Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem ad ki pénzt az ATM fórum

Nem ad ki pénzt az ATM (beszélgetős fórum)

1 2
22. júliusi (válaszként erre: 21. - Júliusi)
2016. febr. 3. 14:29

Ja, és a hölgy azt mondta, ennél a típusú automatánál nem tudják megbuherálni,hogy leragasztják...

Közben benéztem az ebankomba, hát...

már nem zároltként jelenik meg a pénz, hanem levonták a számlámról....:(


Közben meg még a Havi fizum is rájött.

2016. febr. 3. 14:27

A fejlemények.Voltam a bankban,akkor még zároltként jelent meg a 145 e,és az 50 e ft.A bizonylatot lefénymásolták.Mivel telefonon még akkor ,és írásban is jeleztem a panaszt,ők már nem csináltak semmit,megnyugtattak,jóváírják majd az összeget,30 napon belül, addig kiderítik mi történt....

Valószínú,az automatában már csak az a 65 e ft volt amit másodjára kiadott?De akkor elsőre miért nem írta ki, hogy nincs elegendő pénz az automatában???

2016. febr. 3. 10:38
Érdekes eset, én sem tudom mit csináltam volna.
19. fincsi5 (válaszként erre: 17. - Júliusi)
2016. febr. 3. 10:25

Még nem tudtál beszélni illetékessel?!!

És az látszik, hogy kiadta a pénzt?

18. puritan (válaszként erre: 17. - Júliusi)
2016. febr. 3. 09:34
Így már értem, azok alapján amiket leírtál, ugyanilyen ideges lettem volna, ez nem paranoia szerintem, tényleg sok ilyet hallani, majd írd meg a végét, hogy mi lett a pénzeddel, annyit tudtam kibogozni, hogy eddig még nem látszik, hogy leemelték volna az összeget.
17. júliusi (válaszként erre: 15. - Puritan)
2016. febr. 3. 09:29
Csak arra lettem volna kíváncsi, én voltam paranoiás, vagy tényleg meleg helyzet volt, és volt okom félni.Azért akartam banki szakembert megkérdezni, mert hátha hallott vagy volt hasonló esete.
2016. febr. 3. 09:27
Ez tegnap reggel volt,és akkor nem mertem eljönni.Elnézést,ha kicsit zavaros, mert még mindig nagyon ideges vagyok...:(
15. puritan (válaszként erre: 14. - Júliusi)
2016. febr. 3. 09:17
Ezt most nem értem, te azóta ott vagy az ATM helyiségben?
2016. febr. 3. 08:26

Koszonom!irtam nekik,es sikerult beszelni is.de az egyenlegemen nem latszik meg semmi!csak ami tegnap is!


Akkor mit mondtok,el lehet hagyni nyugodtan az Atm helyseget ilyen eset utan?

Kozvetlen segelyhivo szama van a k& h banknak ilyenesetre?

2016. febr. 3. 08:17
Vagy várj, jó.
12. Miss Jane (válaszként erre: 11. - Miss Jane)
2016. febr. 3. 08:17
Bocsi, ez a biztosító... száma.
11. Miss Jane (válaszként erre: 2. - Júliusi)
2016. febr. 3. 08:15

Tegyél panaszt, telefonon is lehet, rögzítik a hívást! Elvileg az ATM naplózza a pénzlevéteket, és pontosan nyilván kell tartani, hogy mennyi pénzt tettek bele, és mennyi pénz hiányzik. Úgyhogy ilyen NEM TÖRTÉNHET, hogy elveszik a pénzed.


[link]

10. syria (válaszként erre: 3. - Júliusi)
2016. febr. 3. 08:01

15 ezerrel többet adott ki?

Addig telefonálj, amíg ügyintézőhöz nem jutsz, akinek jelzed a problémát.

9. simple (válaszként erre: 7. - Júliusi)
2016. febr. 3. 07:48
Igen, eltömítik a kiadónyílást és bentragad a pénz, miután elmentél ők kiveszik.
2016. febr. 3. 07:23
Kell hogy legyen ügyintéző kapcsolása menüpont!Ha nincs,akkor válassz számlaügyintézést és azon belül kell hogy legyen "ügyintéző kapcsolása" menü!
2016. febr. 3. 07:23
Az a baj, hogy annyi ilyen esetet hallani, hogy ragasztószalaggal amit nem látunk,megbuherálják, megvárják, még te kimégy,és felveszik a pénzt...:(
6. júliusi (válaszként erre: 4. - Bocis)
2016. febr. 3. 07:21
Az ebankont zárolt összegként jelenik meg a 2x felvenni akrt pénz.Smst én nem kapok, csak ha érkezik rá pénz.De lehet hogy átállíttatom arra is.
2016. febr. 3. 07:20
Tud valaki konkrétan egy olyan Közvetlen számot a K&h nak ilyen esetre?számot,amin rögtön segítenek?Úgy értettem a géphangot, hogy felvázol kb 10 lehetőséget, pl. számlavezetés,ebank, stb.de olyan felfokozott idegállapotban az ember nem is tudja melyiket nyomja meg, én pl, egyiket se találtam ilyen esetre..
4. Bocis (válaszként erre: 3. - Júliusi)
2016. febr. 3. 07:09
Nem ad ki pénzt az ATM a következőnek! Általában megszakad a műholdas kapcsolat ilyenkor. Ha automatikusan nem íródik jóvá az összeg, erről megy újabb sms, akkor fel kell hívni a helpdesk-et. Olyan nincs, hogy csak géphang beszél, tuti van olyan opció, ahol beszélhetsz vkivel. Reklamáció felvétel után 7 nap múlva jóváírják (más bankban).
2016. febr. 3. 06:21

Nem tudok beüzenni a bankba, hogy gebasz van, mert ugye bank nincs....

Megpróbáltam mégegyszer berakni a kártyát,közben már kiadott egy kisebb összeget,de nem annyit,amit beütöttem, hanem attól 15 ezerrel többet...

Ideg megül, már sírok, és zavarom el a "kíváncsiskodókat",férjemet hívom, aki csitít,mert bevallom, bepánikoltam, és hisztiztem...Tegnap óta nyugtatón élek, mert úgy megviselt.Nem kis pénzt akartam felvenni.

Lehetséges ilyenkor, hogy a legközelebb utánam jövőnek kiadja?Sokat hallani, hogy megbuherálják a gépet,és én is attól tartottam, mert gyanús alak ácsorgott kint pár méterrel odébb, és később még jöttek oda...

2016. febr. 3. 06:16

Ha van köztetek banki alkalmazott,esetleg pénzszállító, ATM feltöltő, aki jártas a témában,az válaszoljon lehetőleg.


K&h Atm ,kisvárosban,a bankot megszüntették,csak 20 km el odébb van.Adódik egy gebasz,a kártyabehelyezés stb után a gép zörög,működik hangosan, kártyát kiad, pénzt NEM, és kiad egy bizonylatot,hogy a számláról levan vonva a pénz!!!:(


Mi a teendő?A megadott tel.számon,géphang, összevissza kapcsolgat, majd 30 napos ügyintézéssel kecsegtet...Időközben odakint gyülekeznek az emberek,akik inkább, finoman fogalmazva, kétes egyének.Akik e kora reggeli időpontban akarnak pont pénzt felvenni...:((legtöbb lakos OTP-s amúgy)Már a rendőrséget is hívom, mert nem merem elhagyni a helységet, veszélyeztetve érzem magam, és a pénzt, hátha később kiadja a következőnek...

2016. febr. 3. 06:10
Banki kérdés, mi a teendő ilyenkor?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook