Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Negyven évesen szerelemben? fórum

Negyven évesen szerelemben? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Negyven évesen szerelemben?

2010. júl. 6. 16:30

Én is nagyon boldog vagyok. Immárom fél éve, így 40 évesen. Szerelem? Igen hiszem,hogy az. De ha már csalódtunk kicsit óvatosabbak vagyunk, nemde?

Amúgy pedig gratulálok Nektek!

21. 57515c5974 (válaszként erre: 6. - Anka71)
2009. máj. 1. 12:56
Ez igen. Ez már valóban Szerelem!
2009. ápr. 9. 16:23

Gratulálok! Ez gyönyörű! És mindezt mindketten függetlenként éltétek meg? Akkor nagyon boldogok vagytok.

Nálam éppen fordítva történt. Karácsonykor a fa díszítése közben érkezett egy sms: "Köszönök mindent, de KÉRLEK! ne alkalmatlankodj többet. S."

Ezután nekem már nem volt karácsony...

2009. ápr. 8. 06:31

Használd ki e boldogság minden pillanatát.

Én már 20 éve csak emlékezem ezekre az érzésekre. Egyikünk sem volt független, maradtunk a családunknál. De nagyon szép volt és nem bántam meg.

2009. ápr. 5. 19:45
az emberi lélek kortalan, csak fizikailag öregszünk
2009. ápr. 5. 19:40
Hasonló történt velem 2 éve. Lehet szerelmesnek lenni 4x évesen is, szép és felemelő érzés. Sokkal meggondoltabb az ember, de mégis másképp tud megélni dolgokat, érzéseket. Sok sikert és kitartást kívánok. A mi találkozásunkból azért nem lett kölcsönös szerelem, mert az élet viszontagságai és a távolság közénk tudott állni.
16. bosco
2009. ápr. 4. 15:57
Mindenkinek köszönöm a biztatást! nagyon boldog vagyok...
2009. ápr. 4. 14:09
Gratulálok!Sok sok boldogságot kivánok.Én is szerelmes voltam 40-évesen,de sajnos nekem nem sikerült. Szia
2009. ápr. 4. 11:09
Én a páromba 44 évesen lettem szerelmes. Túl egy rossz házasságon és egy váláson. Két hónap múlva lesz 10 éve, hogy együtt vagyunk.
13. filmes
2009. ápr. 4. 09:50
Gratulálok, és sok boldogságot!
12. Dite
2009. ápr. 4. 00:12
Gratulálok! Örömökben gazdag boldogságot kívánok nektek! Nem az számít, hogy ki hány éves, ha jön a szerelem. Ha itt van akkor nem szabad elengedni, élvezni kell minden percét!
2009. ápr. 3. 23:46
Gratulálok! Minden jót kívánok !
10. Napsugi60 (válaszként erre: 9. - Cel)
2009. ápr. 3. 21:00

Ez igen.....

gratulálok!!!!

és irigykedem....:-(((

9. cel
2009. ápr. 3. 20:53
Gratulálok és drukkolok nektek. Én újra és újra a férjembe leszek szerelmes. Időszakonként fellángol, majd elcsendesedik és újra fellángol, de minden egyes "új" szerelem más. 30 éve megy ez így nálunk:)
2009. ápr. 3. 20:00
én 50. leszek és az vagyok...
2009. ápr. 3. 19:46

Hasonló történt velem is, de sajnos mi nem foly-

tathattuk - pedig szerettük volna - nem voltunk

függetlenek, családunk volt.


Sok boldogságot kivánok Nektek!

2009. ápr. 3. 17:46

Van olyan ismerősöm, hogy a férfi 50 évesen esett szerelembe, 30 év házasság után. Ez még nem is lenne meglepő, de a nő is 50 éves volt, ő volt az első szerelme 34 évvel ezelőtt.

Újra találkoztak, fellobbant a szerelem. Azóta elvált az ismerősünk, és boldog házasságban él az első szerelmével. (akkoriban valami sz@rkeverés miatt szakítottak nagyon ifjan.)


A cikk írójának üzenem, hogy sok sikert!

2009. ápr. 3. 17:41

És mint látod, nem csak az ismerőseid drukkolnak...


Sok szerencsét az új élethez, Bugi :)


... Alliterációnak pedig teljesen igaza van, az utolsó nagybetűs kijelentésével ;)

2009. ápr. 3. 17:40

Sok boldogságot nektek!

A kor nem számít.

2009. ápr. 3. 17:33

Én 42 évesen -két istentelenül rosszul sikerült házasság után!- találtam meg azt az "igazit", akivel jóval hamarabb kellett volna találkoznom(nunk).

(Ő is két váláson van túl.)

S bár mindkettőnket megkeményítettek, "megkérgesítettek" az elmúlt rossz tapasztalatok, (sőt némiképp bizalmatlanná is tettek), mindezek nem akadályoztak meg abban, hogy újult hittel, reménnyel, szerelemmel fogadjuk az Élet eme hihetetlenül csodás AJÁNDÉKÁt!

S ha "későn" is érkezett, de NEM BÁNTUK MEG!!!

Ennek már 4 éve, s mondhatom, sőt büszkén vallhatom, A SZERELEMBEN NEM SZÁMÍTANAK ÉVEINK SZÁMAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

***************************************

Én így ismeretlenül is kívánok sok szerencsét, és legfőképp sok boldogságot, és szerelmetek beteljesülését!!!

****************************************

(Bár azt nem írtad, meglévő kapcsolatban lobbant-e fel ez a más iránt érzett szerelem.)

2009. ápr. 3. 17:07

Légy boldog!

Vigyázzatok a társotokra ne sérüljön.

2009. ápr. 3. 17:03
Igen, bármily furcsa is, negyven évesen újra szerelmes lettem. Új szerelem, mégis régi. Kapcsolatunk három évig tartott, de huszonöt éve nem láttuk egymást, aztán egyszer csak jött az a karácsonyi üdvözlő sms, amely mindent megváltoztatott az életemben.

Ugrás a teljes írásra: Negyven évesen szerelemben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook