Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem akarom, hogy a huszonpár éves fiatalok magázzanak. fórum

Nem akarom, hogy a huszonpár éves fiatalok magázzanak. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

febr. 22. 01:17
hala nincs ilyen gondom,mert itt meg a 100 evest is tegezzuk!
28. Dombrádi Ildikó (válaszként erre: 22. - Srcrss)
febr. 21. 17:45

Ezt én se értem... szerintem ha letegez valaki, akkor természetes, hogy visszategezem.

Amúgy megegyezés kérdése. Általában illik megkérdezni, hogy " tegeződhetünk?"

Ha valaki felajánlja a tegezést, azt elég bunkóság visszautasitani ( hacsak nincs valami komoly ok rá ), de kezdeményezni a tegeződést mindig az idősebbnek vagy a nőnek illik.

27. michelle.r (válaszként erre: 14. - Unom)
febr. 21. 17:37
A keresztnéven szólítás jelenti a tegeződést.
febr. 17. 00:43
milyen szerencse,hogy nekem nincs ilyen problemam,mert itt mindenki tegez mindenkit!
25. Myra
febr. 16. 20:18
Ez kortól függ, szerintem.
24. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 09:30

Miért? Hány éves vagy?


Ha 30 körüli, akkor megértelek, de ha 50+, akkor már nehezebben.

febr. 16. 07:04
Én se szeretném.
22. srcrss (válaszként erre: 9. - Lepkepillangó)
febr. 15. 18:13
Én is szeretek. És nem azért magázok valakit, mert öreg, hanem azért, mert nem ismerjük egymást, vagy nem vagyunk olyan viszonyban. Gyereket letegezek, felnőttet nem. De engem gyakran letegeznek, idegenek, főleg idősebb nők. Ha visszategezem őket, kikerekedik a szemük. Nem is értem...
febr. 15. 17:55
Hidd el nekünk huszonéves fiataloknak is kellemetlen. :D
20. tumbo2 (válaszként erre: 19. - Evinene)
febr. 15. 14:03
a szomszédasszony mondta,hogy tegeződjünk,oké,engem nem zavar,a 10 év korkülönbség,de mikor egy másik mondta,hogy letegezhet-e,mivel majdnem annyi idős vagyok,mint a lánya.ja csak éppen 15 évvel idősebb. mondtam,hogy nem,aztán otthagytam.azóta is jóban vagyunk,elég bunkó tudok lenni.
19. Evinene (válaszként erre: 14. - Unom)
febr. 15. 13:54
Én is pont ezért szeretem, nem sertőnek meg az öregek, mert simán 80-90eves nenikkel bacsikkal találkozom. Engem az zavar amikor magázni kezdenek a fiatalok, mert az már azt jelenti öregnek néznek, pedig csak 47eves vagyok. KB 2eve addig simán tegeztek így úgy éreztem fiatal vagyok 😁😁😁 Magyarországon akikkel 30eve magazodom hiába ajánlották fel a tegeződest nem tudok váltani. Viszont párom szüleit tegezem, de rákérdeztem hogyan beszélgettünk ugyanis ők kicsit illetve az anyukája idősebb. Apum utálja a magázódást, párom Béla babák szólítja, de utána tegezi, mivel apukám 18hónappal idősebb, párom apukája
18. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Tulipán***)
febr. 15. 12:56
engem is tegeztek az öcsém osztálytársai.igaz 21 év volt közöttünk.
17. tumbo2 (válaszként erre: 11. - Tulipán***)
febr. 15. 12:55
sokáig engem is zavart,most visszategezem.igaz már elég öreg vagyok hozzá.de ha egy kisgyerek jónapotot köszön,jó napot.
16. tumbo2 (válaszként erre: 15. - Sirga)
febr. 15. 12:52
a munkatársam lánya letegezett,mondtam,szia.én senkinek nem ajánlom föl,de ha letegeznek,nem zavar.a szomszéd már vagy 20 éve itt lakik.magázódunk,a felesége tegez.a lányom tegezi az összes szomszédot,eddig még senki nem reklamált.
15. Sirga (válaszként erre: 9. - Lepkepillangó)
febr. 15. 12:29

Ugyanígy vagyok vele. :)

Csodaszép, "szinte-lehetetlen-megtanulni" nyelvünk lehetőséget ad rá: nem akarom, hogy elsikkadjon a tiszteletadásnak ez a formája.

Nem ragaszkodom a magázáshoz, de jobban szeretem, ha megvárja a másik fél, míg felajánlom a tegezést - azt viszont utálom, hogy pl. gyorséttermekben a feleannyi idős kiszolgáló lazán letegez. :P

14. unom (válaszként erre: 12. - ,zumba)
febr. 15. 12:07
Az angolban nincs magázódás.
13. ,zumba (válaszként erre: 9. - Lepkepillangó)
febr. 15. 11:48
Én is magázódom sok esetben.
12. ,zumba (válaszként erre: 8. - Lolita2112)
febr. 15. 11:47
Hivatalban is, orvos-páciens viszonylatban is?
febr. 15. 11:31
Attól meg hülyét kapok, ha a nálam idősebb férfiak letegeznek ....
febr. 15. 11:30
Én is szeretek magázódni, de a fiatalok azért tegezzenek le! Imádom, ha fiatalnak tűnök a szemükben. 😍
febr. 15. 09:23
Kövezzetek meg, de én szeretek magázódni :-D Persze nem családi-baráti-közvetlen kollégák körében, de olyanokkal akikkel egyszer találkozom az életben vagy igencsak ritkán, ott tök simán (és élvezettel) magázódok.
febr. 15. 05:56
micsoda szerencse itt oreg-fiatal mindenki mindekit tegez!
7. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Enissa)
febr. 14. 21:53
Én sem bírtam soha a magázódást. Tiniként, gyerekként is utàltam, most majdnem 40 évesen sem szeretem, és ha 1-2 tini néha magázna, gyorsan mondom nekik hogy tegezzenek nyugodtan.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Kingus06)
febr. 14. 19:13

Szóltam, de nem csodálom, hogy nem jegyezték meg, hiszen olyan új neki minden.

Cukik, kedvesek, udvariasak.

Csak hát olyan öregnek érzem magam tőle.🫣

5. Enissa (válaszként erre: 4. - 5d8fd6c5cb)
febr. 14. 19:08

Néztem ki a fejemből, mint a lőtt vad néz, hol és milyen Kingus, miért?

Ó, én tök cuki mamika vagyok. 😜

4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 3. - Enissa)
febr. 14. 18:57

Én bírom a néniket, akik szólnak.


Hallod Enissa, Kingus válasza neked szólt...

3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 14. 18:47
A jó Isten nem tud a kedvünkre tenni :D Van aki azért zsörtölődik, hogy a 40 éves letegezi, vagy a 3-4 éves, a másik meg azon, miért magázzák?
febr. 14. 18:40
Szólj nekik, hogy tegezzenek bátran. Én bírom a néniket, akik szólnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook