Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Neked milyen a kapcsolatod válás után a gyerkőcöd apujával/anyujával? fórum

Neked milyen a kapcsolatod válás után a gyerkőcöd apujával/anyujával? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
4. 6f7760b318 (válaszként erre: 1. - Jégtánc)
2010. júl. 22. 13:06
Én az összes volt pasimmal normális viszonyban vagyok, egyet kivéve. Akitől az első saját (egyébként második) fiam van. Vele még csak nem is beszélünk, és ez nem is fog változni. Nem kíváncsi a gyerekre, fizetni sem akar, és én vagyok a rohadék, hoyg SZERINTE ellehetetlenítettem az életét a végrehajtási eljárással, amiből persze (lassan 3 éve) még mindig nem láttam egy fillért sem!
2010. júl. 22. 13:06

Mi már 4 éve elvéltunk,előtte 2 évig nem éltünk együtt.Bár a mi helyzetünk sajátságos.Nagy szerelem volt,12 évig éltünk együtt és örökbefogadtuk a kisfiunkat.

A volt férjem 240 km-re költözött,egy 3 gyerekes nőhőz.Időnként jött,mondjuk havonta,aztán hosszú ideig nem.2éve elvitte a gyereket az édesanyjához és 2 hét helyett 1 hét múlva hazahozta.

Május végén pedig megjelent,a gyerek imádja és ő neki az" Isten".Azóta 2 hetente elviszi,most 10 km-re él,és már aludt is ott. Végre velem is tud emberien beszélni.Igaz széditi a gyereket,hogy miattam lett a válás és még mindig szeret.

2010. júl. 22. 12:59

Szia!


Igen van olyan ,hogy egy idő után észhez tér....a mi esetünkben az apuka.

Sajnos tavaly meghalt...

2010. júl. 22. 12:56

Kíváncsi lennék Ti hogy élitek meg a válás utáni dolgokat,ha van gyerkőc a házasságból.

Van e vita? Miért? És hogyan kezelitek. Mit lehet tenni,ha az egyik fél próbál alkalmazkodni,a másik pedig nem tartja be a megbeszélt dolgokat?

Konfliktus mentesen meg lehet e oldani ezeket a problémákat? Van e olyan,hogy egy idő után "észhez tér" a másik fél?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook