Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Neked volt már dauereztetve a hajad? fórum

Neked volt már dauereztetve a hajad? (beszélgetős fórum)


1 2
15. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - Sysy66)
2009. dec. 3. 17:43
Amúgy 13 évesen kicsit meredek,főleg h ezelött 12 évvel történt. :P (nem a mai 13 évesekről beszélünk) :o)
14. Bucóka20 (válaszként erre: 12. - Sysy66)
2009. dec. 3. 17:42

Azért nem oda írtam,mert anno feltettem egy kérdést (Hogy le lehet-e 1 alkalommal szedetni a fekete hajfestéket)-ill. befesteni rögtön vörösre.

A válasz nemleges volt,esetleg többszöri próbálkozás (úgy emlékszek) - ettől függetlenül mindenki tévedhet.:)

13. sysy66
2009. dec. 3. 17:36

egyszer anyumat elkisértem a fodrászhoz deueroztatni aztán mondta a fodrász h nekem is tesz rá ha akarom..mondom jol van..13 voltam

semmi baja nem lett.pedig most 25 vagyok az igaz rég volt amikor az a régi deuer viz volt a meno:s

most már még jobbak vannak

de szerintem hajtol is fugg

12. sysy66
2009. dec. 3. 17:35

szziasztok

a fodrász vagyok segithetek ? topikban van egy nagyon kedves fodrász o biztos szivesen válaszol nektek:D

11. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - 673567bc24)
2009. dec. 3. 17:12

Jó neked.:) Én még csak játszadozok a gondolattal.:P

Ha tetetnék fel póthajat,azt is lehetne?:o

2009. dec. 3. 17:08
nem,és soha nem is lesz!alapban göndör! :))
9. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Zizisicc)
2009. dec. 3. 17:07

Akkor az,hogy festve van nem baj. :)

És mennyi idő után lehet kifésülni teljesen?

2009. dec. 3. 15:26
Nekem festett is, dauerolt is, ..... zsinórban ..... semmi baja .... vállig érő, göndör ..... néha teszek rá balzsamot, amúgy semmit ..... igaz, kifésülni sem szoktam, csigákban áll .... de ha nagyon félted a hajad, a ricinus olajos dunszt állítólag az agyon strapált hajjal csodákat tesz .....
2009. dec. 3. 15:09

Mennem kell,ha netán valakinek még van tapasztalata ezzel kapcs.-ba írja már meg legyen olyan kedves.

Az eddigieket köszönöm.:)

2009. dec. 3. 15:00

Értem.

És mennyi idő mire kijön?

5. Tidike (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2009. dec. 3. 14:57
Végülis lehet választani, hogy milyen nagyságú csavaróra tegyék , ha van a fodrásznak többféle. Én inkább csak hullámosra szoktam csináltatni. Így nincs tönkremenve a hajam. Nekem anno még melírhoz sem javasolta a fodrászom, így várnom kellett. Már csak a végén van egy pici. Kérd ki szakember véleményét mielőtt belevágnál.
2009. dec. 3. 14:55

És lehet választani,hogy mennyire legyen göndör?

Ez a gyümölcsdauer ez festett hajra mehet?

2009. dec. 3. 14:53
Igen. De ma már van nem ammóniatartalmú dauervíz is, ami kíméli a hajat, nem káros a hajra - ún. gyümölcsdauer. Ha szeretnél egy kis hullámot, ezt kérj. Legalább 1 hónapnak kell eltelnie a két esemény között, de inkább másfél-2 hónap.
2009. dec. 3. 14:51

Szia!

Nekem mindig dauer volt a hajamban. Régen a sima dauer, de az tönkre is tette. Mostmár van egy olyan, hogy gyümölcssavas dauer, ami kíméli a hajat és nem teszi tönkre.

Festett hajra tényleng nem szabad daueroltatni, mert tönkreteszi a hajat, ez igaz. Viszont hallottam valami különleges dauervízről ami kimondottan festett hajra való. Sajnos viszont többet nem tudok róla.

2009. dec. 3. 14:49

Ha igen,akkor mi a véleményed róla?

Olvastam,hogy festett hajat nem szabad?Ez igaz?

És,hogy nagyon tönkreteszi a hajat?!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook