Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nálad mi a "tabu" a szexben? fórum

Nálad mi a "tabu" a szexben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
73. ab4b6bc17d (válaszként erre: 71. - Pindur99)
2010. szept. 29. 12:17

Nekem is eszembe jutott ez a német szörnyeteg, aki ráadásul a saját lányával követte el ezeket a szőrnyűségeket! - tulajdonképpen megerőszakolta és gyereket csinált a saját lányának. Én ezt tartom perverznek.


A már említett kaki-pisi szexről: én ezt nem tudom szexnek tekinteni, én csak egy undorító dolognak tartom, amiben nem vennék részt. Nagyon morbid, jó, most nem arra gondolok, amikor a szerelmesek annyira "elmennek", hogy elcsöppen pl. a pisi, vagy akár kicsorog is egy kicsi a másikra - ezzel nekem sincs bajom, de az, hogy szándékosan lepisiljem a párom, vagy rákakiljak... hááát... ez tényleg abnormális!

72. ab4b6bc17d (válaszként erre: 70. - 14ff7eaad2)
2010. szept. 29. 12:13
Szerintem eléggé shokkolhatta őket! Meg így nem is szabad gyermeket vállalni (persze ők nem tudták), mert nem lesz egészséges.
2010. szept. 29. 11:32
Elég durva dolgok vanak a világban nem is halotam ilyeneket.az a férfi aki fogvatartota a lányát a pincében és 6 gyerekük lett közben a felesége ott élt a házban semmit nem vett észre álitolag.
70. 14ff7eaad2 (válaszként erre: 69. - Joezai)
2010. szept. 29. 11:05
nem lehetetlen, megtörtént. kb 2 hete olvastam a legutóbbit neten is, ujságban is, hogy angliában. gyereket várnak, ekkor derült ki egy orvosi vizsgálaton hogy édestestvérek, nevelőszülők nevelték fel őket, véletlenül találkoztak, angy szerelem, házasság....ja, nyilvánosan nem vállalják fel, hogy testvérek, mert akkor nem élhetnének együtt.
69. joezai (válaszként erre: 68. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 29. 10:24

Erre a kérdésre fókuszálva szerintem ez akkor merülhetne fel életszerűen, ha pici korukban valamilyen oknál fogva szétválasztott testvérek később összetalálkozva... Bár ahogy ezt így visszaolvasom, elég valószerűtlen:) Vagy ha túl jól sikerül az öccs-nővér viszony...:)

Elképesztő ez szerintem, én pl ezt azért nem tartom egy egészséges dolognak, bármi legyen is az oka. És természetesen még csak a szexről beszéltem...

68. ab4b6bc17d (válaszként erre: 66. - Joezai)
2010. szept. 29. 10:19

Lehet, hogy nemsokára elfogadott lesz pl. a már lentebb említett vérfertőző szexuális élet is, persze kizárólag - most hülyén fogalmazom meg, tudom - "párzás" :) céljából (mert ellenkező esetben valóban vérfertőzés lenne a dologból, az meg senkinek sem kell!)

Azért én még tartózkodnék az állásfoglalástól, mert nagyon sok visszaélésre adna alkalmat. Azt hiszem, ez a szó most még a perverzitás fogalomkörébe tartozik, talán joggal, de én el tudom képzelni, hogy testvérek egymásba szeretnek (bár most magamban felvihogtam) - nagyon furcsa ezt így leírni, mindenesetre :) hát még művelni milyen lenne! :))))))))

67. ab4b6bc17d (válaszként erre: 64. - 14ff7eaad2)
2010. szept. 29. 10:12

Mondjuk az durva, ha egy lány szűzességét a saját apja veszi el! Akkor már inkább a testvére? Hm, jó kérdés.


Olvastam én is, hogy bizonyos afrikai törzeknél pedig pont hogy ez a bevett szokás, az apja "avatja fel" a lányait... meg a törzs többi tagja... azért nem élnék ott!

66. joezai (válaszként erre: 63. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 29. 09:35

Mindenkiben kialakul egyfajta értékrend és erkölcs, ami bizonyos emberekben szigorúan bebetonozott elemekből áll, másoknál elmozdíthatók ezek a határok. Hogy milyen hatásra mozdulnak el, az is különböző, de tény, hogy egy-egy sokáig makacsul tartott álláspont is változhat, míg egyes alappillérek kirobbanthatatlanul tartják magukat.

Társadalmi szinten sokkal nehezebben hidalható át egy korábban elítélt, elutasított magatartás, mint az egyén szintjén. Az internet nagyban hozzájárul ahhoz, hogy az egyének sokasodjanak és hamar társadalmi szintre emeljék az ügyet.

Például évtizedekkel ezelőtt az „orális forradalom”. Ki tudja, hányan, hogyan művelték, de nyíltan elfogadottá és szóban forgó témává csak később vált. Megtűrt dolgok is lehetnek ilyenek, úgy mint az általad említett dolgok. Amíg a társadalom többségének visszatetszést kelt, addig csak megtűrt lehet.

Az ember bizonyos dolgokról úgy is mondhat véleményt, hogy nem élte még át, ellenben olyan tények állnak rendelkezésére, amelyek alapján jogosan foglal állást. Ilyen pl a „kakiszexnek” becézett förtelem. No komment, kizárásos alapon betegség…, ehhez nem kell kipróbálni.

Ellenben a vizelettel már megint más a helyzet, ugyanis rengeteg ősi kultúrában a gyógyítás részeként fogyasztották és alkalmazzák még jelenleg is. A kemény kiképzésen átesett katonák mindegyike tisztában van vele, hogy kiszáradás veszélye esetén az életüket menthetik… Tehát ebben az esetben már fellelhetők olyan, bizonyos körökben elfogadott és természetes magatartásformák, amik alapján nem feltétlenül lehet magabiztosan állást foglalni. Más kérdés, hogy van, akit alapból taszít, viszont ha valaki szeret a párja vizeletében fürdeni (én még nem próbáltam:) ), nem mondhatjuk rögtön, hogy elmebeteg hülye, hiszen olyas valamit próbált ki és olyas valamiben lelte örömét, amit a társadalom mérhető szelete elfogadottnak tart, egyre inkább erotikus kiegészítésként is.

Bocsánat a nagy fenékért, de azt hiszem, ez kikívánkozott belőlem:)

Oh, az ököl, illetve szebben fogalmazva a kéz szexuális alkalmazása pedig már igazán csak egyéni megítélés kérdése szerintem. Aki próbálta és megszerette, arra én speciel nem tudok picit sem csúnyán nézni:)

2010. szept. 29. 09:15
anális szex
64. 14ff7eaad2 (válaszként erre: 62. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 29. 08:49
azt, hogy rossz nem mondanám. ez társadalmi megítélés kérdése. vannak társadalmak, ahol elfogadott dolog. de az is igaz, hogy általában a tiltott dolgok vonzzák a legjobban az embereket. kiváncsi lennék, mennyien néznek ilyen tartalmú filmeket, vagy olvasnak ilyen tartalmú történeteket, képregényeket....?:)
63. ab4b6bc17d (válaszként erre: 48. - C7bd5835c2)
2010. szept. 28. 14:54
Ezekre én is ezt mondanám és nem is értem, mi benne a jó, vagy izgalmas?
62. ab4b6bc17d (válaszként erre: 44. - 14ff7eaad2)
2010. szept. 28. 14:53

Igazad lehet. Akkor rossz a kérdés megfogalmazása.


Amúgy szerintetek miért rossz a "vérfertőzés", ha nem a gyereknemzésről szól? :)

61. ab4b6bc17d (válaszként erre: 29. - Anyky)
2010. szept. 28. 14:51
Egy kis szenvedés nekem belefér! :) A már említett fenekelés utáni orgazmus, vagy a megjátszott szelíd erőszak... kényszerített orgazmus...
60. joezai (válaszként erre: 59. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 28. 14:49

Nem arra gondoltam én sem, hogy durva lett volna, amikor popsiba próbálkozott. Úgy értettem, hogy ha valóban késznek érzeted magad rá és kellőképpen kívántad is, hogy kipróbáljátok, akkor szerintem (és ez hangsúlyos) először nem is kell törekedni a behatolásra. Csak gyengéd nyalogatás, finoman majd egyre hevesebben, nyelvvel az ember nem hibázhat. Ezt biztosan élveznéd, ha egyébként is élvezed az orális kényeztetést, akkor ez épp olyan mámorító lesz. Aztán ha késznek érzed magad, lehet egy ujjal próbálkozni, de szerintem ez a maximum, amit az első egy-két alkalommal érdemes megpróbálni. Sokan mindjárt szeretnék megtapasztalni az anális aktust, de az oda vezető hosszú és gyönyörű út legalább olyan tartalmas.

Huh, hogy ebben mi volt a tabu, azt nem tudom:) Biztosan van, akinek a popsinyalogatás nyitásként nem válik be, azoknak lehet szidni és kiakadni:)

59. ab4b6bc17d (válaszként erre: 58. - Joezai)
2010. szept. 28. 14:43

Félreértés ne essék, az én férjem nagyon gyengéd, csak akkor vált vadabbra, ha kérem.

Hátulról is tehát nagyon lassan közelített, de nem tudtam befogadni. Szerintem ez olyan dolog, hogy kinek-mi tetszik, vagy mi nem. Pl. a lovagló pozitúrát is csak most kezdem megszeretni, nem ez a kedvencem, de mostanában már így is jó a szerelmeskedés.

58. joezai (válaszként erre: 55. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 28. 12:44

Ezt biztosan mástól is hallhattad, hidd el, nem okoskodás, de ha egyébként egészséges vagy, akkor csak azért fájt, mert valamit nem jól próbáltatok.

Ebben az esetben ezt nagyon könnyű elkövetni, mert rengeteg dologra kell odafigyelni. Legalábbis úgy tűnhet eleinte, aztán persze később már automatikusan mennek a dolgok, de első alkalmakkor érdemes nagyon óvatosan és figyelmesen közelíteni, mert fantasztikus élményekről maradhatsz le. Pedig tök jó, hogy ki akartátok próbálni mindketten, hiszen ez a legnagyobb lépés az egészben, innentől már csak idő, energia és élvezet kérdése!

57. joezai (válaszként erre: 56. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 28. 12:40
Igen, az elektrosokk meg hasonló sado-mazo taktikák nálam beletartoznak az erőszak kategóriába, viszont a szex picit erőszakosabb, durvább megoldásai néha valóban jók lehetnek. Az én párom eléggé visszafogott, szóval ezek inkább elvi kérdések. Viszont a rám való pisiléstől nem zárkóznék el egyértelműen. Annak a csajnak, akit szeretek, nem tudnék nemet mondani semmire és minden nedvet imádok, ami a puncival kapcsolatba hozható:)
56. ab4b6bc17d (válaszként erre: 53. - Joezai)
2010. szept. 28. 12:31

Természetesen az ilyen extrém dolgok sem jöhetnek szóba, mint pl.: eletkrosokk, a másikra pisilés meg hasonlók.

Viszont a spankingelés, majd szex igazán vonz, ill. én szeretem, ha a párom előlről-oldalról erőszakosabban hatol belém :)

2010. szept. 28. 12:28
A sejhajomba beengedni a párom. Tulajdonképpen csak azért tabu, mert próbáltuk, de nekem nagyon fájt... szóval nem szeretem.
2010. szept. 28. 12:28
a barátnőim
53. joezai
2010. szept. 28. 12:25

Előttem gyorsan összefoglaltátok a lényeget, ami nálam mindenképpen tabu lenne, az a kaki, a pasik és az erőszak. Ja, és persze azért a könyök nálam sem játszana:)

Az ököllel kapcsolatban rögtön a fájdalom jut eszünkbe, de egy finom kéz általi tágítás akár élvezetes is lehet annak, aki fogékony a merészebb dolgokra.

52. zzmm
2010. szept. 24. 18:07
a fájdalom tűrő képességem minimális :D nulla alatt van :D
51. zzmm
2010. szept. 24. 18:06
pisi-kaki szex, és minden ami erőszakos, fájdalmas..
2010. szept. 23. 08:18
Nálam a tabu... pisi-kaki szex, öklözés, popó szex. :-)
49. c7bd5835c2 (válaszként erre: 48. - C7bd5835c2)
2010. szept. 22. 20:20
nem könyök hanem ököl :D kicsit elírtam :P
2010. szept. 22. 20:17
Szerintem a pisi-kaki szex,meg a könyök szex az abnormális dolog... fúúj....
2010. szept. 22. 18:55
Senki sem lehet mögöttem!:D
46. 768904cf2f (válaszként erre: 29. - Anyky)
2010. szept. 22. 18:41
Egyetértek ezzel
2010. szept. 21. 12:51
Nálam minden tabu, ami abberált...
2010. szept. 15. 14:37

A tabu (proto-polinéziai tapu tiltott, rituálisan szabályzott) szentként vagy tiltottként megnevezett bármely emberi tevékenységre vagy szokásra kiterjedő erős társadalmi tiltás vagy tilalom; a tabu megszegését a társadalom általában kifogásolhatónak és elítélendőnek tartja. A szó a polinéz kultúrából, a tonga nyelvből származik, James Cook 1771-es útja után terjedt el, elsőként Angliában. Az említett kultúrákban a tabunak vallásos értelme van, más kultúrákban jelentése ettől eltérő is lehet.


ilyen szempontból tehát tabu a vérfewrtőzés például...amiről beszéltek, az csak az, amit nem tesztek meg, mert nem szeretitek...szerintem....

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook