Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nálad mi a "tabu" a szexben? fórum

Nálad mi a "tabu" a szexben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
103. joezai
2010. okt. 1. 12:54

No, akkor témánál vagyunk, Nálad eddig ez volt tabutéma:) És mi az oka, hogy nem mersz venni? Nekem is vannak, csak ajánlani tudom! A kívánós de egyedül töltött napokban nagyon jó szolgálatot tudnak tenni. Fontos, hogy elsőre egy kellemes darabot sikerüljön választani. Szívesen ajánlanék, de egyelőre csak elviekben győzd le a gátlásaidat, már annak is örülnék:D

Ez végképp nem egy olyan dolog, ami elítélendő lenne, ne tedd ezt Te sem magaddal ez ügyben!

102. zzmm
2010. okt. 1. 12:41

Nincs semmi komoly.. Fogorvos, az a hülye meg elhúzza a dolgot. És ha már itthon vagyok, csináltatok egy általános, teljes körű kivizsgálást is. És ugyebár mindenhova időpont kell..

Erre a játékszerre már gondoltam :D De..akárhogy küzdök ellene, azért prűd vagyok.. Vagy álszent? :) nem merek venni

101. joezai (válaszként erre: 99. - Zzmm)
2010. okt. 1. 12:02

Remélem orvosilag nincs nagyobb probléma...

Ami a szexet illeti, nem hangzik valami jól a Pestre költözős rész sem. Szerintem ajándékoztasd meg magad valami jó kis (vagy nagyobb) játékszerrel:)

100. zzmm (válaszként erre: 94. - Ab4b6bc17d)
2010. okt. 1. 12:01
:D szerintem sok múlik az épp aktuális hangulatunktól, hogy mikor milyen pózt tartunk a legjobbnak..
99. zzmm (válaszként erre: 96. - Joezai)
2010. okt. 1. 11:58

én is szeretnék éjjel-nappal :D épp tegnap reklamáltam a páromnál ez ügyben, erre nevetve csak annyit mondott, hogy ez van :)

De nálunk nem a vággyal van gond, hanem a körülménnyel sajna. Most anyunál vagyok, itt járok orvoshoz, csak hétvégente találkozunk. Ráadásul decemberben 4 hónapra Pestre kell költöznöm, tréningen, oktatáson részt venni.. És akkor is csak marad a hétvége :) mint középiskolában.. :D

98. zzmm (válaszként erre: 95. - Coraline)
2010. okt. 1. 11:53

Az biztos, hogy az az ember megváltoztatott, pedig nem volt köztünk szerelem. Előtte gátlásosabb voltam, féltem teljesen elengedni magam és én is tudtam, hogy mit kéne csinálnom és hogyan, de mikor odakerült a sor, valahogy nem ment..

Nem tudok más jó tanácsot adni, csak azt, mint az előttem szólóak. Ha van valami tudatalatti, titkos vágyad, amit szeretnél kipróbálni, beszéljétek meg (biztos neki is van) és hajrá..

97. ab4b6bc17d (válaszként erre: 95. - Coraline)
2010. okt. 1. 10:49
Ez furi. Én meg pont fordítva voltam vele, kezdetben a kellemsnél nem volt jobb a szex a párommal. Egy-két év gyakorlás után azonban (most vagyunk 7 évesek:) viszont isteni lett!.)
96. joezai (válaszként erre: 95. - Coraline)
2010. okt. 1. 09:32

A sors fintora, hogy nekem meg egy ilyen lányra lenne szükségem, aki szeretne éjjel-nappal szexelni:)))

Nem elviccelve a dolgot, teljesen jól látod, az orgazmushoz vezető út minősége határozza meg az együttlétet. Az orgazmusra jó esetben úgy sem emlékszel, mert olyankor önkívületben van az ember:)

Örülök, hogy most már át tudod ezt élni és szerintem valami kis újítással talán fel lehetne még jobban dobni a szeretkezéseket. Most nem feltétlenül valami nagyon perverzre gondolok, de biztosan van mindkettőtöknek olyan fantáziája, ami még megvalósításra vár. Esetleg beszéljetek róla, hátha lesz mindkettőtöknek tetsző ötlet a kalapban!

2010. okt. 1. 08:22
zzmm:De jó!!Nekem is szükségem lenne egy ilyen emberre:-)nekem már annak idején amikor elöször lett orgazmusom,az is nagy csoda volt,ennél többre nem vágyhatok gondoltam,de ezeket olvasva talán igen,mert nem az orgazmus a cél csak,hanem az egész szeretkezésnek izgalmasnak,és kellemesnek kell.kéne lennie,az enyém sokszor unalmas,mostanában talán jobb,de nagyon változó,sajnos ez az én hibám tudom,de hát 5év után már nem olyan mint az elején,és nekem még senkivel nem volt Olyan észbontó szeretkezésem,mintneketek,vol nagyon jó,de ennyi,sokszor a vágy hiányzik bellöllem,pedig szeretnék éjjel nappal szexelni-(
94. ab4b6bc17d (válaszként erre: 87. - Zzmm)
2010. okt. 1. 08:08
Mostanáig én is így voltam vele, hogy nem tudom, miért imádja/vagy legalábbis ezt mondják - mindenki a lovagló pózt. Én sem szerettem. De változik az ember lánya, legutóbbi kifejezetten isteni volt! .)
93. Ncilány (válaszként erre: 92. - Zzmm)
2010. szept. 30. 20:51
Én értem amit írsz.
92. zzmm
2010. szept. 30. 20:12

Van ám, több is egymás után :)

Volt egy 4 hónapos (szex)kapcsolatom egy nálam 10 évvel idősebb férfival. Azóta máshogy látom a világot. Megszerettette velem az egész szexuális együttlétet, a saját testem, a vágyaim. Nem tudom pontosan leírni, de vele olyan dolgokat éltem át, amilyenekről álmodni sem mertem volna.

És mindez a mostani párommal is megvan a szerelemmel együtt, úgyhogy így teljes minden.

2010. szept. 30. 18:47
Ez,furcsa,és most van máshogy is orgazmusod?
90. zzmm (válaszként erre: 89. - Coraline)
2010. szept. 30. 18:08

szerintem nem veled van a baj.. Egyébként könnyű a férfiaknak mást okolni. Ő mindent megtett, mihez képest? Főleg írtad, hogy volt, hogy csak kényszerűségből voltál vele.

Kb. 2 évig az első barátommal, nekem is csak úgy volt orgazmusom, hogy én voltam felül.. Lehet most pont azért nem az a kedvenc póz.

2010. szept. 30. 17:55
Ja,ez így van,nekem meg pont a lovaglos a kedvencem,mert én írányítog,és közben mást is tud kényesztetni a párom,nekem csak így van orgazmusom,amit hozzátesek,nem rég óta van,és eddig mindig azt kaptam a fejemre,mert olyan más vagyok mint a többi nő,mert nekem semmi nem jó,semmit nem élvezek(mondta az előző párom)és én vagyok a hibás,mert ő már mindent megtett,de amikor valaki mással lett orgazmusom,olyan boldog voltam,felhívtam a barátnőimet,hogy HURRÁ!:-)és a mostani barátommal,már 100-szor jobb,csak sajnos néha kihuny nálam a vágy,nem tudom miért,persze probálom,felturbozni magamat:-)
88. zzmm (válaszként erre: 86. - Coraline)
2010. szept. 30. 16:59
Szerencsére én nem voltam kényszerből senkivel, de annál nem is lehet rosszabb, mint amikor ráerőltetnek valakire olyat, amit nem szeret. És nem csak a szexben..
87. zzmm (válaszként erre: 84. - Coraline)
2010. szept. 30. 16:55

Igen, fontos, hogy mindkét fél akarja és élvezze a dolgot. Mi is próbáltuk a popsi szexet, nekem semmi különös nem volt. Nem fájt, de nem is volt különösebbet eget rengető dolog, úgyhogy ez nem téma nálunk.

Viszont nem szeretem a lovagló pózt sem. Nem tudom miért, de nem az a kedvenc..

2010. szept. 30. 16:53
A szex mindig is,egy állandó,émoly téma lesz,mert ha nincs rendben,a párkapcsolat is oda van,vannak jó és rossz oldalai,én szeretkeztem már csak kényszerböl(akkori párom)és nagy szenvedélyel,de amit nem tudok elviselni,ha valamit rámeröltetnek,a lényeg,h ne legyen unalmas,ezt pedig nálam nehéz elérni valamiért,de már nem vagyok tizen éves,h ez legyen a legfontosebb...
2010. szept. 30. 16:29
de persze akinek jólesik,csak rajta,a lényeg,hogy semmit ne eröltessenek ránk,és ne kényszerisenek.
2010. szept. 30. 16:27
Nálunk,szerencsére,szinte mindenben hasonlóan gondolkozunk a párommal,az elózóvel probálgattuk mi is a popsis szexet,de nem.Nem ez a normális,a másik dolog meg,(gondolkodok mások fejével)miért ne tegyünk olyat ami a normálistil eltér?Én maradok mindenben az eredetinél,semmi anál,és semmi kaki pisi szex,mert visszataszító,sztem.
83. zzmm (válaszként erre: 82. - Joezai)
2010. szept. 30. 16:13

hmm, kevesebb nedvességet.. Erre még így nem gondoltam, de lehet emiatt van :) vagy mert a fantáziátok jóval kiterjedtebbek, mint a mieink..

Bár a szerepjátékokban nagyobb fantáziával rendelkezem, mint a párom. Engem abban sem a különlegességek, extrém dolgok vonzanak, hanem maga az ismeretlen élethelyzet, a szituáció maga. De ez már más téma :)

82. joezai (válaszként erre: 80. - Zzmm)
2010. szept. 30. 15:55
A Te gondolataid is érdekesek, mert nálunk is ez a helyzet, szinte hajszál pontosan:) Eddig csak zuhany közben kapott a farkincám, az nagyon kellemes volt, de célirányosan másként nem történt semmi. Valószínűleg ő sem tudna ellazulni ilyen szituációban. Nem is véletlen, hogy inkább a pasik fejében motoszkál a gondolat, hiszen mi általában kevesebb "nedvességet" kaphatunk Tőletek, mint fordítva:)
81. zzmm (válaszként erre: 57. - Joezai)
2010. szept. 30. 15:47
Bocsi Mindenkitől, az előző hozzászólás Neked ment volna.. :D
80. zzmm (válaszként erre: 73. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 30. 15:44
Érdekes, amit a pisiszex-ről írtál.. Beszélgettünk erről a párommal, ha arra kerülne a sor, nem biztos, hogy elzárkózna előle. Én igen.. :D de ha mégsem, szerintem nekem akkor sem menne a dolog, mivel 'szobatiszta' vagyok, és nem tudnám magam annyira elengedni.. Hozzáteszem, nem is vágyom rá, hogy kipróbáljam
2010. szept. 29. 21:10
Nálam nincs tabu, amig valami jól esik.
78. joezai (válaszként erre: 77. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 29. 13:28
Nekem is tetszik:) Biztosan rá fogsz jönni, hogy mit jelent...
77. ab4b6bc17d (válaszként erre: 76. - Joezai)
2010. szept. 29. 13:19
Érdekes képet tettél fel... .)
76. joezai (válaszként erre: 75. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 29. 13:14
Az könnyen lehet:)
75. ab4b6bc17d (válaszként erre: 74. - Joezai)
2010. szept. 29. 13:07
Szerintem mindenben egyetértünk :)
74. joezai (válaszként erre: 73. - Ab4b6bc17d)
2010. szept. 29. 12:32

Az első résszel teljesen egyetértek, undorító és büntetendő, szerintem ez egyértelmű.


A második fejezettel is, részben. A kakit én el is felejteném, mert az valahogy számomra sem a szexhez, sem semmilyen kellemes dologhoz nem köthető. Leszámítva a megkönnyebbülést egy lagzi után:D

Viszont ahogy Te is fogalmaztál, abban nincs semmi kivetnivaló, hiszen teljesen természetes, hogy kicsorranhat pár csepp vagy akár több pisi is szex közben. Én speciel imádom a párom punciját és csak azért mert pisis lesz még nem mondok le róla:) Tovább nem jutottunk, de ebből kiindulva már cseppet sem tartom undorítónak vagy visszataszítónak, hiszen találkoztam már vele és a tapasztalatom az, hogy egy kis pisi semmit nem von le az élvezeti értékekből:)

Vannak akik továbblépnek, én ezt (és csak ezt) nem tartom eleve elítélendő és abnormális dolognak.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook