Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyot csalódtam a barátomban. Ti mit csinálnátok a helyemben? fórum

Nagyot csalódtam a barátomban. Ti mit csinálnátok a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. márc. 13. 12:41

De az a baj hogy én nagyon szeretem, én nem tudom elképzelni, hogy valaki más legyen a párom... nem akarok más emberekkel ismerkedni, előlről kezdeni mindent, amit mi már közösen elértünk.

Talán ha változtatnék magamon az segítene? Arra is gondoltam, hogy ha jobban adnék magamra, szebben öltözködnék, emg sminkelnék többet akkor jobban tetszenék neki. Meg ha közös probgramokra mennénk ahelyett, hogy folyton itthon vagyunk. Lehet, hogy unalmas vagyok neki. :(

27. mkriszti81 (válaszként erre: 8. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:30

a többi hozzászólást nem olvastam el, de egyértelműen nem illetek össze, nem szeret már, idegesíted, ráadásul ha sok dologban nem értetek egyet, akkor így elég nehéz, szinte lehetetlen együttélni...


Még előtted az élet, lépj tovább bátran!

Előtte azért próbáld vele megbeszélni, hogy most akkor mit is szeretne/nem szeretne, és legjobb lenne közös megegyezéssel lezárni a dolgot, nem összeveszve, a másikat megbántva, s akkor könnyebben is léptek tovább.

Keresd meg azt, aki valóban hozzád illik, akivel hasonló a gondolkodásmódotok, akinek Te vagy a minden és úgy szeret, ahogy vagy! Sok sikert és erőt! :)

2014. márc. 13. 12:29
Illetve otthagyni sem tudod, hiszen ő az aki ejtett téged.
2014. márc. 13. 12:29
Mi az, hogy mit csinálj? azonnal hagyd ott.Már igy is egy senki vagy a szemébe, és porig aláztad magad. Ebből normális kapcsolat már sosem lesz.
2014. márc. 13. 12:29
Ha úgy érzed,nem szeret,akkor miért reménykedsz?
2014. márc. 13. 12:21
nyáron műtöttek rosszindulatú daganattal... talán azért nem vagyok képes elengedni, mert végig ő volt mellettem amikor minden olyan nehéz volt. nekem nehéz megérteni azt, hogy ennyire megváltozhat valami. mert akkormég tényleg stabil volt minden, és ő adta nekem az erőt. de már nem így van.
2014. márc. 13. 12:20

de tudom hogy én is hibás vagyok! meg ő is. de mégis úgy érzem, hogy ő már tényleg nem szeret. mégis azt állítja hogy szeret...

de régen sosem beszélt ki, sosem hagyott ott hogy inkább a haverjával találkozzon. és én sosem mondanék róla olyat senkinek hogy mennyire elviselhetetlen... még ha így is gondolja, miért nem mondta nekem? mert én erről nem tudtam semmit. nekem azt mondta szeret. ez a legrosszabb az egészben.

és úgy tudom elolvasni, hogy megengedte nekem mindig... úgyhogy megnéztem és ez volt az első ami a szememet kiszúrta, mégcsak bele se kellett olvasnom.

úgy érzem talán még van remény... nem lenne jobb ha leülnék vele beszélni, és elmondanám, hogy én mit gondolok? hogy ha valami zavarja akkor mondja meg nekem ahelyett hogy szalad másnak panaszkodni? én mindent elmondtam neki amit ide most leírtam, csak annyira tehetetlen vagyok, azért írtam ide. talán mondjam meg neki, hogy én nem kérem, hogy ne barátkozzon azzal a fiúval, de jól esne ha nem hagyná neki, hogy megalázzon? és hogy nem baj, ha beszél vele, de ne rólam beszéljen, és ne hagyjon ott amikor hívja a haverja?

21. Kubiak (válaszként erre: 16. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:10

"mindig rá támaszkodhattam ha baj volt..."


Mielőtt rámámaszkodsz előtte nézd meg hogy elég stabil e mert ha ingatag akkor elborulsz.


Nem akarom elviccelni! Sajnálom ami Veled történik de még annyira fiatal vagy.Előtted az élet!

20. 7db74a3578 (válaszként erre: 16. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:07

ez nem jo hogy magadat is hibáztatod. ersze légy azzal isztában hogy mit tettél te rosszul és mit ő, de ha most elnézed ezt neki, máskor még durvábban fog elbánni veled. lehet fogja és egyik napról a másikra elhagy, esetleg megcsal.


ha nincsenek barátaid, akkro barátkozz, találj hobbit, és fogolald le magad. hidd el hogy ha most enegdsz neki, lehet egy ideig minden rendben lesz, de utána nagyobb esély van rá, hogy megitn megcsinálja veled.

2014. márc. 13. 12:06
Amúgy azt te hogy látod, hogy ők ketten mit irogatnak egymásnak?????
2014. márc. 13. 12:06

Szerintem te se örülnél, ha a párod megszabná, hogy kivel barátkozz, és kivel ne.

Az csúnya, hogy nem véd meg előtte, de mivel bevallottan nem tudja, mit akar tőled, nyilván a barátja előtt nem fog hülyét csinálni magából egy olyan lány miatt, akitől semmi komolyat nem akar.

Egyáltalán nem biztos, hgoy az a másik srác az oka mindennek.

Jobban jársz, ha elengeded ezt a pasit, lesz helyette másik. Ha ennyi idő után még 200 km-ről is mindenen összevesztek, mi lenne, ha nap mint nap együtt lennétek??

2014. márc. 13. 12:05

Az szerintem nem gáz,hogy "rosszakat mond" róla!Ha van véleménye,mondja meg,még akkor is,ha éppen nem pozitív!

Azt meg,hogy "kibeszéli"a párja a barátjával,megint nem gáz,hiszen a nők meg a barátnőkkel beszéli ki a pasiját!

mi is ezt tesszük éppen...

2014. márc. 13. 12:02
én sem vagyok hibátlan, mert sokszor csúnyán veszekedtem vele, de én úgy gondoltam, ha problémánk van egymással, akkor azt egymásnak mondjuk nem a haverunknak... de ha még leírnám ide hogy a haverja mit mondott nekem... és ő ezeket hagyja, meg még kibeszél. nagyon dühös vagyok és csalódott, d eközben nagyon szeretem is. az az igazság nincsenek barátaim, egy kis városban élek, és még nem érzem úgy hogy képes lennék elszakadni tőle. mindig rá támaszkodhattam ha baj volt... és úgy érzem szükségem van rá. de tudom, hogy nem olyan már mint régen.
15. kriszta773 (válaszként erre: 13. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:00
ha szeretne, nem engedné, hogy más rosszakat mondjon rólad, pláne egy barátja. keress inkább olyat, aki nem befolyásolható, aki nem szid a barátainak, aki szeret és többet találkoztok egymással
14. 7db74a3578 (válaszként erre: 8. - Gracielita)
2014. márc. 13. 12:00

jajj, ezt nagyon rosszul tetted.

én biztosan elhagynám... illetve lezárnám, és nem hívnám.


tudod kivel szórakozzon egy pasi.

persze ezt amiatt modnom, mert így nem viselkedünk ahogy ő...

2014. márc. 13. 11:57
igen.. de közben nekem mégis azt mondja hogy szeret, és bezséljük emg meg próbáljuk megoldani... azóta jön mindne hétvégén de a haverral ugyanúgy mindennapos a beszélgetés... tudom, nem szabhatom emg kivel barátkozzon de nagyon rosszul esik nekem, mert nem elég hogy kibeszélnek, volt hogy az a pasi engem megalázott, olyanokat írt hogy csak néztem és ő is látta de sosem védett meg. azt mondja hogy ő nem akar ennyi miatt összeveszni a haverjával.
2014. márc. 13. 11:55
Lapát....bár,ha jobban végig gondolom,már félig te vagy a lapáton!
2014. márc. 13. 11:53
azt is elmondom, hogy ez a bizonyos haverja engem utál, és mindig mondogatja neki, hogy hagyjon el engem... természetesen adta alá a lovat szerintem... és én hiába mondtam hogy roszsul esik, meg mondom mai napig, nem nagyon érdekli, azóta világi barátok, mindennap beszélgetnek, a múltkor mikor nemtalálkoztunk két hétig, megbeszéltük hogy este camerázunk. eljött az este elkezdtünk beszélgetni erre jött egy üzenete a sráctól hogy menjen át ő meg fogott és otthagyott engem... pedig két hétig nem találkoztunk. és amikor megemlítem neki hogy ezek engem zavarnak akkor ordibál velem hogy én ne akarjam megszabni hogy jóba legyen vele vagy nem.
2014. márc. 13. 11:52
Lapát... lesz más, ne aggódj! :)
9. kriszta773 (válaszként erre: 6. - Gracielita)
2014. márc. 13. 11:51
én a helyedben nem várnám meg azt a pár hetet vagy hónapot, hanem itt és most lezárnám, hezitáljon magában és mással
2014. márc. 13. 11:51
Ezek után egy hétig össze voltunk veszve, folyton hívogattam (sajnos ilyen vagyok, feladtam az utolsó kis büszkeségemet is), és mindig elmondta ugyanazt, hogy már nem érez úgy, és nem tudja mit akar. Aznap mikor ezt mondta, kikapcsolta a telefonját, és én hiába hívogattam nem tudtam elérni sehogy sem. Később már felhívtam az apukáját, tőle kérdeztem hogy hol van, ő meg aztmondta átment az egyik haverjához. Később kiderült hogy ezzela haverjával engem nagyon csúnyán kibeszélt... közben pár nap múlva velem kibékült de láttam az üzeneteiben hogy írja rólam, hogy mennyire elviselhetetlen vagyok meg ilyenek.
7. f6390e6b9b (válaszként erre: 6. - Gracielita)
2014. márc. 13. 11:50

Én erre biztos lépnék!Következő beszélgetésnél csak annyit mondanék hogy:viszlát!!!

Nem őrlődnék,az biztos!

2014. márc. 13. 11:48
Sokat veszekedtünk januártól kezdve, volt, hogy túlzásba is estem, mert nem értettünk egyet szinte smemiben, és mindig ment a balhé. Én azthittem ezek csak kis veszekedések, semmi komoly, hiszen mindig megbeszéltük, és kibékültünk. Aztán egyik héten február elején hétfőn ment haza, mert hétfőig tudott maradni. Megölelt, megcsókolt, elmondta, hogy szeret, ahogyan mindig. Majd kedden nem keresett... szerdán pedig felhívott hogy ő már nem érzi hogy az élete szerelme vagyok, és lehet hogy elhagy, lehet hogy nem, de az is lehet hogy még most nem hanem majd pár hét vagy hónap múlva.
2014. márc. 13. 11:47
??
4. f6390e6b9b (válaszként erre: 2. - Gracielita)
2014. márc. 13. 11:47
Pontosabban?
2014. márc. 13. 11:46
attól függ hogy miben csalódtál, és mtit tett. ebből nem sokminden derül ki.
2014. márc. 13. 11:46
A barátommal másfél éve vagyunk együtt. 200 km-re lakik tőlem, így csak péntektől vasárnapig vagyunk együtt, hétköznap csak telefonon, vagy interneten tudunk beszélni. 19 éves leszek, ő az első barátom, az első csókom is vele volt. Mindig jön, mindig kedves volt velem, ő 22 éves lesz. Nagyon sok mindenben nem értettünk egyet a kapcsolatban, de most mégis akkora csalódás ért, hogy nem tudom, hogyan tovább.
2014. márc. 13. 11:44
Nagyot csalódtam a barátomban. Ti mit csinálnátok a helyemben?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook