Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem akarok dolgozni! fórum

Nem akarok dolgozni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. máj. 23. 21:21

ha nem igenyelsz tobb penzt, "luxust", akkor hajra, ne dolgozz! mindenki csinalja ugy, ahogy jonak latja! ki mondja h kotelezo dolgozni? senkinek semmi koze hozza. esetleg annak, aki anyagilag tamogat. de ha o ezt elfogadja, akkor a kivulalloknak nincs beleszolasuk. ha megteheted, akkor ne dolgozz.


nekem dolgoznom kellene, de meg nem talaltam semmit. amugy nem kenyszerit senki, csak nekem kell a penz. ha nem kellene, en sem mennek. mindenkinek privat ugye! :D szerintem black swan azert inditotta ezt a topicot, mert bizonyara a kornyezeteben piszkaljak emiatt, s mar akarva/akaratlanul mentegetozik. de nem kell! mindenki soporjon a sajat haza tajan....

110. e705905164 (válaszként erre: 74. - Noarashi)
2011. máj. 23. 21:18
hát megalázó,mert oda is vághatja a pasi,hogy "ingyenélő" :D na ezt nem akarom megérni..
109. Jasmine24 (válaszként erre: 107. - 5bfba16667)
2011. máj. 23. 21:15
Mert megszoktad hogy a szuleid odateszik eled a dolgokat. De amit mar neked kellene kikaparni egyedul, az mar nem jo ugy, inkabb kenyelmes vagy.
108. Jasmine24 (válaszként erre: 105. - E438349773)
2011. máj. 23. 21:14
Foleg ilyen jo kis negativ hozzaallassal ugye!
107. 5bfba16667 (válaszként erre: 106. - Jasmine24)
2011. máj. 23. 21:13
Mert nekem nem jó. Max helyes LENNE.
106. Jasmine24 (válaszként erre: 104. - 5bfba16667)
2011. máj. 23. 21:12
De ha tisztaban voltal azzal, hogy mi a helyes es hogyan kellene tenned akkor miert nem akartad azt tenni? Szerintem sokkal nagyobb bun nem cselekedni- foleg mikor tudjuk hogy kellene, mint aki csak szimplan nem ert semmit.
105. e438349773 (válaszként erre: 54. - Mari20)
2011. máj. 23. 21:08
akarsz vagy nem akarsz, ugyse talalsz!
104. 5bfba16667 (válaszként erre: 103. - Jasmine24)
2011. máj. 23. 21:07

Tök igazad van, csak mennyire egyszerűbb már egy olyan embernek, akinek megvan minden segítsége, mint annak akinek nincs. Nekem mindenem megvolt, és mégsem tudom kitalálni mi és hogy a jó NEKEM.

Tudom mi a helyes, azt is hogy mit kellene tenni, ezzel mindig is tisztában voltam. CSak nem akartam:S


Szóval nehéz ez az egész, pont ezért is úgy érzem, hogy a topiknyitó lány is valahogy így érezhet, hogy el van veszve. És most keres. Mindegy hogyan, csak keressen.

103. Jasmine24 (válaszként erre: 101. - 5bfba16667)
2011. máj. 23. 20:29

Baromi jol megfogalmaztad a lenyeget egy kiegyensulyozott embernek! Igen, egyetertek teljes mertekben! Az en szememben is ilyen egy onmagaval tisztaban levo ember.


Az, hogy meg nem talaltad meg onmagad, nem attol fugg, hogy a szuleid mennyire vagy mennyire nem alltak melletted. Habar, ha valaki mellett allnak a szulok, az nagyon klassz dolog-lehet- mellettem nem voltak. A megoldast ezzel kapcsolatban csak TE tudod megtalalni. Hiaba all ott megannyi segito kez. De szerintem neked menni fog!

2011. máj. 23. 20:23
Természetesen még annyi mindent fel lehet sorolni, de most nem tulajdonságokat akartam írni, hanem egy jóval összefoglalóbb, jóval fontosabb, nézetektől mentes valamit. Remélem kb. érthető:)
2011. máj. 23. 20:21

Annyira szuper, hogy feltetted ezt a kérdést. Irtó hálás vagyok érte, mert most muszáj volt elgondolkodnom ezen. És meg is tettem.

A kiegyensúlyozott ember az, aki tisztában van önmagával, és önmagának a világhoz, és az embertársaihoz való viszonyához.


Kicsit bővebben talán így hangozna.

Az az ember, aki önmagában teljes egész, akinek nem kell pár ahhoz, hogy megtalálja önmagát. Aki tisztában van magával, csak ezek után tud magának teljes rangú, magához maximálisan passzoló társat találni. Aki magának a legfontosabb, és miután ezt tisztázta, csak aztán lehet anyuka, apuka, társ, vagy barát.

Aki tudja, mi a célja az életével, tudja, hogy milyen rövidtávú, középtávú, és hosszútávú céljai vannak. Egyik megváltozása után sem esik kétségbe, reloaded van, és újra is töltődik. Jön a b,c,h,t terv.


TAlán a legfontosabb az életben, hogy eltudd helyezni magad. Amit a legelső mondatban összefoglaltam.


Ez természetesen csak szerintem, egyáltalán nem biztos, hogy akár a közelében is vagyok a megoldásnak, csak én látom így.


Ui: Igen, eléggé jó helyről jövök, a szüleim mindent megtettek azért, hogy valaki legyek, és én mégsem tudom, hogy ki az a valaki:(

100. Jasmine24 (válaszként erre: 97. - 5bfba16667)
2011. máj. 23. 19:49
De! Sajnos igen keves kiegyensulyozott ember van! Te nagyon jo helyen elhetsz! Vagy neked mit jelent az aki megtalalja onmagat?
99. Jasmine24 (válaszként erre: 98. - Jasmine24)
2011. máj. 23. 19:48
feltetelez amit akar*
98. Jasmine24 (válaszként erre: 97. - 5bfba16667)
2011. máj. 23. 19:47

Nem rosszindulat! Azert mert valakinek hatarozott elemenye van valamirol es nem fogok sajnalni valakit a lustasagaert meg nem vagyok rosszindulatu.

A valosag show-s dolgok amiket emlitettem nem feltetlen a foruminditora vonatkoztak. Ez csak egy pelda volt, mert sajnos tele van a padlas ilyen emberekkel. A forumindito nagyon nem vedekezik, igy meg az ember azt feltetel amit akar az is igaz. De mondom, en csak a korulottem levo sok-sok emberbol indulok ki es a tapasztalataimbol!

97. 5bfba16667 (válaszként erre: 96. - Jasmine24)
2011. máj. 23. 19:37

Szerintem nincsenek kevesen azok, akik megtalálják magukat. A hölgy szerintem burkoltan segítséget kért, hogy hogy mozduljon ki ebből. Sehol nem olvastam valóságshowt, otthon ülést. Sőőőt, azt olvastam, hogy ezt szégyelli.


Szerintem ez már a saját rosszindulatod, amire most neki végképp nincs szüksége. És senkinek sem.


Biztos én látom rosszul.

96. Jasmine24 (válaszként erre: 95. - 5bfba16667)
2011. máj. 23. 19:28

:)) Tudod nagyon keves az az ember, aki megtalaja onmagat es teljesen celtudaso lesz. Viszont nem lehet beletemetkezni a semmittevesbe. Raadasul, en szentul hiszem, sot biztos vagyok benne, ha valaki nem is probal tenni semmit annak erdekeben hogy megtalalja onmagat, az otthon a negy fal kozott, mikozben az a legnagyobb problemaja hogy melyik valosag show-t nezze, a legcsekelyebb az eselye, hogy barmi is legyen belole.

En is voltam qrva sz*rul, amikor foggalmam sem volt mit is kezdjek magammal, de azt tudtam, hogy addig is dolgozni kell es aki keres az talal!

Hozzaallas gyerekek!!!

95. 5bfba16667 (válaszként erre: 94. - Jasmine24)
2011. máj. 23. 18:36

Annyira felnézek azokra, akik tudják mit szeretnének az élettől, tudják mit fognak lépni egy hónap múlva, tudják hogyan is akarják és a mit.


Én nem tudom. Úgy gondolom, hogy a hölgy sem tudja. Hisz ha tudná mit is szeretne csinálni, akkor elindulna abba az irányba, és nem választaná a szégyenkezést, hogy nem tud mit kezdeni magával. Könnyebb tudni, hogy mit akarsz, és így lépni, mint úgy tenni bármit is, hogy fogalmad sincs.

Én is igyekszem valamit kezdeni magammal addig is, amíg ki nem találom a célt, hisz valahogy az a havi 120.000 nem repül be az ablakomon. Pedig nyitva van az ablak is, és én is nyitott lennék a kérdésre:)


Szóval szerintem a hölgy el van keseredve, és pillanatnyi zavarban van önmagával és a világgal. El van tartva, most még igen, így nincs rákényszerítve a munkára. Szerintem ha megtalálta Magát, Ő is feláll, és megy az útján. LEgalábbis reméljük:) És drukkoljunk neki:)

94. Jasmine24 (válaszként erre: 92. - 5bfba16667)
2011. máj. 23. 18:30

Nezd! Az mar igaz, hogy a hattererol nem tudunk semmit! Viszont sajnos nap mint nap talalkozom ilyen emberekkel es valahogy mar tudnak meghatni.

(lehet tenyleg pszichologus vagy? :O)


Ja, es persze en csak magambol tudok kiindulni. Meghozza abbol, hogy nem birom a tohonya, lusta, kenyelmes embereket, foleh azok, akik nagyon jol tudjak miben dagonyaznak, de megsem tesznek erte. Es kozben meg meg sajnaljuk is oket, mert nem talajak a helyuket az eletben.

Engem ez zavar, illetve nem is zavar, mert halusten probalom nem ilyen emberekkel korulvenni maga, inkabb azt mondanam minden porcikam ellene van.

93. Jasmine24 (válaszként erre: 91. - Noarashi)
2011. máj. 23. 18:27
Vannak erdekes kapcsolatok, illetve nemtudom hogy kapcsplatna lehet-e az ilyent nevezni egyaltalan.
92. 5bfba16667 (válaszként erre: 88. - Jasmine24)
2011. máj. 23. 18:26

Honnan tudod, hogy nem vagyok az? :)


Milyen ember az? Nem tudom, mert még én magam sem tudom, hogy milyen ember vagyok. Épp ezért nem tudok valaki felett pálcát törni.

Kényelmes vagy lusta? Te honnan tudod, melyik? Mit tudsz a hölgyről, ami erre vezetett?


Amúgy én is fizetem az albérletem, a kaját, és majdhogynem én tartom el a páromat. Ami alapvetően nem igaz, csak a kajáját, és a rezsijét fizetem, de a lényeg majdnem ez. Dolgozik Ő is,de ő másra szánja a pénzt. én két napig dolgozom a héten, és tudom fizetni a dolgokat.


Áhh, így hogy nem tudjuk milyen szituban van a hölgy, nem nagyon lehet mit mondani... VAgy ennél sokkal okosabbakat.:(

91. Noarashi (válaszként erre: 90. - Jasmine24)
2011. máj. 23. 18:24

még a töketlen pasi - aranyásó nő felállás oké, legalábbis jobban elfogadott, pláne ha a balek vén, a csaj meg szép :)

de egyre több a fordított szitu, amikor jól szituált nők (gondolom rendesen kétségbeesve) és szatyros pasik :) na ez a másik kedvencem :)

90. Jasmine24 (válaszként erre: 87. - Noarashi)
2011. máj. 23. 18:20
:DDDD Hat az igen szep lehet tenyleg! Hany ilyen van az ismerettsegemben!
89. 5bfba16667 (válaszként erre: 87. - Noarashi)
2011. máj. 23. 18:18

Persze, hogy szabad véleményt nyilvánítani, de minősíteni, is?


Ebben nem igazán vagyok szakértő, a környezetemben relatíve normális kapcsolatok vannak..

Mondom, relatíve:)

88. Jasmine24 (válaszként erre: 86. - 5bfba16667)
2011. máj. 23. 18:18
Elnezest! Mit jatszod itt a pszichologust? Ha valaki "csak ugy mert nincs kedvem" nem dolgozik, az mar eleve sokmindent elarul az egyenrol. Basszus nekem van kedvem ma dolgozni? Nincsen, de muszaj, mert fizetnem kell a lakast a kocsit a kajat meg a mittomenmit! De persze ez meg az kellene, meg elegedetlenkedunk, meg semmi nem jo. Egyebkent meg milyen az az ember, aki kepes magat kiszolgaltatni, csakhogy kenyelmes legyen a valaganak! Hu! Pipulok az ilyenre! En is kb 1 eve tudom hogy mit szeretnek az elettol, de addig is meloznom kellett valamit. Az hogy valaki nem talalja onmagat es a lustasag 2 kulonbozo dolog!
87. Noarashi (válaszként erre: 86. - 5bfba16667)
2011. máj. 23. 18:16

Szabad vélemény nyílvánítani, nem? :)

Amúgy van egy ismerősöm, na ő töketlen, kb 6 évig tartott el egy csajt, aki nem hogy a nihil állapotában volt! Teljesen természetesnek vette, hogy őt eltartsák. A projekt ott bukott meg, hogy nem akart a balek nősülni, így a lányka továbblépett, és igen sikerült egy újabb balekot találni. Na nálam szakavatottabbak rásütnék az ilyen balekra, hogy társfüggő :)

a lányra meg hogy aranyásó

ej de szép ha egy töketlen társfüggő és egy annál belevalóbb aranyásó találkozik :)

2011. máj. 23. 18:10

Óhh, hogy töketlen.. Óriási:D Remélem ha valahol ezt írom majd totektel, rögtön mindenkinek beugrik:D:D


Najó, mindegy, nem akarok alapvetően szemétkedni, csak nem igazán vicces, hogy ilyen szinten ítélkeznek egyesek mások felett.

Inkább szomorúnak tartom, hogy van mersze ítélkezni. Sőőőt, itt két embert minősítesz. Na mindegy.


Amúgy szerintem most olyan fázisban lehet a topik nyitó, hogy nem tudja mit kezdjen az életével. Merre forduljon, merre menjen. Erről árulkodik ez a nihil hangulat-szerű.

Ismerem, mert én is ebben vagyok. Egyetem után, fáradtan, elég mindenből, nem tudom hogyan tovább.

Átérzem. Meg fogja találni az útját, ha kellően keresi.

85. Jasmine24 (válaszként erre: 84. - 5bfba16667)
2011. máj. 23. 18:08
:DDDD Most nezem! Bocs a gyors gepeles atka!
84. 5bfba16667 (válaszként erre: 80. - Jasmine24)
2011. máj. 23. 18:06
Wow, erre rájöttem:D de a totektel valahogy nem csak ékezetben hiányzik. Amúgy tényleg ne minősíts!
83. Jasmine24 (válaszként erre: 82. - Noarashi)
2011. máj. 23. 17:57
Igy van! De maskor nem irok jelzoket talan jobban meglehet majd erteni!
82. Noarashi (válaszként erre: 81. - Jasmine24)
2011. máj. 23. 17:55

én sem értem

talán : töketlen? :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook