Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nektek sikerült fogyni Rubint Rékával? Mennyi idő alatt? fórum

Nektek sikerült fogyni Rubint Rékával? Mennyi idő alatt? (tudásbázis kérdés)


52. Szuszy (válaszként erre: 50. - 5e48d37001)
2009. ápr. 1. 14:19

Eleinte nekem is nehéz volt, de mostmár "lazán" :) megy.

Legtöbbször úgy tornázok, hogy az 1 és 2 kazikból, csak a második részeket, szóval érted. Nekem nagyon bevált, minden este tornázom, egyre szebb a fenekem :) Néha szidom egy kicsit magamban, persze hangosan nem szabad, mert azt mondta meghallja:)

2009. ápr. 1. 14:15
pasinál helyett popsinál akart lenni:))
50. 5e48d37001 (válaszként erre: 49. - Szuszy)
2009. ápr. 1. 14:15

Hú.. Én még nem próbáltam,ma akarom elkezdeni a 2.kazit.Nioncs súlyzóm:(De megpróbálom helyettesíteni ásványvízes palackkal,legalábbis addig ameddig nem szerzem be a súlyzókat.

Nekem az első résznél a pasinál az a halálom,mikor kifelé kell billenteni a térdet,azt elszoktam lébecolni,de így is van azért redmény:)

49. Szuszy (válaszként erre: 48. - 5e48d37001)
2009. ápr. 1. 14:11

Keményebb mint az első, de nagyon jó. Kell súlyzó is :)

Én csak azt nem bírom, amikor a fekvőgyakorlatnál egyszercsak azt mondja: "Most jöjjön, aminek jönnie kell, felállunk" Na ez a kb. 3 perc a halálom :)

2009. ápr. 1. 14:08
Sziasztok! Én most vettem meg az Add Önmagad 2-őt.Kíváncsi vagyok milyen,mennyire lesz majd kemény.Az 1-et már untam,igaz én nem fogom tartani mellette a diétát,de remélem így is lesz hatása,egyszer már sikerült csak magával a mozgás részével diéta nélkül szép eredményeket elérnem.
47. Szuszy (válaszként erre: 46. - 2d5a00656a)
2009. márc. 31. 16:19
Sőt,...szerintem a tornái nagyon jók. Úgy átalakult a fenekem 2 hónap alatt, amilyenről álmodni sem mertem :)
2009. márc. 29. 22:09
Rubint Rékával fogyni?:)Hát a plasztikai sebésze és a kokszai nélkül "nekünk" nehéz lesz "vele" fogyni!!!!De a programjai/amit szakemberek írnak meg és nem ő/azok nem rosszak:)
45. Szuszy
2009. márc. 28. 21:17

Én ma csak az első torna második részét csináltam (Réka add önmagad) tökre ki voltam bukva mire hazaértem a munkából, és úgy gondoltam jobb ha rögtön hozzákezdek, különben ma is kimarad a torna.

Eddig ki nem hagytam volna egy napot sem, erre a héten még csak ma tornáztam először. Vacak hetem volt, túl vagyok rajta remélem. Holnap is munka, de megint fogok tornázni, eldöntöttem, így nem mehet tovább:)

Tudjátok, mi hiányzik a legjobban? - és erre ma munka közben jöttem rá. Nem éreztem hogy a fenekemen vannak izmok, amit eddig a nadrágok emelgetése közben határozottan éreztem. (Hétvégén piacon dolgozok egy farmer árusnál, és a ki és bepakoláskor kb. 1200 db nadrágot emelgetek meg, aminek van ám súlya, főleg hogy egyszerre kb. 30 db van az ölemben)

2009. márc. 28. 13:31

Szió!

Előszőr köszi a Gratulációt,remélem most is elfogom ezt az eredményt érni,és hát rámfér a kitartás,mert minden vagyok,de kitartó az nem:(De most ismét elszánt vagyok.

Az a helyzet,hogy valóban 1.5 kilót fogytam 1 hónap alatt az Add Önmagad 1 Dvd-től, nem írtam el.De ehhez az is hozzátartozik,hogy 55 kiló tartozik a 160 centimhez,ami átlagos testsúlynak mondható.Természetesen,ha valaki 80 kilós és 165 magas az több testsúlytól szabadul meg.Én ráadásul nem is tartottam be a diétát,mert a kiegyensúlyozott táplálkozás híve vagyok és nem szeretnék olyan mellékhatásokat mint.mondjuk a hajhullás amivel állandóan küszködök:(Meg egy energiagombóc 2 éves gyerkőchöz kell ám erőnlét,nem szabad éhezni:)

Amire odafigyeltem az az,hogy este 6 után már nem ettem semmit,és ezt most is tartom újjabban,inkább uzsonnázok helyette egy kis gyümit,előtte meg rendesen "bezabálok" délben:)

Meg ez nincs a dvd-n,de étkezés után csak másfél órával lehet tornázni,mert akkor hatásos csak,ugyanis a szervezett akkor már nem az emésztéssel van elfoglalva.

A 1.5 kiló meg a problémás részekről jött le,comb ,fenék,és a hasam is szebb lett.

Remélem maj most is:)

Sok sikert neked is!!

43. jkiacz (válaszként erre: 42. - 5e48d37001)
2009. márc. 28. 00:02

Szia!


Azt írtad hogy heti 5xcsináltad a tornát! Nem hetente fogytál 1,5kg?Vagy 1 hónap alatt ment le a 1,5kg.De az kevés lenne ennyi torna után!

Viszont nem annyira a kg számít hanem a centi!

Azért gratulálok! Most is így lesz ha ilyen ügyi és kitartó leszel.

2009. márc. 27. 16:26

Na most aztán van lelki furim,hogy nem csináltam meg a mai 40 percemet,amiből 5-öt elszoktam sumákolni,mert az nehéz.

Én Réka 1-et csinálom.Nyáron 1 hónapon keresztül heti 5x megcsináltam és hihetetlen vékonyak lettek a combjaim,és kb másfél kiló ment le akkor rólam.

Most újra elővettem,hogy formábahozzam magam.

Szerintem nagyon jó:)

41. agis
2009. márc. 27. 13:52
Én nem zseretnék fogyni (sőt) de Réka tornáit nagyon szeretem, mert átmozgatnak...a legfájóbb pont az a fenékgyakorlat mert a térdem recseg ropog miközben csinálni kellene (de féltem a térdem és inkább mást csinálok)
40. Szuszy (válaszként erre: 39. - Liki28)
2009. márc. 27. 13:36

Réka tornái nagyon hatásosak, az izomláz nekem egy hétig tartott, de úgy, hogy azon a héten is minden este megcsináltam az első DVD 40 percét. Mostmár soha nincs izomlázam, csak ha valami másfajta tornát csinálok, azokat az izmokat amiket az Ő tornája nem mozgat meg, azokat érzem esetleg hogy kicsit húzódnak.

Én hiszek benne hogy jó, 10 hete tornázom az első és második DVD 2x20 perceseire, és látványos az eredmény:)

Sokszor mindkét lemez második 20 percesét csinálom csak, mert az álló gyaksziktól totál kidöglök, de így is nagyon jók.

39. liki28
2009. márc. 26. 16:23
én egy hete tornázom rékával-2 vel de nekem nem sikerült még végig csinálnom a felét elsumákolom mert nagyon nehéz. minde este tornázom olyan izzomlázam lett hogy nem tudtam reggel felkelni.nem tudom hogy hatásos lesz e nem nagyon kell fogynom inkább csak feszesiteni,akkarom az alakom.
2009. márc. 26. 16:05
Sziasztok!Én 3hete tornázom heti hatszor Réka Add önmagad 1-2-vel.Én úgy csinálom hogy egyik nap az első rész 40percét csinálom végig,a másik nap a másik rész 40percét.És meg lehet csinálni,olvastam itt olyan hozzászólást,hogy akinek nagy súlyfeleslege van,nem birja megcsinálni.Ez nem igaz.Az tuti,hogy rohadtul fáj,de szenvedés nélkül nincs eredmény ugye.És szülés után eléggé kitolódott a fájdalomküszöböm:).25kg-t hiztam a terhesség alatt,persze hogy elfáradok,igy a 2x20perc között tartok 10perc szünetet.Egy hetet csinálok Rékával,másik héten Norbi kickbox aerobikját csinálom,ha van időm és erőm este még leg magic-ezek.A kajára annyit tudok figyelni,hogy este 6után nem eszem,sok vizet iszom.3hét alatt 5kg ment le,de ami látványosabb,hogy a feszes nadrágok már távolról sem azok,és a fenekem keményebb mint bármikor.
2009. márc. 21. 17:47
Én vele fogytam le 10 kilót 4 hónap alatt. RR 1 és 2. DVD. Persze mellette azért odafigyeltem az étkezésre és taposógépeztem is. De biztos vagyok benne, hogy aki csak a Rékát csinálja, az lefogy!
2009. márc. 21. 12:28
Ma reggel mérlegeltem és az a maradék 1kg is lement:) És ezt a tornának köszönhetem, mert nem diétázom.
2009. márc. 17. 14:46
Én most a Rubint Réka 1-et csinálom, és 2 hét alatt fogytam fél kg, úgy hogy a táplálkozásra nem igazán figyelek oda(mondván egyszer élünk:) De én csak 1,5kg szeretnék megszabadulni és ebből ment le az a fél.
34. zani (válaszként erre: 33. - Sznevera)
2009. márc. 16. 16:46

nekem is a sinkó kickbox a kedvencem, de egyelőre nem vagyok felkészülve rá. azzal lehet ám fogyni!!

addig is míg jobb kondiban leszek norbizok, aerobzóna és kiképzés felváltva a program, csak sajna én nem vagyok ilyen ügyes, mint te, hogy mindennap. örülöka heti 4-nek is.

2009. márc. 16. 12:55

Sziasztok! én 6napja kezdtem el Rubint Rékának az Add önmagad 2-jét és úgy érzem megtaláltam a nekem valót :) jópofa, jó a hangulat és belegebedek a mozgásba is :) három hónapig minden nap meg fogom csinalni a 40percet plusz esténként kocogni is akarok, ha az időjárás is így akarja :) 10kilot legalabb szeretnek fogyni de ha lehet még többet is.


Amúgy sok más DVd-t is próbáltam már, pl Sinkó Andinak egy vegyes Dvdjét, amin van kickbox aerobik meg erősites és nyujtas, meg Norbinak szinte az összes Dvdjét amiből a kedvencem az Aerobzóna, azt ajánlom mindenkinek :) Sinkó Andit is, de csak olyanoknak akik nagyon jó kondiban vannak mert a kickbox aerobik baromi megterhelő.

32. Jaina
2009. márc. 16. 09:21

Régen tornáztam Rubint Réka DVD-re, nekem nagyon bevált. Nem volt nagy súlyfeleslegem, de 4-5 kiló szinte azonnal leolvadt. De nem is ez volt a lényeg, hanem hogy egyszerűen éreztem az izmaim :)

Ilyenkor tavasszal szoktam előszedni a DVD-it 8aktuális is), mert a nagy téli sütievős-sokat alvós időszak után hamar formába hoz :)

31. 2cb2af252b (válaszként erre: 27. - Nicole01)
2009. márc. 16. 08:39

Aki sokat akar fogyni, annak nem is jó a Réka-torna szerintem, mert egyszerűen nem tudja megcsinálni. Én 55 kiló vagyok, de a lábhúzogatós nekem is gáz, legszívesebben mondanám neki, hogy basszus, ahova te húzod, ott nekem a hasam van : )

És amikor kész vagyok a húzogatástól (mert nekem azért combom is van ám, nem a semmit húzogatom, mint Réka), akkor kezdi el mondani, hogy lábsúllyal is lehet dolgozni...elég súlyos az én lábam, köszönöm...

A Napi 20 perc önmagadért DVD hasizom-erősítő programja nagyon jó, nem unalmas, pedig én mindig utáltam az ilyesmit, de az jó és végig is lehet csinálni...csak nem szabad enni-inni előtte, máskülönben jön a hányinger. De lehet, hogy csak nálam...

2009. márc. 15. 20:45
A DVD -ire érted h mien hatásosak vagy a menüjére?
29. zani
2009. márc. 15. 18:57
...de legalább megnevetett... :) én egyébként pont amiatt hagytam abba a réka-tornát elég hamar, mert annyira nevetnem kell rajta hogy nem bírok tornázni
28. szanád (válaszként erre: 26. - Szanád)
2009. márc. 15. 16:05

az egyik gyöngyszem : senki sem fog leszidni csak te meg én.... )))

a másik a hanyatfekvős lábtárogatásnál mondja a következőt : mondtam hogy a férjednek lesz egy-két szép pillanata... )))

2009. márc. 15. 15:34

Sziasztok!

Én is tornáztam Réka dvd-re,nekem annyira nem jött be!Persze formál,de aki fogyni akar,annak nem igazán lesz jó!Én a capoeira aerobikkal együtt szoktam csinálni,felváltva! capoeira elég pörgös ezért jobban is szeretem.szerintem próbáljátok ki a kettőt együtt,felváltva.Elég rövid időn belül látható lesz az eredmény! nálam működik a dolog!:-)

De a csak a Rékával tornázni nekem elég unalmas volt,ráadásul a párom ki van az állandó hú-há-zásától!:-)

2009. márc. 15. 14:24

Nekem a hülye dumái nem jönnek be , de viszont jónak tartom a tornáit...

bár mostanában inkább Béres Alexandrára tornázom...

2009. márc. 15. 14:15
Én már nagyon rég tornazom rubint rekara nekema 3 dik cdje vana meg a 3xor 9o perc amibol a 3operc hasizmot csinalom heti 2 tszer de mar van egy éve és hát érzem az izmom de nem látom ugyanugy megvan az uszogumi:(igaz nem figyelelek oda a táplálkozásra de erre nincs lehetöségem a suliba,ara figyelek hogy eszek édeségeket dh eredmény ugyse semmi
24. jkiacz (válaszként erre: 23. - Zani)
2009. márc. 8. 19:56

Köszi!


Megnézem!

23. zani (válaszként erre: 21. - Jkiacz)
2009. márc. 8. 18:47
szia. nekem még videokazettán van meg a sinkó andi tornája, sajna nem tudom neked másolni. de javaslom, hogy nézz szét egy aukciós portálon, szokott lenni ilyen pici pénzért, meg drogériában is láttam már 500 ft-ért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook