemű közt. Remélem elért vele valamit.


Viszont nem értem miért kell lenézni egy bolti eladót. Ez is csak egy megélhetési lehetőség. Van, akinek sajnos egy ilyen munka sem jut a mostani helyzetben.



Spinnelinek igaza van, hogy ezen feleslegesen rontja el az ember a saját hangulatát. Sajnos tényleg előfordul, amikor csesznek vissza köszönni, ez nem szép. De ez az eladókra ugyanúgy jellemző. Csak nem mindegy, hogy hol.


Az pedig, hogy az ember lánya/fia mit tanul el, az a szülői neveléstől függ. Nem pedig néhány mellékszereplőtől a gyerek életében.

2009. szept. 14. 20:31
Ja van még. Év elején minenkki oda ül ahova akar és én beültem és van mellettem egy üres hely de senki nem ült oda így egyedül maradtam és első nap megkérdezte az egyik tanár hogy hát én meg miért ülök egyedül. Na akkor föl kellett volna állni és megkérdezni hangosan hogy akar valaki mellém ülni? És itt a válasz. DE az embermindíg csak utólag okos. Okos akarok lenni azonnal. Érzem hogy egyre dühösebb vagyok úgyhogy nem panaszkodom többet.
53. cuncika73 (válaszként erre: 43. - Ágica 40)
2009. szept. 14. 20:30
Ebben nincs semmi kivetnivaló,hisz NORMÁLISAN megmondtad,hogy bezártál mára.Nem tudom mire volt ez neki jó,hogy igy Neked támadt.Egyébként tapasztaltam már én is,hogy néha egy szakmabeli sokkal otrombábban tud viselkedni,mint egy "civil" vásárló.
52. csilla80 (válaszként erre: 28. - Cuncika73)
2009. szept. 14. 20:29
Tokeletesen egyetertek... :-)
51. b0fafa2b64 (válaszként erre: 43. - Ágica 40)
2009. szept. 14. 20:29
Teljes mértékben igazad volt!
2009. szept. 14. 20:29

Ó én is úgy beszólnék már mert annyi köcsög ember van de sosem merek. Ma épp törióra volt és nincs könyvem mert azt hittem hogy megvan itthon és nem vettem de kiderült hogy nincs és így nekem nem volt és abból kellett vmi ábra. És mondta a tanár hogy vegyük elő és engem nézett. Vártam hogy megkérdezze hogy miért nem vettem elő mert akkor aztm ondtam volna hogy nem vettem. Miért?Mert nincs rá pénzem. Arra nem tudnak mit reagáláni mert ezt a témát senki nem pedzegeti. De közben ott a csúcs telefon a padon meg a converse tornacipő de akkor se szólhat be mert ha megteszi akkor tudja hogy annak ígyis úgyis következményei lennének és én mégis úgy vártam hogy megkérdezze de nem tette.

A másik meg hogy elég extrém hajaim vannak néha meg néha a ruháim is azokt és várom hogy végre valaki aztmondja "hát te meg hogy nézel ki" mert úgy megmondanám már végre valakinek hogy benne meg mi a hiba.

Pont ezért hogy elfolytom mindíg ezeket itthon ingerült vagyok meg undok pedig a családommal igazából nincs sok baj de valakin le kell vezetni. Reggel direkt nem köszönök a buszsofőrnek mert egy köcsög.

Ja meg a napszemüveg. Mindíg belebámulnak a képembe ezért felhős időben is napszemüveg van rajtam, de soha senki nem kérdezi hogy szemembe süt a nap, mert akkor mondanám hogy nem bmeg te sütsz a szemembe. De amire tudnék reagálni nem kérdezik, ha meg valami meglepően váratlanal jönnek arra nem tudok mint mondani így lenyelem és ez egy idő után már annyira frusztráló. Wááááááááááááááááááá. Be fogok kattanni.

49. c2f8e79cdf (válaszként erre: 47. - C2f8e79cdf)
2009. szept. 14. 20:28
...zárás előtt közvetlenül...
48. b0fafa2b64 (válaszként erre: 45. - Spinneli)
2009. szept. 14. 20:28
Ez így van! Pl.: az én fiam még a családban is akiket nem tegez (apósom sogóráékat pl) úgy köszön el hogy viszont látásra... Szóval illedelmes! De én arról beszélek, ha már olyan helyen sem köszönnek (mert ilyenre is van plda) ahová akár minden másnap bemegy az ember.... akkor az bizony rossz hatással lehet az ember lányára,fiára!
47. c2f8e79cdf (válaszként erre: 43. - Ágica 40)
2009. szept. 14. 20:27
Ha jól értettem 17.oo-ig tartasz nyitva...nem volt joga megsértődni, válogatni ne menjen már be zárás előtt...
46. c8d93a7aea (válaszként erre: 12. - Cuncika73)
2009. szept. 14. 20:26
Hát nem egyszerű az tuti.Én nővér vagyok és hát a helyzet az ,hogy a betegek közt is van egy-kettő aki nagyon túl tud lőni a célon.De ehhez is jópofát vágni nagyon nehéz!
45. spinneli (válaszként erre: 39. - B0fafa2b64)
2009. szept. 14. 20:24
reményeim szerint a gyerkőcre nagyobb hatással vannak a szülei, mint egy-két vadidegen ember.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook