Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyszülőnek 75. szülinapi ajándék fórum

Nagyszülőnek 75. szülinapi ajándék (beszélgetős fórum)


23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Mikkmókus)
2020. okt. 14. 10:08
Köszönjük! :)
22. mikkmókus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 12. 03:46

Szia! 🙂


Szerintem jó ötlet lehet a falra akasztható fotó kollázs, a család képeivel kirakva. ❤️

Pl.: [link]


U.i.: Sok boldog születésnapot Neki!!

2020. okt. 7. 10:02
Én az 50 vadászt venném. Tekintheti úgy is, hogy egy teljes sorozat első kötetét kapta. A többit pedig szép lassan akár ő maga is később megveheti, vagy éppen majd tőletek karácsonyra a következőt... :))
2020. okt. 7. 07:02

A könyv mellett döntöttem.

Már csak nem tudom melyik legyen.


Szerintetek melyik lenne a jobb ?


[link]


Vagy


[link]

19. pteri (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 5. 17:52
50 vadász + 1 emlékeiből, 50 vadász+ 2 történeteiből. A 3.valami pajzán vadásznovellàk, papának ne...
18. levia
2020. okt. 4. 22:38
Szülinapi újság. A címlapon fényképes személyes köszöntő, tartalmában pedig a születés napján megjelent újságokból áll. Mindenféle extrákkal (keresztrejtvény, horoszkóp stb) felturbózható. És pár nap alatt elkészül. Tapasztalatból tudom, hogy '45-ből egészen sok újság maradt fent. Nekem főleg az apróhirdetések tetszettek.
17. Scherlock (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2020. okt. 4. 21:44
De jó! Ilyet kérek nem szülinapomra. :)
16. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 19:49
Szélcsatornás lebegés
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Pteri)
2020. okt. 4. 17:43

De jó!

Címeket tudnál írni?

14. pteri (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 17:35
Ja most látom. Én most vettem meg a férjemnek 3 vadásznovellás könyvet. Téli estéken szereti, pedig szimplán olvasni nem szeret.
13. pteri (válaszként erre: 3. - Bozsu55)
2020. okt. 4. 17:33
Én is így gondolom. Vidd el az unokákkal együtt valahová.
12. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 16:12
Az még el tudnám képzelni, hogy valami egyéb ajándékkal együtt átadni neki, tehát egy üveg bor, vagy éppen egy új szemüvegtok, vagy egy új autós-táska, hasonlót, hogy ne csak a vásárlási utalvány szimplán legyen.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2020. okt. 4. 16:01
Igen.Az a hobbija :)
10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 15:59

Vadász????

Vadászboltban vásárlási utalvány. Annak biztosan örülne, és egész biztos olyanra költené, amit értékel.

2020. okt. 4. 15:53

Ő hívott meg mindenkit magukhoz.Szoval együtt lesz a család,csak valamivel meglepném.

Egyébként vadász :)

Lolkaa a családfa jó ötletnek tűnik! :)

2020. okt. 4. 15:51
De ha bírja magát, akkor nagyon jó ötlet szerintem ilyenkor elvinni valahova kirándulni, természeti programra, vagy valamelyik városba, attól függ hogy milyen típus, aztán meg egy közös családi ebéd egy étteremben.
2020. okt. 4. 15:49
Mi hasonló alkalomra fotókönyvet készítettünk, családi fényképekből. Neten kellett egy program segítségével összeállítani, a Rossmannál is elérhető fotókönyv típust. Kemény borítással, a minőségibb papírra, nagy, panoráma alakban, gyönyörű szép lett, nagyon nagy volt az öröm.
6. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 15:47

Két hete volt a párom nagyapjânak a születésnapja. Igazából azt találtuk ki, hogy készítettem egy többfogâsos ebédet és meghîvtuk őket magunkhoz ebédre. Plusz egy kis apróság gyanánt a Pennyben vettünk egy 10.000 forintos ajándékkártyát, amit bármikor fel tudnak használni vásárláskor. Nagyon örültek mindennek. :)

Mi már nem veszünk nekik semmi olyant, ami haszontalan. Tavaly telefont kapott, mert életében nem volt és amikor a kórházba került, mondta, hogy milyen jó lenne mégiscsak. Használja. :)

2020. okt. 4. 15:45
Mi a családdal, nagymamánk 80.szülinapjára egy családfás albumot adtunk.Előkeresgettünk régi képeket az ő szüleiről is,és a család többi tagjáról is sorba,családok szerint.Gyerekek,unokák,dédunokák. 75.re pedig emlékszem egy családi ebéd volt egy étteremben,annak örült,hogy mind együtt voltunk.Kapott egy fényképes tortát,amin ő volt még kis totyogós korába:)
2020. okt. 4. 15:42

Azt gondolom, hogy a szép korban az emberek a közös napokat szeretik a családdal, szeretteikkel.

Közös ebéd, délután.

2020. okt. 4. 15:04

Én 75 évesen élményre vágynék.

Pláne ha férfi, nem csetres gyűjtögető.

Nem feltétlen wellness,egy kirándulás eggyütt,ebéd egy csárdába...

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 14:36

Szia!

Olyat próbálj kitalálni, aminek 1000% ürülne. Engem egy bortartó nem hozna lázba biztos. Egy kacattal több, persze mindent elteszek, amit kapok, de olyan felesleges dolog szerintem a bortartó doboz.

2020. okt. 4. 14:01

Sziasztok!

Nagypapám 75 éves lett.

Ez alkalombol szeretném meglepni valami egyedivel.

Gravirozott bortarto dobozt néztem,valami szépet kellene rá íratni.Van 3 dédunokája is valahogy őket is beleszőni a köszöntésbe.Ebben kérném a segítségeteket,de ha van más ajándék ötlet szívesen venném azt is.

Köszönöm! 🥰

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook