Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Négy napja nem jött haza a cicám. Várhatom még? Nem jellemző rá a csavargás. fórum

Négy napja nem jött haza a cicám. Várhatom még? Nem jellemző rá a csavargás. (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 4. 19:19

Egy kis vigasz a topicinditónak :


( megjegyzem, kertes házban lakunk és nagy udvarunk van, ahol viszonylag sok (5-6 ) macsek él boldogan )

Ma egy olyan nőstény jött haza, aki még nyáron költözött el az utca végére egy idős nénihez, akinek megtetszett és etette. Kezdetben próbáltuk hazahozni, de mindig visszaszökött a nénihez.

Ma mikor a melóból hazajöttem este a macskáknak vacsoraosztáskor látom, hogy Ő is beállt kajálni. 6 éves cirmos nőstény, úgy látom, perpill terhes is. Estére be vannak csukva, ez is csatlakozott, most bent van ) Ez a macska 2011-ben nem töltött itthon összesen 1 hónapot sem.

2012. jan. 4. 14:05
Sajnos nekünk 2 cicánk 1 hét külömbséggel eltünt a nyáron kölyök cicák voltak azóta sincsennek meg vagy elvitték őket vagy elkóboroltam vagy mérget ettek:(((((
2012. jan. 3. 22:50

Nekünk volt olyan cicánk aki sosem csavargott,és egyszer csak lelépett 2 hétre. fogalmam sincs merre járhatott de hazatalált. Szóval mindig van remény!

Szorítok!

2012. jan. 3. 21:24

Persze hogy hazajöhet. Csak nem az adatlapodon levő kis fehér lógott meg ? nekem van uilyen 5 éves, és elég csavargós, e gyönyörű szép nagy lett, ugy is hivjuk hogy a Jegesmaci, de napok után hazatalál, ha olyan a kedve, akárhogy hivom, rázoma macskakjás donozt, nem jön haza aztén egyszer csak beállit kajálni.

.ez a téli tavasz most szerelmes időszakuk.

Azért ird meg ha hazatalál a kis drága

14. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Csutika100)
2012. jan. 3. 21:10

Mindenre van példa és ellenpélda is. Nekem egyszer egy cicám fél év múlva jött haza. Igaz, olyan házban laktunk, aminek a kapuja önműködően zárult és lehet, hogy már korábban haza akart jönni, de nem tudott. Aztán egyszer költözés miatt ki volt támasztva a kapu és megjött!!! De volt olyan is, -- másik cicával, másik házban,-- hogy a szomszéd bezárta a garázsába és bevonult a kórházba, 1 hétre!

A cica ott volt étlen, szomjan és csodával határos módon túlélte. Sajnos volt olyan is, hogy a cica nem jött többé haza. Ha a tiéd megjön, kérlek tudasd velünk, mert már én is izgulok.

De szorítok nagyon, te se add fel a reményt!

2010. ápr. 2. 13:08
Nekem már 12 éves a kandúrom.Nyáron hetente haza jön ,pedig van több cicám.Érdekes hogy a telet mindig itthon tölti.A kandúrcica sokat csavarog,és van hogy el is költözik.
12. Belana
2009. júl. 13. 14:41
A mi kandúrunk is 2 hét után jött haza, semmi baja sem volt, kicsit soványka lett az igaz. Irány a doki, hogy tényleg semmi baja, aztán operáció a drágámnak, hogy többé nem is csavarogjon el.
2009. júl. 13. 14:00
Még reménykedem, hogy előkerül
2009. júl. 13. 10:16
Még akár be is foghatta valaki, szerintem van remény.
2009. júl. 13. 10:05

Remélem előkerül! :(

A mi cicáink is sokszor eltűntek napokra, szerintem bezárták őket véletlenül valahova. Lehet ez is...

2009. júl. 12. 19:43

Köszi, hogy reményt adtok.

Egy éves elmúlt. Gondoltam már arra is, hogy szerelmes lett mert fiú.

2009. júl. 12. 19:40
Az se mindegy,miota van nàlad a cica,ha régebb ota,akor lehet van remény,bàr szerintem 1-2 nap utàn visszakellett volna menjen.
2009. júl. 12. 19:32

Mikor hazahoztuk a kutyusunkat,a cicánk nemes egyszerűséggel kiugrott az ablakon. 1 teljes hétig nem láttuk,mi is kezdtünk lemondani róla..aztán egyszer csak ott nyávogott soványan, piszkosan az ajtó előtt..,és mi sírtunk örömünkben.

Nem szabad feladni!!!

2009. júl. 12. 19:25

Az összes eltűnt cicánk az úttesten végezte :(((

Mostanában tudatosul, hogy nagymamám is ezért sírdogált, van benne valami sorsszerű :(

Remélem, hogy előkerül!

4. SF
2009. júl. 12. 19:24
Tapasztalatom szerint 1-2 hát után már nincs remény. Sajnálom.
2009. júl. 12. 19:22
Sose add fel a reményt :)
2009. júl. 12. 19:22
Nekem anno a cicám 2 hét után került elő. Ő sem kóricált előtte, meg is lepődtem, hogy épségben, igaz, hogy soványan, de hazajött! Úgyhogy ne add fel!
2009. júl. 12. 19:19
Négy napja nem jöt haza a cicám. Várhatom még? Nem jellemző rá a csavargás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook