Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem bírok rendet tartani, 6 kinti-benti cicánk van. Pedig... fórum

Nem bírok rendet tartani, 6 kinti-benti cicánk van. Pedig... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

febr. 4. 02:53
Nekem is 6 macskám van és ők kizárólag bentiek (majd tavasszal kerülnek ki, kennelbe). Valóban melós, hogy ennyi macska mellett rendben legyen a környezet, de azért sikerül kézben tartani a helyzetet.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Timycat)
febr. 3. 20:33
Nem mellé akarják, nem jól céloznak. Jut ki is, be is.
17. timycat (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 11:35

Ha mellé piszkít egy macsak ott valami gebac van vagy beteg vagy sokan vannak és pszichés probléma van.


Volt nekünk is 6 macskánk egyszerre, kutyával, nyúllal, papagájjal de sosem piszkítottak mellé, igaz mindenkinek volt külön alombox,bőségesen hely ahova külön tudtak vonulni és ki is járhattak az udvarra ha akartak.

febr. 3. 09:46
Eléggé elkényeztetett cicusok. Van nekik alom, de sokszor kikaparják, vagy egyszerűen mellé piszkítanak. Ha jobb idő lesz, inkább kint lesznek.
febr. 3. 09:43
Köszönöm szépen:)
febr. 2. 23:41

Az enyémek ősz óta kint vannak. Nagy hidegben beengedtem őket, de hajnalban kikérezkedtek. A kutya és a macskák sokat tanultak egymástól.:)

Míg picik volta bent almoztam alattuk. Aztán kimentünk ismerkedni a nagyvilággal, meg a kutyával. Fogtam a kis mancsukat és megmutattam, hogyan tudnak kaparni maguknak.

A lakásban még nem kellett takarítanom utánuk.

febr. 2. 20:01
Félő hogy bekakilnak, ha erre érted a rendet akkor elő lehet segíteni hogy ki tenni őket és legyen kinti cica. Vagy benti de akkor alom tál kell. Olyan nincs hogy egy cica kinti is meg benti is. Ez olyan mintha a hosszú szőrű perzsa macskát kitennéd a sárba... nem össze egyeztethető.
12. cilabogyó (válaszként erre: 11. - Myra)
febr. 2. 19:13
Nálunk a kazánházban laknak. Ha be is jönnek, korlátozva van, hogy hol lehetnek, de csak amikor itthon vagyunk. Máskor nincsennek bent.
11. Myra
febr. 2. 18:50
Hát én úgy csináltam, hogy a cicákat másik helységbe engedem be, nem a lakásba. De persze ott is takarítani kell utánuk. De legalább a lakteremet könnyebb tisztán tartani.
10. MZs2
febr. 2. 16:47
Mennyé magadnak rajzolni :)
febr. 2. 13:55

Hat kinti-bent cica olyan embernek való, aki megfelelően tud gondoskodni róluk, és fent tudja tartani a rendet a lakásában.

A rendetlenség és tisztaság hiánya nem fogható a macskákra.

Annyi állatot vállalj, amennyit a betegséged mellett felelősséggel el tudsz látni!


Valószínűleg elég nyersnek tűnik, amit írtam, de neked is, és a cicáknak is jobb lenne, ha valamilyen módon gondoskodni tudnál arról, hogy olyan gazdihoz kerüljenek, akinek nem okoz fejtörést, hogy hogyan legyen rend és tisztaság a lakásban.


Jó egészséget kívánok!

8. birebora (válaszként erre: 7. - 5d8fd6c5cb)
febr. 2. 11:45
Mindegy, nem akarod érteni.
7. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 6. - Birebora)
febr. 2. 11:34
Mi az otromba neked a nátha szóban mint betegség?
6. birebora (válaszként erre: 5. - 5d8fd6c5cb)
febr. 2. 11:20
Egyre otrombább vicceid vannak. De még jó, hogy te tudsz rajta vigyorogni.
febr. 2. 11:05
én csak totóztam, de nem talált..-))
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Lufthansi)
febr. 2. 10:51
Bár az lenne. Majdnem úgy hangzik mint a lustaság, ugyanis a nátha néhány nap, esetleg néhány hét és elmúlik.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
febr. 2. 09:07
Igen igazad van. Járni tudok:)
febr. 2. 09:05

Nem 6 gyerek, bizony kellene, hogy rendet tarts.

Persze nem tudom milyen a betegséged.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook