Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem bírom tovább.... fórum

Nem bírom tovább.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
35. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 19:22

Azért voltál tapintatlan, mert te, indítottad a fórumot, te nyígsz, hogy nem bírod.

Nem illik visszakérdezni, hogy de neki mennyi a baja, hány éves?

Azt szokták mondani, aki sír, hogy nincs neki, kevés van neki a javakból, el kell venni, aki hallgat annak adni.

Aki nagyon beteg, és volt itt a Hoxán is jócskán sajnos, azok méltósággal viselték a nagyobb betegségeket, fájdalmakat. Többen végig dolgoztak szinte a halálukig, hogy tereljék a figyelmüket a bajukról. Más meg önmagának generálja, mert minden lélegzetet, szívdobbanást figyel magán, önmagát hergeli bele, hogy szinte naponta éli meg a haláltusáját, ahelyett, hogy azt mondaná, minőségi életet élek azért is. Ha az van megírva menni kell, megyek.

Amíg van kedved vitatkozni, addig nem féltelek, még nem adtad fel. :) Nem is kell, gyógyulj meg!

34. Pasionella (válaszként erre: 33. - Bichi)
2022. júl. 14. 15:50
Azt tekintve, hogy te megmondtad nekem mennyire is beteg a férjem... illetve mennyire is van akarata ugye nem lepődsz meg rajta, hogy nem leszek veled túl kedves nem?
33. Bichi (válaszként erre: 29. - Pasionella)
2022. júl. 14. 15:44
Helyes, még tiszta szerencse, hogy ismeretlenül is tudod, hogy senkim nem élt semmi hasonlót...
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Semleges)
2022. júl. 14. 15:08
látod :(
2022. júl. 14. 13:12
Még egy ilyen fórumon is képesek vagytok vitatkozni:(
2022. júl. 14. 12:53

2 hete férjemnek eltört a csuklója munka közben, meg is kellett műteni, hetekig munkaképtelen, nagy fájdalmakkal....

Jött az egyik ismerősöm, és előadta, hogy a férjemnek mennyivel jobb, hogy eltört a keze, bezzeg neki huzatot kapott a válla, és valami rotoros (vagy ilyesmi) betegsége lett és hogy hetekig milyen fájdalmai voltak :D :D :D

29. Pasionella (válaszként erre: 25. - Bichi)
2022. júl. 14. 10:10
Nem állok le veled vitatkozni ilyen téren mert kiveri nálam a biztosítékot amit írsz és szívből kívánom neked hogy semmi hasonlót ne élj át sem te sem szeretted...
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Pasionella)
2022. júl. 14. 09:53
Elnézést,nem tudtam hogy ennyire fiatalon ilyen beteg a férjed! Kitartást kívánok nektek!
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Kalmanka511)
2022. júl. 14. 09:47
Szia,köszönöm a megértésed,tanácsaidat. Próbáltunk a fejfájásra fülpircinget.épp szombaton megyek kivetetni mert csak be gyullad a fülem tőle,semmit nem segít. sajnos semelyik gyógyszert nem hagyhatom el. próbáltam felvenni a kapcsolatot egy kínai Dokinővel,állítzólag jó az akkupunktúrás kezelése sok mindenre.Nem válaszolt. Barátokat próbáltam évek óta szerezni,nem igazán sikerült. Valóban jó lenne egy közeli,akivel személyesen is tudnék találkozni,eljárni ide-oda. Csak egy németországban élő van,akivel messengeren beszélgetünk.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2022. júl. 14. 09:42
Miért is vagyok tapintatlan? Bocs,de szerintem nem mindegy hogy valaki szinte pici korától 65 féle betegséggel küzd,ezzel szemben egy másik 75 évesen két éve gyógyíthatatlan pld daganatops. vagy tévedek?
25. Bichi (válaszként erre: 23. - Pasionella)
2022. júl. 14. 09:34

Láttam, amit írtál, és a versenyzés nem a legjobb szó rá, de határozottan hajaz egy ismerősömre, akinek bármit mondasz, neki sokkal rosszabb.

És hát mindezt a férjed éli át,lehet hogy ő egész másképp adná elő ezt a nagy erejét, nem mintha el akarnám venni az érdemét.

Elnézést, de ez a "csak akarni" kell, ez nálam kiveri a biztosítékot, főleg, hogy nem látunk a másik életébe...

24. Pasionella (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2022. júl. 14. 08:26
De, pont így lenne, hogy bírnia kell ha élni akar akkor bírnia kell, egyszerűen nincs más opció, ilyen téren én tőle tanultam, hogy felfogás és elhatározás kérdése. Akkor is bírta amikor más már nem bírná és igenis az akarata segítette előre, sem gyógyszer, sem orvosok, pusztán az akarata és a küzdelmes jelleme.
23. Pasionella (válaszként erre: 5. - Bichi)
2022. júl. 14. 08:23
Van biztosan van és nem versenyeznék kié a rosszabb de tegnap este kifejtettem a betegségét így szerintem sajnos eléggé az élén áll azt tekintve mennyire rossz...bár ne lenne így...
22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Kalmanka511)
2022. júl. 14. 00:00

és egyáltalán nem mindegy, hogy hány évesen éli át illetve mennyi idő óta cipeli a betegségek terhét valaki.


Tényleg nem. Egy sétát kellene egy ilyen embernek tenni a Tűzoltó utcai Gyermek Klinikán, ahol a csecsemőtől a kamaszokig találhatók nagy fájdalmakkal élő és mégis tűrő, élni akaró gyerekek, akik felnőttebbek a felnőtteknél sokszor.


És napi szinten találkozom ilyen-olyan betegekkel, Kálmika hidd el, a legnagyobb betegek viselik méltósággal a fájdalmaikat.

2022. júl. 13. 22:30

Kedves Forumindito. Teljesen mindegy ki hány évesen beteg, de ha ez "megnyugtat" férjem jelenleg 37 éves, azaz baromi fiatal. A betegsége kb 22 évesen kezdődött. Egy ritka autoimmun betegseg végig söpört a testén, kinyirva mindkét veséjét amibe majdnem bele is halt. 23 évesen dializisre kellett járnia majd vese transzplantacion esett at, a vese kb 12 évig működött majd leállt, lassan 4 éve újra dializisre jár és várjuk a csodát, hogy mikor kap vesét. Időközben számtalan sikertelen kéz műtétje volt mert a dializishez egy speciális ér osszekotest csináljak, 5szor műtötték a kezét majd végül arra jutottak nem megfelelőek hozzá az erei és beraktak allandora egy kanult a mellkasaban.

Heti 3szor jár dializisre, 3x4 ora, mellette dolgozik, sokszor colt kórházban extrém magas vérnyomással, sokszor van rosszul kezelés után. Napi 1-1.5 liter folyadékot ihat mert nincs vizelete, mivel a vese nem szűr ezért a méreganyag az egekben van amitől ízületi fajdalmai vannak és gyomor problémái.

Nem adja fel, nem panaszkodik, SOHA!!!

Az én szememben egy hős, kevesen bírják ekkora erővel végig csinálni mindent mint Ő, ezen kívül helyt áll a munkahelyén, itthon amiben csak tud segít.

Aki azt írta mindenki másképp visel el dolgokat, igen ..ez így van ám szerintem legtöbben hál Istennek bolhabol csinálunk elefántot, mellette én is megtanultam mi az az igazi fájdalom és probléma

2022. júl. 13. 22:22
Apukám, 68 éves egy ritka nyirokrákkal küzd már jó 5 éve. Most újult ki neki, nagyon oda van, egy gyógyszert kap most amitől olyan mint aki nem ezen a világon lenne. Fáradt, szédeleg, nem emlékszik mi történt vele, nem érti sokszor amit mondunk neki. Ennek ellenére bármikor megkérdezem, hogy vagy Apu, a válasz: köszönöm, kitűnően...
19. kalmanka511 (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2022. júl. 13. 22:03
Feldolgozatlanságról szó sincs, csak tájékoztattalak a tényekről. :)
18. kalmanka511 (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2022. júl. 13. 22:02
Örülök, hogy belátod. Már csak azt nem értem, hogy miért teszed mégis. :( Reméljük egy új nap új reményekkel és több kitartással megváltoztatja az életed. Sok sikert kívánok hozzá. :)
17. K-né Zsóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 19:12
Soha nem is leszel jobban, ha állandóan a betegségeiden kattogsz. A szorongásos depressziónak a gyógyszerek csak a tünetét enyhítik, nem gyógyítanak, te viszont megtudod magad gyógyítani. Találj egy hobbit, menj el sétálni, próbálj örülni a napfénynek, egy virágnak, gyerekeknek...bárminek. A gyógyulásod nagyrészben múlik rajtad.Valahogy úgy érzem feladtad, ne tedd!
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Kalmanka511)
2022. júl. 13. 19:03
Szerintem meg nem, szerinted meg igen. Evvan, dolgozd fel!
15. andi6020 (válaszként erre: 13. - Kalmanka511)
2022. júl. 13. 18:59

Nem lenne szabad gyógyszerre inni.

Jobbulást!

14. kalmanka511 (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2022. júl. 13. 18:41
Tévedsz. Te vagy tapintatlan és nem kicsit, de nagyon!
13. kalmanka511 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2022. júl. 13. 18:40

Neked meg ahhoz nincs közöd, hogy mit kérdez a FI. Azt kérdez amit szeretne és egyáltalán nem mindegy, hogy hány évesen éli át illetve mennyi idő óta cipeli a betegségek terhét valaki.

A FI-nak szól a többi: valami alternatív gyógymódot nem próbáltál? Mi lenne, ha próbaképp elhagynál 1-1 gyógyszert? Lehet hogy jobban lennél. Nem akarok bele szólni és nem is értek hozzá de a gyógyszerek sincsenek túl jó hatással a közérzetre. Pl. talán a szédülésed is valamelyiktől van de nem tudom, csak ötletelek.

VAgy meg kellene próbálnod valami természetgyógyászt, hátha ők tudnának valamelyest segíteni.

A másik ötlet az, hogy talán jó lenne egy olyan barátot vagy barátokat szerezni akik hasonló cipőben járnak vagy legalábbis nagy terhekkel küzdenek. Talán együtt könnyebb lenne az élet, ha folyamatosan meg tudnátok osztani egymással a gondjaitokat.

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 18:20
Tapintatlan vagy.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 18:19

Ha az orvos és te sem találsz megoldást, mit vársz ettől a fórumtól?

Ha azt írják vágj eret magadon, megteszed?


Ha azt mondom ne foglalkozz vele, kösd le magad valami hobbival, vagy munkával, megteszed?


Nem hiszem. Most is biztos arra gondolsz, te vagy a világon a legszerencsétlenebb.


Tégy belátásod szerint, sok dolog tényleg rajtunk múlik.

10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 18:12
De. Teljesen mindegy. Meg aztán közöd sincs hozzá.
9. csemár (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 17:03

Bocs, hogy beleszólok, de...

Nem hiszem, hogy bármit is változtat a te helyzeteden, ha Pasionella történetesen azt válaszolja, hogy a férje idősebb, mint Te vagy, és hogy a betegségeinek száma, súlyossága nagyobb (vagy kisebb) mint amivel Te bajlódsz.

Mindenkinek a maga keresztjét kell vinnie.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2022. júl. 13. 15:12
Megkérdezhetem a férjednek mi a baja? és hány éves,mert azért az se mindegy..
7. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2022. júl. 13. 14:59
Mindenki másképp viseli a fájdalmat. HA nem bírná a férjed, nem így lenne, hogy "bírni kell, nincs más választás".
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2022. júl. 13. 14:53

tudom,mindenki a magáét érzi a legnehezebbnek. 43 éves múltam. 13-14 éves korom óta szorongásos depresszió amire rengeteg gyógyszert kipróbáltak mire beállt ez a 3 féle amit már míg élek szednem kell. mellesleg áramos kezeléseket is kaptam,mert nem bírtam mozogni sem beszélni.-. aztán 2009-ben erős fejfájások miatt mr vizsgálat agykamra szűkületet mutatott ki,szintén csak fájdalomcsillapító a megoldás. agyalapi mirigy jóindulatú daganata,ami miatt hormonzavarom van.

vérnyomásproblémák,pajzsmirigy-alulműködés,pajzsmirigy-ciszta,petefészek ciszta és mióma és a rengeteg gyógyszer vagy tudja a franc mi miatt szinte állandó szédelgés amin nem tudnak segíteni.hát,csak ennyi..

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook